طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ فود

طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ فود

طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ فود : یکی از طراحی های اپلیکیشن پرطرفدار امروزی که در حوزه سفارش آنلاین غذا از رستوران است طراحی سایت مشابه اسنپ فود است. امروزه مردم بیشتر از هر زمان دیگر کارهای خود را به صوت اینترنتی انجام میدهند. با توجه به افزایش اپلیکیشن های رستوران، مردم در آینده ای نه چندان دور سفارشات غذا خود را به صورت آنلاین ثبت میکنند و کمتر به رستوران ها مراجعه میکنند. با توجه به شرایط پیش آمده در حوزه قرنطینه و شیوع بیماری کرونا، این شیوه سالم ترین روش برای سفارش غذا است.

ببا طراحی اپلکیشن شبیه اسنپ فود، ریحون و چیلیوری کسب و کار غذایی خود را گسترش دهید. ممکن است که شما با توجه به بیماری کوید مشتریان رستوران و فست فود خود را از دست داده باشید. اما با طراحی اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا مشابه اسنپ فود میتوانید این کاستی ها را جبران نمایید. و بدین صورت تبدیل به یکی از بندهای تحویل غذا میشوید. کار با این اپلکیشن ها بسیار ساده است. افراد وارد شده رستوران های نزدیک خود را به توجه به موقعیت مکانی انتخاب کرده و در قسمت سرچ غذایی که موردنظرشان است را جستجو میکنند.

این موتور جستجوگر غذا، لیست رستوران هایی که غذای موردنظر دارد را نشان میدهد. کاربر میتواند غذای این رستوران ها را با توجه به نظرات کاربران، قسمت ها، موارد تشکیل دهنده ، تصاویری که دارند با هم مقایسه کنند. و در نهایت یکی از غذا ها را سفارش داده و به صورت گرم درب منزل تحویل بگیرند.

طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ فود 

ساخت اپلیکیشن شبیه اسنپ فود

طراحی وب سایت شبیه اسنپ فود سخت نیست. اما شما باید بتوانید مانند این شرکت خدمات پشتیبانی بسیار خوبی نیز داشته باشید. اپ اسنفود در حوزه رستوران و سفارش آنلاین غذا فعالیت دارد. که شما میتوانید به راحتی با چند کلیک از هر رستورانی که میخواهید غذا سفارش دهید. البته در حوزه سوپر مارکت ها نیز فعالیت دارد که نام آن اسنپ مارکت است.

با طراحی سایت سوپرمارکت مشابه اسنپ مارکت میتوانید با سوپرمارکت ها و هایپرمارکت ها همکاری داشته باشید. شاید بعضی از رستورن ها و کرتینگ ها در جاهایی واقع شده باشند که به چشم مشتریان نیاید. اما همین رستوران ها و غذاخوری ها میتوانند با ثبت رستوران خود در اپ اسنپ فود مشتریان خود را افزایش دهند. و اسنپ فود نیز بابت سفارشات مردم از رستوران ها کارمزد دریافت میکند.

اهمیت طراحی اپلیکیشن سفارش غذا اسنپ فود از دو منظر است. اول اینکه با توجه به شرایط شیوع بیماری های مختلف مردم به رستوران ها کمتر مراجعه میکنند. اما خوب افرادی هستند که غذای حاضری میل میکنند بنابراین این افراد میتوانند از این اپ های رستران یاب بهره لازم را ببرند. با توجه به پشرفت تکنولوژِ مردم مشغله های زیادی دارند و دیگر زمان خود را صرف کارهایی که زمان و انرژی آن را میگرد نمیکنند. افراد تمایل دارند که راحت ترین کار در سریع ترین زمان ممکن را انجام دهند. که اپ هایی از این منظر این نیاز افراد را برطرف میکنند.

  ساخت اپلیکیشن شبیه اسنپ فود
  طراحی اپلیکیشن سفارش غذا اسنپ فود

  طراحی اپلیکیشن سفارش غذا اسنپ فود

  با طراحی اپلیکیشن مشابه چیلیوری و اسنپ فود میتوانید به مشتریان خود کمک نمایید. شما باید صرفه جویی در وقت مشتریان و رستوران داران میشوید. و از این راه سود زیادی بدون اینکه خود غذایی ارائه بدهید کسب میکنید. البته مهمتری بخش در سفارش آنلاین غذا و تحویل را شرکت ارائه دهنده خدمات  آنلاین انجام میدهد. زیرا اگر شرکت موردنظر زیرساخت هایی برای رستوران یابی را در نداشته باشد پیاده سازی همچنین ایده ای غیرممکن است. اپ اسنپ فود یک نوع طراحی اپلیکیشن فروشگاهی غذا محسوب میشود.

  در اپلکیشن رستوران شما میتواند میز خودرا به صورت آنلاین رزرو نمایید. و حتی جای پارک خود را نیز از قبل رزرو نمایید. میتوانید منو رستوران را مشاهده کرده و از آخرین بروزرسانی ها باخبر باشید.  کدهای تخفیفی که اپلیکیشن ها ارائه میدهند باعث محبوبیت هرچه بیشتر آن ها شده است. و همین ترفند موجب شده که افراد هرچند وقت یکبار برای استفاده از تخفیف سفارش گذاری کنند. افراد از اپلکیشن بیشتر استفاده میکنند. و دریافت نوتیفیکیشن از اپلیکیشن راحت تر است. اگر اپلیکیشن رستوران داشته باشید مشتریان را از رستوران خود باخبر میسازید.

  هزینه طراحی اپلیکیشن اسنپ فود

  شرکت دئووب مفتخر است که طراحی اپلکیشن رستوران یاب مشابه اسنپ فود را در لیست پکیج های پیشنهادی خود دارد. البته شما میتواند از هر نوع ا رستوران یابی و تحویل غذا ایده بگیرید. و نمونه ای که میخواهید را به تیم ما ارسال نمایید تا بتوانیم در سریع ترین زمان و با هزینه به صرفه، اپ مشابه با امکانات متنوع را برای شما فراهم نماییم. این اپلیکیشن های رستوران یاب ممکن است که دارای باگ هایی باشند که ما سعی مکینیم این موارد را  برطرف نماییم و آیتم های بهتری نیز اضافه نماییم. برای طراحی اپلیکیشن مانند اسنپ فود، ریحون و چیلیوری با مشاوران وب سازان مرصاد تماس حاصل کنید تا شما را راهنمایی کنیم.

  طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت و سفارش غذا و رستوران یکی از درخواست های رایج مشتریان است. به دلیل مشغله های زیاد افراد ترجیح میدهند که در منزل سفارش خود را ثبت کنند. به همین دلیل با پیشرفت تکونولوژی و استفاده افارد از موبایل، اپلکیشن های مختلف اعم از اپ سفارش آنلین غذا نیز زیاد شده است.

  قیمت طراحی اپلیکیشن اسنپ فود به نوع امکاناتی که میخواهید بستگی خواهد داشت. اگر عینا میخواهید مشابه اسنپ فود باشید که هزینه زیادی باید پرداخت نمایید اما اگر میخواهید که یک اپلیکیشن سفارش غذا داشته باشید ما توصیه میکنیم که با توجه به بودجه شما پیاده سازی انجام شود و به مرور زمان اپ خود را ارتقا داده و امکانات بیشتری اضافه نمایید. که این شیوه باعث حفظ سرمایه و زمان شما خواهد شد.

  قیمت طراحی اپلیکیشن اسنپ فود

  خدمات ارائه دهنده شرکت

  مزایای ساخت اپلیکیشن شبیه اسنپ فود

  سفارش آنلاین

  افراد میتوانند غذا را به صورت آنلاین سفارش دهند. و این شیوه بسیار ساده است که باعث شده بسیاری از افراد از منزل سفارش خود را ثبت کنند.

  مشاهده نظرات

  شما میتوانید نظرات مشتریان سابق را ببینید و بهتر تصمیم برای انتخاب غذا بگیرید. هر مشتری میتواند به رستوران و غذا امتیاز داده و نظرات خود را ثبت نماید.

  پرداخت آنلاین

  شیوه های پرداخت متنفاوت خواهد بود و این شیوه میتواند به صورت آنلاین، از طریق اعتبار کیف پول و یا حضوری باشد.

  مقایسه رستوران ها

  شما میتوانید رستوران ها را از نظر تنوع غذایی که دارند با هم مقایسه کنید. و همچنین میتوانید دو غذای یکسان از دو رستوران را به مقایسه بپردازید. و غذایی را انتخاب کنید که قیمت مناسب و کیفیت بهتری داشته باشد.

  مشاهده منو و قیمت ها

  مشتریان میتوانند منو غذاها را به همراه تصاویر غذا و قیمت آن ها به صورت آنلاین مشاهده نمایند. این مزیت ساخت اپلیکیشن اسنپ فود بسیار مهم است.

  خرید آسان

  از مزایای طراحی اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا مشابه اسنپ فود، خرید آسان آن است. شما به راحتی با ورود به اپلیکیشن میتوانید با موقعیت یابی رستورانها و کترینگ های اطرافی را بیابید و غذای موردنظر خود را بیابید. 

  ویژگی های اپلیکیشن شبیه اسنپ فود

  معایب اسنپ فود و چیلیوری

  از معایب اسنپ فود میتوان به این اشاره کرد که شیوه عدم پرداخت درب منزل درآن وجود ندارد. و تاخیر در تحویل غذا موجب نارضایتی مشتریان شده است. تنها در چند شهر فعالیت خود را دارند. از معایب چیلیوری نیز عدم وجود تصاویر غذا در بعضی از منوها است. معایب اپلکیشن ریحون نیز این است که رستوران های دور را نیز به شما نشان میدهد. و پشتیبانی خوبی برای مشتریان ارائه نمیدهد. اما با این وجود این اپلیکیشن ها نمونه های برتر سفارش آنلاین غذا به شمار میروند.

  ویژگی های اپلیکیشن شبیه اسنپ فود

  • طراحی منحصر به فرد و زیبا
  • قابلیت سفارش غذا به صورت آنلاین با چند کلیک
  • امکان ثبت نظر و امتیاز به هر رستوران و غذا پس از سفارش
  • انتخاب نحوه پرداخت هزینه غذا
  • انتخاب رستوران های اطراف و قابلیت انتخاب رستوران های یک شهر
  • قابلیت جستجو رستوران ها بر روی نقشه
  • مشاهده تاریخچه سفارشات

  طراحی سایت شفارش آنلاین غذا مشابه اسنپ فود

  همانطور که میدانید در کنار طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ فود باید حتما دارای سایت باشید. سایت معرفی کننده کسب و کار و برند شما است. زیرا افراد در ابتدا از طریق اینترنت و با سرچ گوگل شما را پیدا میکنند. طراحی سایت سفارش آنلاین غذا مشابه اسنپ فود ، چیلیوری و غیره میتواند باعث برندسازی شما شود. البته باید درنظر داشته باشید که بهینه سازی و سئو سایت سفارش غذا شبیه اسنپ فود بسیار هم است. شما باید با این سایت ها از نظر رتبه و جایگاهی در گوگل به رقابت بپردازید. طراحی سایت رستوران و فست فود معرفی کننده محصولات و خدمات شما در زمینه جستجوی غذا و رستوران است. که شما میتوانید میز در رستورانی که میخواهید را رزرو نمایید. و اگر میخواهید که مراجعه حضوری نداشته باشید میتوانید سفارش غذا را آنلاین در سایت ثبت کرده و درب منزل غذای خود را تحویل بگیرید.

  طراحی اپلیکیشن سفارش غذا مشابه اسنپ فود

  مزایای طراحی اپلیکیشن شبیه اسنپ فود

  طراحی اپلیکیشن رستوران یاب مشابه اسنپ فود مزایای بسیار زیادی دارد. از مزایای آن برای مشتریان این است که میتوانند قیمت غذاها و کیفیت غذاها را با هم مقایسه کنند. شما در واقع یک بانک اطلاعاتی از رستوران های مختلف به همراه منوهای غذایی آن ها ایجاد میکنید که این نوع پایگاه داده غذایی بسیار ارزشمند است. تنوع غذاهایی که در این اپ ها وجود دارد باعث محبوبیت هرچه بیشتر آن ها شده است. زیرا تعدادی از رستوران ها سنتی بوده و غذای سنتی برای افراد علاقه مند دارد. تعدادی از این رستوران ها به صورت فست فود بوده که جوانان و نوجوانان علاقه بیشتری دارند که میتوانید بخش طراحی سایت کافی شاپ را نیز مشاهده کنید. کافی شاپ ها و رستوران های بین المللی نیز در لیست وجود دارند. که شما میتوانید آن ها را انتخاب نمایید.

  افراد پس از انتخاب غذا ها آن ها را به لیست خرید خود اضافه میکنند و در نهایت با پرداخت هزینه سبد خرید میتوانند سفارش خود را نهایی سازند. هزینه اضافه ای که بابت این سفارشات آنلاین از مشتری گرفته میشود برای پیک رستوران است. که اگه رستوران موردنظر در لیست رستوران های نزدیک باشد هزینه اضافی حتی برای تحویل غذا نیز گرفته نمیشود.

  پشتیبانی آنلاین

  پشتیبانی آنلاین بخش مهمی از اپ های سفارش آنلاین غذا است. شما باید پاسخگوی شتریان خود باشید. و این شیوه پاسخگویی سریع و به موقع میتواند به محبوبیت هرچه بیشتر رستوران شما کمک کند.

  مکان یابی حرفه ای

  سیستم مکان یابی حرفه ای که در طراحی اپلکیشن اسنپ فود وجود دارد موجب میشود که کاربران به راحتی بتوانند در نقشه گوگل مکان رستوران ها را مشخص نمیاند.

  جستجو حرفه ای

  وجود جستجوگر حرفه ای در سایت بسیار مهم است. افراد باید بتوانند نام رستوران ها، نام غذاها و غیره را جستجو کنند. بنابراین باید برای این بخش ماژول حرفه ای و کاملی نوشته شود. همچنین دقت کنید که جستجوگر شما باید فیلترهای موردنظر را نیز داشته باشد. این فیلترها میتواند شامل نوع رستوران، محدوده رستوران، نوع غذا، قیمت غذا و غیره باشد.

  مزایای طراحی اپلیکیشن شبیه اسنپ فود و چیلیوری

  رابط کاری و تجربه کاربری خوب و استاندارد

  همانطور که میدانید افرادی که از اپلیکیشن ها استفاده میکنند همه قشر هستند. بنابراین باید این اپ ها به گونه ای طراحی شوند که همه افراد بتوانند به راحتی از قابلیت های آن استفاده کنند. بنابراین سایت و اپلیکیشن شما باید ظاهری ساده و زیبا داشته باشد. و باعث سردرگمی کاربران نشود.

  تنوع رستوران ها و غذاها 

  تنوع رستوران و غذاها یکی از مزایای سفارش آنلاین غذا است. شما میتوانید به صورت همزمان از چند رستوران غذا سفارش دهید و یک جا پرداخت نمایید. بنابراین اگر اقدام به طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ فود میکنید سعی کنید با رستوران های متنوع همکاری داشته باشید.

  شیوه های پرداخت

  افراد پس از سفارش غذا میتوانند آن ها را به صورت آنلاین پرداخت کنند. و یا اینکه از طریق دستگاه پز درب منزل سفارش خود را دریافت نمیاند. تنوع شیوه های پرداخت برای مشتریان نیز بهر است.