هزینه طراحی سایت وردپرسی

هزینه طراحی سایت وردپرسی

یکی از محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوا، وردپرس است که میان مردم و طراحان سایت بسیار محبوب شده است. دلیل محبوبیت این سیستم آسانی کارکرد با آن است. که وردپرس در سیستم های مدیریت محتوا اولین رتبه را دارد. به همین دلیل است که افراد ترجیح میدهند طراحی سایت با وردپرس را درخواست بدهند. عواملی که بر هزینه طراحی سایت وردپرسی در پروژه های مختلف اثرگذار است را خدمت شما عرض خواهیم کرد. که بتوانید نسبت به قیمت طراحی سایت با وردپرس تصمیم خود را برای راه اندازی سایت بگیرید.

بسیاری از شرکت ها برای تبلیغات و جذب مشتری هزینه طراحی سایت با وردپرس را بسیار ارزان درنظر گرفته اند. و اگر شما سفارش طراحی سایت در این نوع شرکت ها را بدهید. در قرارداد قسمت باوردنکردنی دیگری را میبینید. که قسمت ارزان طراحی سایت صرفا جنبه تبلیغاتی داشته است. همچنین طراحی سایت با وردپرس با این قسمت ارزان مطمئن باشید که سایت برای شما نخواهد شد. زیرا هر ارزانی بی حکمت نیست.

شرکت طراحی سایت ملزم به این است که جزئیات قیمت طراحی سایت در قرارداد اعلام کند. و اینکه هر بخشی به چه منظور و با چه قیمتی تعیین شده است. قیمت های متفاوت طراحی سایت مشتریان را سردرگم میکند. به همین منظور ما در این مقاله سعی داریم که عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت با وردپرس را به شما توضیح دهیم .همچین میتوانید در بخش قیمت طراحی سایت، هزینه ها را به طور کلی بررسی کنید.

قیمت طراحی سایت وردپرسی

هزینه قالب سایت آماده وردپرسی برای سایت های مختلف نظیر سایت فروشگاهی، سایت شرکتی، سایت املاک و غیره متفاوت است. که برای دریافت اطلاعات دقیق میتوانید در ادامه با ما همراه باشید. محدوده قیمت طراحی سایت بسیار وسیع است. و شرکت هایی که پکیح ارائه میدهند باید اعلام کنند که این پکیج های قیمت کلی است. زیرا قیمت دو سایت خدماتی از یک نوع خدمت قطعا با هم متفاوت است. زیرا نیاز کارفمایان متفاوت است. و نمیتواند صرفا در چند پکیج قیمت طراحی سایت را دسته بندی کرد و در سایت برای دید مشتری قرار داد.

طراحی سایت با وردپرس میتوانید با قالب آماده و قالب اختصاصی شما طراحی شود. که اگر قیمت طراحی سایت وردپرسی برای شما زیاد است. یک سایت آماده از ما خریداری کنید. تا در اولین فرصت آن را اختصاصی کنید. همچین در نظر داشته باشید که طراحی سایت با قالب آماده از طراحی سایت با وردپرس کمتر است. طراحی سایت اختصاصی معمولا برای شرکت های بزرگ و سازمانی انجام میشود. البته بسیاری از افراد نیز سفارش طراحی سایت اختصاصی را میدهند. زیرا میخواهند از ابتدا هر موارد شخصی سازی شود. که این نوع طراحی بودجه بالاتری میخواهد.

قیمت طراحی سایت وردپرسی
تعرفه طراحی سایت با وردپرس

تعرفه طراحی سایت با وردپرس

هزینه طراحی سایت وردپرسی به عوامل زیادی بستگی دارد. همانطور که در بالا عرض شد. طراحی زیبا و کاربرپسند، کیفیت برنامه نویسی، سرعت و امنیت سایت، ریسپانسیو کردن سایت و بسیاری دیگر از عوامل بر قیمت سایت وردپرسی تاثیرگذار است.

هیچ ارزانی ای بی حکمت نیست

بسیاری از شرکت های طراحی وب سایت قیمت های نامتعارفی برای هزینه طراحی سایت در نظر میگیرند. که این قیمت ها غیر معقول بسیار پایین یا بسیار بالا هستند. بسیاری از شرکت ها که اقدام به طراحی سایت با وردپرس با قیمت ارزان میکنند دلایل زیادی برای این کار دارند.

دلایل قیمت های مختلف

  • قالب سایت وردپرسی مشکل دارد.
  • پوسته اصلی سایت وردپرس اورجینال تهیه نشده است. که در این صورت نمیتوانید اقدام به بروزرسانی آن کنید.
  • سایت وردپرس امکانات پایه ای را نیز ندارد.
  • طراح سایت با وردپرس دانش لازم را نداشته است. زیرا عده ای فکر میکنند که تنها با نصب یک قالب برای وردپرس و کمی اختصاصی کردن قالب میتوانند آن شبه سایت را به افارد بفروشند. که متاسفانه این کار کلاه برداری ای بیش نیست.
  • پس از دریافت سفارش طراحی سایت از شما و تحویل سایت متوجه میشوید که چیزی عملا نصیبتان نشده است. اعتراض میکنید که این افراد برای برای اقدامات بیشتر بر روی سایت اعلام میکنند که باید مبلغ بیشتری برای پروژه طراحی سایت دریافت کنند. و هزینه دریافتی از سوی شما در حد نصب یک قالب وردپرس آن هم از نوع نسخه هکی بوده است.
  • گرفتن هزینه های متعدد در طول پروژه به بهانه های مختلف از شما

قیمت طراحی سایت وردپرسی اگر خیلی بالا باشد نیز منطقی نیست. مگر اینکه طراحی قالب اختصاصی برای شما انجام شود. سایت شما بهینه سازی شود. و امکانا ت و ماژول های اختصاصی برای شما مدنویسی و نصب شود.

هزینه سئو طراحی سایت وردپرسی

هر نوع سایتی برای کسب مشتریان بیشتر نیاز داردکه سئو سایت و بهینه سازی سایت را نیز انجام دهد. برای مثال یک سایت فروشگاهی باید برای داشتن فروش بیشتر در چشم کاربران اینترنت دیده شود. به همین دلیل با قرار گرفتن در صفحه اول گوگل این مشکل حل خواهد شد. زیرا مشتریان صفحات یک به بعد را نگاه نمیکنند. البته رقابت بر سایت جایگاه در صفحه اول سایت وردپرسی نیز زیاد است.

تقریبا بیشتر کاربران چند نتیجه اول را مشاده میکنند. که با اقدام به سئو تضمینی و بهینه سازی سایت میتوانید در رده های بالا در نتایج موتور جستجو گوگل قرار بگیرید. اگر سایت خدماتی، تبلیغاتی، سایت تخفیف یا هر نوع سایت دیگری دارید. باید اعلام کنیم که هزینه سئو سایت وردپرس کمتر از هزینه سئو سایت اختصاصی خواهد بود. زیرا پلتفرم وردپرس سئو فرندلی تر از پلتفرم های اختصاصی است که افراد خود مینویسند. شرکت وردپرس هزاران متخصص دارد که برای سئو قالب های خود کار میکنند.

تولید محتوا بهینه در سایت نیز بسیار مهم است. همچنین میتوانید با بازریابی اینترنتی کمی به بازدید از سایت خود کمک کنید. اما مهمترین شاخه در دیجیتال مارکتینگ، سئو و بهینه سازی سایت است . که باید برای این کار به شرکت معتبر سئو مراجعه کنید. شرکت دئووب با تجربه 15 ساله شما را در این راه حمایت خواهد کرد.

هزینه سئو طراحی سایت وردپرسی
هزینه تبدیل سایت وردپرسی به سایت فروشگاهی

هزینه تبدیل سایت وردپرسی به سایت فروشگاهی

بسیاری از افراد در گذشته سایتی راه اندازی کرده اند. اما به دلایلی میخواهند که در سایت خود یک فروشگاه اینترنتی نیز داشته باشند. که بتواند محصولات و خدمات خود را به صورت آنلاین به  فروش برساند. شرکت طراحی سایت دئووب به شما اعلام میدارد که قابلیت تبدیل سایت شرکتی یا هر نوع سایت دیگری را به سایت فروشگاهی دارد. این که طراحی سایت اختصاصی یا طراحی سایت با وردپرس دارید برای ما مهم نیست. فقط در زمان و قیمت طراحی سایت تغییراتی ایجاد میشود.

بنابراین با هزینه طراحی سایت وردپرسی با قیمت خوب باید یک طراحی سایت حرفه ای دریافت کنید. و با طراحی سایت با ودرپرس با قیمت نامعقول و بسیار ارزان عملا چیزی دریافت نخواهید کرد. طراحی سایت اختصاصی برای افرادی که میخواهند یک ایده را از پایه اجرا کنند مناسب است. که خرید سایت اماده یا طراحی سایت با وردپرس پاسخگوی آنان نیست. زیرا در طراحی سایت با وردپرس عملا چرخ را از ابتدا نمیسازیم.

هزینه طراحی سایت وردپرسی

عوامل تاثیرگذار بر هزینه طراحی سایت وردپرسی

 

نوع وب سایت

نوع وب سایت

پیش از اقدام به طراحی سایت با وردپرس باید نوع وب سایت را مشخص کنیم. دسته بندی سایت ها بسیار زیاد است. این نوع سایت میتواند یک سایت خبری، یک سایت فروشگاهی، سایت شخصی یا یک سایت تخفیف باشند. دسته بندی سایت ها زیاد است و هر کدام استراتژِی های مختص به خود را دارند. و امکانات و ویژگی هر نوع کسب و کار اینترنتی متفاوت از دیگری است. یکی از عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت و هزینه طراحی سایت وردپرسی سایت ها موضوعی مختلف است.

اعتبار شرکت طراحی سایت

یکی از مهمترین عوامل در هزینه طراحی سایت وردپرسی، اعتبار شرکت خدمات دهنده است. بنابراین سعی کنید که شرکت های طراحی سایت معتبر و حرفه ای را انتخاب نمایید. که شرکت علاوه بر خدمات طراحی سایت با وردپرس بتواند خدمات طراحی سایت اختصاصی، پشتیبانی و نگهداری سایت، سئو سایت و بهینه سازی سایت ، دیجیتال مارکتینگ را غیره را ارائه بدهد.

اعتبار شرکت طراحی سایت
ظاهر سایت

ظاهر سایت

ظاهر سایت وردپرس اهمیت زیادی دارد. زیرا سایت های وردپرس مختلف راه اندازی میشوند. اما هرکدام که ظاهر و رابط کاربری بهتری داشته باشد. از نظر مردم نیز جذاب تر است. اولین چیزی که کاربر میبیند ظاهر زیبای سایت شما است. که طراحی قالب سایت وردپرس میتواند به صورت قالب های آماده یا طراحی سایت اختصاصی باشد. طراحی تجربه کاربری در طراحی سایت وردپرس بسیار مهم است. که باید خلاقانه و هوشمندانه ساختار سایت طراحی شود. که کاربر در سریع ترین و آسان ترین حالت ممکن به آنچه میخواهد در سایت شما برسد.

طراحی سایت بهینه

فاکتورهای عمومی در طراحی سایت وجود دارند. که باید در طراحی سایت ها این استانداردها را لحاظ کنیم. طراحی سایت ریسپانسیو یکی از فاکتورهای عمومی طراحی سایت است. اصول کدنویسی درست و بهینه و قابل توسعه پذیری در آینده نیز فاکتور بسیار مهمی است. که باید نوع کدنویسی شما سمت سرور و کاربر بهینه باشد. و فاکتور دیگر زمان و انرژی است که متخصصان بر روی سایت شما میگذارند. که منجر به افزایش قسمت طراحی سایت میشود.  به همین دلیل است که قسمت طراحی سایت اختصاصی بیشتر از قیمت طراحی سایت با وردپرس است. زیرا نیاز به زمان بیشتر همگام با تخصص بیشتر است.

طراحی سایت بهینه
تعداد افراد متخصص

تعداد افراد متخصص

هرچه تعداد افراد متخصصی که بر روی سایت شما کار میکنند بیشتر باشد زمان تحویل سایت نیز کمتر خواهد بود. اما هزینه طراحی سایت افزایش پیدا میکند. که این مورد بیشتر در طراحی سایت اختصاصی لحاظ میشود. زیرا ممکن است با توجه به زمان تخمین زده از طرف ما یک دو ماه بوده است. کارفما بخواهد که یک ماهه تحویل بگیرد. به همین دلیل هزینه طراحی سایت نیز با توجه به نیروهای متخصص اضافی بیشتر میشود.

بارگذاری سایت طراحی شده

سایت وردپرس باید بر روی یک هاست یا سرور بارگذاری شود. و هاست یا دامنه باید به گونه ای تنظیم شود تا سایت از نظر پشتیبانی هاست و سرور مشکلی نداشته باشد. اگر سایت بدون ایمن سازی بارگذاری شود قابلیت هک و و نفوذ هکرها به سایت شما را باز خواهد گذاشت. که تمام این موارد توسط یک متخصص میتواند انجام شود.

بارگذاری سایت طراحی شده
درج اطلاعات

درج اطلاعات

بعد از طراحی سایت وردپرسی و تحویل آن به شما هیج داده یا دیتایی در آن وجود نخواهد داشت. و تنها چیزی که وجود دارد متن و عکس های نمونه هستند. محتوا میتواند شامل عکس، متن، درج محصولات، توضیحات، اطلاعات و غیره باشد. که برای تولید محتوا در سایت فروشگاهی یا خود میتوانید انجام دهید. یا برای دیتا انتری سایت خود از یک کارشناس یا متخصص استفاده کنید. تا اقدام به تولید محتوا بهینه در سایت وردپرس شما داشته باشد. زیرا درج اطلاعات خارج از وظایف شرکت های طراحی سایت است.

آموزش سایت

شرکت موظف است طی یک یا دو جلسه تمام موارد سیستم سایت را به شما آموزش بدهد. که میتواند به صورت شفاهی، ویدیو آموزشی یا تهیه فایل متنی باشد. اگر بعد این جلسات شما نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه نوع تولید محتوا، نوع محصول گذاری و غیره داشته باشید. مشاوره طراحی سایت به شما کمک میکند که سایت شما تبدیل به سایت حرفه ای شود. اگر سایت فروشگاهی دارید میتوانید با نوع محتوا گذاری درست تبدیل به سابت فروشگاهی حرفه ای کنید.

آموزش سایت
پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت

پشتیبانی در حوزه سایت بسیار اهمیت دارد. هر شرکت طراحی سایت موظف است که پلن پشتیبانی و طراحی سایت را بعد از راه اندازی سایت مشتری داشته باشد. پشتیبانی در حوزه طراحی سایت از اهمیت زیادی برخوردار است. تیم پشتیبانی موظف است که بروزرسانی های سایت وردپرس یا سایت اختصاصی شما را انجام بدهند. اگر مشکلی یا باگی در سیستم شما پیش آید در همان لحظه رفع کنند. و تیم پشتیبانی در دسترس است که سایت شما را مطابق با نیاز روز بروزرسانی کند.

هزینه توسعه سایت وردپرسی

اول از همه به شما پیشنهاد میدهیم که از شرکت های معتبر بخواهید که سایت وردپرسی شما را پیاده سازی نمایند. تا بتوانند بعد از تحویل سایت نیز شما را پشتیبانی کنند زیرا بعد از راه اندازی هر سایتی مواردی به وجد می آید که نیاز به پشتیبانی شرکت توسعه دهنده دارید. بسیای از شرکت ها که به ما مراجعه میکنند قبلا طراحی سایت انجام داده اند اما متاسفانه بعد از تحویل رفتن سایت با مشکلاتی مواجه شدن که مجبور شدن از شرکت دیگری کمک بخواهند. 

پشتیبانی فنی سایت وردپرسی از خود سایت مهم تر است. اگر قالب سایت از ابتدا برای شما طراحی شده باشد باید قابلیت توسعه در آینده را داشته باشد. زیرا هر سایتی نیاز به بروزرسانی و ارتقا در طی  زمان دارد. در ضمن هاست و دامنه یکی از مواردی هستند که جزو هزینه های پنهان طراحی سایت به حساب می آیند که باید توجه کنید.

یکی از مواردی که در هزینه سایت های وردپرسی بسیار مهم پلاگین نویسی است. اگر سایت شما با پلاگین های آماده که خود وردپرس دارد مشکل را حل کند نیازی به پلاگین نویسی نیست. اما اگر نیاز به طراحی پلاگین اختصاصی باشد باید این کار برای شما انجام شود که هزینه بر خواهد بود. هر پلاگینی عملکرد متفاوتی دارد و از آنجایی که تنوع عملکرد و قابلیت های سایت ها متفاوت است گاهی باید افزونه اختصاصی ساخته شود. هنگام برآورد هزینه ساخت سایت حتما این موارد را محاسبه کرده و در موقع قرارداد به شما اعلام خواهیم کرد. 

هزینه توسعه سایت وردپرسی

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها