شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد

طراحی اپلیکیشن

اگر کسب و کار شما به گونه ای است که مشتریان همیشگی خود را دارید ساخت اپلیکیشن موبایل باعث حفظ ارتباط شما با مشتریان خواهد شد. شما میتوانید با طراحی اپ موبایل یک پل ارتباطی خوب و هدفمند با مشتریان داشته باشید. شرکت دئووب با 15 سال تجربه در خدمات شما است تا طراحی اپلیکیشن کسب و کار خود را به ما بسپارید. ما از بهترین ابزارها و تکنولوژی ها برای طراحی اپلیکیشن موبایل شما استفاده میکنیم پس نتیجه میگیریم یکی از راه های ارتباطی خوب با مشتریان استفاده از اپ های موبایل است.

امروزه افراد بیش از هر زمان دیگری به سمت امکانات جدیدتر جذب میشوند. دستگاه های تلفن ابزارهای خوبی برای دسترسی به اطلاعات هستند. اگر میخواهید که افراد شما را ببینند و بهتر شما را بشناسید بهتر است که اقدام به طراحی اپلکیشن کنید. بار ینشان دادن بهتر خدمات و محصولات اپ موبایل یک مزیت بسیار خوبی برای کسب و کار شما محسوب میشود. که شما را سریع تر به اهدافی که میخواهید میرساند. لازم به ذکر است اپلیکیشنی که رابط کاربری و تجربه خوبی دارد موجب میشود که افراد بیشتری آن را دانلود نمایند. طراحی اپلکیشن اختصاصی فاکتورهای بزرگی برای پیشرفت سریع تر و برندسازی شما است.

خدمات طراحی اپلیکیشن اختصاصی

رابط کاربری اختصاصی

تیم متخصص بهترین شرکت طراحی سایت در تهران با نام وب سازان مرصاد بهترین اپ با طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری اختصاصی و جذاب با توجه به نیاز شما پیاده سازی میکند.

طراحی اپلیکیشن نیتیو

طراحی اپلیکیشن نیتیو با زبان های مهتلفی مانند جاوا، سوئیفت و غیره انجام میشود. که مطابق با نیاز شما یکی از زبان های هسته اپ انتخاب میشود. در ساخت اپ غیر نیتیو از زبان های ری اکت، نیتیو، پی دابلیو و غیره استفاده میشود.

مشاوره رایگان

شرکت طراحی طراحی سایت و نرم افزاری وب سازان مرصاد ( دئووب ) برای افزایش رضایتمندی خود مشاروه رایگان برای تمامی مشتریان خود ارائه میدهد که کمک کنیم شما هرچه بهتر یک تصمیم ثمربخش بگیرید.

سرعت اپ

یکی از موارد مهم در اپ ها سرعت آن ها است. اگر اپلیکیشنی سرعت خوبی نداشته باشد نمیتواند به کاربران خود خدمات خوبی ارائه دهد.

پشتیبانی یکساله رایگان

یکی از خدمات طراحی اپلیکیشن اختصاصی پشتیبانی رایگان آن است. ما تمامی اپ های خود را به مدت یکسال در صورت بروز مشکل پشتیبانی میکنیم.

امنیت

یکی از اولویت های مهم در طراحی اپ حفظ حریم خصوصی کاربران و اطلاعات شرکت است. ما تمامی راه های نفوذ هکرها و باگ ها را میبندیم و امنیت شما را تضمین میکنیم.

طراحی اپلیکیشن
طراحی سایت رایگان

چرا طراحی اپلیکیشن اختصاصی

درصد استفاده مردم از تلفن همراه بسیار زیادی شده. و در این میان کارکرد اپلیکیشن برای افراد راحت تر از مرورگرها است. شما اپلیکیشن های اسنپ، دیوار، شیپور، بیمیتو و غیره را مشاهده کنید. میبینید که این اپ ها چقدر کارها را آسان کرده است. شما به دنبال آن ها میتوانید در فضای کاری خود تغییراتی بزرگی ایجاد نمایید. با طارحی اپلیکیشن میتوانید به میزان چشمگیری کسب و کار خود را رونق بدهید. این روزها فقط کسب و کارهای بزرگ به طراحی اپلیکیشن سفارشی نیاز ندارند بلکه بسیاری از کسب و کارهای نوپا نظیر بوتیک ها، فروشگاه ها، شرکت های خدماتی، فست فود ها و غیره نیاز به سایخت اپلیکیشن سفارش پیدا خواهند کرد. اگر شما کسب درآمد از اینترنت دارید، ساخت اپلیکیشن درآمد شما را بیشتر خواهد کرد.

مزیت رقابتی

طراحی اپلیکیشن های اختصاصی راه حل های خلاقانه بهتری به شما ارئه خواهد داد. که میتوانید با توجه به نیازهای شرکت عملیات های خود را بهینه سازی کنید.

ادغام با دیگر سیستم ها

ادغام و یکپارچعه سازی اپلییشن های اختصاصی بسیار راحت شده است. شما میتوانید از راه حل های خاص فنناوری اطلاعات استفاده نمایید. بدانید که ارزش سرمایه گذاری در اپلیکیشن های اختصاصی وجود دارد.

امنیت بیشتر

اپلیکیشن های عممی که وجود دارند از کدهای اپن سورس استفاده میکنند که باعث اهش امنیت آن ها میشود. و ممکن است که مورد حملات هکر ها قرار بگیرند. اما با ساخت اپلیکیشن اختصاصی میتوانید امنیت خود را برای همیشه بیمه کنید.

مبتنی بر آخرین فناوری

طراحی اپلیکیشن اختصاصی این امکان را به کسب و کار شما میدهد تا بتوانید از آخرین فناوری ها در جهت پیشبرد اهداف خود استفاده کنید. همانطور که میدانید دیجیتال مارکتینگ در حال حاضر ی اصل بسیار مهمی است. که شما میتوانید با استفاده از آن از رقبای خود پیشی بگیرید.

سازگاری با نیازهای فردی

طراحی اپلیکیشن اختصاصی سازکاری خوبی با نیازهای شرکت یا فرد خواهد داشت. با توجه به نیاز شما و مشتریان شما، پلتفرمی طراحی میکنیم که شما را به اهدافتان نزدیک تر نماید.

توسعه آسان

اپلیکیشن های اختصاصی امکان توسعه آسان تر دارند. و شما میتوانید از ماژول های اضافی استفاده نمایید. در ه رمرحله از ساخت اپلیکیشن شما میتوانید تغییراتی که میخواهید را اضافه نمایید. که این تغییرات با توجه به تغییر روند نیازهای بازار و کاربران شما است.

مراحل ساخت اپلیکیشن اختصاصی

مشخص کردن ایده و طرح

در ابتدا باید ایده و طرح اولیه طراحی اپلیکیشن اختصاصی خود را مشخص نمایید. باید بدانید که چه اهدافی از ساخت اپ خود دارید. ویژگی ها و مزیت های برتری اپلیکیشن خود با سایر اپ های مقایسه کنید. بدانید که چه مشکلی را میخواهید حل نمایید. بازار هدف شما چه چیز یاست و چه قشری از افراد جذب اپ شما خواهند شد. هرچه نقشه راه شما واضح تر باشد باعث میشود که روند ساخت اپ نیز بسیار سریع تر انجام شود. شما در این مرحله میتوانید طرح اولیه خود را بر روی کاغذ رسم کنید. و همگام برگزاری جلسه مشاوره با کارشناسان ما بتوانید طرح و نمونه ای از چیزی که میخواهید را نشان دهید.

طراحی گرافیک اولیه

بعد از برگزاری مشاوره واعلام نیازمندی ها تیم گرافیک وب سازان مرصاد ( دئووب ) اقدام به طراحی وایرفریم اولیه اپلیکیشن میکند. تیم UI/UX در این مرحله ظاهر اپلیکیشن با نرم افزارهای گرافیکی طراحی میکند. در این بخش نمای کلی اپ شما به صورت کلی نشان داده میشود.

پیاده سازی اپلیکیشن

در این مرحله برنامه نویسان Front شروع به پیاده سازی ظاهر اپلیکیشن میکنند. کد نویسی این بخش منطبق بر طراحی وایرفریم است. که همزمان با کدنویسی ظاهر اپ، هسته اپ و سایر API های لازم نیز توسط برنامه نویسان بک اند نوشته خواهد شد. و همه موارد دیپلوی شده و در همراه با داکیومنت به مشتری تحویل داده میشود.

پشتیبانی اپلیکیشن

بعد از تمامی مراحل نوبت به تست نرم افزار میرسد. اپلیکیشن بر اساس تعداد کاربران و نوع کسب و کار آنلاین تست میشود تا ایرادات آن مشخص شود. در جلسه آخر بعد از پیاده سازی و تست، لپلیکیشن به صورت کامل همراه با داکیومنت به مشتری تحویل داده میشود. و طی یک جلسه حضوری و آنلاین کلیه توضیحات در مورد کاکرد اپ توضیح داده میشود.

مشاوره طراحی سایت با وب سازان مرصاد

طراحی وب اپلیکیشن

با توجه به آمار و ارقامی که استخراج شده است نشان داده است که کاربران تلفن همراه روز به روز در حال افزایش هستند. و افراد با گذشت زمان بیتش راز قبل از تلفن همراه خود استفاده میکنند. زیرا برنامه ها واپلیکیشن های بسیار جدید و حرفه ای وجود دارند که کار افراد را راه میبندازند. همچنین وب اپلیکیشن هایی در اینترنت وجود دارند. که با مرورگر بدون نصب برنامه میتوانید به آن دسترسی داشته باشید.

وب اپلیکیشن ها مانند سایت هستند فقط تفاتی که دارند د رآن معیار انجام عملیات خاصی است. سایتهای ثبت نامی، سایت های آزمون، سایت های فروشگاهی،سایت های خرید و فروش، سایت های آموزشی، طراحی پورتال و غیره همگی یک نوع وب اپلیکیشن به حساب می آیند. سایت این ماهیت را دارد که شما باید محتوای خوب قرار دهید تا در صفحه اول گوگل دیده شوید. اما در وب اپلیکیشن ها که با زبان های برنامه نویسی مختلف نوشته میشوند به این صورت هستند که آنچه اهمیت دارد عملیات و فرآیندهایی است که در بستر وب در حال انجام است.