شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد

طراحی سایت کتابخانه آنلاین

شاید در گذشته شما مجبور بودید تا به کتاب فروشی های مختلف سر بزنید. تا بتوانید کتاب موردنظر خود را تهیه کنید. همچنین قیمت کتاب ها بسیار بالا رفته است. و شما صرفا میتوانید چند کتاب برای خود تهیه کنید. با طراحی سایت کتابخانه آنلاین میتوانید مزایای حضور در کتابخانه مجازی را به افراد کتاب خوان بدهید. بسیاری از افراد به دلیل علاقه بسیار زیادی که به کتاب دارند. هزینه زیادی را ماهانه برای خرید کتاب های زبان اصلی و غیره صرف میکنند.

طراحی سایت کتابخانه آنلاین در واقع مجموعه ای از منابع و اطلاعات بسیار مهم است. که این اطلاعات به صورت کتاب الکترونیکی جمع آوری شده اند. طراحی سایت کتابخانه پروسه کتاب خوانی را تغییر میدهد. کاربران باید بتوانند در کوتاهترین زمان کتاب موردنظر خود را با یک جستجو بیابند. سیستم دسترسی به پایگاه داده کتابخانه باعث میشود که زمان زیادی برای یافتن کتاب موردنظر خود صرف نکنید. در واقع سایت کتابخانه آنلاین یک نوع طراحی سایت کتاب فروشی است اما با این تفاوت که فایل های کتاب در کتابخانه اینترنتی به صورت الکترونیکی و قابل دانلود است. اما عموما در وب سایت کتاب فروشی به صورت فیزیکی کتاب ها به فروش میرسند.

با طراحی سایت کتابخانه آنلاین میتوانید فرصت حضور در یک کتابخانه در بستر اینترنت به افراد بدهید. بسیاری از مردم به دلیل شرایط به وجود آمده قرنطینه دیگر به کتابخانه کمتر میروند. و حتی برای خرید کتاب های مورد علاقه به کتاب فروشی ها سر نمیزنند. شما این فرصت را به این افراد میدهید تا از این طریق بتوانند در منزل نیز کتاب های مورد علاقه خود را بخوانند.

طراحی سایت کتابخوان

این کتابخانه آنلاین باعث میشود که شما بتوانید به صورت شبانه روزی به بی نهایت کتاب دسترسی داشته باشید. که این کتاب ها برای شما بسیار مفید خواهند بود. هزینه کتاب های الکترونیکی بسیار کمتر از کتاب های فیزیکی است. به همین دلیل بسیاری از افراد به سمت کتاب های مجازی روی آورده اند . سیستم جستجوی پیشرفته کتاب کمک میکند تا کاربران بر اساس نام کتاب، نام نویسنده، ناشر، موضوع کتاب و غیره کتاب ها را بیایند. این روزها علم با توجه به پیشرفتی که دارد با امکانات مردم را نیز بهبود دهد.

محدودیت مکان همیشه یکی از مشکلات است. ما با طراحی سایت کتابخانه آنلاین این مشکل را برطرف میکنیم. ممکن است که خود شما که درخواست طراحی این نوع سایت را دارید. دارای کتاب فروشی یا کتابخانه نباشید. اما میتوانید با کتاب فروشی ها و کتابخانه ها همکاری داشته باشید. و نسخه های الکترونیکی کتاب ها را تهیه کرده و در سایت کتابخانه مجازی خود قرار دهید. و بدین ترتیب دیگر نیازی به فروشگاه کتاب فروشی نخواهید داشت. صرف یک پایگاه داده قوی مشکل شما را حل خواهد کرد.

بسیاری از افراد به دلیل کمبود فضا، بسیاری از کتاب های خود را به کتابفروشی یا کتابخانه ها میدهند. اما در سایت کتابخانه آنلاین این امکان را دارند. تا بتوانند بیشمار کتاب در حساب کاربری خود داشته باشند. و نیازی به دور انداختن کتاب ها دیگر نخواهد بود. زیرا افراد میتوانند صرفا با دانلود کتاب ها آن ها را در گوشی موبایل، تبلت یا لپ تاپ خود داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر میتوانید طراحی سایت دانلود را نیز مشاهده نمایید.

طراحی سایت کتابخانه

سفارش طراحی سایت کتابخانه آنلاین در وب سازان مرصاد

کارفرمایان عزیز چنانچه شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد را برای پروژه کتابخانه آنلاین خود انتخاب نموده اید، در درجه اول باعث افتخار ماست که توانسته باشیم شما را در این مورد همراهی کرده باشیم . در درجه دوم می توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند .

طراحی سایت کتابخانه آنلاین ارزان

سایت کتابخانه آنلاین مانند این است که شما یک کتابخانه در خانه خود دارید. که در آن بی نهایت کتاب وجود دارد. طبیعتا مهیا کردن همچین شرایطی در منزل ممکن نیست. زیرا شما باید فضای بسیار وسیعی برا این حجم از کتاب در اختیار داشته باشید. اما در سایت کتابخانه آنلاین میتوانید این امکان را داشته باشید. حتی بسیاری از کتابخانه ها و کتاب فروشی ها به دلیل محدودیت جا تمام کتاب های موجود در پایگاه داده یک سایت کتابخانه آنلاین را نمیتوانند داشته باشند.

با طراحی سایت کتابخانه آنلاین کاربران باید به راحتی بتوانند کتاب های موردنظر خود را جمع آوری کنند. و در کوتاهترین زمان ممکن کتاب های جدید را به لیست کتابخانه خود اضافه نمایند. سیستم کتابخانه آنلاین دارای بیشمار کتاب و مقالات چاپ شده است. که میتوانید هر روز پایگاه داده خود را بزرگتر نمایید.

طراحی سایت کتابخانه ارزان یکی از پلن های وب سازان مرصاد است. ما قصد داریم که با کمترین بودجه نیز برای علاقه مندان سایت، یک طراحی سایت ارزان و استاندارد با امکانات ضروری را انجام دهیم. که البته توصیه میکنیم بعد از 6 ماه الی 1 سال سایت خود را زیر نظر تیم پشتیبانی و توسعه ما ارتقا دهید.

طراحی سایت کتابخانه آنلاین

هزینه طراحی سایت کتابخانه آنلاین

همانطور که میدانید کتابخانه ها وکتابفروشی ها دارای ساعت کاری مشخصی هستند. اما سایت کتابخانه آنلاین به شبانه روزی در حال خدمات رسانی است. و تعطیلی یا ساعت کاری در آن معنی نخواهد داشت. همچنین بسیاری از افراد در مکان های هستند که دسترسی به کتاب های فیزیکی موردنظر خود را ندارند. این افراد با ورود به سایت میتوانند با کمال آرامش کتاب های موردنظر خود را جستجو کرده. و در همان لحظه به مطالعه آن بپردازند.

شما زمان کافی برای گشت و گذار میان کتاب ها در یک کتابخانه واقعی ندارید. اما میتوانید در سایت کتابخانه در هر زمانی که میخواهید. این کار را انجام دهید و به جستجو در سایت بپردازید. به همین دلیل است توصیه داریم که دسته بندی ها را اصولی و استاندارد انتخاب کنید. تا کاربر با هر شیوه موضوع بتواند کتاب های مرتبط را بیابد.

هزینه طراحی سایت کتابخانه به امکانات و ویژگی های سایت شم بستگی دارد. هزینه سایت ها با هم متفاوت است. دو نوع سایت مشابه شاید در ظاهر شبیه به هم باشند. ولی به دلیل تفاوت در هسته سایت تعرفه های متفاوتی دارند. که کارشناسان ما با توجه به نیازها و کسب و کار شما آن را در محاسبه میکنند. که در بخش برآورد هزینه طراحی سایت میتوانید. خواسته های خود را ارسال کرده و پیش فاکتور را دریافت کنید.

پکیج برنزی

میلیون تومان 8
 • بخش پرسش و پاسخ سوالات
 • بخش مرتبط با محصولات
 • داشتن بخش مرتبط با خدمات
 • پنل مدیریت ساده با تجربه کاربری آسان
 • داشتن بخش نظرات
 • داشتن بخش اخبار
 • ریسپانسیو

پکیج نقره ای

میلیون تومان 12
 • تمامی موارد پکیج برنزی
 • بهینه شدن ساختار سایت
 • اضافه کردن فایروال
 • مدیریت چند سطحی برای کاربران
 • مشاوره آنلاین
 • سیستم پرداخت آنلاین
 • رزرو آنلاین
 • سامانه چت آنلاین

پکیج طلایی

میلیون تومان 18
 • تمامی موارد پکیج نقره ای
 • پنل اس ام اس
 • داشتن بخش تیکتینگ
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
طراحی سایت کتاب با وب سازان مرصاد

مزایای طراحی سایت کتابخانه آنلاین

از مزایای طراحی سایت کتابخانه آنلاین این است. که افراد با مراجعه به سایت از آخرین کتاب های چاپ شده باخبر خواهند شد. بدین ترتیب میتوانند کتاب های جدید را در کمترین زمان ممکن داشته باشند. افراد در گذشته برای دریافت آخرین کتاب های چاپ شده و پرفروش به کتابخانه ها مراجعه میکنند. اما در حال حاضر این امکان وجود دارد که تنها با جستجو در سایت این اطلاعات را کسب نمایند.

مراجعه حضوری به کتابخانه و کتاب خوانی غیر مرسوم شده است. با روی کار آمدن تکنولوژی ایبوک افراد دیگر کتاب های فیزیکی خریداری نمیکنند. زیرا میتوانند در مسافرت یا محل کار خود را نیز در تبلت یا گوشی موبایل خود مطالعه داشته باشند. با طراحی سایت کتابخانه مجازی بسیاری از امورات آنلاین بدون مراجعه حضوری امکان پذیر شده است. شما میتوانید هزاران کتاب تنها یک گوشی همراه خود ذخیره داشت باشید.

بسیاری از اشخاصی که با کتاب سرکار دارند. از جمله استادان، محققان، دانشجویان و غیره میتوانند از طریق سایت کتابخانه آنلاین بسیاری از امورات را به صورت اینترنتی انجام دهند. و دیگر نیازی نباشد که هزینه و وقت زیادی را صرف پیدا کردن کتاب یا مقاله موردنظر خود کنند.

طراحی سایت کتابخانه آنلاین با وردپرس

سایت کتابخانه آنلاین سطح فرهنگی جامعه را بالا میبرد. زیرا بسیاری از افراد به کتاب های الکترونیکی علاقه نشان میدهند. مزیت مهم سایت کتابخانه این است که افراد میتوانند به کتاب های قدیی یا کتاب های تازه نتشر شده دسترسی پیدا کنند. زیرا بسیاری از کتاب های قدیمی ممکن است که در بازار نایاب شده باشند. اما میتوانید نسخه الکترونیکی آن را تهیه کنید. و صرفا با پرداخت حق عضویت میتوانید به بی شمار کتاب ارزشمند دسترسی داشته باشید. که هر کدام از این کتاب ها هدف مهمی برای مخاطبان خود دارند.

ممکن است که شما برای خرید یک کتاب تردید داشته باشید. میتوانید خلاصه ای از کتاب را در سایت کتابخانه آنلاین مشاهده کنید. و در صورت تمایل اقدام به خرید آن کتاب موردنظر خود کنید. همچنین با قرار نظرات و امتیاز دهی افراد به کاربان در انتخاب کتاب کمک خواهید کرد. پیش آمده است که با خواندن نظرات در مورد یک کتاب اقدام به خرید آن کرده اید.

طراحی سایت کتابخانه آنلاین با وردپرس یکی از پلن های وب سازان مرصاد است. ما به شما توصیه میکنیم که این پکیج را انتخاب نمایید. تا قالب سایت از ابتدا برای شما کدنویسی شود. و امکانات و ماژول های حرفه ای برای کتاب های ایبوک و کتاب های آنلاین برای شما طراحی و برنامه نویسی میشود. شرکت وب سازان مرصاد که یک شرکت طراحی سایت معتبر در تهران است با درنظر گرفتن تمام جوانب این پروژه را برای شما پیاده سازی خواهد کرد.

طراحی سایت کتاب فروشی
سایر خدمات طراحی وب با وب سازان مرصاد...