باز طراحی سایت

باز طراحی سایت

ممکن است که از کنار ویترین یک مغازه عبور کنید. و ناگهان مجذوب دکور زیبای آن شوید. اگر این ویترین زیبا چیده نشده باشد افراد از کنار آن رد میشوند. و اگر زیبا چیده شده باشد حتی اگر نیازی به خرید کردن هم نداشته باشید مجذوب ویترین مغازه میشوید. و میخواهید که به داخل فروشگاه بروید و محصولات آن را ببینید. شما جذب ویترین مغازه شدید اما صاحب فروشگاه با همین ترفند شما را به فروشگاه خود دعوت کرد. باز طراحی سایت یا طراحی مجدد سایت نیز مانند همین بروزرسانی و زیبا کردن ویترین یک فروشگاه است.

 در ابتدا باید بدانید که چرا به طراحی مجدد سایت دست میزنید. چرا نیاز به سئو سایت دارید. و چرا های زیادی که باید به تمام آن ها پاسخ دهید. و پاسخ شما باید قانع کننده باشد که منجر به این میشود که درصد اشتباهات شما تا حد زیادی کاهش پیدا کند و در کسب و کار آنلاین بهتر باشید.

قسمت های دیگر که منجر به ماندگاری طولانی تر مشتری میشوند. دسته بندی های حرفه سایت، تولید محتوای جذاب، ساختار منو ها، امکانات و دیگر موارد است. این بخش ها به کاربر کمک میکنند تا در سایت شما بیشتر بماند. و از خدمات سایت شما استفاده کند. که این خدمت میتواند در یک طراحی سایت خبری، اخبار روز باشد یا در طراحی سایت فیلم و سریال برای دانلود فیلم های موردنظر باشد. یا یک سایت فروشگاهی باشد. که کاربر میان محصولات با دسته مشخصی که دارید، کالای خود را سفارش دهد.

طراحی مجدد سایت

بسیاری از مشتریان دئووب سابقه راه اندازی یک سایت فروشگاهی یا یک سایت خدماتی را داشته اند. اما به مرور زمان متوجه شده اند که طراحی سایتی که قبلا صورت گرفته نمیتواند پاسخگوی نیاز صاحب سایت و مشتریان باشد. اختار سایت هم به گونه ای طراحی شده که جایی برای توسعه و بهینه سازی سایت نگذاشته است. که به شرکت ما مراجعه کرده و پس از تحلیل سایت میتوجه میشویم که سایت نیاز با باز طراحی وب سایت دارد. زیرا طراحی انجام شده در گذشته دیگر جوابگوی امکانات حل کسب و کار مورد نظر نیست.

افرادی که برای ریدیزاین سایت به ما مراجعه میکنند. در ابتدا تلاش میکنیم که به بهینه سازی سایت بپردازیم. تا کارفرما هزینه کمتری را بابت طراحی مجدد سایت متقبل شود. اما میتوجه میشویم که اگر سایت از ابتدا طراحی شود برای کارفرما به صرفه تر از آن خواهد بود. که سایت بهینه سازی شود. زیرا بسیار از ماژول های آن باید بازنویسی و باز طراحی شوند. که ساختار سایت به هم میریزد. و در نهایت هزینه باز طراحی سایت و هزینه بهینه سازی سایت را اعلام میکنیم تا کارفرما تصمیم بگیرد.

طراحی مجدد سایت
اصول باز طراحی سایت

اصول ریدیزاین سایت

 در کسب و کارهای اینترنتی ویترین فروشگاه که همان سایت شما است بسیار مهم است. وقتی کاربری وارد سایت شما میشود باید مجذوب جذابیت های سایت شما شود. و اگر سایت فروشگاهی هستید حس خرید را به وجود آورد. اگر طراحی سایت گردشگری یا سایت آژانس مسافرتی کرده اید، حس مسافرت و گردش را در بازدیدکننده زنده کند. که همین باعث میشود که کاربر به دیگر بخش های سایت برود. و وقتی را در سایت حرفه ای شما سپری کنید. جمله معروفی هست که میگوید ویترین کسب و کار شما در اینترنت سایت شما است.

طراحی مجدد سایت کار آسانی نیست باید از لحظه ای که تصمیم به راه اندازی سایت میگیرید به بعد از آن نیز فکر کنید. چرا اصلا نیاز به طراحی وبسایت دارید. عوامل زیادی در ریدیزاین سایت به چالش کشیده میشوند. که میتوان به  سئو سایت، هویت برند، نیاز کاربر و غیره اشاره کرد. پس باید دلایل قانع کننده ای برای خود داشته باشبد. تا بتوانید ریسک باز طراحی سایت را بپذیرید که در قیمت ساخت سایت میتوانید مشاهده نمایید. شرکت طراحی سایت معتبر دئووب به شما مشاوره طراحی مجدد سایت را رایگان میدهد.

باز طراحی وب سایت

دلایل اقدام به طراحی مجدد سایت

دلیل باز طراحی سایت : برندسازی

اگر سایت به خوبی داستان برند شما را به کاربر منتقل نکند برای شما ارزشی نخواهد داشت. کاربر باید با ورود به سایت شما متوجه برتری شمت با دیگر سایت ها هم صنف شما شود. برای مثال همه میخواهند که طراحی سایت فروشگاهی خود را مجدد انجام دهند. باید پرسیده شود که آیا شما برتری خدماتی بیشتری نسبت به سایر سایت ها دارید یا خیر.

اگر سایت شما مفهم و ماهیت برند کسب و کار شما را به مخاطب نرساند. باید به باز طراحی وب سایت فکر کنید. برای مثال سایت آسان بعد از بازسازی سایت نرخ تبدیل مشتری بیشتری پیدا کرد. زیرا رنگ لوگو، ظاهر و تقریبا میتوان گفت که هویت برند به طور کلی تغییر کرد. که برای مخاطبان آن بسیار جذاب تر نیز شده بود. طراحی مجدد سایت ممکن است که تاثیر صد درصدی بر روی رتبه شما در رتبه گوگل داشته باشد.

برندسازی
سردرگمی کاربران

دلیل  اول ریدیزاین سایت : سردرگمی کاربران

هنگام طراحی وبسایت باید خود را جای کاربر بگذارید. این که هنگام ورود به سایت چه چیزهایی را میبینید. به کدام قسمت ها میروید. و چه انتظاراتی دارید. یکی از روش های بهبود طراحی تجربه کاربری سایت همین گذاشتن خود به جای مشتریان است. دسترسی به بخش های مختلف سایت به آسانی و دسته بندی های مناسب و گروه بندی از عوملی هستند که در طراحی تجربه کاربری خوب تاثیر میگذارد. دسترسی راحتی به صفحات وامکانات سایت در ادامه عرض میشود.

برای مثال کاربری وارد سایت فروشگاهی شما شده است. و میخواهد که خرید موبایل انجام دهد. و بعد از آن وارد صفحات لوازم جانبی موبایل شود. باید فکر کنید که این کاربر چگونه میتواند به آن صفحات دسترسی داشته باشد. آیا باید به صفحه قبلی بازگردد یا اینکه در قسمت دسته بندی ها لوازم جانبی نظیر کاور گوشی را مستقیم انتخاب نماید.

راه بعدی این است که کاربر از منوی کشویی بالا مساقیم وارد آن دسته از محصولات شود. و راه بعدی این است که در قسمت جستجوگر کلمه مورد نظر نظیر کاور گوشی را بنویسد. اگر رضایت کاربر برای شما مهم است باید به باز طراحی وبسایت خود فکرکنید.

دلیل دوم ریدیزاین سایت : استانداردهای روز

امروزه تکنولوژی های آنلاین به طرز شدیدی در حال یشرفت هستند. ممکن است چیزی که الان طراحی میکنید. دو سال دیگر مورد نیاز کاربر نباشد. این امر به دلیل این است که سلایق و خواسته های کاربر تغییر میکند. و رور به روز با پیشرفت تکنولوژی افراد به دنبال محصولات جدیدتر و مورد استفاده تر هستند. برای همین است که مکپانی های تلفن همراه همواره گوشی های مختلف با تنظیمات مختلف را به سرعت وارد بازار میکنند.

اگر در سایت شما از پلتفرم های قدیمی استفاده شده است لازم است که به باز طراحی سایت خود بپردازید. و سایت را با متد ها و ابزارهای روز باز طراحی کنید. برای مثال مدیریت محتوای وردپرس به صورت مداوم اقدام به آپدیت پلتفرم خود میکند. تا بتواند امکانات بهتری در اختیار کاربر قرار دهد. تا مطابق با نیاز برنامه نویسی و تکنولوژی روز باشد. اما راه اندازی سایت با جوملا بعد از طراحی سایت با وردپرس بسیار کمرنگ شده است.

ابه طور کلی عمر هر سایت به مدت دو سال است. بعد از آن شما باید به ارتقا و توسعه سایت خود فکر کنید. به همین دلیل است که شرکت به شما پکیج های توسعه و نگهداری سایت را بعد از راه اندازی سایت پیشنهاد میدهد.

استانداردهای روز
سایت ریسپانسیو

دلیل  سوم ریدیزاین : سایت ریسپانسیو

با توجه به اینکه گوشی های هوشمند و تبلت های مدل جدید وارد بازار میشوند. مردم کمتر به سراغ لپ تاپ خود برای انجام کارهای روزمره میروند. حتی شما میتوانید با گوشی خود به ایمیل های کاری و تسک های کاری خود پاسخ دهید. ممکن است شما در جایی باشید و لپ تاپ همراهتان نباشد. اما مجبور هستید که با تلفن همراه خود وارد سایت فروشگاه اینترنتی موردنظر شوید. و درخوسات خود را ثبت کنید. اگر طراحی وبسایت ریسپانسیو نباشد چه مشکلی برای شما ایجاد خواهد شد ؟

ساخت سایت ریسپانسیو هم از نظر طراحی و هم از نظر سئو بسیار مهم است. این که سایت واکنشگرا باشد یک نیاز اساسی سایت است. و اگر سایت شما ریسپانسیو نیست تاکید میکنیم که اقدام به باز طراحی سایت خود کنید. زیرا سایت شما باید در همه دستگاه ها با هر ابعاد صفحه نمایشی قابلیت نمایش درست را داشته باشد. و کاربر نباید در گوشی خود در سایت شما اسکرول کند. یا برای خواندن مطالب شما زوم این یا زوم اوت کند. که اگر این گونه باشد اکثر مشتریان خود را از دست خواهید داد.

دلیل  چهارم ریدیزاین سایت : نرخ تبدیل مشتری

به طور کلی کارفرمایان بر این نظر هستند که با طراحی سایت باید به دو هدف کلی برسند. یک اینکه مردم به خدمات و برند شما آشنا شوند. و دوم اینکه مشتریان بیشتری پیدا کرده و سود بیشتری کسب کنید. که با این اهداف اقدام به ساخت سایت میکنید. اما سایت بعد از طراحی نرخ تبدیل پایینی دارد. یعنی کاربر با ورود به سایت شما اقدامی که میخواهید را انجام نمیدهد. این اقدام میتواند برای مثال خرید باشد. یا عضویت کاربران در سایت و دانلود بیشتر محصولات شما.

اگر سایت شما نمیتواند بازدیدکننده را به مشتری تبدیل کند باید از ویژگی هایی که در بالا عرض کرده این در بازسازی سایت استفاده کنید. زیرا در اینجا مشتری وارد سایت شما میشود. ولی خریدی نمیکند. یا اینکه از خدمات سایت شما استفاده نمیکند. که همین یکی از دلایل باز طراحی سایت شما میباشد. که باید ه.یت برند خود را احیا کنید.

اگر سایت شما پس از راه اندازی سایت کاربران زیادی نداشته باشد. الزما به باز طراحی شما باز نمیگردد ممکن است که مربوط به سئو سایت شما باشد. که باید رتبه سایت خود را بهبود دهید تا بازدیدکننده داشته باشید. اما نرخ تبدیلی که کاربر را به مشتری شما تبدیل میکند به طراحی سایت شما بستگی دارد که میتواند از نواقص ساختار طراحی تجربه کاربری شما نیز باشد.

نرخ تبدیل مشتری
خدمات بازسازی سایت

خدمات بازسازی سایت

بازساری سایت برای شرکت ها، اشخاص و مجموعه هایی است که دارای سایت هستند اما از ساخت سایت آن ها مدت زمان زیادی گذشته و دیگر مطابق با تکنولوژی های روز نیستند. محصولات نرم افزاری و دیجیتالی دائم در حال بروزرسانی هستند. تمامی متدها، تکنولوژی ها، طراحی ها، کدنویسی ها و غیره دائم در حال تغییرات به سوی بهتر شدن هستند بنابراین اگر از مدت زمان راه اندازی سایت شما بیش از دو سال میگذرد و آن را بروزرسانی نکرده اید بهتر است همین الان این کار را انجام دهید.

بسیاری از شرکت های طراحی سایت هستند که در صفحات اولیه گوگل هستند اما متاسفانه وقتی به ظاهر سایت آن ها نگاه میکنید کاملا قدیمی و بهینه نشده ای دارند. و صرفا با عمر دامنه ای که دارند و تولید محتوای بیشماری که کرده اند گوگل آن ها را در صدر نتایج جستجو قرار میدهد. شما در حیطه کاری خود میتوانید با بازسازی سایت خود، رتبه خود را از نظر گوگل نیز ارتقا دهید. زیرا گوگل سایت هایی که طراحی های قدیمی خود را بروز میکند امتیاز مثبتی میدهد و همین باعث بهبود رتبه سایت شما میشود. 

اما متاسفانه بسیاری از شرکت ها به دیزاین سایت خود دست نمیزنند. زیرا میترسند که مبادا جایگاه خود را از دست بدهند. ما این موارد را در شرکت های طراحی سایت نیز به وفور دیده ایم. در واقع شرکتی میتواند ادعا کند که از آخرین تکنولوژی و دیزاین برای سایت شما استفاده میکند که خود این مسئله را رعایت کرده باشد. بهتر است که نگران مشکلات بهم خوردن سئو سایت خود نباشید. میتوانید در بخش خدمات بهینه سازی سایت نیز تعدادی از خدماتی که ارائه میدهیم را مطالعه فرمایید. 

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها