طراحی سایت میوه فروشی

طراحی سایت میوه فروشی

بهترین فرصت برای تمام کسب و کارها است که خدمات دهی و فروش محصولات خود را اینترنتی کنند. طراحی سایت میوه فروشی امروزه جزو یکی از ضرورت ها شده است. زیرا با توجه به شرایط به وجود آمده مردم ترجیح میدهند که از منزل خود خارج نشوند. صرفه جویی در هزینه و زمان با خرید اینترنتی مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفته است. بنابراین اگر در کسب و کار شما در حوزه تره بار و میوه فروشی است توصیه میکنم اقدام به طراحی سایت فروشگاه میوه و سبزیجات کنید. 

طراحی سایت میوه فروشی اولین قدم برای حضور در دنیای وب است. همواره باید به سایت رسیدگی کرد و همگام با آن پیش رفت. تا بتوانید به موفقیت چشمگیری برسید. بدین منظور از هاست و دامنه مناسب استفاده نمایید. عملیات بروزرسانی ها، برقراری امنیت و ارتقا سایت زیر نظر پشتیبانی سایت انجام میشود.

اکثر کسب و کارها به صورت اینترنتی و آنلاین به فعالیت خود ادامه میدهند. زیرا کاربران این روزها ترجیح میدهند که خرید های خود را به صورت آنلاین انجام دهند. طراحی سایت میوه فروشی یکی از کسب وکارهایی است که میتواند بسیار رونق پیدا کند. و نیازهای افراد را برطرف بسازد. در یک محله میوه فروشی میتواند فقط خانوارهای آن محله را تامین کند. و در محدوده دورتر نمیتواند فعالیت خود را انجام دهد. به دلیل شیوع بیماری کوید بسیاری از مردم ترجیح میدهند که از منزل سبزیجات و میوه های خود را سفارش دهند.

 

طراحی سایت میوه فروشی آنلاین

ممکن است که جزو افرادی باشید که بدون داشتن مغازه وارد این کار شده اند. شما میتواند بدون داشتن مغازه نیز سایت میوه فروشی خود را داشته باشید. و از طریق طراحی سایت همکاری در فروش با میادین میوه و تره بار در همکاری باشید. و از این طریق به کسب درآمد بپردازید.

مواردی که در صورت نیاز هنگام طراحی سایت میوه و سبزیجات باید رعایت کنید در بالا عرض شد. بنابراین سعی کنید که در کنار طراحی سایت، اصول سئو سایت را نیز رعایت کنید. زیرا بسیاری از افراد از طریق اینترنت شما را خواهند دید و سفارشات خود را میدهند. بنابراین سعی کنید که این افراد را جذب خود نمایید.

عکاسی حرفه ای از میوه و سبزیجات بسیار مهم است. بنابراین سعی کنید که مناظری زیبا از باغ های میوه و سبزیجات در سایت قرار دهید. تصاویر با کفیت از میوه باعث میشود که کاربران از سایت خرید نمایند. میتوانید میوه های ژله ای، بستی های میوه ای مخصوص نیز از طریق سایت میوه فروشی خود به فروش برسانید. آبمیوه های طبیعی و میکس میوه های خرد شده از مواردی است که در مهمانی و مناسبت ها بسیار استفاده میشود.

در فضای اینترنتی میتوانید مخاطبین هدف خود را به راحتی نشانه بگیرید. زیرا مخاطبان هدف شما کسانی هستند که در اینترنت کلمه میوه فروشی را سرچ میکنند. با سئو و بهینه سازی سایت میتوانید در نتایج اولیه گوگل دیده شده و از این طریق فروش خود را داشته باشید.

طراحی سایت میوه فروشی آنلاین

خدمات ارائه دهنده شرکت

طراحی سایت فروشگاهی میوه و سبزیجات

کیفیت میوه و سبزیجات

هنگامی که به میوه فروشی میروید مشتریان دوست دارند که میوه های بهتر را انتخاب کنند. کیفیت میوه و سبزیجات بسیار مهم است. از آنجایی که کاربران نیز به صورت غیر حضوری خرید میکنند. بنابراین باید به آن ها اطمینان دهید که تمام محصولات تازه و سالم است. این باعث میشود که اعتماد مشتریان نسبت به شما جلب شود. و در زمان های دیگر نیز سفارشات خود را در سایت شما ثبت نمایند. مشتریان نمیتوانند به صورت آنلاین میوه های خود را انتخاب کنند. بنابراین شما باید این کار را به جای آن ها انجام دهید.

میزان قیمت میوه و سبزیجات

مغازه و فروشگاه های بسیار زیادی هستند که میوه ها را با قیمت بالاتر از بازار به فروش میرسانند. این مورد باعث نارضایتی خواهد بود. با طراحی سایت میوه فروشی آنلاین انصاف در قیمت گذاری را داشته باشید. سایت میوه و سبزیجات میتواند به صورت عمده و جزئی محصولات را به فروش برساند. فروش محصولات میتواند به صورت دانه ای، کیلویی، جعبه ای باشد.

نحوه ارسال میوه و سبزیجات

میوه و سبزیجات جزو محصولاتی هستند که به سرعت فاسد میشوند. بنابراین سعی کنید که با دریافت سفارش محصولات را در زمان کم به دست مشتری برسانید. طراحی سایت میوه فروشی و سبزیجات با دیگر سایت ها تفاوت هایی دارا است. باید محصولات را روزانه تهیه کرد و به دست مشتری رسانید.

طراحی سایت میوه فروشی  

طراحی سایت فروش آنلاین میوه

طراحی سایت فروش آنلاین میوه

در بخش وبلاگ میتواند دستور پخت غذا و دسر با میوه ها و سبزیجات مختلف را قرار دهید. که از این طریق ورودی سایت شما هم بالا خواهد رفت. که میتوانید از امکانات طراحی سایت آشپزی در آن استفاده نمایید. که برای مخاطبان شما مفید خواهد بود. میتوانید نحوه درست کردن مربا جات و ترشیجات مختلف را نیز در قسمت بلاگ سایت میوه فروشی قرار دهید.

میتوانید شرکت هایی که در صنعت میوه و سبزیجات فعالیت دارند را معرفی نمایید. برندهای مطرحی در دنیا وجود دارند که میتوانید با ان ها همکاری داشته باشید. بنابراین از طراحی سایت دو زبانه برای تجارت میوه در صنعت بین المللی فعالیت داشته باشید.

شما میتوانید از کشاورزان حمایت کنید. و با بسیاری از این اشخاص همکاری لازم را داشته باشید. بسیاری از کشاورزان هستند که نمیتوانند تمام میوه های خود را  به فروش برسانند. با خرید میوه از تولیدکننده با قیمت کمتری میتوانید میوه را در سایت خود قرار دهید. و به طبع هرچه هزینه میوه های پایین تر باشد. مشتریان به سمت سایت فروش میوه و سبزیجات شما هجوم خواهند آورد.

خدمات ارائه دهنده شرکت

امکانات طراحی سایت میوه فروشی

 فروشندگان جدید

اگر میخواهید که یک طراحی سایت مارکت پلیس داشته باشید. میتوانید به فروشندگان میوه و سبزیجات پنل بدهید که بتوانند میوه ها و سبزیجات خود را در آن قرار دهند.  فرشندگان با ارسال فرم و اسناد مربوطه و با تایید مدیر سایت میتوانند همکاری اینترنتی خود را در سایت شروع کنند. که یک نوع طراحی سایت همکاری در فروش نیز محسوب میشود.

تولید محتوا

محتوای جذاب به بهینه سازی سایت و سئو سایت کمک بسیار زیادی خواهد کرد. البته شرکت طراحی وب سایت معتبر دئووب تمام اصول را به شما آموزش خواهد داد. باید مطالبی در مورد خواص و کاربرد سبزیجات، میوه جات و غیره ارائه دهید. این وضوع ها نقش مهمی در افزایش بازدید از سایت خواهد داشت.

پیشنهادات ویژه

برای بازگردانی مشتریان به مناسبت های مختلف تفیف ها و پیشنهادات شگفت انگیز در سایت میوه فروشی آنلاین قرار دهید. سازمان هایی که حجم سفارش بالایی دارند میتوانند از تخفیفات شما بهره مند شوند. بسته بندی محصولات برای شما بسیار کاربردی خواهد بود.

فروش آنلاین محصولات

در طراحی سایت میوه فروشی و سبزیجات، کاربران میتوانند سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایند. و هزینه را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. و زمان ارسال محصول، نوع بسته بندی و دیگر موارد را انتخاب کنند. و فاکتور مروبطه برای او صادر شود.

امکانات طراحی سایت میوه فروشی

معرفی میوه فروشی

در سایت خود را به کاربران معرفی نمایید تا اعتماد آن ها را جلب کنید. بدین ترتیب اطلاعاتی از تماس و آدرس میوه فروشی و غیره قرار دهید. از آنجایی که شما یک سایت فروشگاه محسوب میشوید بهتر است که با گرفتن اینماد یا همان نماد اعتماد در سایت های فروشگاهی، خیال کاربران خود را آسوده سازید. اطلاعاتی شامل تاسیس فروشگاه، معرفی پرسنل، نوع خدمات، ارزش ها باعث میشود که مخاطبان شما را بهتر بشناسند. برای در دسترس بودن باید یک پشتیبانی قوی داشته باشید. این پشتیبانی باید به صورت شبانه روزی فعالیت داشته باشد.

دسته بندی مناطق

اگر در شهرهای مختلف ارائه خدمات میدهید. بهتر است که بخشی را ایجاد نمایید  تا بتوانید به صورت آنلاین مشتریان شهر ومناطق خود را جستجو کنید. انواع محصولات شامل میوه ها، سبزیجات، صیفی جات، سبزی خشک، آبمیوه و غیره را دسته بندی کنید. تا کاربران با انتخاب دسته ها به گروه محصولات موردنظر خود برسند. برای هر محصول یک صفحه ایجاد نمایید. و ویژگی ها، مشخصات، خواص آن ها را درج نمایید. ارائه تصاویر با کیفیت از میوه ها و سبزیجات باعث میشود که کاربران تمایل به خرید داشته باشند.

بسته بندی محصولات

بسیاری از افراد میوه ها را برای مراسم ها و تشریفات، جلسات و غیره میخواهند. بنابراین باید بسته بندی مناسبی برای محصولات داشته باشید. و به مناسب های مختلف ارائه دهید.

 

هزینه طراحی سایت فروش سبزیجات و میوه آنلاین

هزینه طراحی سایت فروش میوه و سبزیجات آنلاین به نوع قابلیت هایی که نیاز دارید ارائه خواهد شد. شما میتوانید نمونه آن را در طراحی سایت سوپرمارکت اینترنتی دیجی کالا مشاهده کنید. در واقع این سایت توانسته است که تمامی میوه و سبزیجات تازه و روز را به فروش برساند. 

بسیاری از افراد هستند اقدام به طراحی اپلیکیشن فروش میوه و سبزیجات میکنند. تا از این طریق بتوانند کاربران بیشتری را به خود جلب نمایند. البته نگران هزینه ساخت سایت و اپ نباشید. وب اپلیکیشن هزینه بسیار ارزان دارند ولی در عین حال بسیار کارآمد هستند که میتوانیم برای شما پیاده سازی نماییم. البته توجه کنید که برای اینکه فروش داشته باشید باید در لیست نتایج جستجو قرار بگیرید. و برای قرار گرفتن در نتایج اولیه گوگل باید سئو سایت شما به صورت اوصولی انجام شود.

هزینه طراحی سایت فروش سبزیجات و میوه آنلاین

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها