طراحی سایت گردشگری سلامت

طراحی سایت گردشگری سلامت

سفر برای درمان بیماری ها راه حلی بوده است که از قدیم وجود داشته. افراد به دنبال این هستند که در مراکز درمانی معتبر درمان شوند که پزشکان آن ها نیز حرفه ای و فوق تخصص هستند. سال های زیادی است که مردم سراسر دنیا به این منظور درمانی سفر میکنند. زمانی که افراد به کشورهای دیگر برای درمان سفر میکنند نیاز به بخش گردشگری، درمانی، هتل، رستوران، هواپیمایی و غیره دارند. طراحی سایت گردشگری سلامت برای این منظور است که افراد بتوانند از خدمات کشور شما به عوان مقاصد درمان یاستفاده نمایند.

بیماران تلاش میکنند تا در خارج از کشور، درمان خود را بیابند. که به عنوان یک فرآیند بوده که افراد از کشورهای خارج به محل اقامت شده آماده تا بتوانند از مراقبت های پزشکی بهره مند شوند. زیرا بعضی از کشورهای سیستم های درمانی که در کشورهای دیگر است را ندارند. به همین منظور بیماران مجبور میشوند که برای دسترسی به خدمات پزشکی بهتر به کشورهای توسعه یافته سفر کنند. کم هزینه بودن اقدامات پزشکی و محل اقدامات از جمله عواملی است که باعث میشود افراد از سایت های گردشگری سلامت استفاده کنند. بنابراین اگر شرکتی در این زمینه دارید اقدام به طراحی سایت گردشگری سلامت کنید.

طراحی سایت توریسم درمانی

در گردشگری سلامت بیماران تلاش میکنند تا در خارج از کشور درمان خود را بگذرانند. به همین منظور آژانس هایی برای این کار به وجود آمده اند. که بتوانند تمامی فرآیند سفر، درمان، اقامت و بقیه موارد را انجام دهند. در واقع سایت گردشگری سلامت ترکیبی از طراحی سایت پزشکی و گردشگری است. مسافران خارجی در کنار دریافت خدمات پزشکی نیز میتوانند از گشت و گذار در کشور مقصد نیز لذت ببرند. که به این نوع گردشگری درمانی نیز گفته میشود. و باید به مناطقی بروید که برای روحیه بیمار نیز مناسب باشد.

افزایش روزافزون گردشگری سلامت توجه سیاستمداران، شرکت های مسافرتی، پزشکان، بیمارستان ها و غیره را به خود جلب کرده است. به طوری که کشورهایی که این خدمات را انجام میدهند خدمات درمانی باکیفیت و مناسبی را ارائه میدهند. درمان های متداول میتوان به جراحی های زیبایی، دندانپزشکی، انواع جراحی ها و غیره اشاره کرد. به این سایت ها توریسم پزشکی نیز گفته میشود.

ایران یکی از جاذبه های گردشگری در خاورمیانه است که بسیاری از کشورها به آن سر میزنند. بیمارستان های ایران نیز پزشکان حادقی دارند که میتوانند انواع درمان ها و جراحی ها را انجام دهند. اما لازم به ذکر است که عموم توریسم هایی که برای درمان به ایران می آیند برای جراحی زیبایی و دندانپزشکی است. زیرا در ایران این قیمت درمان نسبت به سایر کشورها بسیار کم هزینه تر است.

طراحی سایت توریسم درمانی
طراحی سایت گردشگری پزشکی

طراحی سایت گردشگری پزشکی

تجربیات، امکانات، منابع باعث موفقیت هرچه بیشتر مراقبت های پزشکی در ایران شده است. در واقع افراد زمانی به درمان خارج از کشور فکر میکنند که کشور محل زندگی آن ها شرایط درمانی مناسب را نداشته باشد یا اینکه هزینه ها بسیار بالا باشد. و به دنبال این هستند که اسباب درمان توسط یک کشور دیگر فراهم شود.

جهانگردی پزشکی نمایانگر یک پدیده جهانی است که درآند بسیار بالایی نیز دارد. طراحی سایت گردشگری سلامت برای انعکاس موضوعات پیشرفت های اخیر در یک جامعه میتواند روش خوبی باشد. در این صورت پزشکان سعی میکنند که استانداردهای درمان را نیز بالا ببرند.

شرکت های زیادی در ایران و سایر نقاط جهان هستند که در حوزه گردشگری سلامت یا توریسم درمانی فعالیت دارند. آن ها میتوانند بهترین بیماراستان، بهترین پزشک مناسب را با مناسبت ترین قیمت ها به بیماران پیشنهاد بدهند. و تمامی کارهای بیماران اعم از تمدید ویزا، رزور هتل و بلیط هواپیما، استخدام پرستار ، حمل و نقل، سفرهای گردشگری و غیره را انجام میدهند. هدف این است بتوانند بهترین کیفیت درمانی را به همراه هزینه مقرون بصرفه به افراد ارائه دهند.

از موانعی که در پذیرش توریسم برای درمان وجود دارد ارزیابی کیفیت و مقایسه هزینه های درمانی است. شما باید در سایت خود تمام موارد اعم از بیماراستان ها، پزشکان، هتل ها، تورهای گردشگری، بلیط هوایپیما را به صورت کامل به همراه مقایسه خدمات توضیح دهید. برای اینکه مخاطبان خارجی زبان شما متوجه خدمات شما شوند بهتر است که از طراحی سایت گردشگری سلامت چندزبانه استفاده کنید.

طراحی سایت گردشگری سلامت 

سئو سایت گردشگری سلامت

سایت های زیادی در زمینه گردشگری سامت فعالیت دارند. مهمترین بخش نیز برای دیده شدن و جذب مشتری تنها از طریق اینترنت است. از آنجایی که توریست ها از طریق گوگل در مورد شرکت های خدمات توریست جستجو میکنند. شما میتوانید با افزایش سئو سایت توسط شرکت حرفه ای در رتبه های اولیه گوگل قرار بگیرید. تا بتوانید مشتریان را به سمت سایت خود جلب نمایید. البته لازم به ذکر است که باید برای شما سئو سایت انگلیسی انجام شود. زیرا بیشتر مشتریان شما انگلیسی زبان هستند. شرکت طراحی سایت و سئو سایت دئووب با توجه به تخصص و تجربه ای که دارد میتوانید با انجام طراحی سایت حرفه ای و بهینه به همراه سئو در طراحی سایت توریسم درمانی به شما اطمینان بدهد که سود شما چندین برابر در مدت زمان کوتاهی خواهد شد.

امکانات طراحی سایت گردشگری سلامت

اکثر بیماران در ابتدا در اینترنت به جستجوی روند درمان میگردند. باید در سایت خود اطلاعات جامع و بروزی را قرار دهید. شما میتوانید تصاویر، ویدیوهایی در این باره در سایت خود قرار دهید. همچنین میتوانید بخشی برای نظرسنجی وجود داشته باشد که مشتریان قبلی شما میتوانند نظرات خود را اعلام نمایند. تا مشتریان شما بتوانند با توجه به نظرات کاربران قبلی تصمیم گیری نمایند.

از امکانات طراحی سایت گردشگری سلامت این است که میتوانید بخشی برای مشاوره آنلاین نیز داشته باشید تا بتوانند به صورت تلفنی، آنلاین و چت با کارشناسان شما در ارتباط باشند. طراحی سایت خلاقانه همراه با امکانات حرفه ای را در شرکت دئووب سفار شدهید. شرکت دئووب در حزه گردشگری و پزشکی از تجربه های زیادی برخوردار است. از دیگر امکانات ساخت سایت توریسم درمانی میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

امکانات طراحی سایت توریسم درمانی

  • معرفی خدمات تور گردشگری
  • رزو بلیط هواپیما، کشتی و قطار که در طراحی سایت دفتر هواپیمایی مشاهده کرده اید.
  • معرفی مراکز درمانی و پزشکان متخصص
  • تغییر زبان به سه زبان زنده دنبا
  • ایجاد بخش گالری برای قرار دادن ویدیوها و تصاویر از خدماتی که ارائه میشود.
  • امکان مشاوره آنلاین
  • داشتن ترانسفر فرودگاهی و داخل شهر
  • ارائه تمامی تورهای گردشگری
  • قرار دادن پکیج های مختلف توریسم درمانی همراه با اعلام تعرفه ها
  • ارائه اطلاعاتی در مورد محل های اقامتی نظیر هتل و اقامتگاه ها که بدین منظور میتوانند به صورت مستقیم هتل ها را دیده و درخواست دهند میتوانید از امکانات طراحی سایت رزرو هتل نیز استفاده کنید.

 

امکانات طراحی سایت گردشگری سلامت

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها