مزایای طراحی سایت فروشگاهی

مزایای طراحی سایت فروشگاهی

سوالی که مطرح میشود این است که چرا اینقدر افراد به دنبال فروش آنلاین هستند. که این فروش آنلاین در رسانه های اجتماعی نیز به صورت کلی یا جزئی دیده میشود. در واقع باید خدمت شما عرض کنیم مزایای طراحی سایت فروشگاهی بسیار زیاد است که بر اساس آن بسیاری از فروشندگان به سمت آن گرایش پیدا کرده اند. در واقع سیستم فروشگاهی آنلاین باید متناسب با نوع کسب و کار شما باشد. مانند دیزاین محل کار یا شرکت شما که متناسب با نوع کار شما است. طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی نیز باید بیان کننده نوع فروش شما باشد. زیرا در جذب کاربران بسیار تاثیرگذار خواهد بود. به هرحال هر هدفی که درنظر دارید چیزی است که باید منجر به سودآوری شما شود.

امکاناتی که در سایت فروشگاه حرفه ای شما وجود دارد. باید بر اساس نیاز شما و مخاطبان شما باشد. زیرا در غیر این صورت بار سایت خود را سنگین کرده اید. مزیت های طراحی سایت فروشگاهی امکانات زیاد خوب است. اما باید متناسب با نوع حوزه کاری شما باشد. شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب ) با تحقیق بر روی مدل کسب و کار شما، بهترین سایت فروشگاه اینترنتی حرفه ای را راه اندازی میکند. بنابراین بهتر است که با وب سازان مرصاد ( دئووب ) همراه باشید و دیگر مطالب مربوط به طراحی سایت فروشگاهی شبیه دیجی کالا را مشاهده نمایید که تا چه اندازه گسترش پیدا کرده است.

مزایای طراحی فروشگاهی اختصاصی

طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی به سبک و سلیقه شما از پایه انجام میشود. این نوع طراحی برای کسانی که سیستم مدیریت محتوای اختصاصی خود را میخواهند مناسب است. این نوع cms اختصاصی از ابتدا با زبان های برنامه نویسی php, .net ,python, java script و غیره نوشته خواهد شد.

در طراحی اختصاصی دست برنامه نویس بازتر است. شما میتوانید هر نوع امکانی که میخواهید. در سایت اختصاصی داشته باشید. هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. زیرا سایت از ابتدا در حال شکل گیری است. شما میتوانید هر شکلی که میخواهید به آن دهید. مزایای طراحی سایت فروشگاهی، توسعه طراحی اختصاصی فروشگاه آنلاین در آینده بسیار آسان تر است.

البته باید طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی خود را به دست افراد حرفه ای در این زمینه بسپارید. تا کدنویسی شما کاملا بهینه انجام شود. و به مشکل جدی برنخورید. طراحی اختصاصی فروشگاه اینترنتی زمان بسیار زیادی میبرد. زیرا تمام ماژول ها با توجه به مدل کسب و کار شما از ابتدا کدنویسی میشوند. همچنین هزینه بسیار بالاتری نیز دارد. برای مثال طراحی سایت املاک، یا طراحی سایت ارز دیجیتال و طراحی سایت دانلود را میتوانید به صورت فروشگاه اختصاصی سفارش دهید.

طراحی فروشگاه اینترنتی
معایب طراحی سایت فروشگاه

معایب طراحی سایت فروشگاهی با سایت سازها

برای طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی، روش های مختلفی وجود دارد. یکی از این روش ها استفاده از سایت سازهایی است. که امروزه بسیار تبلیغ میشود. این فروشگاه ساز ها که به صورت آماده برای شما تولید میشود. مشکلات و معایب بسیار زیادی دارد.

مسائل و محدودیت های آن به قدری است. که توصیه میکنیم گول شرکت هایی به شما فروشگاه ساز خود را پیشنهاد میکنند نخورید. این سایت سازها به دست یک سری برنامه نویس نوشته شده است. که نام و نشانی ندارند. برای مثال برنامه نویسان وردپرس خود را ثابت کرده اند. اما این شرکت ها برای خدمات راحت تر این سایت های از پیش آماده را تهیه میکنند.

معایب فروشگاه ساز ها

اصلا نمیتوانید بعدا سایت خود را توسعه بدهید. تمام اطلاعات هاست، دامنه، سایت و غیره در سرور این شرکت ها است. و به صورتی است که شما سایت مختص به خود را ندارید. و مالک این سایت برای شما به صورت صد درصد نیست. کدها و پایگاه داده آن به شما کامل تحویل داده نمیشود. این فروشگاه ساز ها اصلا بهینه سازی ساختار سایت نداشته و امکان انجام سئو سایت فروشگاهی بر روی آن ها نیست. 

نمیتوانید تغییرات تکنیکالی بر روی سایت خود داشته باشید. عملا میشود گفت که شما یک پلتفرم فروشگاهی را اجاره کرده اید. و اگر اجاره آن را پرداخت نکنید. دیگر فروشگاهی نخواهید داشت. و تمام زحمات شما از بین خواهد رفت.

در فروشگاه ساز ها تنها چند قالب آماده وردپرسی به شما پیشنهاد میشود. که از آن ها استفاده میکنید. و حق انتخابی برای داشتن طراحی مورد سلیقه خود نخواهید داشت. بنابراین توصیه ما این است که اصلا از سایت ساز ها و فروشگاه ساز ها استفاده نکنید. حال تصمیم گیری به عهده خودتان میباشد.

مزیت های طراحی سایت فروشگاهی

مزایای سئو فروشگاه اینترنتی

بعد از طراحی سایت فروشگاه اینترنتی و راه اندازی آن نوبت به بهینه سازی سایت میرسد. سئو سایت به شما کمک میکند تا در جایگاه اولیه موتورهای جستجوگر قرار گیرید. برای مثال اکثر افرادی که میخواهند خرید آنلاین کنند. کلمات و عباراتی مشابه خرید لباس آنلاین، خرید خانه اینترنتی و غیره در گوگل جستجو میکنند.

سئو سایت بر روی کلمات کلیدی مورد نیاز شما کار میکند. هرچه عبارت کوتاهتر باشد سخت تر خواهد بود. بنابراین اگر سئو سایت فروشگاه اینترنتی شما درست انجام شده باشد. در نتایج اولیه جستجو قرار میگیرید. که کاربر شما را میبیند. و به سایت شما وارد میشود. بنابراین تعداد بازدیدکنندگان فروشگاه اینترنتی شما افزایش میابد. سئو سایت فروشگاه اینترنتی خود را به شرکت طراحی وبسایت حرفه ای وب سازان مرصاد (دئووب) بسپارید. تا بتوانید به نتایج اولیه گوگل بیایید.

سئو فروشگاه اینترنتی
طراحی فروشگاه اینترنتی با وردپرس

مزایای طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

وردپرس در میان مردم و طراحان بسیار محبوب است. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای مناسب برای فروشگاه اینترنتی است. زیرا دارای ابزارهای مفید برای طراحی فروشگاه اینترنتی است. پلاگین ووکامرس برای ساخت فروشگاه اینترنتی با وردپرس استفاده میشود. هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با وردپرس بسیار کمتر است. و با هزینه کم میتوانید امکانات و ویژگی های زیادی در سایت خود داشته باشید. سایت های زیادی با وردپرس پیاده سازی شده اند.

سایت های زیادی هستند که فروشگاه وردپرس بوده و بسیار موفق هستند. طراحی سایت داروخانه آنلاین، طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت گردشگری سلامت نیز با سیستم مدیریت محتوای وردپرس نیز راه اندازی شده اند. که میتوانید در قسمت نمونه کارها مشاهده نمایید. تیم وب سازان مرصاد ( دئووب ) قالب وردپرس را برای شما از پایه کدنویسی و طراحی خواهد کرد. تا بتوانید قالب فروشگاه آنلاین منحصر به فرد خود را داشته باشید.

قالب های ما به صورت اختصاصی برای شما طراحی میشود. مزایای طراحی سایت فروشگاهی شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) با تیم طراحان وردپرس یک سایت فروشگاه اینترنتی وردپرس با قیمت مناسب برای شما طراحی خواهد کرد. تا بتوانید از تمام ویژگی های یک فروشگاه آنلاین بهره مند شوید.

مزیت های طراحی سایت فروشگاه آنلاین

صرفه جویی در وقت و هزینه

زمانی که شما کسب و کار خود را اینترنتی کنید دیگر نیازی نیست که وقتی برای سر و کله زدن با مشتریان بگذارید. صرفا شما میتوانید در منزل باشید و فروش خود را داشته باشید. سایت های فروشگاهی به صورت شبانه روزی فعالیت دارند در حالی که شما در مغازه یا فروشگاه خود یک ساعت کاری مشخصی میتوانید فروش داشته باشید. و بقیه زمانی که در فروشگاه سپری میکنید تایم اضافه ای است که کاری دیگر نمیتوانید انجام دهید.

فعالیت شبانه روزی

اما از مزیت های داشتن سایت فروشگاهی این است که شما در طول روز میتوانید کارهای دیگر انجام دهید و از طرفی تجارت شما نیز به صورت اتوماتیک در حال انجام است. شما زمانی که خواب هستید فروشگاه اینرتنتی شما مانند یک ویترینی از بی نهایت محصول است که همیشه روشن است و هر فردی میتوانید سفارش خود را ثبت کند. یکی از راه های پیشرفت سایت فروشگاهی فعال بودن دائمی و بروز رسانی پی در پی آن است.

از بین بردن محدودیت جغرافیایی

تنها در محله خود نمیتوانید فروش داشته باشید!!! از مزیت های طراحی سایت فروشگاهی این است که شما میتواند سفارش از شهرها و نقاط دوردست نیز داشته باشید. همین مسئله باعث میشود که بتوانید مشتریان بیشتری جذب کنید که منجر به سود آوری شما میشود.

افزایش تقاضا

از طرفی با توجه به شیوع بیماری کوید دیگر جایگاهی برای فروشگاه های سنتی باقی نمیماند زیرا اکثر مردم خرید خود را از طریق سایت ها انجام میدهند. شاد خود این موضوع را در این مدتی که گذشته بیش از پیش حس میکنید که دیگر فروش سابق را ندارید. بنابراین دست به کار شوید و سایت فروشگاهی خود را راه اندازی کنید چون هر روزی که میگذرد از صحنه تجارت دورتر میشوید.

مزیت های داشتن یک سایت فروشگاهی

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها