طراحی اپلیکیشن

با طراحی اپلیکیشن موبایل میتوانید ارتباط خوبی با مشتریان خود برقرار کنید. اگر کسب و کار شما به گونه ای است که مشتریان همیشگی خود را دارید ساخت اپلیکیشن موبایل باعث حفظ ارتباط شما با مشتریان خواهد شد. شما میتوانید با طراحی اپ موبایل یک پل ارتباطی خوب و هدفمند با مشتریان داشته باشید. شرکت دئووب با 15 سال تجربه در خدمات شما است تا طراحی اپلیکیشن کسب و کار خود را به ما بسپارید. ما از بهترین ابزارها و تکنولوژی ها برای طراحی اپلکیشن شما استفاده میکنیم.

امروزه افراد بیش از هر زمان دیگری به سمت امکانات جدیدتر جذب میشوند. دستگاه های تلفن ابزارهای خوبی برای دسترسی به اطلاعات هستند. ارگ میخوواهید که افراد شما را ببینند و بهتر شما را بسناسید بهتر است که اقدام به طراحی اپلکیشن کنید. بار ینشان دادن بهتر خدمات و محصولات اپ موبایل یک مزیت بسیار خوبی برای کسب و کار شما محسوب میشود. که شما را سریع تر به اهدافی که میخواهید میرساند. لازم به ذکر است اپلیکیشنی که رابط کاربری و تجربه خوبی دارد موجب میشود که افراد بیشتری آن را دانلود نمایند. طراحی اپلکیشن اختصاصی فاکتورهای بزرگی برای پیشرفت سریع تر و برندسازی شما است.

قیمت طراحی اپلکیشن دئووب

شرکت دئووب با تسلط به دانش فنی و عملی تمامی اپلیکیشن های خود را از همه نظر اعتبارسنجی میکند تا با معیار استاندارد جهانی یکی باشد. درست است که اپ های شما به زبان فارسی است. اما ما تمام تلاش خود را به کار میگیریم تا بتوانیم مناسبت ترین و باکیفیت ترین اپ موردنیاز شما را پیاد هسازی کنیم. انواع مختلفی طراحی اپلیکیشن وجود دارد که میتوان به طراحی اپلیکیشن فروشگاهی، طراحی اپلیکیشن خدماتی و غیره اشاره کرد.

قیمت طراحی اپلیکیشن به نوع امکانات و قابلیت های موجود در اپ بستگی دارد. این که در پلتفرم اندروید و IOS باشد با هم تفاوت دارد و باید در ابتدای کار اعلام فرمایید.

قیمت طراحی اپلکیشن دئووب

خدمات ارائه دهنده شرکت

خدمات طراحی اپلیکیشن اختصاصی

 

رابط کاربری اختصاصی

تیم متخصص بهترین شرکت طراحی سایت در تهران با نام دئووب بهترین اپ با طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری اختصاصی و جذاب با توجه به نیاز شما پیاده سازی میکند.

طراحی اپلیکیشن نیتیو

طراحی اپلیکیشن نیتیو با زبان های مهتلفی مانند جاوا، سوئیفت و غیره انجام میشود. که مطابق با نیاز شما یکی از زبان های هسته اپ انتخاب میشود. در ساخت اپ غیر نیتیو از زبان های ری اکت، نیتیو، پی دابلیو و غیره استفاده میشود.

مشاوره رایگان

شرکت طراحی طراحی سایت و نرم افزاری دئووب برای افزایش رضایتمندی خود مشاروه رایگان برای تمامی مشتریان خود ارائه میدهد که کمک کنیم شما هرچه بهتر یک تصمیم ثمربخش بگیرید.

سرعت اپ

یکی از موارد مهم در اپ ها سرعت آن ها است. اگر اپلیکیشنی سرعت خوبی نداشته باشد نمیتواند به کاربران خود خدمات خوبی ارائه دهد.

پشتیبانی یکساله رایگان

یکی از خدمات طراحی اپلیکیشن اختصاصی پشتیبانی رایگان آن است. ما تمامی اپ های خود را به مدت یکسال در صورت بروز مشکل پشتیبانی میکنیم.

امنیت

یکی از اولویت های مهم در طراحی اپ حفظ حریم خصوصی کاربران و اطلاعات شرکت است. ما تمامی راه های نفوذ هکرها و باگ ها را میبندیم و امنیت شما را تضمین میکنیم.

ساخت اپلیکیشن اختصاصی

ساخت اپلیکیشن اختصاصی

ساخت اپلیکیشن اختصاصی میتواند به صورت بالقوه به شما اجازه دهد که بر روی بخش های مهم کسب وکا ر خود فعالیت بهتری داشته باشد. سایتی که اپ دارد نسبت به سایتی که اپ ندارد از نظر مشتریان کارآمدتر است. تصور کنید که شما طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال انجام داده اید. کاربران شما ترجیح میدهند که از اپلیکیشن اختصاصی شما استفاده کنند زیرا کار با آن بسیار راحت تر از مرورگر وب سایت است.

شما میتوانید با طراحی اپ اختصاصی نسبت به رقیبان خود پیشی بگیرید. ما با توجه به کسب و کار نیاز شما را درک کرده و سپس اقدام به ساخت اپ میکنیم. ما تمام تلاش خود را به کار میگیریم که ایده های شما را به چلش بکشیم و ایده های خلاقانه و تازه ای به آن اضافه نماییم. ما قصد داریم که با طراحی اپ باعث پیشرفت هرچه بیشتر شما در کسب و کارتان شویم. در غیر این صورت ساخت اپ اهمیتی نخواهد داشت. صنایع و شرکت های مختلف نیازهای متفاوتی باهم دارند. به همین دلیل تحقیقات کاملی بر روی صنعت شما انجام خواهیم داد.

ساخت اپلیکیشن موبایل

ساخت اپلیکیشن موبایل یکی از فعالیت های تخصصی شرکت ما است. شما میتوانید سفارش ساخت اپلیکیشن حرفه ای خود را ثبت نمایید. در ادامه د رمورد ساخت اپلیکیشن و ایده هایی که میتوانید برای ساخت آن به کار ببرید اعلام میشود. برای آگاهی از هزینه طراحی اپلیکیشن دئووب با ما تماس بگیرید.

  طراحی رابط کاربری اختصاصی اپلیکیشن

  یکی از موارد مهم در طراحی اپ و طراحی سایت، رابط کاربری و تجربه کاربری آن ها است. طراحی رابط کاربری مشخص میکند که هر المان در صفحه در کدام قسمت باشد. رنگ بندی و گرافیک اپ را مشخص میکند. که باید با ترندهای روز همگام بوده و از رنگ بندی استفاده شود که مطابق کسب و کار شما باشد. با طارحی رابط کاربری جذاب باعث جذب بهتر مشتریان خود میشوید.

  با تحلیل کاربران خود بهتر میتوانید تصمیم بگیرید ه طراحی اپ شما به چه صورتی باشد. خلاقیت و نوآوری در فرآیند طارحی اپ بسیار مهم است. همانطور که میبیند دنیا از سایت و اپلکیشن اشباع شده است. شما با چیزی بسازید که خاص و منحصر به فرد باشد. و باعث رفع نیاز کاربران شود که به بهتر دیده شدن کسب وکار شما کمک میکند.

  اهمیت رابط کاربری در اپلیکیشن موبایل

  طراحی بصری هوشمندانه و زیبا هنگام ساخت اپلیکیشن اندوید و IOs بسیار مهم است که میتواند خواسته های کاربران را پیش بنی نماید. سازنده اپ زمان زیادی را صرف میکند تا بتواند در نهایت یک خروجی خوب و مفیدی به شما ارئه دهد. هرچه کارایی اپلیکیشن بالاتر باشد موجب اعتبار بیشتر طراح وسازنده اپ خواهد بود. تجربه کاربری به قدری اهمیت دارد که اعلام شده اگر یک دلار بابت بهبد آن هزینه کنید در مقابل 100 دلار سود بیشتر نصیبتان خواهد شد.

  طراحی رابط کاربری اختصاصی اپلیکیشن

  مراحل ثبت سفارش طراحی اپلیکیشن

  1. تکمیل فایل داکیومنت یا پروپزال
  2. جلسات فنی با شرکت نرم افزاری
  3. طراحی نمونه اولیه یا پروتوتایپ
  4. بررسی زیر ساخت های موردنیاز
  5. تعیین هزینه و زمان
  6. بررسی موضوعات قرارداد

  سفارش طراحی اپلکیشن

  شرکت دئووب شما را برای داشتن یک اپ حرفه ای کمک خواهد کرد. میتوانید در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن در رتبه های بسیار خوبی قرار بگیرید. طراحی اپلیکیشن باعث رونق کسب و کار شما میشود که مزایای آن بسیار زیاد است. برای سفارش طراحی اپلیکیشن میتوانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی کنیم. بهتر است که قبل از اقدا به کاری در ابتدا از مشاوران حرفه ای استفاده نمایید. و سپس با دید بازتری میتوانید تصمیم نهایی خود را بگیرید.

  خدمات ارائه دهنده شرکت

  مراحل ساخت اپلیکیشن اختصاصی

  مشخص کردن ایده و طرح

  مشخص کردن ایده و طرح

  در ابتدا باید ایده و طرح اولیه طراحی اپلیکیشن اختصاصی خود را مشخص نمایید. باید بدانید که چه اهدافی از ساخت اپ خود دارید. ویژگی ها و مزیت های برتری اپلیکیشن خود با سایر اپ های مقایسه کنید. بدانید که چه مشکلی را میخواهید حل نمایید. بازار هدف شما چه چیز یاست و چه قشری از افراد جذب اپ شما خواهند شد. هرچه نقشه راه شما واضح تر باشد باعث میشود که روند ساخت اپ نیز بسیار سریع تر انجام شود. شما در این مرحله میتوانید طرح اولیه خود را بر روی کاغذ رسم کنید. و همگام برگزاری جلسه مشاوره با کارشناسان ما بتوانید طرح و نمونه ای از چیزی که میخواهید را نشان دهید.

  طراحی گرافیک اولیه

  بعد از برگزاری مشاوره واعلام نیازمندی ها تیم گرافیک دئووب اقدام به طراحی وایرفریم اولیه اپلیکیشن میکند. تیم UI/UX در این مرحله ظاهر اپلیکیشن  با نرم افزارهای گرافیکی طراحی میکند. در این بخش نمای کلی اپ شما به صورت کلی نشان داده میشود.

  طراحی گرافیک اولیه
  پیاده سازی اپلیکیشن

  پیاده سازی اپلیکیشن

  در این مرحله برنامه نویسان Front شروع به پیاده سازی ظاهر اپلیکیشن میکنند. کد نویسی این بخش منطبق بر طراحی وایرفریم است. که همزمان با کدنویسی ظاهر اپ، هسته اپ و سایر API های لازم  نیز توسط برنامه نویسان بک اند نوشته خواهد شد. و همه موارد دیپلوی شده و در همراه با داکیومنت به مشتری تحویل داده میشود.

  پشتیبانی اپلیکیشن

  بعد از تمامی مراحل نوبت به تست نرم افزار میرسد. اپلیکیشن بر اساس تعداد کاربران و نوع کسب و کار آنلاین تست میشود تا ایرادات آن مشخص شود. در جلسه آخر بعد از پیاده سازی و تست، لپلیکیشن به صورت کامل همراه با داکیومنت به مشتری تحویل داده میشود. و طی یک جلسه حضوری و آنلاین کلیه توضیحات در مورد کاکرد اپ توضیح داده میشود.

  پشتیبانی اپلیکیشن

  طراحی وب اپلیکیشن

  با توجه به آمار و ارقامی که استخراج شده است نشان داده است که کاربران تلفن همراه روز به روز در حال افزایش هستند. و افراد با گذشت زمان بیتش راز قبل از تلفن همراه خود استفاده میکنند. زیرا برنامه ها واپلیکیشن های بسیار جدید و حرفه ای وجود دارند که کار افراد را راه میبندازند. همچنین وب اپلیکیشن هایی در اینترنت وجود دارند. که با مرورگر بدون نصب برنامه میتوانید به آن دسترسی داشته باشید.

  وب اپلیکیشن ها مانند سایت هستند فقط تفاتی که دارند د رآن معیار انجام عملیات خاصی است. سایتهای ثبت نامی، سایت های آزمون، سایت های فروشگاهی،سایت های خرید و فروش، سایت های آموزشی، طراحی پورتال و غیره همگی یک نوع وب اپلیکیشن به حساب می آیند. سایت این ماهیت را دارد که شما باید محتوای خوب قرار دهید تا در صفحه اول گوگل دیده شوید. اما در وب اپلیکیشن ها که با زبان های برنامه نویسی مختلف نوشته میشوند به این صورت هستند که آنچه اهمیت دارد عملیات و فرآیندهایی است که در بستر وب در حال انجام است.

  مزای وب اپلیکشن ها

  به روز رسانی آسان

  سازکاری با تمام پلتفرم ها

  قابلیت سئو شدن

  مقرون به صرفه

  تفاوت اپلیکیشن و وب اپلیکیشن

  مزایای اپلیکیشن ها

  دسترسی آنلاین

  تجربه کاربری آسان

  ارتقا برند

  دسترسی راحت

  تفاوت اپلیکیشن و وب اپلیکیشن

  اپلیکیشن ها برای یک پلتفرم خاص طراحی و برنامه نویسی میشود که برای استفاده از آن باید اپ را در گوشی همراه خود نصب کنید. اما وب اپلیکیشن ها نیازی به نصب ندارند و شما صرفا میتوانید از طریق مرورگر آورس سایت را بزنید و وارد شوید. در واقع مرورگرها مدهای سایت را ترجمه کرده و برای شما به شکل بصری نمایش میدهند.ب اپلیکیشن ها در همه مرورگرها قابل نمایش است. اما اپلیکیشن ها باید با توجه به سیستم عامل موبایل بر روی آن نصب شود. برای مثال زمانی که مینویسیم طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال منظور هم طراحی یک وب اپلیکیشن ارز دیجیتال است. ولی یک سایت شرکتی یا شخصی که فقط برای معرفی و نمایش خدمات و محصولات است یک وب اپلیکیشن محسوب نخواهد شد.

  ساخت اپلیکیشن اندروید

  برای طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید میتوانید با شرکت ما تماس حاصل فرمایید. اگر میخواهید که اطلاعات بیشتری کسب نمایید میتوانید به صورت حضوری مشاوره صورت بگیرد. اصل مطلب این است که طراحی اپلیکیشن به صورت اختصاصی باعث افزایش اعتبار شما میشود و ادامه آن مشتریان شما افزایش پیدا خواهند کرد و به تبع آن درآمد شما افزایش پیدا خواهد کرد.

   

  مزایای ساخت اپلیکیشن اندروید و ios

  • باعث ایجاد یک مزیت رقابتی میشود.
  • باعث افزایش خرید مشتری میشود.
  • باعث کارایی بهتر اپلکیشن میشود.
  • میتوانید از این طریق مشتریان خود را حفظ نمایید. و یک تعامل مستحکم با کاربران خود داشته باشید.
  • هزینه پشتیبانی با ساخت اپلیکیشن کاهش پیدا میکند.

  مزایای طراحی اپ اختصاصی

  • با طراحی اپ اختصاصی از هزینه های تبلیغاتی کم کنید
  • باعث تسهیل شدن دسترسی مشتریان شده و میتوانید راحت تر از رقبا پیشی بگیرید
  • تمامی محصولات و خدمات خود را نمایش دهید
  • با جذب مشتراین بیشتر میتوانید درآمد خود را افزایش دهید
  • میتوانید تعامل خوبی با مشتریان خود داشته باشید.

   ساخت اپلیکیشن اندروید

   خدمات ارائه دهنده شرکت

   چرا طراحی اپلیکیشن اختصاصی

   درصد استفاده مردم از تلفن همراه بسیار زیادی شده. و در این میان کارکرد اپلیکیشن برای افراد راحت تر از مرورگرها است. شما اپلیکیشن های اسنپ، دیوار، شیپور، بیمیتو و غیره را مشاهده کنید. میبینید که این اپ ها چقدر کارها را آسان کرده است. شما به دنبال آن ها میتوانید در فضای کاری خود تغییراتی بزرگی ایجاد نمایید. با طارحی اپلیکیشن میتوانید به میزان چشمگیری کسب و کار خود را رونق بدهید. این روزها فقط کسب و کارهای بزرگ به طراحی اپلیکیشن سفارشی نیاز ندارند بلکه بسیاری از کسب و کارهای نوپا نظیر بوتیک ها، فروشگاه ها، شرکت های خدماتی، فست فود ها و غیره نیاز به سایخت اپلیکیشن سفارش پیدا خواهند کرد. اگر شما کسب درآمد از اینترنت دارید، ساخت اپلیکیشن درآمد شما را بیشتر خواهد کرد.

   مزیت رقابتی

   طراحی اپلیکیشن های اختصاصی راه حل های خلاقانه بهتری به شما ارئه خواهد داد. که میتوانید با توجه به نیازهای شرکت عملیات های خود را بهینه سازی کنید.

   ادغام با دیگر سیستم ها

   ادغام و یکپارچعه سازی اپلییشن های اختصاصی بسیار راحت شده است. شما میتوانید از راه حل های خاص فنناوری اطلاعات استفاده نمایید. بدانید که ارزش سرمایه گذاری در اپلیکیشن های اختصاصی وجود دارد.

   امنیت بیشتر

   اپلیکیشن های عممی که وجود دارند از کدهای اپن سورس استفاده میکنند که باعث اهش امنیت آن ها میشود. و ممکن است که مورد حملات هکر ها قرار بگیرند. اما با ساخت اپلیکیشن اختصاصی میتوانید امنیت خود را برای همیشه بیمه کنید.

   مبتنی بر آخرین فناوری

   طراحی اپلیکیشن اختصاصی این امکان را به کسب و کار شما میدهد تا بتوانید از آخرین فناوری ها در جهت پیشبرد اهداف خود استفاده کنید. همانطور که میدانید دیجیتال مارکتینگ در حال حاضر ی اصل بسیار مهمی است. که شما میتوانید با استفاده از آن از رقبای خود پیشی بگیرید.

   سازگاری با نیازهای فردی

   طراحی اپلیکیشن اختصاصی سازکاری خوبی با نیازهای شرکت یا فرد خواهد داشت. با توجه به نیاز شما و مشتریان شما، پلتفرمی طراحی میکنیم که شما را به اهدافتان نزدیک تر نماید.

   توسعه آسان

   اپلیکیشن های اختصاصی امکان توسعه آسان تر دارند. و شما میتوانید از ماژول های اضافی استفاده نمایید. در ه رمرحله از ساخت اپلیکیشن شما میتوانید تغییراتی که میخواهید را اضافه نمایید. که این تغییرات با توجه به تغییر روند نیازهای بازار و کاربران شما است.

   طراحی اپلیکیشن یا طراحی سایت

   طراحی اپلیکیشن یا طراحی سایت

   تلفن های همراه مدتی است که آنقدر گسترش پیدا کرده اند که باید خدمات روزمره را انجام دهید. طراحی اپلیکیشن موبایل باعث ساده شدن امور میشود. طبق تحقیقات انجام شده 70 درصد مردم اپلکیشن ها را به خرید آنلاین ترجیح میدهند. اپلیکیشن ها معمولا سریع تر از سایت ها هستند و عملکرد بهتری دارند. اپلیکیشن های موبایل به صورت لوکال بر روی تلفن شما ذخیره میشود که بازیابی اطلاعات در یک چشم به هم زدن اتفاق میفتد.

   طراحی اپلیکیشن راه حل توسعه بیزینس

   با توجه به پیشرفت تکنولوژی استفاده از گوشی های همراه نیز رو به افزایش است. کاربران با استفاده از اپلیکیشن های موبایل میتوانند نیازهای خود را بررسی کنند. طراحی اپلکیشن اندروید و IOS باعث میشود که بتوانید از کالا و خدمات خود در فضای کسترده تری رونمایی کنید. شاید برای شما استفاده از این اپ ها راحت تر از سایت باشد بدانید که مشتریان نیز با شما هم نظر هستند.

   بهترین شرکت طراحی سایت در تهران دئووب

   انواع طراحی اپلیکیشن

   بهترین شرکت طراحی سایت در تهران دئووب

   طراحی اپلیکیشن مشابه بهترین ها

   طراحی سایت آتلیه

   همین حالا شروع کنید

   شرکت طراحی سایت دئووب آماده خدمات رسانی

   به شما عزیزان میباشد

   شبکه های اجتماعی شرکت دئووب

   Subscribe to the dewoweb article and Newsletter

   تماس با ما

   تماس با شرکت

   تماس با موبایل

   برگشت به منوی تماس ها

   پشتیبانی واتس اپ

   برگشت به منوی تماس ها

   برگشت به منوی تماس ها

   ما را در اینستاگرام دنبال کنید

   برگشت به منوی تماس ها

   برگشت به منوی تماس ها

   برگشت به منوی تماس ها