عوامل موثر در قیمت طراحی سایت املاک

عوامل موثر در قیمت طراحی سایت املاک

طراحی سایت  یکی از روش های نوین برای گسترش کسب و کار شما خواهد بود. برای تعیین هزینه طراحی سایت مشاور املاک روش های مختلفی وجود دارد. ابزارها، ماژول ها و امکانات یک سایت میتواند باعث تعیین قیمت آن شود. سیستم مدیریت محتوای مناسب ، محتوای مناسب، ظاهر سایت و غیره از ویزگی های مهم قیمت است. بنابراین عوامل موثر در قیمت طراحی سایت املاک را متوجه خواهید شد. 

عوامل دیگری نیز به غیر از طراحی سایت وجود دارند که میتوان به روش های تبلیغات دیجیتالی نظیر سئو و بهینه سازی سایت اشاره کرد که باعث بهبود هزینه طراحی وب سایت میشود. زیرا سایتی که سئو نشود دیده نشود و در این صورت هزینه ای که بابت ساخت سایت پرداخته اید هیچ گونه بازگشت سرمایه ای نخواهد داشت. اما با سئو سایت میتوانید هزینه ها را جبران کرده و باعث سودآوری بسیار بیشتری شوید که به رشد و پیشرفت کسب و کار شما کمک زیادی خواهد کرد.

قیمت طراحی سایت املاک حرفه ای

بر اساس نیازها و بودجه ای که دارید میتوانید یک سایت مناسب برای خود انتخاب کنید. زیرا یک سایت املاک ممکن است هزینه چند برابری نسبت به سایر سایت های مشاور املاک داشته باشد. آنچه که باعث تفاوت در قیمت گذاری سایت املاک میشود مدت زمانی است که برای آن سایت صرف میشود. به همین دلیل است که طراحی وب سایت حرفه ای املاک بسیار بیشتر از سایر روش های راه اندازی سایت است.

در پلن اختصاصی حدود 1 الی 3 ماه زمان برده میشود تا یک سیستم مدیریت محتوای مناسب برای سایت شما ایجاد شود. اما در پلن ارزان تر شما میتوانید با پراخت هزینه کم همان امکانات را داشته باشید اما با این تفاوت که مدیریت محتوای شما اختصاصی نیست بلکه از وردپرس استفاده شده است. یکی دیگر از موارد که خدمت شما باید عرض شود این است که مشتریان درخواست طراحی سایت اختصاصی اما با مدیریت محتوای وردپرسی را دارند.

در این روش قالب سایت اختصاصا برای وردپرس طراحی خواهد شد که دارای تمامی موارد و امکانات موردنیاز مطابق با سلیقه شما خواهد بود. اما مدیریت محتوا تغییری نمیکند و وردپرس باقی میماند. اما ظاهر سایت و سمت کاربر تماما منحصر به فرد مطابق با سلیقه و نیازهای شما راه اندازی میشود.

ویژگی های مهم در تعیین قیمت طراحی سایت املاک

از آنجایی که تنوع شرکت ها نیز بسیار زیاد است بسیار سخت خواهد بود تا بتوانید بهترین و معتبر ترین شرکت که هزینه های مقرون به صرفه ای دارد را انتخاب نمایید. باید شرکت مورد نظر از تجربه کافی برخوردار باشد تا شما دچار مشکلی نشوید. بخش های مختلف در طراحی سایت هتل و سایت املاک تعیین کننده قیمت آن خواهد بود.

اما از همه مهمتر باید خدمت شما عرض کنم که داشتن یک هاست خیلی خوب نیز باعث بالا رفتن هزینه ها خواهد شد. زیرا سایت های مشاور املاک دارای دیتابیس سنگینی از تعداد خانه ها ثبت شده هستند و همچنین بازدید از این سایت ها نیز خواهد بود. بنابراین باید سعی کنید هاست مناسبی را برای این کار انتخاب کرده و هزینه را به صورت ماهیانه یا سالیانه پرداخت نمایید.

دسته بندی های متنوع، نمایش عکس های با کیفیت از خانه ها، مشخص کردن مکان خانه ها بر روی نقشه گوگل و غیره از عوامل موثر در قیمت طراحی سایت املاک است. با استفاده از بخش های مختلف میتوانید برتری خود را نسبت به سایر سایت های رقیبان خود ثابت نمایید. قسمت های مختلف این نوع سایت ها میتواند باعث محبوبیت سایت شما شود بنبابراین سعی کنید که در همین ابتدای کار نگران هزینه ها نباشید.

تعرفه طراحی سایت املاک

در بالاتر نیز خدمت شما گفته شد که سیستم مدیریت محتوا یک از عوامل مهم است که میتوایند بر روی قیمت ها تاثیر داشته باشد. سایت باید امنیت و قدرت کافی را در پردازش سریع برای کاربران داشته باشد. به همین دلیل باید همواره سایت پشتیبانی شود و بروزرسانی مداوم بر روی آن انجام شود. این بروزرسانی ها هم از نظر ساخت سایت و هم از نظر محتوا خوهد بود.

برای مثال در طراحی سایت اجاره ویلا و مشاور املاک اگر اجازه به کاربران خود بدهید که ثبت نام کرده و ملک های خود را ثبت نمایند بدانید که هزینه بسیار بیشتر برای شما خواهد بود. زیرا این سیستم با سیستمی که یک مدیریت سایت دارد بسیار متفاوت خواهد بود برای انجام چنین بخشی باید ماژول های مختلفی راه اندازی بشوند تا بتوانند این کار را برای شما انجام دهند.

ویژگی های مهم در تعیین قیمت طراحی سایت املاک

هزینه طراحی سایت املاک

تعیین هزینه طراحی سایت املاک

برای دانشتن عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت طراحی سایت املاک میتوانید از مشاوران و افراد با تجربه در این را هاتسافده کنید تا شما را راهنمایی نمایند. در این صورت مشکلات شما تا حدودی حل خواهد شد. هر بخشی در سایت میتواند شامل هزینه مختص به خود باشد. از طرفی باید بشناسید که این هزینه ها بابت انجام چه کاری است و چقدر زمان بر برای شما خواهد بود.

میتوانید از مشاوره رایگان طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) استفاده نمایید. اما در ابتدا باید خدمت شما بگویم که در ابتدا نیازهای اولیه یک سایت مشاور املاک را به خوبی بدانید. قسمت های زیادی در یک وب سایت ممکن است وجود داشته باشد و هرکدام نیاز به تجربه و زمان مشخصی دارد. برای مثال در بخش امکانات و تعیین قیمت طراحی وب سایت در شرکت ها دیده ایم که بابت امکانات پیش پا افتاده و چند ساعت بیشتر برای انجام آن ها زمان خواهد برد هزینه زیادی را درخواست میکنند. از نظر ما این روش مناسب نیست در واقع باید کاربر بداند که این هزینه ها برای چه بخش هایی و برای انجام چه کاری است.

 

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها