سئو سایت خبری

سئو سایت خبری

زمانی که صبحت از سئو سایت خبری میشود برای این است که بتوانید بازدید های خود را تا چندین هزار نفر افزایش دهید. تکنیک هایی که در این بخش خدمت شما ارئه میشود بر اساس تجربه ها به دست آمده است که میتوانید از این راهکارها استفاده کنید.

خدمات ارائه دهنده شرکت

اهمیت سئو سایت فروشگاهی

افزایش نرخ فروش با سئو سایت فروشگاهی
افزایش نرخ کلیک با سئو سایت فروشگاهی
مزایای سئو سایت فروشگاهی
سئو و بهینه سازی سایت فروشگاهی
آوردن سایت فروشگاهی به صفحه اول گوگل

سئو سایت خبری

11 شیوه برای افزایش سئو سایت خبری

بخشی از بازار را در دست بگیرید.

طبق تجربه گفته میشود که بازار سئو سایت های خبری در ایران بسیار سخت است زیرا رقابت بسیار بالا است. ما در این بخش از شما میخواهیم که بخشی از بازار را در دست بگیرید که اصطلاحا به آن استراتژی گوشه بازار گفته میشود. این استراتژی با نام نیچ ماکرتنیگ نیز شناخته میشود که یکی از تکنیک های دیجیتال مارکیتنگ است. بر اساس این تکنیک برای رسیدن به موفقیت زودتر در یک بازار سعی کنید به جای اینه هدف عمومی را جزو هدف خود قرار دهید گوشه ای از بازار که کمتر به آن توجه میشود را در دست بگیرید.

برای مثال برای اینکه یک سایت خبری در همه حوزه ها داشته باشید میتوانید صرفا در مورد موضوعات مختلفی مانند سیاسی ، زیبایی ، کودک، تکنولوژی و غیره فعالیت داشه باشید. هرچه موضوعات شما در یک حوزه متمرکز تر باشند باعث میشود که گوگل به شما اعتماد کرده  شانس بالاتری برای کسب رتبه در گوگل داشته باشید.

البته به معنای محدود کردن خود نیست زیرا میتوانید بعد از اینکه به رتبه امنی رسیدید در حوزه های دیگر نیز فعالیت خود را گسترش دهید. و به تولید محتوا در موضوعات دیگر بپردازید.

از لینک های داخلی و تگ استفاده کنید

لینک داخلی در سئو و بهینه ساز سایت تاثیر بسیار زیادی دارد. اما در سایت های خبری با توجه به آنکه حجم مطالب بسیار بالا است نمیتواند لینک سازی را به درستی میان صفحات انجام دهید. شما میتوانید برای این منظور از تگ استفاده کنید. برای مثال میتوانید یک تگ “اخبار مربوط به رایانه” داشته باشید که تمامی مقالاتی که در مورد آن موضوع نوشته میشود مربوط به آن دسته میشود.

هدف اصلی سایت های خبری این است که کاربارن مدت زمان بیشتری را در سایت شما حضور داشته باشند. زیرا این سایت ها درآمدی بابت فروش محصولات ندارند. آن ها میتوانند با توجه به تعداد مخطابان و مدت زمانی که در صفحات میگذرانند درآم داشته باشند. بنباراین این سایت های خبری تلاش خود را میکنند که کاربارن بیشتر جذب کرده و این کاربران صفحات بیشتری را مطالعه کرده و مدت زمان بیشتری در سایت باشند. بنابراین سعی کنید که دسته بندی ها را به درستی ایجاد کنید زیرا در سئو ساتی خبری بسیار مهم است.

آپدیت سریع

در مقاله سئو محتوا گفته شد که آپدیت کردن محتواها چه تاثیری بر روی بهبود سئو دارد. اما خوب همچنین کاری را نمیتوان برای سئو سایت خبری انجام دهیم. چرا که سایت های خبری مقالاتی که منتظر میکنند مطابق با اخبار روز است که بعد از گذشت چند روز دیگر اهمیتی ندارد. اگر هم محتوای همیشه سبز یا به اصطلاح بدون تاریخ مصرف نیز وجود داشته باشد باز هم چن تعداد مقالات بسیار بالا است نمیتوان همچنین کاری را انجام داد.

در این تکنیک کلمات و خبرهایی که برای سئو سایت اهمیت دارد را باید در بازه های کوتاه آپدیت کنیم. برای مثال یکی از مواردی که امروز بسیار جستجو میشود در حوزه اخبار اوکراین است. بنباراین شما میتوانید مقالاتی که در این دسته هستند را آپدیت کنید. شما هم میتوانید به صورت کوتاه مدت بر روی سئو مقالات خود کار کنید تا بتوانید آن ها را به رتبه های اولیه برسانید.

عدم تمرکز صرفا روی خبرها

هدف نهایی سایت های خبر یاین است که تعداد بازدیدکنندگان را افزایش دهند. برای بالا بردن بازدید از سایت های خبری علاوه بر راینکه بخشی برای درج اخبار داشه باشید بخشی نیز باید برای مقالات داشته باشید. در واقع مقالات نیز در حوزه توضیح و آموزش مسائلی باشند که کاربران آن را در گوگل زیاد جستجو میکنند. بازدید از مقاله ها ثابت است و به صورت کوتاه مدت مانند خبرها نیست. بنابراین شما میتوانید بازدید خوبی از مقالات خود داشت هباشید.

افزایش سرعت ایندکس

یکی از ویژگی های مهم سایت های خبری این است که سرعت ایندکس آن ها بسیار بالا است. منظور از سرعت ایندکس یعنی بررسی مطلب توسط رابت های گوگل و قرار گرفتن آن در نتایج serp است. سایت هایی ممکن است هر چند روز یکبار ایندکس شوند و یک سایت های خبری مهم مانند ایسنا ممکن است هر دقیقه ایندکس شود.

حال برای بالا بردن سرعت ایندکس باید مقالات بیشتری در سایت خود منتشر کنید. زیرا خزنده های گوگل بر اساس کارکردی که دارید به سایت شما سر زده و صفحات شما را ایندکس میکنند.

مقالات تله

اگر وارد سایت های خبری شده باشید در سایدبار و سایر بخش ها مقالات با عناوین عجیب  و طولانی را مشاهده میکنید که اگر وارد آن صفحه شوید و مطلب را بخوانید متوجه میشوید که یک تله بوده است که شما را جذب آن صفحه کند. همانطور که گفته شد هدف سایت های خبر یجذب مخطابان بیشتر است در اقع سایت های خبری با انتشار این نوع مقالات با عناوین کلیک کردنی میخواهند ذهن مخاطابن را درگیر کنند که وارد صفحه های دیگر نیز شوند و مدت زمان بیشتری در سایت بمانند.

سعی کنید که در کنار مقالات خبری و آموزشی خود مقالات سرگرم کننده ای را قرار دهید تا مقالات برا یکاربران نیز متنوع بروده و بر روی آن کلیک نمایند.

سئو تکنیکال سایت های خبری

تحقیق کلمات کلیدی برای سئو سایت در هر حوزه ای قدم اول است. اما باید توه کنید که سئو تکنیکال پایه های سئو کردن سایت است که اگر نباشد نمیتوانید به هدف خود دست پیدا کنید. بنباراین بهتر است که برای این منظور موارد زیر را رعایت کنید :

  • ساخت سایت مپ و تعریف آن به گوگل
  • بهینه سازی کدهای قالب سایت
  • بالا بودم سرعت سایت
  • اضافه کردن ریچ اسنیپت و کدهای اسکیما

اهمیت به کاربران موبایل

تعداد مخاطابن موبایل بیش از مخاطبان دسکتاپ است. باید همواره ظاهر سایت خود را در دستگاه های مختلف چک کنید که مناسب باشد. د رغیر این صورت سعی کنید که قالب سایت خود با بهینه کنید تا کاربران موبایلی خود را از دست ندهید.

فعال کردن amp

با اضافه کردن کدهای amp به سایت خود میتوانید سرعت لود صفحات خود را افزایش دهید. در واقع یک نسخه از وب سایت شما در گوگل ذخیره شده که کاربران میتوانند وارد آن شوند. الگوریتم های گوگل نیز با قابلیت Amp هم خوانی بیشتری دارند.

بک لینک ها

یکی از موارد مهم در سئو سایت خبری لینک سازی خارجی است. البته ساخت بک لینک بعد از سئو داخلی و سئو تکنیکال سایت است.

برندسازی برای سایت

هرچه قدر هم که بر روی سئو سایت خود کار کنید بدانید که نیاز به برندسازی سایت خود نیز دارید. سعی کنید که برنامه ای برای برندسازی خود داشته باشید. بهترین راه این است که در شبکه های اجتماعی فعالیت داشته باشید و در آن جا نیز به تولید محتوا بپردازید.

خدمات ارائه دهنده شرکت

 سئو سایت فروشگاهی با دئووب

بهینه سازی  و سئو حرفه ای

تیم سئو مرصاد وب هر روز به مطالعه روش های جدید و الگوریتم های بروزرسانی شده گوگل میپردازند. و روزانه سایت شما را رصد کرده و سئو سایت فروشگاهی شما را انجام میدهند. زیرا رقابت میان سایت های فروشگاه اینترنتی زیاد است. و نباید لحظه ای از آن دریغ شود. سئو تضمینی و سئو سایت اصولی تضمین بهبود رتبه سایت شما است.

تحلیل و گزارش هفتگی منظم

تولید محتوا مهمترن عنصر حیاتی در بهینه سازی و سئو سایت فروشگاهی شما است. بسیاری از کسب و کارها تولید محتوا در سایت را انجام میدهند. اما نمیدانند که چگونه محتوای بهینه و سئو شده تهیه کنند. تیم سئو شرکت وب سازان مرصاد به صورت تخصصی به نحوه نگارش محتوا نویسی در سایت فروشگاهی شما کمک شایانی خواهد کرد.

مشاوره در تولید محتوا بهینه

تیم دئووب در نظر دارد تا برای آرامش خاطر کارفرمایان عزیز به  صورت هفتگی گزارش های مربوط به فرآیند سئو سایت فروشگاهی را اعلام دارد. و همچنین در صورت تمایل شما جلساتی به صورت آنلاین و حضوری برگزار خواهد شد. تا با تیم سئو در مورد اهداف و نیازمندی های خود صحبت داشته باشید. تولید محتوا مقوله ای ساده نیست.

بهترین تعرفه و کیفیت

با توجه به خدمات زیاد شرکت دئووب تضمین قیمت سئو سایت و قیمت بهینه سازی سایت را به شما میکند. زیرا رضایت مخاطبان و مشتری مداری باعث اعتبار ما میشود. ما در کنار تضمین قیمت تصمین کیفیت را خواهیم داشت. و اگر جستجو کنید متوجه خدمات و قیمت های شرکت ما خواهید شد. کیفیت با قیمت منصفانه همراه است.

سفارش سئو سایت فروشگاهی

سفارش سئو سایت فروشگاهی

اگر برای سئو سایت فروشگاهی خود مصمم هستید. و میخواهید که درخواست سفارش سئو سایت فروشگاهی خود را دهید. باید در ابتدا کلمات کلیدی موردنیاز خود را مشخص نمایید. و لیستی از کلمات پرکاربرد در سایت فروشگاهی خود را بیابید. به این دلیل که تعیین کلمات کلیدی در ابتدا کار مسیر را روشن میکند. تا بتوان بر اساس آن استراتژی های سئو سایت فروشگاه اینترنتی شما را تدوین کرد. بدون کلمه کلیدی نمیتوانید فروش خود را بر اساس محصولات افزایش بدهید.

بسیاری از فروشگاه اینترنتی که مشا.ره سئو داده ایم بدون هیچ استراتژی کلمات کلیدی خود را انتخاب میکنند. و گاهی دیده ایم که به صورت رندوم کلمات کلیدی خود را سئو میکنند. این کار شما را به نتیجه خاصی نمیرساند. شما باید به صورت هدفمند کلمات خود را انتخاب نمایید. نظر ما این است که به جای سئو محصولات خاص بر روی دسته بندی محصولات سئو را انجام دهید. بهینه سازی دسته بندی محصولات سایت فروشگاهی اقدام پسندیده تری است.

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها