طراحی سایت مجله اینترنتی

اگر در زمینه روزنامه و مجله فعالیت دارید برای توسعه کارتان نیاز دارید در دنیای مجازی نیز مخاطبان خود را افزایش دهید. برای جذب بازدیدکنندگان بیشتر طراحی سایت اصولی مجله اینترنتی باید پیاده سازی شود. کیفیت و طرح و رنگ در مجله اینترنتی مهم است. در کنار گرافیک سایت، مطالب و اخبار سایت مجله اینترنتی اساس کار شما است.نوشته های سایت باید کاملا بروز بوده و به شیوایی نوشته شوند. به گونه ای که اشتیاق کاربران به خواندن را بالا ببرید. یکی از ویژگی های طراحی سایت مجله اینترنتی بروز بودن آن است یک سایت مجله میتواند دارای بخش متنوعی باشد. که حتما باید دسته بندی شده قرار بگیرند. تا کاربران در جستجو و خواندن دچار مشکل نشوند.

با دارا بودن یک پنل یا طراحی سایت حرفه ای تمام مطالب و موضوعات مختلف را تنظیم میکنید. و به راحتی کنترل محتوای سایت را در دست میگیرید. از آنجایی که مخاطبین این سایت ها زیاد است. با پذیرش آگهی میتوانید درآمد کسب کنید. این نوع وب سایت ها را میتوان در کنار طراحی سایت تفریحی قرار داد . همچنین این نوع وب سایت ها را میتوان با طراحی سایت علمی مشابه قرار داد. در جاهایی نیز میتوان از امکانات استفاده نمود .

طراحی سایت مجله اینترنتی ارزان

طراحی سایت مجله اینترنتی ارزان یکی از پلن های ما است. هدف شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) خدمت رسانی به شما است. با توجه به بودجه و نیاز شما پروسه طراحی سایت صورت میگیرد. اگر میخواهید موفق باشید. باید در مورد سایت مجله اینترنتی خود تصمیمات جدی اتخاذ نمایید.

اگر بودجه زیادی برای طراحی سایت ندارید. پلن پایه ای طراحی سایت مجله اینترنتی را انتخاب نمایید. تا بتوانید با صرف هزینه کمتر صاحب یک سایت استاندارد شوید. قابل به ذکر است که پکیج های پایه ای، امکانات پایه ای نیز دارند. اگر میخواهید حرفه کار کنید. باید پلن های پیشرفته شرکت ما را انتخاب کنید.

شرکت طراحی سایت و بهینه سازی سایت ما برای هر بودجه ای . پلن مربوطه را میتواند ارائه نماید . شما میتوانید از پلن طراحی سایت با قیمت ارزان ما استفاده نمایید . شما با مطالعه این مقاله متوجه خواهید شد که یم سایت مجله اینترنتی چطور میتواند برای شما کسب و کار را راه اندازی نماید . و شما را به درآمدزایی برساند . 

طراحی سایت مجله اینترنتی ارزان
مزایای طراحی سایت مجله اینترنتی

مزایای طراحی سایت مجله اینترنتی

مزایای طراحی سایت مجله اینترنتی بسیار زیاد است. مهمترین مزیت آن کمک به محیط زیست است. همانطور که میدانید برای چاپ مجلات و روزنامه ها تعداد زیادی درخت قطع میشود. بعد از یکبار خواندن، این مجلات یا روزنامه ها، به درد شما نخواهند خورد.امروزه کاربران از طریق تلفن هوشمند خود به مطالعه مطالب میپردازند. و کمتر اقدام به خرید فیزیکی روزنامه یا مجله میکنند. زیرا در هر زمان و مکانی میتوانند به مطلب مورد نظر خود دست یابند.

اگر صاحب یک مجله هستید. و میخواهید به کسب و کار خود رونق دهید. فرصت را از دست ندهید. اقدام به طراحی یک سایت مجله اینترنتی بکنید. زیرا تا چند سال آینده یک عدد شماره هم نخواهید فروخت. با گرفتن حق اشتراک در سایت میتوانید درآمد خوبی کسب کنید. یکی از مزایای مهم طراحی سایت مجله الکترونیکی، کاهش هزینه های ارسال و چاپ است.

امکانات طراحی سایت مجله اینترنتی

امکانات طراحی سایت مجله اینترنتی به نظر شما بستگی دارد. اینکه میخواهید در چه سطحی فعالیت داشته باشید. هرچه تعداد امکانات و ویژگی های سایت مجله شما بیشتر باشد. شما را حرفه تر خواهد کرد. وِیژگی های سایت مجله شما به نوع خدماتی که ارائه میدهید بستگی دارد.

این امکانات را شما عزیزان میتوانید کم و یا زیاد نمایید . جالب است بدانید تمامی سایت های که توسط شرکت ما طراحی میشوند . قابلیت فروشگاهی شدن را دارند . و یا اینکه میتوانیم به سایت شرکتی تبدیل نماییم . و از مزایا طراحی وب سایت فروشگاهی و یا طراحی سایت شرکتی به نفع سایت مجله اینترنتی استفاده نماییم .

در ادامه تعدادی از امکانات و ویژگی های مربوط به طراحی سایت مجله اینترنتی لیست شده است. شما اگر ایده های دیگری دارید میتوانید به این امکانات اضافه کنید.

امکانات طراحی سایت مجله اینترنتی
ارائه مجلات و روزنامه روز

ارائه مجلات و روزنامه روز

شماره مجله روزانه خود را میتوانید در سایت به صورت کامل یا خلاصه قرار دهید. و این سیاست شما است که میخواهید چگونه مشتریان را جذب کنید. یک راه گرفتن حق اشتراک از کاربران است. تا تمام امکانات و ارشیو مجلات برایشان قابل دسترسی باشد. یک راه تشویق کاربران است. تا نسخه چاپی مجله ( انتشارات ) و روزنامه روز را تهیه کنند. که در این قسمت میتوانید به صورت آنلاین مجلات، مقاله ها، روزنامه ها را به فروش برسانید.

آرشیو روزنامه ها و مجلات

باید مجلات و روزنامه ها در آرشیو دسته بندی شوند. تا کاربران بتوانند به نوشته های قدیمی دسترسی داشته باشند. مجلات و روزنامه ها را بر اساس شماره آن ها به ترتیب قرار دهید. با وجود فیلتر جستجو در این قسمت، فرآیند جستجو برای کاربران راحت تر میشود. این فیلتر میتوانید شامل آیتم هایی اعم از تاریخ، محتوا، شماره و غیره باشد. بدین منظور میتوانید از امکانات طراحی سایت دانلود فایل برای داشتن این آرشیو ها استفاده کنید.

آرشیو روزنامه ها و مجلات
دسته بندی مجلات و روزنامه ها

دسته بندی مجلات و روزنامه ها

برای یافتن بهتر مجله یا روزنامه مرتبط نیاز است که فیلتری طراحی شود. تا کاربران با انتخاب آن و مشخص کردن دسته ها به گروه بندی موضوعی خود برسند. یک جستجوگر حرفه ای مطابق با مجلات باید تعبیه شود. تا مستقیما کاربر را به روزنامه یا مجله موردنظر خود برساند. 

اخبار داغ

طراحی این صفحه از سایت برگ برنده فعالیت شما است. زیرا مخاطبان را به صورت متعدد به سمت سایت شما هدایت میکند. بسیاری از کاربران برای دیدن اخبار داغ و لحظه ای به اینترنت مراجعه میکنند. در این بخش از سایت مجله اینترنتی باید به محض منتشر شدن یک خبر داغ؛ لحظه ای سایت را آپدیت کنید. بدین صورت در نتایج اولیه گوگل قرار خواهید گرفت.

اخبار داغ
درج و مدیرت نظرات کاربران به همراه امتیاز دهی هر بخش

درج و مدیرت نظرات کاربران به همراه امتیاز دهی هر بخش

کاربران بعد از بررسی و مطالعه مطالب دوست دارند نظر خود را ثبت کنند. واکنشی که به متون شما میدهند، بسیار کمک کننده است. زیرا متوجه کیفیت متن و مقاله خود میشوید. همچنین کاربران میتوانند به هر بخش امتیاز بدهند. شما نیز متوجه علایق و تمایل مخاطبان خود به مقاله های متنوع خواهید شد.

عکس های خبری

یکی از جالب ترین بخش های سایت مربوط به تصاویر و ویدیو ها است. زیرا محتوای بصری کاربران را بیشتر جذب خود میکند. در این بخش از عکاس های حرفه ای استفاده کنید. تا تصاویر خوب و باکیفیتی داشته باشید. میتوانید از افکت های منحصر به فرد تصاویر استفاده کنید. همچنین میتوانید از اسلاید شوهای مرتبط با هر موضوع استفاده کنید.

عکس های خبری
ارسال مقالات و تصاویر

ارسال مقالات و تصاویر

در این بخش میتوانید برای فعال کردن مخاطبان آن ها را به چالش بکشید و از آن ها بخواهید مقالات و تصاویری که دارند برای شما بفرستند. شما هم با انتخاب بهترین ها آن ها را در سایت درج کنید و به بهترین مطلب در ماه بر اساس بازدید هدیه بدهید. برای این بخش میتوان از امکانات طراحی سایت فیلم و موزیک استفاده نمود . برای ارسال تصویر هم میتوانیم از امکانات طراحی سایت انتشارات که در این نوع وب سایت به صورت حرفه ای تر این امکانات لحاظ شده است .

حق اشتراک مجله

برای دسترسی به تمام امکانات و محتوای سایت کاربران را تشویق کنید. که حق عضویت بپردازند و مشترک مجله شما شوند. همچنین از پلن های اشتراک مختلف طراحی کنید. تا کاربران مجاب به ثبت نام در سایت شما شوند. شما از این راه میتوانید درآمد خوبی کسب کنید. این مورد را در نظر بگیرید که میتوانید این بخش را از طراحی سایت هتل استفاده نمایید . چرا که در طراحی سایت کتابخانه از امکانات حق اشتراک برای مسافران اعمال میگردد .

حق اشتراک مجله
فال

فال

از آنجایی که علاقه افراد به فال زیاد است. و سرویس فال آنلاین در بسیاری از سایت های مرتبط شما وجود دارد. با اضافه کردن این بخش باعث سرگرمی مخاطبان خود شوید. بسیاری از کاربران از طریق جستجو فال وارد سایت مجله شما میشوند. در این قسمت فال های متنوعی به صورت گرافیکی قرار گرفته میشود. تا نیاز کاربران شما برطرف شود. این بخش را میتوان از طراحی سایت تفریحی کمک گرفت .

طراحی سایت مجله اینترنتی با وردپرس

طراحی سایت مجله اینترنتی با وردپرس، یکی از پلن های طراحی ما است. خوشبختانه سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای مقاله نویسی عالی است. همچنین با وردپرس سئو سایت مجله اینترنتی آسان تر انجام میشود. زیرا ابزارهای مفیدی در کتابخانه خود دارد

اگر خود دارای یک سایت مجله اینترنتی با وردپرس هستید. میتوانیم پلاگین های مختص شما را برنامه نویسی کنیم. تا به امکانات سایت خود اضافه کنید. درست است که ظاهر وردپرس ساده است. اما برای داشتن یک سایت حرفه ای مجله الکترونیکی به شرکت های معتبر مراجعه کنید. تا با مشکل مواجه نشوید. کیفیت سایت باید توسط یک شرکت متخصص تضمین شود.

طراحی سایت با وردپرس گاها بخاطر افزونه ها به مشکل بر میخورند . ما این مشکل را کلا رفع کرده و با طراحی افزونه ها به صورت اختصاصی این مشکل را حل کرده ایم . شما میتوانید در مورد این بخش با بخش طراحی سایت با وردپرس شرکت در ارتباط باشید .

طراحی سایت مجله اینترنتی با وردپرس
طراحی سایت مجله اینترنتی با دئووب

طراحی سایت مجله اینترنتی با وب سازان مرصاد ( دئووب )

امروزه بسیاری از عزیزان در حوزه متون نویسی و مقاله نویسی فعالیت دارند. یا خود صاحب یک دفتر روزنامه، مجله یا کتاب میباشند. دنیای وب فضایی برای پیشرفت شما است. تیم طراحی و توسعه سایت ما آماده خدمت رسانی به شما است. تا بتوانید در حوزه انتشارات و چاپ پیشرفت زیادی کنید.

تجربه متخصصان ما در حوزه متون الکتریکی زیاد است. ما به شما ایده هایی در زمینه طراحی سایت مجله اینترنتی میدهیم. تا بتوانید در سطح جهانی خود را بالا بکشید. در کشورهای پیشرفته، متون الکترونیکی جای خود را به متون چاپی داده اند. زیرا محیط زیست یکی از موضوعات مورد بحث است. ظاهر سایت مجله اینترنتی باید بسیار ساده و جذاب باشد. تا کاربران دوست داشته باشند به سایت شما سر بزنند.

همه این موارد و موارد جزئی دیگری در طراحی سایت مجله رعایت خواهد شد. اگر در این زمینه آشنایی ندارید. از متخصصان این حوزه کمک بگیرید. تا بتوانید یک سایت کاربردی برای کاربران داشته باشید. حتی وکیلان محترم میتوانند با طراحی سایت وکلا حرفه ای یک مجله اینترنتی حقوقی نیز داشته باشند.

هدف از طراحی سایت مجله اینترنتی

برای شروع طراحی سایت مجله اینترنتی، اهداف خود را مشخص کنید. با این سایت چه میخواهید کسب کنید. به چه نتیجه ای میخواهید برسید. چه نوع مخاطبانی دارید. تا چه اندازه میخواهید پیشرفت کنید. و خیلی سوال های دیگر که مقصد شما را مشخص کند. مشاوران ما با تجربه 15 ساله در زمینه طراحی سایت مجله در خدمت شما هستند. تا مسیر درست پیشرفت شما را به شما بگویند.

خواندن مجلات و روزنامه ها یکی از سرگرمی های افراد است. پوشش خبرهای داغ و متنوع باعث جلب نظر مخاطبان میشود. شما میتوانید فعالیت خود را در بستر اینترنت گسترش دهید. تا مخاطبان بتوانند به نسخه الکترونیکی مقالات شما دست یابند. تا از انباشتگی مجلات در کتابخانه ها جلوگیری شود. یکی از دلایل استقبال کاربران، امکان دسترسی آسان و لحظه ای است.

در مجلات اینترنتی بسیار کار فراوان را میتوان انجام داد . که شما میتوانید با یک جستجوی ساده به آنها دست پیدا کنید . طراحی سایت مجله اینترنتی برای افرادی که در هیچ زمینه ای تخصص ندارند بسیار مفید میباشد .

هدف از طراحی سایت مجله اینترنتی
چرا طراحی سایت مجله اینترنتی

چرا طراحی سایت مجله اینترنتی

افراد زمان های مختلفی در طول روز دارند که نمیتوانند از به خوبی استفاده نمایند . برای مثال ترافیک، سفر، نوبت پزشک که اینها همه باعث شده تا زمان زیادی را از دست بدهند . اگر پزشکان اقدام به طراحی سایت پزشکی کرده بودند . و یا آژانس های مسافرتی اقدام به طراحی سایت آژانس مسافرتی کرده بودند . این مشکلات همگی رفع میشد .

اکثر افراد در پی این هستند که زمان خود را مفید سپری کنند و از بیکاری میگریزند. به لطف گوشی های هوشمند که همیشه همراهتا است میتوانید به اینترنت متصل شده و به سایت های گوناگونی سر بزنید. یکی از این سایت ها که سرگرم کننده و در عین حال بسیار مفید است، وب سایت مجله اینترنتی است. مزیت این وب سایت زیاد است ولی یکی از موارد مهم آن کمک به طبیعت است.

زیرا وقتی شما به صورت آنلاین مجله منتشر میکنید دیگر احتیاجی به کاغذ نخواهید داشت. همچنین شما اگر مجله را به صورت فیزیکی تهیه کنید قادر نخواهید بود نظرات و امتیازدهی مخاطبان دیگر را مشاهده کنید. از آنجایی که موضوعات مختلفی در مجله اینترنتی مورد بحث و بررسی قرار میگیردند. گروه وسیعی از افراد به صورت روزانه به این سایت ها سر میزنند. شما باید فضای سایت خود را به گونه ای طراحی کنید که برای مردم هیجان انگیز و سرگرم کننده نیز باشد.

درباره طراحی سایت مجله اینترنتی

طراحی سایت مجله اینترنتی در فضای وب به ارائه خدمات آگاهی رسانی میپردازد. در گذشته یکی از اسباب سرگرمی افراد، مجله ها و روزنامه های چاپی بوند. اما امروزه با اهمیت بخشیدن به محیط زیست، رسانه های الکترونیکی طرفداران زیادی پیدا کرده اند. خدماتی که در سایت مجله اینترنتی خود میدهید به گستردگی کار شما بستگی دارد. باید از ویژگی های منحصر به فرد استفاده نمایید. تا در میان دیگر سایت های متون الکترونیکی، بدرخشید. و مخاطبان زیادی جذب سایت خود کنید.

طراحی سایت مجله اینترنتی

طراحی سایت مجله اینترنتی حرفه ای

طراحی سایت مجله اینترنتی حرفه ای به نحوه فعالیت شما بستگی دارد. اینکه میخواهید چه امکاناتی در سایت داشته باشید. چه سرویس هایی میخواهید به مخاطبان خود ارائه دهید. ظاهر سایت و تجربه کاربری در ساخت سایت حرفه ای با تمام امکانات مجله اینترنتی بسیار مهم است. کاربران باید تجربه خوبی از کار با سایت شما به دست آورند. تا شما را به دوستان خود نیز معرفی کنند. هرچه سرویس های بیشتری ارائه دهید سایت شما حرفه ای تر خواهد شد. البته بهینه سازی سایت و سئو سایت مجله بسیار مهم است. تا بتوانید جز بهترین ها باشید.

طراحی سایت حرفه ای برای هر سایت مورد نیاز میباشد . شرکت طراحی سایت ما این مورد را برای تمامی سایت های خود لحاظ کرده است . اگر شما سفارش طراحی سایت برای مثال در مورد طراحی سایت کتابخانه دیجیتال داشته باشید . ما این مورد طراحی سایت حرفه ای را برای شما اعمال خواهیم نمود . حال فرقی ندارد که این سایت طراحی سایت با وردپرس بوده و یا طراحی سایت اختصاصی . این مورد را در نظر داشته باشید که در طراحی سایت ارزان مسئله فرق خواهد کرد .

 

سئو سایت مجله اینترنتی

آنچیزی که در سایت مجله اینترنتی اهمیت دارد. انتشار محتوای مناسب، صحیح و بروز است. اگر این آیتم ها را با اصول و قواعد درست رعایت کنید. ما به شما این اطمینان را میدهیم که سایت شما در نتایج اولیه گوگل ظاهر خواهد شد. زیرا برای موتورهای جستجو مطالب مرتبط با سایت بسیار مهم است. با منتشر کردن متعدد مقالات و تصاویر استاندارد ، گوگل به شما امتیاز میدهد. و اگر به درستی ادامه دهید. جز برترین ها خواهید بود.

برای جذب مخاطبین بیشتر نیاز است که بهینه سازی رتبه سایت و سئو سایت خود را به افراد متخصص بسپارید تا الگوریتم های همگام با گوگل را برای شما پیاده سازی کنند. کارشناسان حرفه ای ما شما را در این مسیر راهنمایی میکنند. و به شما راهکارهای عملی ارتقا کیفیت داده میشود. پس فرصت را از دست ندهید. بهینه سازی سایت و سئو رتبه سایت مجله اینترنتی مجموعه خود را به شرکت ما بسپارید.

سئو سایت مجله اینترنتی
هزینه طراحی سایت مجله آنلاین

هزینه طراحی سایت مجله آنلاین 

تعرفه طراحی سایت مجله آنلاین به نوع امکانات و قابلیت هایی که نیاز دارید بستگی خواهد داشت. در بخش بالاتر سعی کرده ایم که امکانات ساخت سایت برای مجلات را به شما ارائه دهیم. لازم به ذکر است که یک سایت مجله دراای امکاناتی است که اگر بخواهید قابلیت های بیشتر داشته باشد باید از پکیج ساخت سایت حرفه ای مجله استفاده نمایید.

سایت های مجله ما تماما به این صورت هستد که مدیریت سایت میتواند بسیاری از موارد را در پنل خود انجام دهد. آنچه که در سایت مجله آنلاین مهم است این است که از هاست و سرور قوی باید استفاده شود زیرا این سایت ها دارای مطالب زیاد و سنگین هستند که باید توسط هاست معبر و قدرتمندی نگه داری شوند. سرعت سایت مجله آنلاین مهم است به همین دلیل ما سعی میکنیم تا حد امکان سرعت شما را به بهترین درجه برسانیم. 

برای برآورد آنلاین قیمت ساخت سایت میتوانید در بخش مربوطه وارد شوید و فیچر هایی که نیاز دارید را انتخاب نمایید. البته لازم به ذکر است که هر فیچر دارای قابلیت هایی است که ممکن است برای شما کاربردی نباشد. بنابراین قابلیت هایی را اضافه کنید که هم مفید بوده و هم اینکه قیمت سایت را افزایش ندهد. میتوانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید آن ها به شما کمک خواهند کرد که بهترین انتخاب را انجام دهید. تیم دیجیتال مارکتینگ ما میتواند به شما مشاوره دهد که باید از چه مسیری حرکت کنید تا به اهداف اولیه خود در زمینه اینترنتی کردن کسب و کار خود برسید. بنابراین فرصت را از دست ندهید و همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

سفارش طراحی سایت مجله اینترنتی

سفارش طراحی سایت مجله اینترنتی

چنانچه میخواهید یک سایت مجله اینترنتی مناسب داشته باشید. با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید. همچنین میتوانید برای ثبت سفارش طراحی سایت مجله اینترنتی به بخش تماس با ما بروید. بعد از ثبت سفارش کارشناسان ما در اسرع وقت تماس میگیرند.

اگر خود دارای سایت مجله اینترنتی هستید. و نیاز به بهینه سازی سایت و سئو سایت مجله اینترنتی دارید. فرصت را از دست ندهید. در بخش تماس با ما، سفارش سئو سایت را ثبت نمایید. تا کارشناسان بخش سئو و بهینه سازی با شما تماس بگیرند.

 

طراحی سایت مجله اینترنتی

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب )

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها