قیمت طراحی سایت

هر فرد درخواست دهنده طراحی سایت نیاز دارد که هزینه طراحی سایت را بداند. تا بتواند بر اساس آن برنامه ریزی کند. و سفارش طراحی سایت خود را ثبت نماید. قیمت طراحی سایت یکی از عباراتی است که بسیار در گوگل سرچ میشود. باید ماژولی برای محاسبه آنلاین هزینه طراحی سایت قرار گیرد. تا مشتریان با محاسبه بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند. همچنین قیمت های مختلف را در شرکت مختلف با هم مقایسه کند. بنابراین قبل از سفارش طراحی سایت، به دنبال قیمت و هزینه آن باشید.

از آنجایی که ماژول های یک سایت متغیر است. به طبق هزینه طراحی سایت نیز متفاوت خواهد بود. ممکن است در شرکتی یک قیمت ثابت برای هر نوع سایت درج شود. ولی باید بدانید که یک شرکت معتبر باید تعرفه سایت را پس از بررسی زمان و حجم کار پروژه اعلام کنند. زیرا هر سفارش طراحی سایت مختص مشتری انجام خواهد شد و امکانات سایت ها با هم متفاوت هستند. شما عزیزان میتوانید برای سفارش طراحی سایت خود به بخش تماس با ما مراجعه نموده. و از قسمت ثبت سفارش درخواست خود را نهایی نمایید . بر حسب نیاز قابل تنظیم بوده و میتوانید از منوی باز شده  نوع موضوع و ساختار وب سایت خود را انتخاب نمایید .

 هزینه طراحی سایت

برای مثال فرض کنید دو مشتری سفارش طراحی سایت خدماتی را ثبت میکنند. و اولین سوالی که میپرسند مربوط به هزینه طراحی سایت آن است. تیم ما باید در مورد هر کسب و کار را به طور کامل تحقیق نماید. باید نیازسنجی کنند تا بدانند که چه چیزهایی لازم دارند. و بعد از آن در پیش فاکتور قیمت ماژول ها درج میشود. تا در انتها هزینه طراحی سایت مشخص شود. البته هر سایتی یک قیمت پایه ای خواهد داشت. که بر اساس آن هزینه طراحی سایت به صورت حدودی اعلام خواهد شد.

البته بدانید که هر نوع سفارشی که ثبت میکنید. باید هزینه آن را به صورت قطعی و مکتوب دریافت کنید. اگر شرکتی هزینه طراحی سایت را به صورت شفاهی بدون درنظر گرفتن کسب و کار شما اعلام میکند. از نظر ما کار درستی نخواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر از هزینه طراحی سایت ادامه مقاله را مطالعه فرمایید. یا میتوانید با مشاوران ما صحبت نمایید. تا بتوانند شما را در تصمیم گیری راهنمایی کنند. و پیش فاکتور برای شما ارسال شود.

 هزینه طراحی سایت
قیمت طراحی سایت با وردپرس

قیمت طراحی سایت با وردپرس

قیمت طراحی سایت با وردپرس بسته به نوع وب سایت و همچنین امکانات سایت دارد. لطفا این موضوع را در نظر بگیرید که در طراحی سایت با وردپرس قالب به صورت اختصاصی طراحی خواهد شد . بعضی از شرکت ها و افراد در سایت های وردپرسی از قالب های آماده استفاده میکنند . این مورد منعی ندارد ولی ممکن است در آینده به مشکلات جبران ناپذیری برخورد نمایید .

خرید سایت های آماده هم به شما پیشنهاد نخواهد شد . ما در طراحی سایت با وردپرس قالب را برای شما طراحی کرده و در اختیار شما قرار خواهیم داد . این موارد در هزینه طراحی سایت شما تاثیر خواهد گذاشت . یکی دیگر از مواردی که در قیمت طراحی سایت تاثیرگذار میباشد . این است که ممکن است امکاناتی که نیاز دارید نیاز باشد . بصورت اختصاصی پلاگین را طراحی نماییم .

این موضوع هم ممکن است بر روی قیمت طراحی سایت شما تاثیرگذار باشد . آن هم اگر سایت شما طراحی سایت اختصاصی بر روی وردپرس باشد . برای مثال طراحی سایت سازمانی و یا طراحی پرتال بر روی مدیریت محتوای وردپرس بخواهد قرار بگیرد .

قیمت طراحی سایت اختصاصی

تعرفه طراحی سایت اختصاصی بسته به نوع سایت و همچنین امکانات سایت بستگی دارد. برای مثال هزینه طراحی وبسایت فروشگاهی با هزینه طراحی سایت شرکتی بسیار متفاوت است . چراکه امکانات طراحی سایت فروشگاهی با امکانات سایت شرکتی بسیار متفاوت خواهد بود . قیمت طراحی سایت اختصاصی نسبت طراحی سایت با وردپرس و یا خرید قالب های آماده و یا سایت های آماده بسیار متفاوت خواهد بود.

پس این موضوع را در نظر بگیرید که سایت های اختصاصی هزینه بیشتری از ما بقی سایت ها خواهد داشت . شایان ذکر است تمامی امکانات در سایت های اختصاصی قابل برنامه نویسی خواهد بود . و نگران این موضوع نباید بتشید که امکاناتی در سایت شما وجود ندارد . 

در طراحی سایت با وردپرس ممکن است امکاناتی که نیاز است در سایت شما وجود داشته باشد . در کتابخانه وردپرس کوجود نباشد و شما را به مشکل وادارد . اما باز نگران نباشید که بخش طراحی سایت با وردپرس شرکت دئووب این مشکل را برطرف خواهد کرد.

قیمت طراحی سایت اختصاصی
عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی سایت

عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی سایت

شما باید از عوامل موثر در قیمت طراحی سایت خود آگاه باشید. تا بتوانید بر اساس آن بودجه و زمان خود را مدیریت کنید. باید بدانید که برنامه ریزی برای هر موضوعی اساسی است. بنابراین اگر میخواهید که سفارش طراحی سایت را ثبت نمایید. قبل از آن ویژگی ها و امکانات یک سایت را بشناسید. و در این زمینه تحقیق کنید. طراحی سایت برای هر کسب و کاری نیازمند زمان و هزینه ای است.

پارامترهای زمان و هزینه برای هرپروژه ای باید به صورت دقیق مشخص شود. در ادامه عوامل تاثیر گذار در قیمت طراحی سایت عنوان خواهد شد. که با صرف زمان اندکی همراه ما باشید. تا بتوانیم در این زمینه به شما کمک نماییم. تا بتوانید خود قیمت طراحی سایت را محاسبه نمایید. و مدیریت پروژه طراحی سایت را در دست بگیرید. و به خوبی عوامل موثر در هزینه ها را کنترل نمایید.

قابلیت طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا

قابلیت واکنشگرایی یک سایت بسیار اهمیت دارد. به گونه ای که درجه اهمیت آن 100 در صد است. زیرا گوگل سایت های که ریسپانسیو یا واکنشگرا نباشند را وارد لیست خود نخواهد کرد. سایت هایی در لیست گوگل قرار میگیرند که استاندارهای طراحی سایت را طبق قوانین گوگل رعایت کرده اند. در غیر این صورت به صفحه های آخرین گوگل منتقل خواهند شد. سایت شما برای دیده شدن باید مطابق با اصول و قواعد مشخصی پیاده سازی شود. یکی از قواعد مهم ریسپانسیو یا واکنشگرا بودن سایت است.

برای مثال کوچه ای را تصور کنید که مغازه شما در آن قرار گرفته است. از آنجایی که رفت و آمد در یک کوچه بن بست کمتر از خیابان خواهد بود. بنابریان شما با مشکل مواجه خواهید شد. و باید از روش های دیگر برای افزایش مشتریان خود استفاده کنید.

قابلیت طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا
نوع CMS در طراحی سایت

نوع CMS در طراحی سایت

نوع cms که در طراحی سایت استفاده در قیمت طراحی سایت تاثیرگذار خواهد بود. نوع پلتفرمی که استفاده میشود با پارامترهای هزینه و زمان پروژه ارتباط مستقیم دارد. نوع CMS ای که استفاده میشود به دو صورت خواهد بود. یا از CMS های آماده مانند وردپرس یا جوملا استفاده خواهد شد. یا CMS از ابتدا برای شما از صفر نوشته خواهد شد.
طراحی CMS اختصاصی زمان و هزینه بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس خواهد داشت. زیرا CMS اختصاصی به صورت منحصر به فرد برای شما کدنویسی خواهد شد. و مانند هیچ یک از CMS های دیگر نخواهد بود. انتخاب نوع طراحی پلتفرم سایت بر اساس سلیقه شما خواهد بود. هزینه طراحی سایت با CMS مخصوص شما تفاوت زیادی با قیمت طراحی سایت با CMS آماده دارد. باید عرض شود که cms کار مدیریت محتوای کل سایت شما را برعهده دارد.

هاست

لازم به ذکر است نوع هاست که در طراحی سایت استفاده میشود در قیمت طراحی سایت تاثیرگذار خواهد بود. هاست کامپیوترهایی هستند که به صورت آنلاین و مدام در حال فعالیت هستند. و اطلاعات موجود در سایت را در خود نگهداری میکنند. هزینه هاست در طراحی سایت به نوع هاست بستگی دارد. ویژگی های هاست بر قیمت آن تاثیرگذار خواهد بود. ویژگی های بسیار مهم یک هاست تعداد هسته، حجم رم و هارد آن است. که هرچه تعداد و حجم آن ها بیشتر باشد هزینه هاست نیز بالاتر میرود.

هزینه هاست یا سرور را میتوانید به صورت ماهانه یا سالانه پرداخت نمایید. که با توجه به بودجه و نیازهای شما هاست یا سرور مناسب سایت شما انتخاب خواهد شد. بنابراین در ابتدای سفارش امکاناتی که موردنظر را دارید به تیم ما اعلام فرمایید. تا بر اساس کارکردی که سایت شما دارد هاست یا سرور موردنظر شما انتخاب شود.

هاست
عوامل موثر در قیمت طراحی سایت با وردپرس

عوامل موثر در قیمت طراحی سایت با وردپرس

وردپرس یک CMS بسیار معروفی است. که بسیاری از سایت ها در این پلتفرم راه اندازی میشوند. قابل به ذکر است که نزدیک به 68 درصد از CMS ها در دنیا بر بستر وردپرس طراحی میشوند. هزینه طراحی سایت با ورپرس به عوامل زیادی بستگی دارد. ممکن است که افراد در ابتدا فکر کنند که هزینه طراحی سایت با وردپرس بسیار پایین است. و نیازی به زحمت و وقت ندارد.

اما باید بدانید که طراحی سایت با وردپرس بر اساس المان های مختلف انجام میپذیرد. ممکن است دو سایت با وردپرس پیاده سازی شوند. ولی اگر در کنار هم قرار دهید. از نظر های مختلف با هم بسیار تفاوت خواهند داشت. ظاهر و هسته سایت دو سایت با وردپرس مانند هم نخواهد بود. و به طبع قیمت طراحی سایت با ودرپرس را اگر در این دو مشاهده کنید.

متوجه خواهید شد که تقاوت بسیار زیادی با هم خواهند داشت. بنابراین این طرز تفکر که طراحی سایت با وردپرس بسیار راحت است را کنار بگذارید. زیرا برای رسیدن به یک نتیجه مطلوب باید در هر دو صورت وقت و تلاش مشخص خرج نمایید.

افزونه های وردپرس

تعداد و نوع امکانات و ویژگی سایت با وردپرس بر روی بسیاری از عوامل تاثیر گذار خواهد بود. برای مثال در قسمت کتابخانه وردپرس میتوان افرونه های مختلفی نصب کرد. یا همچنین میتوان افرونه های موردنیاز شما را از صفر نوشت.

در طراحی سایت با ودپرس، افرونه های وردپرس بسیار مهم هستند. اگر تعداد افزونه های سایت شما بیشتر باشد باید از هاست قوی تری استفاده شود. و طراحی سایت با وردپرس با توجه به آن افزون ها انجام شوند. نوع افزونه ها بر روی هزینه طراحی سایت با وردپرس تاثیگذار خواهد بود.

افزونه های وردپرس
قالب آماده یا اختصاصی

قالب آماده یا اختصاصی

برای طراحی سایت با وردپرس میتوان با توجه به درخواست شما از قالب اختصاصی استفاده شود. که از صفر قالب سایت برای شما طراحی و راه اندازی خواهد شد. یا میتوان از قالب آماده استفاده کرد که در این صورت ی قالب برای شما نصب خواهد شد. و از ابتدا تمام طراحی های لازم بر روی آن انجام خواهد شد. هزینه طراحی سایت با وردپرس به نوع قالب سایت بستگی خواهد داشت. یا میتوان یک قالب آماده را نصب کرد. که در این صورت زمان و هزینه پروژه بسیار کاهش پیدا خواهد کرد.

تاثیر شرکت بر روی قیمت طراحی سایت

هزینه راه اندازی سایت به نوع شرکت نیز بستگی دارد. بنابراین پیدا کردن شرکت طراحی سایت مناسب برای سپردن پروژه خود به آن باید تحقیق کنید. چون ممکن است که قیمت طراحی سایت شرکت ها با هم تفاوت داشته باشد. باید بدانید که هرچه هزینه طراحی سایت بالاتر باشد به اسن معنی نیست که نتیجه مطلوب را کسب خواهید کرد.

زیرا بسیاری از شرکت ها هزینه زیادی را برای راه اندازی سایت از شما دریافت مییکنند. و در انتها متوجه خواهید شد که قیمتی که پرداخت کرده اید مناسب چیزی که تحویل گرفته اید نبوده است. باید تعادلی میان هزینه خدمات و کیفت آن وجود داشته باشد. اگر هم شرکتی هزینه طراحی سایت را بسیار پایین مطرح کرده است. به این معنا نیست که شرکت خوب یا بدی است.

قیمت طراحی سایت در دئووب

باید خدمات هر شرکت را با قیمت آنان مقایسه نمایید. تفاوت در خدمات شرکت یکی از مزیت ها است. زیرا ممکن است علاوه بر طراحی سایت به سئو سایت و بهینه سازی سایت، طراحی بنر و لوگو، دیجیتال مارکتینگ و غیره نیاز داشته باشید. تعداد و نوع تجربه پرسنل شرکت بسیار مهم است. کارشناسان و متخصصان ما با تجربه و تبحری که دارند.

سعی میکنند که کمترین قیمت طراحی سایت را با توجه به کیفیت سایت شما درنظر بگیرند. استفاده از سیستم برنده برنده موجب موفقیت دو طرف معامله خواهد شد. که باعث پیامدهای بسیار مثبت برای هز دو طرف خواهد داشت. اگر شما از ما راضی نباشید بر روی وجه شرکت ما تاثیرخوبی نخواهد داشت. شرکت طراحی سایت دئووب همیشه درنظر دارد که پروژه ای را تحویل دهد که موجب پیشرفت هرچه بیشتر شما گردد. و هزینه و زمان پروژه را تا حد امکان به کمتری مقدار ممکن تغییر دهد.

تاثیر شرکت بر روی قیمت طراحی سایت
تاثیر پشتیبانی بر روی قیمت طراحی سایت

تاثیر پشتیبانی بر روی قیمت طراحی سایت

پشتیبانی سایت بر روی قیمت طراحی سایت تاثیر میگذارد. طراحی و پیاده سازی سایت یک بحث جداگانه است. پشتیبانی و نگهداری از سایت بحث دیگری است. باید بدانید که کار شما با سفارش طراحی سایت به پایان نمیرسد. سایت باید پشتیبانی شود و دائم بروزرسانی شود. تا بتواند باگ ها های سیستم شما را برطرف نماید. یا اینکه آیتم ها و امکانات جدیدی به سایت شما اضافه شود.

بعد از طراحی سایت تمام ماژول های آن تست میشوند. و بعد از تست سایت به شما تحویل داده میشود. و کیفیت و قیمت طراحی سایت تضمین خواهد شد. اما ممکن است که سایت شما در حال کار کردن باشد و متوجه شوید که نیاز دارید سیاست تجاری خود را تغییر دهید. برای مثال خودرو خریداری میکنید. اما میدانید که باید به طور مدام آن را سرویس نمایید. زیرا قطعات آن در حین کار کردن فرسوده خواهند شد.

سایت هم به همین گونه است. باید دائم در حال بروزرسانی و نگهداری باشد. سایتی که پشتیبانی خوبی دارد حس اعتماد بیشتری را در مخاطبان می انگیزد. باید به قسمت های مختلف سایت سر زده بشد که تمام موارد آن چک شود. تا در صورت بروز مشکل به صورت توط تیم پشتیبانی برطرف شود. شما میتوانید پلن های مختلف پشتیبانی سایت را انتخاب نمایید.

هزینه پشتیبانی سایت

پشتیبانی شامل رفع ایرادات، تغییر ساختار سایت و بروزرسانی سایت است. که اگر سایت شما نیاز به ساختار یا ماژول جدید داشته باشد. باید در فاکتور هزینه آن پرداخته شود. تمام موارد ممکن در فاکر پشتبانی درج خواهد شد. که میتوانید در صورت نیاز آن را اضافه یا کم نمایید. هزینه پشتیبانی سایت به موارد زیادی بستگی دارد. به نوع سایت و کسب و کار شما نیز بستگی دارد. هرچه امکانات سایت شما بیشتر باشد. و سایت شما از پیچیدگی های بیشتری برخوردار باشد. خوب طبیعتا هزینه پشتیبانی سایت شما متقابلا بیشتر خواهد بود.

اگر سایت شما در حین کار کردن مشکلی پیدا کند. تیم پشتبانی موظف است در کوتاهترین زمان برطرف شود. بسیاری از موارد مشکلات پیش می آید که در حوزه پشتبانی نیست. اما تیم ما تمام تلاش خود را میکند تا در کمال احترام نیازهای شما را رفع نماید.

شرکت ما از نیروهای باتجربه در زمینه پشتیبانی سایت استفاده میکند. خیلی از موارد ممکن است بعد از طراحی سایت در نظر شما بیاید. به همین دلیل نباید پشتیبانی از سایت را دست کم بگیرید. و نگران هزینه پشتیبانی سایت نباشد. تیم ما تمام تلاش خود را خواهد کرد که قیمت طراحی سایت را در کمترین حالت ممکن درنظر بگیرید. تا در بخش پشتیبانی نسبت به پرداخت هزینه متضرر نشوید.

هزینه پشتیبانی سایت
تاثیر سئو بر روی قیمت طراحی سایت

تاثیر سئو بر روی قیمت طراحی سایت

همانطور که میدانید سئو سایت و بهینه سازی سایت بخشی است. که جداگانه فاکتو آن صادر میشود. و در صورت انتخاب آن به فاکتور شما اضافه میشود. شاید بگویید که سئو چه تاثیری بر روی قیمت طراحی سایت دارد. سئو سایت و بهینه سازی سایت پشتیبانی مختص به خود را دارد. که با پشتیبانی طراحی سایت متفاوت خواهد بود. سئو بر روی بهینه سازی رتبه سایت در گوگل کار میکند.

برای رسیدن به این هدف باید ساختار سایت بهبود پیا کند. اقدام بسیار مهمی انجام میشود. که در قسمت خدمات سئو به صورت مفصل به آن پرداخته ایم. که راهکارهای سئو و بهینه سازی سایت چیست. و هر کدام به تنهایی چه کاری را انجام میدهند. طراحی سایت مانند این است که شما فروشگاهی را تاسیس کرده اید. ولی بهینه سازی و سئو سایت به این معنی است که شما از روش های مناسب استفاده میکنید. تا مخاطبان و مشتریان را به فروگاه خود دعوت نمایید. تا کسب و کار شما رونق پیدا کند.

شما ممکن است بگویید که قیمت طراحی سایت با هزینه سئو سایت افزایش میابد. اما باید دانید که هرچه قدر هزینه نماید چند براغبر آن نصیبتان خواهد شد. که موجب رونق چندین برابری کسب و کار شما میشود.

قابلیت های عمومی سایت

شامل امکانات و ویژگی هایی است که سایت موردنظر دارد. ریسپانسیو بودن، نوع cms ، هاست و سرور شما، رابط کاربری و تجربه کاربری و بسیاری از موارد بر روی قیمت سئو تاثی میگذارد. این بخش در طراحی سایت وکلا رفع شده است . 

رقیبان کسب و کار شما

نوع رقیبان شما در قیمت سئو تاثیر میگذارد. هرچه رقیبان شما قدرتمند باشد باید وقت بیشتری بر روی سئو سایت شما صرف شود. و به صورت مدارم باید سایت شما تحت نظر باشد تا رتبه آن کاهش نیابد.

بهینه سازی کدنویسی سایت

ممکن است طراحی سایت شما قبلا انجام شده باشد. و نیاز داشته باشید که کدهای سایت خود را بهینه کنید. تا سرعت و امنیت سایت شما افزایش پیدا کند. و موجب بهبود سئو و بهینه سازی سایت شما شود.

نوع سئو

در قیمت خدمات سئو سایت عرض شد که انواع مختلفی سئو سایت وجود دارد. که در صورت تمایل هر کدام را میتوانید انتخاب نمایید. که هر کدام قیمت سئو سایت را تغییر میدهند.

قیمت طراحی سایت

هزینه انواع طرحی سایت

هزینه طراحی سایت فروشگاهی

تعرفه طراحی سایت فروشگاهی با توجه با اینکه برای محصولات فیزیکی و مجازی صورت گیرد متفاوت خواهد بود. این نوع از سایت ها برای کسب و کارهایی هستند که میخواهند خدمات آنلاین در کنار فروش اینترنتی داشته باشند. بیشتر سایت های فروشگاهی با وردپرس طراحی میشوند چون هم کم هزینه تر هستند هم سرعت راه اندازی با آن ها بیشتر است. شما میتوانید قیمت طراحی سایت فروشگاهی مشابه دیجی کالا با وردپرس یا اختصاصی را در شرکت دئووب استعلام کنید. 

تعرفه طراحی سایت شرکتی

سایت های شرکتی برای معرفی خدمات یک شرکت به دایره گستره تری از جامعه ایجاد میشوند. شرکت های بزرگ و کوچک خدماتی، ساختمانی، آموزشی، صنعتی و غیره میتوانند با هزینه طراحی سایت شرکتی ارزان، تجارت خود را گسترش دهند که بسیار مفید و قابل توجه مشتریان و همکاران آن ها خواهد بود. زیرا در اصل بیزینس امروز دیگر شرکتی وجود ندارد که سایت نداشته باشد.

قیمت طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت آموزش مجازی یا آموزشی برای اشخاص یا مراکز آموزشی مناسب است که بتوانند هم از طریق سایت اطلاع رسانی نمایند و هم اینکه آموزش خود را در بستر آنلاین ارائه دهند. آموزشگاه ها، مدارس، دانشگاه و غیره همگی نیاز به طراحی سایت آموزشی دارند. هزینه طراحی سایت آموزشی با وردپرس یا اختصاصی میتواند انجام شود که بسته به نوع قابلیت ها میتوانید یکی را انتخاب نمایید.

هزینه طراحی سایت آگهی

با طراحی سایت آگهی و نیازمندی ها مشابه دیوار میتوانید کسب درآمد داشته باشید. این سایت ها صرفا برای ثبت آگهی دیگر کاربران ایجاد شده اند. خریداران و فروشندگان به این سایت ها وارد شده و معاملات خود را به صورت مستقیم با سایرین انجام میدهند. هزینه طراحی سایت دیوار با وردپرس برای شما بسیار کم هزینه تر از طراحی اختصاصی است که میتوانید سفارش دهید.

تعرفه طراحی سایت املاک

لازم به ذکر است طراحی سایت مشاور املاک یکی از جمله سایت هایی است که بسیار درخواست کننده دارد. از آنجایی که تعداد مشاوران املاک بسیار زیاد هستند. کاربران به راحتی میتوانند وارد شده و هزینه، متراژ، موقعیت و دیگر موارد را فیلتر کرده و لیست فایل های مناسب خود را مشاهده نمایند. هزینه ساخت سایت املاک با وردپرس برای شما بسیار ارزان تر از سایر شرکت ها درنظر گرفته خواهد شد زیرا تربه زیادی در زمینه ساخت سایت اجاره ویلا و خرید ملک داریم. 

هزینه طراحی سایت بیمه

ساخت سایت بیمه یکی از جمله سایت هایی است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. وبسایت بیمه خدماتی در زمینه تمدید بیمه نامه، خرید بیمه نامه، مقایسه بیمه نامه ها و غیره ارائه میدهد. هزینه طراحی وبسایت بیمه با توجه به نوع سایت بیمه ای مشابه بیمیتو یا بیمه بازار یا نمایندگی بیمه مشخص خواهد شد که میتوانید آن ها را درخواست دهید. 

قیمت طراحی سایت پزشکی

یکی از انواع سایت ها، طراحی سایت پزشکان برای معرفی خدمات پزشکی، مشاوره آنلاین پزشکی، نوبت دهی پزشکی و غیره استفاده میشود. این سایت ها برای پزشکان، بیمارستان ها، مراکز درمانی، کلینیک ها و دیگر موارد لازم هستند. با توجه به شیوع بیماری کوید بهتر است که حتما سایت پزشکی داشته باشید. تعرفه طراحی سایت پزشکی با وردپرس یا اختصاصی را میتوانید در بخش پیش فاکتور محاسبه نمایید.

هزینه طراحی سایت ارز دیجیتال

با توجه به توضیحاتی که داده ایم طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال یکی از خدمات ویژه دئووب است. که شما میتوانید کیفی پول دیجیتالی خود را داشته باشید و در لحظه خرید و فروش خود را انجام دهید. برای محاسبه تعرفه طراحی سایت ارز دیجیتال باید قابلیت ها و امکاناتی که مدنظر دارید را مشخص نمایید. بسته به اینکه صرافی شما آنلاین یا مدل P2p باشد قیمت متفاوت خواهد بود و همچنین اینکه بتوانید تعداد زیادی از رمزارز ها را پشتیبانی نمایید.

تعرفه طراحی سایت خدماتی

حائذ اهمیت است طراحی سایت خدماتی بسته به نوع خدماتی که ارائه میدهید متفاوت است. زیرا همانطور که میدانید هر شرکتی در حال ارائه دادن خدمات است باری مثال میتوان به شرکت های نطافتی، خدمات ترجمه، خدمات تعمیرات و غیره اشاره نمود. ساخت سایت خدماتی به صورت وردپرسی یا اختصاصی انجام خواهد شد. برای اطلاع بهتر از هزینه طراحی سایت خدماتی مشابه آچاره میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

هزینه انواع طرحی سایت
سفارش طراحی سایت

مشاوره قیمت طراحی سایت

چنانچه تا بحال هیچ اقدامی در زمینه سفارش طراحی سایت نداشته اید. به شما پیشنهاد میکنیم با ورود به بخش تماس با ما و از قسمت ثبت درخواست ها . سایت خود را جهت تولید نهایی سازید. تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما عزیزان ارتباط برقرار نمایند.

چنانچه دارای وب سایت هستید و نیاز به سئو تضمینی را دارید . میتوانید از همان بخش تماس با ما و قسمت ثبت درخواست ها به جای طراحی سایت ؛ سئو سایت مدنظر خود را انتخاب نمایید. و درخواست خود را برای کارشناسان سئو سایت ارسال نمایید. 

همینطور از منوی بالا بخش سئو سایت هم میتوانید برای درخواست بهینه سازی سایت خود اقدام نمایید.

 

قیمت طراحی سایت

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت دئووب آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت دئووب

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها