شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد

طراحی لوگو

طراحی لوگو را باید به طراح حرفه ای بسپارید. زیرا چیزی که با شما تا انتهای تجارت شما است همین لوگوی شما خواهد بود. همه موارد را یک تصویر کوچک به شما نشان خواهد. برای مثال اگر یک لوگوی شرکتی را به شما نشان دهند. باید تشخیص دهید که نوع فعالیت شرکت در چه زمینه ای است. طراحی لوگو حرفه ای ، طراحی است که شخص با دیدن آن به نام برند شما و نوع کسب و کار شما پی خواهد برد.

لوگو هر طراحی سایت شرکتی یا هر سایت نمایانگر شخصیت کسب و کار شما است. و همچنین اینکه کسب و کار شما در چه زمینه ای میباشد. این که چه کسی هستید. و هدف شما از حضور در تجارت چیست. حتما تا به الان به شرکت های مختلفی مراجعه کرده اید که لوگوی مناسب کسب و کار اینترنتی شما را طراحی کنند. لوگو ترکیبی از کاراکترها و وکتورهای گرافیکی است. برای مشخص کردن نام تجاری یک برند استفاده میشود. شاید تا به امروز نیز یک لوگوی خوب نیاز اساسی شرکت شما بوده است.

انواع لوگو میتوان به لوگو تایپ، لوگو تصویری، لوگو تلفیقی، لوگو اسم اشاره کرد. در لوگو تصویری یک نماد بصری از تجارت شما نمایان میشود. در لوگو تلفیقی از تلفیق تصویرگری و تایپوگرافی ساخته میشود. لوگو تایپ نیز به صورت تایپوگرافی حروف ها را به زیبایی کنار هم قرار میدهد.

هزینه طراحی لوگو

شما باید سادگی را در طراحی لوگو خود رعایت کنید. و به این توجه کنید که آیا لوگوی شما در ذهن ها و خاطره ها باقی میماندو از نکات دیگر طراحی آرم و برند همیشگی بودن آن است. آیا این لوگو در 10 سال آینده یا حتی در 50 سال آینده کاربردی و خوب خواهد بود. از ایده های گمراه کننده در طراحی لوگو خود استفاده نکنید. زیرا باید ایجاد شکل های عجیب و غریب و غیر کاربردی خواهد شد. از فونت ها واستایل های زیبا برای قسمت نوشته خود استفاده کنید.

قیمت طراحی لوگو یک فرآیند چالش برانگیز است که نیاز به بررسی های زیادی خواهد داشت. شما باید تحقیقات خود را در مودر شرکت مربوطه کامل کنید تا بتوانید سروی خوبی به آن ها ارائه بدهید. لوگویی طراحی کنید که شرکت موردنظر آن را دوست بدارد و با آن ارتباط برقرار کند. لوگو را در سایزهای مختلف طراحی کنید تا از آن در جاهای مختلف بتوان استفاده کرد و کیفیت آن تغییری نکند.

نشان تجاری یا همان برند شما باید به ساده ترین حالت ممکن طراحی شود. و نمایانگر هویت، خدمت، شغل و ارزش های تجارت شما باشد. پست هر لوگویی مفهومی انتزاعی وجود دارد. هرچه لوگوی شما در عین سادگی خلاقانه تر باشد و جزئیات کار شما در در خود پنهان کند ارزش بیشتری خواهد داشت.

طراحی لوگو

سفارش طراحی لوگو در وب سازان مرصاد

کارفرمایان عزیز چنانچه شرکت  وب سازان مرصاد را برای پروژه طراحی اختصاصی لوگو خود انتخاب نموده اید، در درجه اول باعث افتخار ماست که توانسته باشیم شما را در این مورد همراهی کرده باشیم . در درجه دوم می توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند .

مزایای طراحی لوگو

طراحی لوگو حرفه ای کمک میکند که مشتریان و شرکت های همکار شما را بهتر بشناسند. مهمترین اصل در طراحی آرم و برند حفظ سادگی آن است. اگر به شرکت های معروف نظیر اپل، کوکا کولا، فیسبوک، اینستاگرام و غیره توجه کنید به سادگی در طراحی آرم و برند آنان پی خواهی برد. برای طراحی لوگو نیازی به طراحی پیچیده ندارید. یا اینکه حتما شعار سایت خود را در لوگو درج کنید. چیزی که مهم است شکل ظاهری لوگو است که متناسب با نام برند شما باشد. و همچنین رنگ بندی آن متناسب با رنگ بندی اصلی شرکت یا سایت شما باشد.

برای مثال سایت اپل نیز در طراحی وایرفریم های برای سایت و دیگر موارد از رنگ اصلی نقره همیشه به عنوان رنگ اصلی استفاده میکند. همچنین در بسته بندی و ارسال محصولات خود نیز از رنگ های نقره ای و سفید به عنوان رنگ های مین خود به کار میبرد. که این مورد نیز در دکوراسیون شرکت های اپل نیز به چشم میخورد. بنابراین به رنگ بندی و ساختار گرافیکی لوگو برند خود توجه زیادی کنید. زیرا بعدا همین لوگو نمایانگر برند شما خواهد بود. و مردم آن را هرجایی ببینند یاید شرکت و برند شما خواهند افتاد.

تحقیق در زمینه کسب و کار

قبل از اینکه طراح لوگو قلم در دست بگیرد و به ترسیم شکل لوگو شما بپردازد. باید در زمینه کسب و کار شما تحقیق نماید. اگر طراح لوگو تجربه یا زمینه ای در مورد کسب وکار شما نداشته باشد. پس باید به تحقیقات در آن مورد بپردازد. باید مشخص کنید که چه چیزی نیاز دارید. ظاهر و حس یک لوگو طراحی سایت آژانس مسافرتی باید با لوگوی یک طراحی سایت بازرگانی متفاوت باشد. طراح لوگو باید به جستجو در مورد لوگوهایی که در آن زمینه ترسیم شده است بپردازد. طراح لوگو باید به اینکه لوگوی آن یونیک و تکراری نباشد دقت کند. لوگوی شما نه باید با دیگر لوگوی رقیبان شما بسیار متفاوت باشد. که معنای کسب و کار شما را از یاد ببرد. و مخاطبان شما را از مسیر اصلی منحرف کند. نه خیلی نزدیک به طراحی رقیبان شما باشد.

شناخت از کسب و کار

 شناخت دقیق از کسب و کار و فعالیت برند بسیار مهم است. بعد از آن باید شناخت کاملی از صاحب کسب و کار داشته باشید. باید بدانید که صاحب کسب و کار چه میخواهد و چه فعالیتی را انجام میدهد. همچنین باید مشتریان هدف را به خوبی شناسایی کرد. باید شما سه سوال را پاسخ دهید. این که صاحب برند چه کسانی هستند. چه کاری میخواهند انجام دهند. و به چه کسانی میخواهند سرویس دهند. بعد از تحقیق و پرس و جو صاحب کسب و کار باید به طور کاملا ارزش های خود را بازگو کند. به این تریب هدف مشخص خواهد شد. و ایده ای به دست خواهد آمد که شرکت هایی هنوپا هستند آگاهی دقیقی از خود به دست آورند. بسیاری از شرکت ها اطلاعات کافی از خود و تفاوت های خود با سایر شرکت ها ندارند. و صرفا یک کلیتی از کسب و کار خود را میدانند.

طرح اولیه

طراح لوگو شرکت وب سازان مرصاد دو یا سه طرح را برای شما طراحی خواهدکرد. که از بین این موارد کیتوانید کی را انتخاب کنید. یا خود ایده ای که از لوگو خود دارید را بیان کنید. تا طراحی لوگو مطابق با ایده و نظر شما صورت گیرد. بعد از طراحی بخش هایی از آن میتواند توسط شما مورد بازبینی قرار گیرد. بازبینی و طرح ایده ها ونظرات مختلف از سمت اگر بیشتر از حجم اصلی کار باشد. منجر به این خواهد شد که هزینه بیشتری را بپردازید.

 تجدید نظر

در این مرحله گاهی اوقات یک تغییر جزئی میتواند صورت گیرد. و بعضی از مواقع هم تغییرات بیشتری باید اعمال شود. این تجدیدنظر ها سلایق و ایده های صاحب کسب و کار را خاطر نشان خواهد کرد. گاهی اوقات یک صاحب کسب و کار از ما بازطراحی لوگو از ابتدا را خواهد داشت. که در این صورت شما را با مشکل مواجه خواهد کرد. زیرا یک طراح لوگو تجربه بیشتری از شما در زمینه طراحی لوگو دارد. البته در مراحل تدید نظر به شما کمک خواهیم کرد تا از مسیر اصلی دور نشوید.

آماده کردن طرح لوگو نهایی

بعد از طراحی پایانی لوگو، تمام فرمت ها و فایل های موردنظر به مشتری ارسال خواهد شد. باید اصل این فایل ها را نگه دارید. تا در مواقع ضروری بتوانید از آن ها برای طراحی بخش های مختلف شرکت یا سایت خود استفاده نمایید. طراحی لوگو برای سایت با طراحی واترمارک روی منو یا بر روی تیشرت ممکن است با هم تفاوت داشته باشند. البته بعضی از شرکت ها این گونه طراحی را دوست دارند. که تمام فایل ها به تفکیک باید در اختیار مشتری قرار بگیرد.

سفارش طراحی لوگو در وب سازان مرصاد

طراحی لوگو حرفه ای

طراحی لوگو حرفه ای مانند طراحی سایت حرفه ای نیاز به یک متخصص حرفه ای دارد. بهترین شرکت طراحی سایت معتبر را انتخاب کنید که خدمات طراحی واترمارک نیز برای شما انجام دهند. شما باید نسبت به بازار هدف خود اقدام به طراحی لوگوی اختصاصی خود کنید. اگر لوگوی شما به صورت حرفه ای طراحی نشده باشد. شرکت شما را با مشکل مواجه خواهد کرد. اگر نوع طراحی شما اشتباه باشد ممکن است که مشتریان اشتباهی نیز به سمت خود هدایت کنید و برای شما هزینه بر باشد.

طاحی لوگو شما باید متناسب با اهداف سازمانی و کسب و کار شما باشد. با طراحی لوگو حرفه ای میتوانید خلاقیت خود را به رخ رقیبان خود بکشید. شاید به نظر شما طراحی واترمارک چیزی ساده باشد. اما چیزی که مهم است آن است که ساخت لوگو حرفه ای خاطره خوبی از برند شما در ذهن مخاطب جای می اندازد. که همین روش باعث میشود که شما را از یاد نبرد. و هر کجا که برند شما را ببیند یاد شرکت شما بیفتد. و برای بهره گیری از خدمات به سایت شما مراجعه کند.

طراحی لوگو هدفمند

قبل از شروع به طراحی و ساخت سایت یا لوگو ابتدا با مشتریان خود در ارتباط باشید. نیازهای جامعه و بازار را بسنجید. و لیستی از اهداف خود تهیه کنید. این اهداف میتواند تمام مواردی باشد که باید برای رسیدن به آن مقاصد تلاش خود را چندبرابر کنید. این مقاصد میتواند برای ظاهر لوگو شما نیز تاثیر بگذارد اگر به این روش عمل کنید لوگوی شما عملکرد بالایی در کسب و کار شما خواهد داشت. و صاحب تجارت نیز تصاویر جدید و خلاقانه ای از خود داشته باشد. که این احتمال موفقیت شما به میزان زیادی افزایش میدهد.

طراحی لوگو زیبا صرفا اصل مسئله نیست. لوگو باید برای دست یابی به اهداف برتر طراحی شود. لوگو باید به گونه ای باشد که شما را برای رسیدن اهدافتان کمک کند. طراحی آرم و برند تجاری بخشی از فرآیند برندینگ شرکت ها و مجموعه ها میباشد. بیش از 75 درصد از تبلیغات اینترنتی شما با لوگوی شما صورت میگیرد. برای اینکه تبلیغاتی موثرتر و بهتر داشته باشید نیازمند طراحی لوگو حرفه ای هستید. شاید شرکت و اشخاص معدودی آن چیزی که میخواهید را به شما میدهند. لوگو در واقع یکی از فرآیند های برندسازی اینترنتی شما است. که شرکت طراح لوگو باید خدمات برندینگ اینترنتی را نیز ارائه دهد.

طراحی واترمارک حرفه ای در سایت حرفه ای در کنار سئو سایت و بهینه سازی سایت باعث میشود. که بتوانید در گوگل به چشم همگان بیایید.

طراحی لوگو حرفه ای
سایر خدمات طراحی وب با وب سازان مرصاد...