فروشگاه اینترنتی Drop shipping

فروشگاه اینترنتی Dropshipping

در کنار سیستم های فروشگاه آنلاین که کالاها را به صورت اینترنتی فروخته و به صورت مستقیم نیز به مشتری تحویل میدهند. طراحی فروشگاه اینترنتی dropshipping به این صورت است. که خریدار کالاهای سایت را میبیند. سفارش خرید کالا را ثبت میکند. مدیریت سایت فروشگاه نیز درخواست را بررسی میکند. و به فروشنده اصلی ارسال میکند. و فروشنده اصلی به صورت مستقیم کالا را بسته بندی میکند.

اطلاعات موردنیاز برای تحویل کالا شامل آدرس، تلفن و غیره در اختیار تولید کننده قرار میگیرد. که فروشنده اصلی با داشتن اطلاعات لازم کالا را مستقیم به دست فروشنده میرساند. اگر برندسازی و شرایط فروش منحصر به فرد خود را میخواهید. شرکت دئووب به شما فروشگاه اینترنتی market place را پیشنهاد میدهد.

اگربه فکر طراحی سایت فروشگاه اینترنتی یا طراحی سایت خدماتی هستید. اما تعداد محصولات کافی را ندارید. یا امکانات کمی شامل انبار محصول دارید. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی dropshipping بهترین گزینه برای شما است. تنها کار اصلی شما برقراری تعامل درست میان تامین کننده و خریداران هستید. بنابراین باید ارتباط قابل اطمینانی میان شما و عرضه کنندگان محصولات باشد. شرکت طراحی سایت معتبر دئووب با تجربه ای که دارید. به شما پیشنهاد یک طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای را خواهد داد. تا بتوانید در میان رقبا خوش بدرخشید.

فروشگاه اینترنتی dropshipping یک مدل از فروشگاه آنلاین است. صاحب سایت فروشگاه اینترنتی، محصولات را مستقیما از تولیده کننده، عمده فروش یا خرده فروش به مصرف کننده میرساند. صاحب فروشگاه دارای انبار کالا نیست. بلکه محصولات تولید کنندگان دیگر را در سایت برای فروش قرار میدهد. در واقع فروشگاه اینترنتی drop shipping یک پل ارتباطی میان خرید و فروش دسته اول میباشد.

طراحی فروشگاه اینترنتی dropshipping

مزیت این کار این است که شما به ازای هر فروش یک درصدی پورسانت خواهید گرفت. مزیت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی dropshipping این است. که شما به ازای کالاهایی که در سایت قرار میدهید. درصدی تخفیف از تولید کنندگان یا عمده فروشان میگیرید. و برای قیمت ها یک درصد کمی اضافه میکنید. و برای فروش قرار میدهید. که این درصد اضافه شده سود شما حاصل از فروش خواهد بود. مزیت فروشگاه اینترنتی dropshipping این است. که شما نیازی به انبار کالا ندارید. و لازم نیست که برای بسته بندی کالا هزینه ای صرف نمایید.

قبل از اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی، عرضه کننده و تامین کننده های قابل اطمینانی بیابید. تا در روند کار خود به مشکل برنخورید. همچنین به فکر حمل و نقل نیز باشید. اگر میخواهید است که به سود بیشتری دست یابید. سعی کنید که سیستم حمل و نقل محصولات را تا کشورهای دیگر نیز گسترش دهید. از ماژول مخصوص سیستم حمل نقل FedEx، پست استرالیا، USPS و غیره شرکت دئووب بهره ببرید. در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی drop shipping علاوه بر حمل و نقل، بسته بندی محصولات ا با نام تجاری خود انجام دهید.

طراحی فروشگاه اینترنتی dropshipping
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی Drop shipping

طراحی سایت فروشگاه dropshipping

از آنجایی که شما فقط یک واسط میان تامین کننده و مصرف کننده هستید. در هر واحد فروش سود بسیار کمی خواهید گرفت. و از طرفی باید مدام با تامین کننده ها در ارتباط باشید. تا موجودی کالاها را بدانید. اگر تامین کننده ای در دسترس نباشد. برای شما مشکل ساز خواهد شد. و یک ناهماهنگی اساسی برای تحویل کالا به مشتری خواهید داشت. بنابراین اگر با تولیدکننده ها و تامین کننده های  مورد اعتماد در ارتباط هستید. اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی drop shipping کنید.

اگر قصد ورود به دنیای فروشگاه اینترنتی dropshipping را دارید. باید تامین کننده های مورد اعتماد پیدا کنید. و به صورت مستقیم با تولید کننده اصلی در ارتباط باشید. هر چه تعداد واسطه ها کمتر باشد. سود شما نیز بیشتر خواهد شد. قبل از راه انداری فروشگاه با تامین کننده و تولید کننده هایی که میخواهید کار کنید. یک قرارداد داشته باشید. و قیمت خرید و فروش را مشخص نمایید. طراحی سایت شبیه دیجیکالا و طراحی سایت شبیه دیوار یکی از انواع سایت های دراپ شیپ است.

 

فروشگاه اینترنتی Drop Shipping

نکات فروشگاه dropshipping موفق

ابتدا مطمئن شوید محصولی که بازار هدف شما است. تقاضا کننده مناسب دارد. و اینکه میتوانید به صورت آنلاین ارائه دهید یا خیر.

کالاهایی را در فروشگاه خود قرار دهید. که در عین اینکه زحمت کمتری دارند. سود و ارزش بیشتری نیز داشته باشند.

در فروشگاه اینترنتی خود هزینه حمل و نقل را تا حد امکان کم کنید. یا اینکه گزینه حمل و نقل رایگان قرار دهید. تا مشتریان خود را راضی نگه دارید.

کالایی که به فروش میرسد را خود بسته بندی کنید. بنابراین به دنبال کالایی باشید که بتواند به اسم برند خود آن را بسته بندی و ارسال کنید.

محصولاتی را به فروش برسانید که در بازار در دسترس مردم نباشد. اینگونه ارزش کار شما بیشتر خواهد شد. و مشتریان به سمت شما خواهند آمد

در فروشگاه خود کنترل کیفیت محصولات قرار دهید. کالاهای با کیفیت را در فروشگاه اینترنتی قرار دهید. و کالاهای بی کیفیت را رد کنید.

میتوانید در فروشگاه اینترنتی dropshipping خود کالاهای ارزشمند تر و با کیفیت تر را معرفی کنید. تا به انتخاب مشتری کمک نمایید.

نکات فروشگاه drop shipping موفق
ویژگی های فروشگاه اینترنتی drop shipping

ویژگی های فروشگاه اینترنتی dropshipping

میتوانید برای هر عرضه کننده سطح دسترسی تعریف کنید. تا بتواند با قابلیت کنترل شما محصولات را در سایت قرار دهد. و یا اینکه برای آن ها قیمت تعیین کند.

مشتریان میتوانند با ثبت نام و ورود به سایت هر تعداد محصول از هر تعداد عرضه کننده ای که میخواهند خرید نمایند.

شما میتوانید تعیین کنید که خریداران اطلاعات مربوط به عرضه کنندگان را ببینند. یا فقط درخواست سفارش خود را ثبت نمایند.

میتوانید این قابلیت را قرار دهید که تامین کنندگان بتوانند آنلاین ثبت نام کنند. و با توجه به قابلتی که ارائه میدهید. پنل اختصاصی مربوط به خود را داشته باشند.

میتوانید فیلتری طراحی نمایید. تا مشتریان بتوانند بر اساس آن عرضه کنندگان یا محصولات را فیلتر نمیاند. بنابریان راحت تر محصول یا تامین کننده را میابند.

طراحی کاربری و تجربه کاربری بسیار مهم است. باید ux شما کاربرپسند باشد. یعنی هم مشتریان از خرید خود راضی باشند. هم تامین کنندگان در فروش خود مشکل پیدا نکنند.

خدمات ارائه دهنده شرکت

مراحل راه اندازی فروشگاه اینترنتی dropshipping

سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ماهیت برند کسب و کار شما است. بنابراین برای طراحی فروشگاه اینترتی خود از تیم معتبر دئووب کمک بگیرید. تا با دارا بودن مهارت لازم میزان فروش شما را افزایش دهند. دکوراسیون سایت، فرآیند فروش، امکانات سایت و غیره باید هدفمند طراحی و توسعه پیدا کنند.

تبلیغات و بازاریابی

استراتژی جذب مشتری یکی از دغدغه های دارندگان سایت فروشگاه اینترنتی است. این استراتژی شامل دیجیتال مارکتینگ، محتوا نویسی و سئو سایت میباشد. مهمتریم نکته در بازاریابی استمرار در آن است. توصیه میشود که برای بازاریابی اینترنتی از تیم حرفه ای دیجیتال مارکتینگ دئووب مشاوره بگیرید.

بهینه سازی

بعد از راه اندازی چرخه استراتژی بازاریابی، باید هدفمند آن را مدیریت کنید. بهینه سازی و سئو سایت فروشگاه اینترنتی شما بسیار مهم است. تیم دیجیتال مارکتینگ دئووب هریک از کانال های تبلیغاتی شما را به درستی بازبینی و مدیریت خواهد کرد.

مراحل راه اندازی فروشگاه اینترنتی drop shipping

شناسایی بازار هدف

قبل از طراحی فروشگاه اینترنتی، یک زمینه مناسب پیدا کنید. تا حوزه فعالیت خود را در آن گسترش دهید. روی حوزه ای تمرکز کنید که به آن علاقه مند هستید. و تجربه و اطلاعات کاملی در آن زمینه دارید. هرچه تسلط شما بر روی بازار هدف بیشتر باشد. راحت تر به نتیجه ای که میخواهید دست میابید.

تحقیق درباره بازار هدف

درباره بازار کالاهای خود تحقیق کنید. به سراغ کالاهایی نروید که رقابت در آن کم است. زیرا هیچ تقاضایی وجود ندارید. با بقیه فروشندگان وارد رقابت شوید. زمینه های سود دهی بازار هدف را شناسایی کنید. تحقیقات خود را کامل کنید. و پس از بررسی تمام جوانب تصمیم گیری کنید.

تامین کننده مطمئن

مهمترین گام برای راه اندازی فروشگاه drop shipping پیدا کردن تولید کنندگان و عرضه کنندگان مورد اعتماد است. تا میتوانید با روش های مختلف نسبت به تامین کننده مورد نظر اطمینان پیدا کنید. بنگرید که آیا شریک تامین کننده شما قابلیت های لازم برای رشد آینده کسب و کار شما را دارا است.

سئو سایت فروشگاه اینترنتی drop shipping

سئو سایت فروشگاه اینترنتی dropshipping

برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی drop shipping نیاز به تبلیغات حرفه ای دارید. شرکت دئووب در این زمینه راهنمای شما خواهد بود. تا بتوانید در حوزه دیجیتال مارکتینگ موفق باشید. شرکت دئووب به صورت حرفه ای سئو سایت فروشگاه اینترنتی drop shipping شما را انجام خواهد داد. و متوجه خواهید شد که در مدت زمان کمی سایت شما ترافیک بسیار بالایی پیدا خواهد کرد. استفاده از ابزار گوگل آنالیتیکس بسیار کمک کننده خواهد بود. که نشان دهد شما در کجا قرار دارید. و برای بهینه سازی روش های دیجیتال مارکتینگ چه اقداماتی انجام دهید.

سایت فروشگاه اینترنتی dropshipping نیاز به سرمایه بالایی ندارد. کار اصلی شما این است. که با مصرف کنندگان و تولید کنندگان خوب ارتباط داشته باشید. تا بتوانید محصولات آن ها را در سایت خود به فروش برسانید. اما پیشنهاد شرکت دئووب در طراحی فروشگاه اینترنتی dropshipping این است. که شما محصولات را با نام خود بسته بندی و ارسال کنید. این باعث میشود که برند سایت شما بر روی محصولات قرار گیرد. تیم سئو سایت دئووب با برنامه ریزی مشخص و استفاده از ابزارهای بازاریابی مناسب؛ بهینه سازی سایت فروشگاه اینترنتی شما را انجام میدهد.

طراحی فروشگاه Dropshipping با وردپرس

مزایای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی drop shipping زیاد است. شما میتوانید آسان تر بهره برداری کنید. و هزینه های سرباز شامل بسته بندی و حمل و نقل را نخواهید داشت. نیاز به مکان خاصی برای خود و محصولات ندارید. میتوانید هر نوع محصولی را که میخواهید در سایت قرار دهید. و در آخر اینکه سرمایه زیادی برای این کار نمیخواهید. 

در فروشگاه اینترنتی dropshipping به تامین کننده های اصلی دسترسی بدهید. که هر تامین کننده برای خودش یک پروفایل کاربری داشته باشد. اگر یک پنل اختصاصی به هر تامین کننده بدهید. بدین صورت مدیریت خرید و فروش ها برای شما آسان تر خواهید شد. اگر تامین کننده بتوانید مدیریت کالاهای خود را بر عهده بگیرید شبیه فروشگاه اینترنتی market place خواهد شد.

طراحی سایت فروشگاهی Dropshipping با وردپرس یکی از پلن های دئووب است. که تیم ما به صورت حرفه ای سیستم همکاری در فروش به صورت آنلاین را با پلتفرم وردپرس امکان سازی میکنند. که به این صورت صاحب یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای خواهید بود. طراحی سایت با وردپرس برای سیستم های چند فروشنده و چند همکار مفید است.

طراحی فروشگاه Drop shipping با وردپرس
هزینه طراحی سایت dropshipping

هزینه طراحی سایت dropshipping

هزینه طراحی سایت dropshipping به نوع امکانات و قابلیت هایی که نیاز دارید بستگی خواهد داشت. شما باید در ابتدا یک الی دو نمونه سایتی که مدنظر دارید را انتخاب کنید تا بر اساس آن ها قیمت تخمینی برای شما محاسبه شود. سایت دراپ شیپینگ از آنجایی که یک سایت فروشگاه اینرنتی است باید سئو سایت آن بر اساس اصول سئو سایت فروشگاهی انجام شود. زیرا اگر دیده نشوید نمیتوانید محصولات فروشگاه خود را به فروش برسانید. 

تعرفه سایت دراپ شیپینگ به این بستگی دارد که میخواهید چه کاری را انجام دهید. باید علاوه بر ساخت سایت تعرفه سئو سایت را نیز درنظر داشته باشید. فروشگاه های دراپ شیپینگ جزو فروشگاه هایی هستند که توانسته امروزه بسیاری از نظر ها را به خود جلب نمایند. برای اطلاعات بیشتر به کارشناسان ما تماس بگیرید.

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها