طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی با توجه به شرایط به وجو آمده بسیار مهم است. زیرا مردم از طرفی به پزشک و درمان نیاز دارند. اما از طرفی بیرون رفتن از منزل نیز میتواند جان آن ها را به خطر بیندازد. شرایط قرنطینه با توجه به شیوع بیماری های مختلف صورت میگیرد. که به گونه ای بتواند جلوی شیوع بیماری ها را بگیرد. اما از طرفی مردم نیز باید به بیمارستان یا مطلب پزشکان مراجعه کنند. اگر صاحب بیمارستان یا درمانگاه هستید با طراحی وب سایت بیمارستان و خود اگر دارای مطب هستید میتوانید با طراحی سایت پزشکی شیوه درمانی خود را در روزهای غیرکاری و کاری مدیریت کنید. میتوانید مشاوره های درمانی آنلاین خدمت به بیماران محترم ارائه دهید.

طراحی سایت پزشکی یک نوع طراحی وب سایت خدماتی درمانی نیز محسوب میشود. که میتوانید نوبت دهی آنلاین قرار دهید و تا بیماران در برنامه و ساعت مشخصی به درمانگاه شما مراجعه کنید. این شیوه باعث جلوگیری از شیوع بیماری های مختلف میشود. همچنین باید بدانید که به تنظیم وقت پزشکان نیز کمک بسیاری خواهد کرد. پزشکان میتوانند به شیوه آنلاین اسناد و مدارک بیماران را در حساب کاربری هر بیمار در سایت قرار بدهند. تا با مراجعات بعدی بیمار پزشک بتواند از طریق پورتال بیمارستانی که مانند یک پایگاه داده از اسناد بیماران است استفاده نماید. یک سایت پزشکی میتواند در ابعاد درمانی از جمله سایت دندان پزشکی، سایت عکسبرداری پزشکی و غیره نیز باشد.

طراحی سایت پزشکی

طراحی وب سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی برای پزشکان و کادر درمانی بسیار مهم است. در زمان های قدیم افراد برای مراجعه به درمانگاه و یا مطب پزشکان، حضوری به این مراکز میرفتند. با گذشت زمان پیشرفت علم، افراد کمتر به مراکز درمانی رجوع میکردند. چرا که با آمدن تلفن، تعیین وقت قبلی درمان را بت تلفن انجام میدادند. همین امر باعث شد تا افراد کمتری در این مراکز تجمع کنند.

بعد از مدتی که اینترنت و وسایل ارتباطی گسترش پیدا کرد. سایت ها برنامه نویس شده و جای خود را به وسایل اطلاع رسانی مانند تلویزیون و رادیو دادند. هم اکنون بسیاری از اطبا و مراکز درمانی که رعایت حال بیماران خود را میکنند اقدام به طراحی سایت پزشکی مینمایند.

طراحی سایت پزشکی میتواند وسیله ای بسیار مفید جهت ارتباط بین بیمار و پزشک خود باشد. چرا که بدون استفاده از تلفن میتواند تعیین وقت قبلی نموده و حتی روزی که خود میتواند نزد پزشک رود را تعیین نماید. شرکت طراحی وب سایت دئووب توانسته در این زمینه خدمات شایانی را هم به پزشکان و هم به بیماران ارائه نماید. شما میتوانید با مراجعه به بخش نمونه کارها از قسمت طراحی سایت پزشکان پروژه های انجام شده توسط این شرکت را ملاحظه فرمایید .

 طراحی سایت ارزان

همانطور که میدانید سایت های پزشکی هم توسط وردپرس هم به صورت اختصاصی طراحی میگردند. برای پزشکانی که اولین بار است پا در این عرصه یعنی فضای وب میگذارند، طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم.

طراحی سایت تجاری اختصاصی

طبیعی است طراحی سایت اختصاصی به جهت اینکه هم مدیریت محتوا و هم قالب سایت مخصوصا طراحی میشود. هزینه طراحی بسیار بیشتری را نسبت به طراحی سایت پزشکی با وردپرس داشته باشد. از طرفی این موضوع را در جریان باشید که در طراحی سایت با قالب اختصاصی تمامی امکاناتی را که یک سایت پزشکی مورد نیاز است ، انجام خواهد شد.

متاسفانه مدیریت محتوای وردپرس امکانات لازم را برای سایت پزشکی را دربر نگرفته است. به جهت اینکه از این نوع وب سایت ها استقبال کمتری داشته است. برنامه نویسان وردپرس پلاگین های موردنظر را برای سایت پزشکی؛ کمتر کدنویسی کرده و یا اصلا انجام نداده اند.

چنانچه قرار شد سایت شما با وردپرس طراحی شود. امکاناتی را که وردپرس از پلاگین های خود استفاده نکرده باشد. ما برای شما برنامه نویسی خواهیم نمود. همین برنامه نویسی اختصاصی پلاگین برای شما مشمول هزینه خواهد بود. پس در نظر داشته باشید طراحی سایت پزشکی ارزان یا وجود ندارد یا اگر هم داشته باشد از امکانات خوبی برخوردار نمیباشد.

طراحی سایت پزشکی ارزان
مزایای طراحی سایت پزشکی

مزایای طراحی سایت پزشکی

مزایای طراحی سایت پزشکی بسته به نوع درخواست های شما میباشد. شاید برای شما این سوال پیش آید که چه امکاناتی میتوان در طراحی سایت پزشکی استفاده نمود. همین امکانات بر مزایای سایت خدمات پزشکی شما میافزاید. ما قصد داریم در این بخش به مزایای طراحی سایت پزشکی بپردازیم. عنوان کنیم چه سود و منفعتی در این کار برای شما خواهد داشت.

تا به حال برای شما نیز ممکن است پیش آمده باشد. که برای رفتن به بیمارستان و مراکز درمانی در یک شهر از گوگل استفاده نمایید . برای من که چندین بار این اتفاق افتاده است. که برای مسافرت به شهر دیگری مراجعه کرده بودم. نیاز به یک مرکز درمانی پیدا کردم به همین جهت از گوگل استفاده نمودم.

متاسفانه شهری بسیار کم امکاناتی بود. حال درنظر بگیرید که اگر پزشک آن شهر برای خود سایتی دست و پا کرده بود من نیز میتوانستم از آن استفاده کنم. همین باعث میشد هم به من سرویس داده بود و هم به درآمد خود افزوده بود. پس طراحی سایت پزشکی کمک بسیار میتواند به پزشکان و مراکز درمانی نماید.

ما در این بخش یکسری مزایای طراحی وب سایت پزشکی را برای شما عزیزان عنوان خواهیم نمود. شاید توانسته باشیم به شما کمکی کرده باشیم تا شاید مجاب شوید یک سایت پزشکی برای خود راه اندازی نمایید. در زیر به چند مزیت در سایت های پزشکی اشاره خواهیم نمود.

تعیین وقت

ممکن است برای شما سخت باشد تا بسیاری از بیماران در مطب شما حضور داشته باشند. این امکان را فراهم نمایید تا بصورت آنلاین این کار را انجام دهند. و یا فرم های که قرار است در حضور شما تکمیل شوند . هر کدام به صورت جداگانه این کار را انجام داده و سایت به صورت خودکار ذخیره گردد.

جستجو

با طراحی سایت پزشکی این امکان را برای کاربران خود فراهم نموده؛ تا بهتر شما را پیدا نمایند. ممکن است نام شما پرآوازه باشد. بسیاری از بیماران تمایل داشته برای درمان نزد شما حضور پیدا کنند. با اینکار آمدن نزد شما را برایشان آسان نموده که در بخش مربوطه راهکارهای آسانتر را برای شما عنوان خواهیم نمود.

معرفی

با طراحی وب سایت پزشکی میتوانید خود را در بخش درباره ما معرفی نمایید. این کار باعث اعتماد بیشتر کاربران شده و همچنین اc سوابق پزشکی شما مطلع شده. یکی از آیتم هایی که برای کاربران بسیار همین بهخش معرفی میباشد. تا بتوانند از سوابق شما مطلع و بیمار خود را برای درمان نزد شما بیاورند.

کارآمدی

طراحی سایت پزشکی این امکان را برای شما فراهم میکند؛ تا بتوانید خدمات بهتری را به بیماران خود ارائه نماببد. مانند ثبت نام و یا فرم های که در حضور شما باید بیناران پرکنند. این کار میتواند به صورت آنلاین انجام گردد. اینکار برای شما هم بسیار آسانتر شده چون میتوانید بهتر به جستجوی بیمار خود بگردید. 

ارتباط با بیماران

شما میتوانید با طراحی سایت پزشکی یک ارjباط خوب و دو طرفه با بیماران خود داشته باشید. که برای اینکار راهکارهای فراوانی وجود دارد. شما نیز میتوانید با ایجاد ارتباط مستقیم بیماران خود را از مطب ویزیت نمایید. و دیگر نیاز نیست تا بیماران برای یک ویزیت سرپایی به مطب شما سرزده .

ذخیره سازی اطلاعات

شما میتوانید تمامی اطلاعات کاربران خود را در سایت خود ذخیره نمایید. و با یک سرچ ساده به اطلاعاتی که نیاز دارید سریعا دسترسی داشته باشید. ما با قراردادن امکانات لازم می توانیم این امکان را برای شما داشته باشیم. که بتوانید تمامی سوابق پزشکی بیماران خود را در سایت پزشکی خود داشته باشید.

آزمایش آنلاین

با طراحی سایت پزشکی میتوانید تمام فعالیت های پزشکی بیماران را در پنل کاربری هر یک ذخیره نمایید. برای مثال میتوانید آزمایشات رل بدون حضور بیمار در آزمایشگاه بر روی پنل کاربری به آنها نمایش دهید. هنگام حضور بیمار در نزد شما از مستندات موجود برای آن بیمار استفاده لازم را ببرید .

وجهه مناسب

شاید این موضوع را نمی دانستید که با طراحی سایت پزشکی وجهه خود را نزد بیماران بهتر نمایان میکنید. این کار باعث شده ناخداگاه در بین بیماران فردی با پرستیژ جلوه نمایید. شما اگر میخواهید به آن شهرتی که تمایل دارید برسید. باید طوری رفتار نمایید تا در نظر دیگران فردی بروز خود را نشان دهید .

طراحی سایت پزشکی با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی هم عرض شد سایت پزشکی جزء آندسته از سایت های میباشد که میتوان با وردپرس برنامه نویسی نمود. ممکن است در بعضی مواقع این مشکل نیز پیش آید که امکانی را بخواهیم به سایت اضافه کنیم. اما آن افزونه موجود نباشد که با طراحی پلاگین این کار را برای شما عزیزان اختصاصا نجام خواهیم داد.

همانطور که میدانید 65 درصد سایت های دنیا بر اساس وردپرس بوده. شما نیز میتوانید طراحی سایت پزشکی با وردپرس را تجربه نمایید. ما نیز قالب اختصاصی را بر روی وردپرس برای شما عزیزان برنامه نویسی خواهیم نمود.

شاید برای شما جای سوال باشد که آیا وردپرس بهتر است یا اختصاصی. ما به شما این اطمینان را خواهیم داد. که اگر سایت شما را با وردپرس طراحی نماییم هیچ کاستی در سایت خود مشاهده نخواهید کرد. حال تصمیم با خود شماست. ما هیچ منعی نداریم که طراحی سایت وردپرسی یا به صورت اختصاصی باشد. میتوانید در مقاله طراحی سایت با وردپرس بیشتر از مزایای آن باخبر شوید.

طراحی سایت پزشکی با وردپرس

طراحی سایت تجاری واکنشگرا

واکنشگرا

از این بابت خیالتان راحت باشد که ما سایت شما را به صورت واکنشگرا برنامه نویسی خواهیم نمود. تا بر روی تمامی وسایل بتوانید سایت خود را به نمایش در بیاورید.

 

تعرفه طراحی سایت تجاری

تعرفه

تعرفه سایت پزشکی بستگی به نوع وب سایت شما نیز دارد . که هر چه سایت از امکانات بیشتری برخوردار باشد طبیعی است. هزینه بیشتری را شامل خواهد شد. 

 

طراحی خلاقانه طراحی سایت شرکتی

ایده های خلاقانه

تمامی تلاش ما بر این است که ایده های خلاقانه را بر روی سایت های شما انجام داده. تا بتوانید جلوه زیبای سایت خود را در فضای وب به همگان نمایش داده و از امکانات آن استفاده نمایید.

 

پشتیبانی

پشتیبانی آنلاین

ما در هفت روز هفته به صورت 24 ساعت سایت شما را پشتیبانی کرده. ویا مونیتورینگ می کنیم تا از بروز مشکلات احتمالی درمان باشد. ما همیشه در کنار شما خواهیم بود.

 

طراحی سایت پزشکی با دئووب

اجباری نیست که پرسنل شرکت سایت پزشکی شما را طراحی نمایند. با کمی تحقیق متوجه خواهیدد شد چرا طراحی سایت پزشکی توسط شرکت دئووب برنامه نویس گردیده است. در اینجا ما به شما پیشنهاد میکنیم کمی وقت خود را برای مشاهده نمونه کارهای پزشکی ما سپری نمایید.

خدماتی را که شرکت دئووب هنگم طراحی سایت به شما عزیران ارائه خواهد داد را در بخش رو به رو با چهار عنوان مجزا شرج خواهیم داد.

سرویس های ما در طراحی سایت پزشکی

بعد از طراحی سایت پزشکی طبیعی است نگران اتفاق های آینده سایت خود باشبد. ما به شما این اطمینیان میدهیدم که در 24/7 روز هفته خدمات پشتیبانی را به نحو احسن برای شما عزیزان داشته باشیم.

برنامه نویسان شرکت دئووب تمام تلاش خود برای ظاهر قالب شما خواهند نمود. حال میخواهد سایت پزشکی شما به صورت اختصاصی و یا وردپرس طراحی شده باشد. ما با آخرین متد برنامه نویسی ابن کار را انجام میدهیم.

تعرفه طراحی سایت پزشکی بسته به نوع طراحی ویا امکاناتی که قرار است در سایت شما راه اندازی شود موظف میباشد. بر منشور اخلاقی ما ذکر شده که به صورت منصفانه طراحی سایت پزشکی را انجام دهیم.

تمامی سایت هایی را که ما طراحی میکنیم از همان ابتدا به صورت بهینه شده تحویل متری خواهیم داد. تا در آینده هنگام سئو سایت چه در کنار ما چه توسط همکاران ما مشمول هزینه بیشتر نگردید. یکی از زیر مجموعه ها این نوع سایت ها که در زمینه شما است میتوان به طراحی سایت تجهیزات پزشکی نیز اشاره کرد.

هدف از طراحی سایت پزشکی

هدف از طراحی سایت پزشکی ارائه هرچه بهتر خدمات به بیماران و بیماران به پرشکان، هنگام تعیین وقت میباشد. امیدواریم همانند کشورهای جهت اول و دومظف یبیتم وقت دهی را مکانیزه نمایید تا از تجمع بیماران در منزل و مراکز درمانی جلوگیری نماییم.

همانطور که میدایند بسیاری از مراکز درمانی به جهت ترافیک کاری همان لحظه بیماران را پذیرش نمیکنند. و این پذیرش به نوبت بعدی حضور بیمار در آن مرکز درمانی اتفاق خواهد افتاد. بهتر است این کار توسط خود بیمار در منزل صورت بپذیرد. میتوانید برای این هدف از قابلیت های طراحی سایت نوبت دهی پزشکی استفاده کنید.

اینکه بیمار بتواند زمان حضور خود را در مطب یا مرکز درمانی ثبت نماید. باعث جلوگیری از اتفاق های جبران ناپذیر خواهد شد. من جمله انتشار بیماری، ازدحام بیماران ، مشغله کادر درمان مبباشد . امیدواریم  که متوجه شده باشید که چه لطف بزرگی بر حق بیماران خواهید کرد.

هدف از طراحی سایت پزشکی
چرا طراحی سایت پزشکی

چرا سایت پزشکی طراحی کنیم ؟

این سوالی است که ممکن است برای شما پیش آید. ما در این بخش همانند بخش های قبلی به این موضوع رسیدگی خواهیم نمود. برنامه نویسی سایت پزشکی در روند کاری شما بسیار حائز اهمیت است. شما میتوانید با ایجاد شبکه های اجتماعی قدمت بیشتری به خود و کسب و کار خود بدهید. مانند تولید محتوای مناسب در اینستاگرام.

شما اگر میخواهید مانند بسیاری از همکاران خود از شهرت بالای برخوردار شوید باید طراحی سایت پزشکی خود اقدام نمایید. ببینید اثبات این موضوع بسیار ساده میباشد. شما اگر سایت پزشکی داشته باشید و از کلمات کلیدی مناسب استفاده شود میتواند شما را به عرض برساند.

یک مثال میزنم با کلمه کلیدی پزشک اطفال خوب اگر شما در نتایج یک گوگل باشید چه اتفاقی خواهد افتاد. آن فردی که این کلمه را سرچ کرده باشد از هر جای ایران که باشد خود را به شما خواهد رساند. یک موضوعی که بین بیماران بسیار مطرح است تبلیغات دهان به دهان میباشد. که میتواند شما را شهره عام خاص نماید.

درباره طراحی سایت پزشکی

ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا درمورد طراحی وب سایت پزشکی برای شما مطالبی را عنوان نماییم. آنچه که مهم است این است که شما خود نیز تصمیم نهایی را بگیرید. و تا چه میزان برای این موضوع اهمیت قائل باشید. با راه اندازی سایت میتواند شما را به شهرت فراوان برساند . میتواند به بیماران شما در روند بهبودی کمک بسزایی نماید. از هرج و مرج در داخل مطب و یا مرکز درمانی شما جلوگیری مینماید. به تعداد بیماران شما میافزاید. به کسب و کار شما رونق دوچندان خواهد داد و بسیاری از موارد دیگر که خود بهتر از ما میدانید. تمام مراکز پزشکی، مطب ها، بیمارستان ها و غیره نیاز به وب سایت دارند. یک درمانگاه کوچک نیز با طراحی سایت درمانگاهی بهتر میتواند بیماران را مدیریت کند.

طراحی سایت پزشکی

طراحی وب سایت پزشکی حرفه ای

باید این موضوع را بدانید که یک سایت حرفه ای میتواند آیتم های فراوانی را در بر بگیرد . یک سایت پزشکی حرفه ای میتواند از امکانات فراوانی برخوردار باشد . باید رابط کاربری مناسبی داشته باشد. باید بتواند بر روی تمامی اسمارتفون ها لود شود. این مواردی که عرض شد مسائل فنی سایت بود که ما یک طراحی سایت حرفه ای با تمام امکانات را پیشرفته میدانیم که علاوه بر موارد فنی از محتویات بسیار خوبی نیز برخوردار باشد. در کل بدرد کاربران خود بخورد .

 

سئو سایت پزشکی

شما بهتر از میدانید افراد برای پیدا نمودن مراکز درمانی نزدیک به محل سکونت خود جدیدا از گوگل استفاده مینمایند. این موتور چستجوی محبوب جایگاه خوبی را در بین افراد برای خود باز کرده است. که عدم وجود آن در زندگی روزمره ممکن است مشکل ساز شود.

از طرفی همین افراد که برای به دست آوردن مایحتاج خود از گوگل استفاده میکنندو فقط با رسیدن به صفحه اول گوگل بهره برداری میکنند به جرات میتوانیم بگوییم همان چند سایت اول. طراحی سایت پزشکی به خودی خود هیچ فایده ای ندارد. زمانی ارزشمند است که این سایت خود را در نتایج یک گوگل نمایش دهد.

اگر میخواهید به کسب و کار خود رونق داده و یا بیماران زیادی را ویزیت نمایید، سئو سایت پزشکی را در اولویت کارهای خود قرار دهید. شایان ذکر است ما هنگام طراحی سایت پزشکی، تمامی اصول و استانداردهای گوگل را رعایت میکنیم. که به این اکر بهینه سازی سایت گفته میشود.

سئو سایت پزشکی بعد از طراحی سایت و بهینه سازی سایت صورت خواهد گرفتو که شامل لینک سازی داخلی، لینک سازی خارجی و … میباشد. این فرآیند ممکن است تا چندین ماه زمان ببرد. که شما برای کسب اطلاعات بیشتر، میتوانید بخش سئو سایت مطالعه نمایید.

نتیجه گیری میکنیم چنانچه میخواهید بیماران بیشتری را ویزیت نمایید.  و پذیرش کنید نیاز است که سایت پزشکی شما در صفحه یک گوگل مشاهده شود. همینطور سئو سایت پزشکی باعث شده تا شما در سرتاسر ایران به عنوان یک پزشک حاذق شناخته شوید.

سئو سایت پزشکی
سفارش طراحی سایت پزشکی

سفارش طراحی سایت پزشکی

چنانچه تا الان توانستیم به شما در مورد طراحی سایت پزشکی مطالبی را عرضه نماییم. تا شما تصمیم به داشتن یک سایت پزشکی داشته باشید خوشحال می شویم به صورت حضوری هم در خدمت شما عزیزان باشیم . تا با داشتن جلسات در این زمینه به شما کمک شایانی را داشته باشیم. لازم به ذکر است که طراحی سایت دندانپزشکی و طراحی سایت بیمارستانی نیز زیر مجموعه های سایت پزشکی هستند که میتوانید در بخش مربوطه مطالعه کرده و سفارش دهید.

اگر تمایل به سفارش طراحی سایت پزشکی دارید میتوانید. از بخش تماس با ما قسمت ثبت درخواست ها سایت خود را انتخاب کنید. و برای کارشناسان ما ارسال نمایید. تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

 

مشاوره طراحی سایت پزشکی 

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت دئووب آماده خدمات رسانی 

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت دئووب

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

تماس با ما

تماس با شرکت

تماس با موبایل

برگشت به منوی تماس ها

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها