طراحی اپلیکیشن بیمه

 طراحی اپلیکیشن بیمه

طراحی اپلیکیشن بیمه یکی از روش های درآمدزایی برای شرکت های بیمه و کارگزاری های بیمه است. همانطور که میدانید تعداد شرکت ها ارائه دهنده خدمات بیمه زیاد شده است. بنابراین باید بستری مناسب باشد تا افراد بتوانند از این طریق بیمه نامه های مختلف را با هم مقایسه نمایند. با توجه به وجود تنوع در بیمه نامه ها و شرکت ها ، افراد تمایل دارند که بستری وجود داشته باشد که یک بیمه مناسب خود را در کمترین زمان ثبت نام کرده و دریافت نمایند.

لازم به ذکر است که طراحی اپلیکیشن بیمه یکی از راه های جذب مشتری است. شما برای رقابت با سایر شرکت های بیمه ای میتوانید این ویژگی را به شرکت خود اضافه کنید. اکثر مشتریان تمایل دارند که بدون اتلا وقت و با کمترین هزینه، خدمات بیمه ای خود را انجام دهند. شرکت های بیمه ای برای جلب رضایت مشتریان به استراتژی محکمی نیاز دارند. شرکت ها با طراحی اپلکیشن خدمات آنلاین بیمه خود را بهبود میدهند. و میتوانند به سیل عظیمی از تقاصای مردم پاسخ مثبتی بدهند.

شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن وب سازان مرصاد (دئووب) با توجه به تجربه ای که دارد بهترین اپ بیمه ای مناسب را برای شما طراحی خواهد کرد. ولی از همه مهمتر آن است که بدانید شما برای رقابت با دیگر شرکت های کارگزاری باید پشتیبانی خوبی از اپلیکیشن خود داشته باشید. زیرا اپ نیاز به بهبود، نگهداری و توسعه دارد. برای اطلاع از هزینه های طراحی اپلیکیشن بیمه میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

اهمیت طراحی اپلیکیشن بیمه

با فراگیر شدن کسب و کار استفاده از تلفن همراه میان مردم جامعه بسیار زیاد شده است. حضور اپلیکیشن ها در کسب و کار الکرتوینیک، شیوه انجام کارها را بهبود داده است. شرکت های بیمه ای نیز جزو خدمات مهم محسوب میشوند. و باید هر شرکت کارگزاری بیمه اقدام به ساخت اپلیکیشن بیمه کند. همانطور که میدانید هر فردی نیاز دارد که به صورت سالیانه ماشین، لوازم و … را بیمه کند. از آنجایی که تقاضا زیاد است افراد باید بتوانند به صورت شبانه روزی به سامانه های فروش بیمه نامه ها دسترسی داشته باشند.

راحتی و قابل حمل بودن تلفن های همراه موجب میشود که مردم از تلفن همراه بیش از سایر لوازم الکترونیکی دیگر استفاده نماید. و همچنین طبق آمار نشان داده است که مردم اپلیکیشن ها را ترجیح میدهند. شما میتوانید از این فرصت استفاده نمایید و خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه دهید. ساخت اپلیکیشن بیمه ای باعث میشود که افراد بیشتری جهت بیمه کردن لوازم خود به شما مراجعه کنند.

در آینده ای نزدیک افراد همه کارهای خود را به صورت آنلاین انجام میدهند. ارائه خدمات بیمه از طریق اپلیکیشن بیمه از این مورد مستثنا نخواهد بود. طبق تحقیقات نیمی از مردم از خدمات آنلاین بیمه ای استفاده میکنند. مردم خرید های آنلاین را به خرید حضوری ترجیح میدهند. اگر میخواهید از رقیبان خود بهتر باشید بهتر است که اقدام به طراحی اپلیکیشن بیمه برای شرکت خود کنید.

اهمیت طراحی اپلیکیشن بیمه

طراحی اپلیکیشن بیمه 

ویژگی های طراحی اپلیکیش بیمه

 • تمامی فرآیند های کاری شما مرتبط با سفارش بیمه نامه، جستجوی بیمه نامه و غیره را خودکار میکند.
 • شما به اطلاعات بسیار جامعی درباره شرکت بیمه ای خود دستیابی دارید.
 • منجر به افزایش جذب مشتریان جدید میشود و میتوانید به صورت مستقیم بازخورد ها را از افراد دریافت نمایید.
 • شما میتوانید از طریق به صورت شبانه روزی با مشتریان خود در ارتباظ باشید . و کاربران را به مشتریان دائمی خود تبدیل کنید.
 • با توجه به شخصی سازی اطلاعات اپلیکیشن کارگزاری بیمه میتواند بیمه هایی که مناسب شما است را پیشنهاد دهد
 • تنظیم قرارداد بیمه بسیار ساده بوده و در عرض جند دقیقه شما میتواند بیمه نامه خود را فعال نمایید.

طراحی اپلیکیش بیمه با دئووب

 • طراحی کاملا اختصاصی بر اساس نیازهای کاربران
 • حفظ امنیت و حریم خصوصی کاربان
 • امکان پرداخت آنلاین با تمامی درگاه های بانکی عضو شتاب
 • ارائه انواع فرم های ثبت نام بیمه ای به صورت آنلاین
 • طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری عالی و زیبا
 • امکان آپلود و دانلود مدارک بیمه ای
 • امکان دریافت آنلاین حق بیمه

خدمات ارائه دهنده شرکت

معروف ترین اپلیکیشن های بیمه ای

بیمه بیدار

یکی از اپلیکیشن های بیمه ای بیمه بیدار است. در این اپلیکیشن میتوانید اطلاعات تمامی بیمه های خود را دریافت کنید. در این اپلیکیشن نیز یادآوری اقساط بیمه و غیره توسط پایمک و اعلان ا به شما گزارش داده میشود. میتوانید آمار فروش انواع بیمه نامه ها را در این اپ مشاهده نمایید. برای طراحی اپلیکیشن مشابه بیمه بیدار میتوانید در شرکت دئووب سفارش خود را ثبت نمایید.

بیمه مرکوری

بیمه مرکوری یکی از بیمه های تازه تاسیس است که در زمینه خودرو خدمات ارائه میدهد.خدمات این اپ شامل انوع بیمه نامه های ماشین و سفر است. قیمت این بیمه نامه ها نیز با توجه به نوع خودرو، سفر و غیره تعیین میشود. این اپلیکیشن کاملا آنلاین بوده و میتوانید به صورت هوشمند خدمات بیمه ای را انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر طراحی سایت خودرو و طراحی سایت مشابه باما را مطالعه نمایید.

بیمیتو

بیمیتو یکی از اپلیکیشن های خرید و مدیریت بیمه نامه ها است. با اپلیکیشن بیمیتو میتوانید خدمات بیمه ای شرکت های مختلف بیمه را با هم مقایسه کنید. و با آگاهی کامل خرید خود را انجام دهید. در این اپ اعلاناتی در مورد تاریخ سررسید بیمه ها، تاریخ اتمام بیمه نام ها و غیره برای یادآوری ارسال میشود. شما میتوانید هر زمان که خواستید به خدمات بیمه ای خود دسترسی داشته باشید. طراحی سایت و اپلیکیشن مشابه بیمیتو را میتوانید از شرکت وب سازان مرصاد مطالبه کنید.

هشتک بیمه

هشتک بیمه یکی از اپلیکیشن های خدمات بیمه ای است که در آن مشتریان درخواست خود را ثبت میکنند. که نمانیدگان مربوطه درخواست های مشتریان را مشاهده میکنند. و پس روال کار بیمه ای افراد را انجام میدهند.

ویژگی های ساخت اپلیکیشن بیمه آنلاین

بهبود فرآیند خدمات با ساخت اپلیکیشن بیمه

با ساخت اپلیکیشن بیمه میتوانید به صورت شبانه روزی به دفاتر بیمه ای متصل باشید. تعطیلی یا ساعت غیر اداری معنا نخواهد داشت. چون کاربران میتوانند هر زمان که خواستند خدمات بیمه ای خود را انجام دهند. با ساخت اپلیکیشن بیمه میتوانید به صورت مستقیم با کارشناسان بیمه به صورت آنلاین در ارتباط باشید. و بهترین خدمات را از آن ها دریافت نمایید. طراحی اپلیکیشن مقایسه بیمه کاربردهای بسیار زیادی هم برای شرکت های بیمه و هم نمایندگی های بیمه خواهد داشت. و از همه مهمتر رضایتمندی مشتریان است که با وجود این اپ تکیمیل میشود.

هانطور که میدانید در زندگی امروزی زمان بسیار اهمیت دارد و شما در پی این هست که در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید. طراحی اپلیکیشن بیمه برای زندگی امروز یک ضروری است. مشتریان باید بتوانند گزارشات مالی و خسارتی خود را مشاهده نمایند. باید بتوانند پرداخت هزینه بیمه نامه ها را به صورت اقساط پرداخت کنند. و از همه مهمتر اینکه مشتریان میتوانند به راحتی بیمه نامه ها با هم مقایسه کرده و بعد اقدام به خرید کنند.

خدمات ارائه دهنده شرکت

طراحی سایت بیمه

طراحی سایت بیمه حرفه ای خود را به وب سازان مرصاد (دئووب) بسپارید. دو مورد طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن اگر با هم انجام شوند باعث میشود که سایت شما به رده های بالاتری برسند. شما اپلیکیشن را طراحی میکنید تا افراد بتوانند راحت تر و آسان تر از خدمات شما استفاده کنند. آن ها با نصب اپلیکیشن شما میتوانند بدون اینترنت نیز به اپ شما متصل شوند. اما لازم است بدانید که هر اپلیکیشنی باید سایت مختص به معرفی خود را داشته باشد. با سئو سایت و بهینه سازی سایت بیمه میتوانید خود را برندسازی کنید.

همانطور که میدانید افرادی هستند که تنها از سرچ گوگل استفاده میکنند و شما باید در نتایج اولیه گوگل قرار بگیرید. افرادی هم هستند که صرفا با یک اپلیکیشن ترجیح میدهند کارهای خود را انجام دهند. زیرا یوز و پسورد آن ها به راحتی ذخیرهمیشود و افراد نوتیفیکیشن های لازم را در صفحه موبایل خود مشاهده میکنند. افرادی که صرفا بیمه های خود را آنلاین خرید میکنند ترجیح میدهند که یک اپلیکیشن حرفه ای برای اینکار داشته باشد. اما دارا بودن سایت بیمه یک الزام است که نمیتوانید آن را نادیده بگیرید. همانطور که همیشه گفته میشود شما بدون اپلیکیشن نیز میتوانید از سایت بندسازی کنید. اما با دارا بودن اپلیکیشن بدون سایت مرتبط این مورد بسیار سخت تر خواهد بود. برای مثال شرکت بیمه که طراحی سایت بیمه مشابه بیمیتو نیز در بخش مربوطه توضیح داده شده است. هم سایت و هم اپلیکیشن اختصاصی خود را دارد که بسیار موفق بوده است.

 

مقاله طراحی وب سایت پزشکی را مشاهده نمایید.

ویژگی های ساخت اپلیکیشن بیمه آنلاین

کاربران با ثبت نام میتوانند از خدمات شرکت کارگزاری بیمه ای استفاد میکنند. در گذشته شاید شما مجبور بودید که به شرکت های بیمه ای مراجعه میکردید و بیمه نامه خود را دریافت میکردید. اما حال با سیستم پرداخت یکپارچه میتوانید از ویژگی های مهم در جلب رضایت مشتریان استفاده کنید. میتوانید از این طریق با طراحی سایت داروخانه آنلاین با بیمه های درمانی و پزشکی همکاری داشته باشید.

برای اولین بار در سال 2016 اپلیکیشن های بیمه ای اختراع شدند. در آن زمان از تکنولوژی های جدید استفاده نمیکردند. در سال 2017 استفاده از اپ های بیمه ای بیشتر شد. تقاضای افراد برای استفاده از این اپ ها بیشتر شد. اپ های بیمه ای سعی کردند که سیستم های خود را ارتقا دهند. بسیاری از مردم برای انجام کلیه امور خود تصمیم گرفتند که تنها به این اپ های بیمه مراجعه نمایند.

بهبود فرآیند خدمات با ساخت اپلیکیشن بیمه

مزایای طراحی اپلیکیشن بیمه

خدمات مشاوره ای

شما با مشاوره آنلاین خدمات بیمه میتوانید در سریع ترین حالت پاسخ سوال خود را دریافت کنید. و نیازی نیست که ساعت ها پشت خط شرکت کارگزاری بیمه ای بمانید.

اطلاعات جامع

در اپلیکیشن بیمه تمامی اطلاعات مرتبط با دفاتر بیمه ای وجود دارد. با چند کلیک میتوانید تمامی اطلاعات مربتط به شرمت بیمه اعم از شرت، شعبه و غیره را دریافت کنید.

اعلان به کاربر

یکی از ویژگی های خوب اپلیکیشن بیمه ارسال نوتیفیکیشن است که میتواند درباره تاریخ تمدید بیمه ها، تخفیفات و تبلیغ باشد. همانطور که میدانید افراد همیشه گوشی موبایل در دست دارند بنابراین اعلان ها را به راحتی مطلع میشوند.

مزایای طراحی اپلیکیشن بیمه

بالا بردن اعتبار شرکت

 شرکت بیمه ای که اپلیکیشن خوبی دارد نسبت به شکتی که اپلیکیشن ندارد ارجع تر است. البته این موضوع را مردم تعیین میکنند. زیرا شرکتی که برا ی مشتریان خود ارزش قائل شده  اقدام به ساخت اپلیکیشن در کنار طراحی وب سایت خود کرده است بنابراین مشتریان از آن بیشتر راضی خواهند بود. شما میتوانید از این طریق خود را تبدیل به برند کنید. و رتبه و اعتبار سایت و شرکت خود را افزایش دهید. برای مثال اپلیکیشن بیمیتو را ملاحظه فرمایید که چگونه تبدیل به برند شده است.

روند سریع تر

یکی از مزایای مهم طراحی اپلیکیشن خرید بیمه این است که میتوانید خدمات بیمه ای بسیار ساده و در زمان کم دریافت کنید. شما با چند کلیک میتوانید از مزایای خوب این اپ بهره مند شوید.

 

مقاله طراحی سایت گردشگری سلامت را مشاهده نمایید.

ساخت اپلیکیشن بیمه با دئووب

ساخت اپلیکیشن بیمه با وب سازان مرصاد

طراحی اپلیکیشن بیمه باعث آسان شدن زندگی مشتریان میشود. شما از این طریق میتوانید در زمان کارمندان خود نیز صرفه جویی کنید. و در مقابل مشتریان زیادی به سمت شما خواهند آمد. یک مشتری میتواند تصاویر تصادف از خودروی خود را برای شرکت بیمه ارسال کند و در مقابل شرکت نیز کارشناس موردنظر خود را ارسال نماید. افراد دیگر راحت تر تصمیم میگرند که کدام بیمه مناسب تر است. بنابراین باعث میشود که شرکت های ارائه دهنده خدمات بیمه به رقابت بپردازند. و در این رقابت شرکت بیمه ای که بهتر است مناسب تر خواهد بود.

شرکت وب سازان مرصاد یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت که ارائه دهنده خدمات طراحی اپلیکیشن، طراحی وب و سئو سایت است.  شما میتوانید با یک قیمت مناسب سایت و اپلیکیشن حرفه ای خود را داشته باشید. پشتیبانی خدمات پس از فروش و ساخت برای شما تا مدامی که بخواهید انجام خواهد گرفت. امکان سفارش سازی با هر نوع بیمه و با هر ویژگی که میخواهید در شرکت ما امکان پذیر است.