طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا

طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا

طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا یکی از جستجوهای ترند در حوزه طراحی اپلیکیشن است. همانطور که میدانید طراحی سایت دیجی کالا خواستار زیادی دارد. همه این موارد به این دلیل است که دیجی کالا تبدیل به یکی از موفق ترین پلتفرم های فروشگاهی شده است. و همین موضوع باعث شده است که ساخت اپلیکیشن فروشگاهی دیجی کالا درخواست های طیف زیادی از افراد است. این اپلیکیشن رابط کاربری و تجربه کاربری بسیار خوبی دارد. و به همین دلیل توانسته است که محبوبیت زیادی کسب نماید.

داشتن سایت و اپلیکیشن با امکانات دیجی کالا برای هر کسب و کار و شرکتی یک آرزو است. شرکت وب سازان مرصاد (دئووب) با بررسی های فراوان به این نتیجه رسیده است که افراد میتوانند با هزینه مناسبی صاحب اپ و سایت شبیه دیجیکالا شوند. اما آنچه که مهم است بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ است. باید پشتکار داشته باشید و بتوانید برند خود را تبلیغ نمایید. تا به مرور زمان در جایگاه بسیار خوبی قرار بگیرید.

زمانی که یک برند به جایگاه خوبی میرسند سایر برند ها سعی میکنند از آن تبعیت کنند. این کار غلط نیست ولی شما با ایده های خود را نیز به کار گیرید. زیرا نمونه کپی ضامن موفقیت شما نیست. یا باید چیزی خلق کنید یا اینکه سعی کنید تا بتوانید ایده های قبلی را بهبود بدهید. ما طراحی اپلیکیشن شبیه دیجی کالا همراه به کارگیری ایده های نو برای شما انجام میدهیم. برای مشاهده هزینه ساخت اپلیکیشن مشابه دیجی کالا با ما در ارتباط باشید.

اهمیت ساخت اپلیکیشن مشابه دیجی کالا

سایت دیجی کالا چند سالی است که تبدیل به رتبه یک فروشگاه های اینترنتی شده است. این اپلیکیشن در چند سال اخیر پیشرفت های بسیار زیادی داشته است. در ابتدا از کالاهای دیجیتال مانند موبایل و لپ تاپ شروع کرده و حالا در این فروشگاه اینترنتی شما هر چیزی را میتوانید پیدا کنید.  دیجی کالا یک رابط کاربری و تجربه کاربری بسیار زیبا و خوبی دارد. کاربران با ورود به این سایت حسی خوبی به دست می آوردند. و همین زمینه ای میشود که کالاهایی که نیاز ندارند را نیز خریداری کنند.

ساخت اپلیکیشن مشابه دیجی کالا از جمله نمونه کارهایی است که برای کسب و کارها توصیه میشود. همکارانی داشته ایم که طراحی اپلیکیشن فروشگاهی مشابه دیجی کالا انجام داده و الان نیز در وضعیت خوبی قراردارند. ببینید شما با یک رقیب قدرتمند مثال دیجی کالا طرف هستید. این شرکت حجم زیاید از بازار را در دست خود گرفته است زیرا افراد بانفوذی  در این شرکت وجود دارند. اما به هرحال وقتی کسی کاری را انجام داده شما میتانید راهی را پیدا کنید و از آن بهتر انجام دهید. بنابراین فرصت حال خوبی است که به رقابت سالم به اپ های فروشگاهی شبیه دیجی کالا بپردازید.

اهمیت ساخت اپلیکیشن مشابه دیجی کالا

طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا

مزایای طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا

مزایای طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا

استفاده از تجارت الکترونیک برای فروشندگان، تولید کنندگان، تامین کنندگان و غیره همراه با مزایای زیادی است. تولیدکنندگان میتوانند بدون واسطه محصولات خود را به فروش برسانند.با طراحی فروشگاه اینترنتی میتوانید ویترینی آنلاین از محصولات در اختیار مخاطبان خود قرار دهید. که این ویترین پر از کالاهای نامحدود است که به صورت شبانه روزی امکان خرید و فروش در آن وجود دارد. افراد میتوانند کالاهای این ویترین بزرگ را باهم از نظر کیفیت و قیمت مقایسه نمایند.

با طراحی اپلیکیشن فروشگاهی دیجیکالا مشتریان شما تا میزان زیادی افزایش پیدا میکند که همینباعث میشود که فروش شما بیشتر شود. از آنجایی که شما تمام کسب و کارهای را در یک نقطه متمرکز میکنید بنابراین هزینه های اضافی نیز کاهش پیدا میکند. شما از این طریق شناخته میشوید. زیرا افراد اپ شما را در مواقع ضروری در تلفن خود نگه داشته و از آن استفاده میکنند. ساخت اپ دیجیکالا باعث ارائه خمات به صورت شبانه روزی بوده است.

ویژگی های منحصر به فرد اپلیکیشن دیجی کالا

 • دسته بندی پیشرفته انواع کالاها به ترتیب
 • پیشنهادات شگفت انگیز و برگزاری انواع تخفیف به مناسبت های مختلف
 • روش های مختلف تحویل کالا و پرداخت کالا
 • امکان نظرسنجی و امتیازدهی کاربران
 • ساخت سبد حرفه ای خرید به همراه صدور پیش فاکتور اتوماتیک
 • پشیتبانی بهصورت 24 ساعته و به صورت های آنلاین

بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن شبیه دیجی کالا

برای بسیاری از افراد این سوال مطرح میشود که بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن چه شرکتی است که بتواند اپ مشابه دیجی کالا را راه اندازی کند. شما باید در مورد شرکت های طراحی سایت و اپلیکیشنی که وجود دارد اطلاعات کافی کسب نمایید.  و از این میان باید با شرکت معتبر طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن وارد مذاکره شوید. کیفیت و قیمت دو آیتم بسیار مهم در انتخاب پروژه است. با شرکت معتبر کیفیت بالایی در ساخت سایت و اپ داشته باشد و در مقابل هزینه مناسبی دریافت نماید.

شرکت دئووب مفتخر است که به شما اعلام نماید که تمام کارهای ما همراه با پشتیبانی است.  پشتیبانی یکی از ملاک های مهم در انتخاب شرکت است. همانطور که میدانید بسیاری از شرکت ها بعد از تحویل نرم افزار مورد نظر آن را پشتیبانی نمیکنند. این مورد ممکن است در ادامه راه برای شما مشکلاتی ایجاد نماید. پلتفرم های نرم افزاری غیر قابل پیش بینی هستند بنابراین نمیتوانید آن ها را به حال خود رها کنید. متخصص پشتیبانی باید هر روز سلامت سایت شما با ابزارهای مختلف تست نماید.

بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن شبیه دیجی کالا
اپلیکیشن دیجی کالا یک فروشگاه آنلاین مارکت پلیس

اپلیکیشن دیجی کالا یک فروشگاه آنلاین مارکت پلیس

سایت دیجی کالا یک نوع طراحی سایت فروشگاهی مارکت پلیس است. که اپلیکیشن آن نیز یکی از اپ های فروشگاهی کامل در زمینه فروش آنلاین است. مارکت پلیس به فروشگاه های چند فروشندگی گفته میشود  که بستری امن برای فروشندگان و تامین کنندگان ایجاد میکند تا محصولات خود را به فروش برسانند. اکثر مارکت پلیس ها نقش یک واسط را دارند اما دیجی کالا در کنار محصولات خود محصوات سایرین را نیز میفروشد و انبار بسیار بزرگی نیز دارد. برای مثال سایت Ebay یک نمونه خارجی از سایت های مارکت پلیس است که در آن هرچیزی توسط فروشندگان مختلف در سراسر دنیا به فروش میرسد.

طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا برای افرادی که قصد فروش محصولات خود را دارند گزینه بسیار خوبی است. در ساخت اپلیکیشن دیجی کالا میتوانید به صورت انفرادی فعالیت داشته باشید که دیجیکالا در ابتدا کالاهای خود را به فروش میرساند. اما حال از تکنیک طراحی وبسایت فروشگاهی مارکت پلیس استفاده کرده است.

مشتریان حقیقی و حقوقی یتوانند ثبت نام کرده و محصولات خود را به فروش برسانند. درصدی از فروش کالاها به مدی رسایت بازمیگردد. باید بتوانید هم طراحی سایت شبیه دیجی کالا حرفه ای و هم اپلیکیشن مشابه دیجی کالا را انجام دهید. لازم به ذکر است که یکی از روش های مهم سئو سایت خوب است. باید با رعایت اصول سئو سایت و قوانینن بهینه سازی موتورهای جستجو  رتبه خوبی به دست آورید.

خدمات ارائه دهنده شرکت

طراحی سایت مشابه دیجی کالا

طراحی سایت مشابه دیجی کالا یکی از انواع طراحی سایت فروشگاهی آنلاین است. که میتوانید مشابه بهترین نمونه یک سایت و اپلیکیشن داشته باشید. همانطور که میدانید داشتن اپلیکیشن به تنهایی کافی نیست شما باید بتوانید سایت و اپلیکیشن را در کنار هم داشته باشید. سایت برای معرفی و بهینه سازی موتورهای جستجو مهم است. بسیاری از افراد از طریق اینترنت به جستجو میپردازند. و بسیاری نیز به دنبال اپلیکیشن مناسب هستند که در گوشی همراه خود داشته باشند. یک نکته مهم دیگر که در دیجیتال مارکتینگ  مهم است در مورد سئو سایت فروشگاهی است. بهینه سازی موتور جستو گوگل باعث شناخته شدن بیشتر شما میشود. سایت شما بستری خواهد بود که افراد به آن مراجعه کرده و از محصولات شما خریداری میکنند. در مبحث برندسازی و بازاریابی اینترنتی بهینه سازی سایت و سئو سایت فروشگاه دیجی کالا باعث دیده شدن در نتایج جستجو میشود.

 

هزینه ساخت اپلیکیشن دیجی کالا

با ساخت و طراحی اپلیکیشن شبیه دیجی کالا میتوانید مشتریان وفادار را حفظ کنید. و همچنین مشتریان جدیدی را به سمت فروشگاه آنلاین خود هدایت کنید. شما با ساخت اپ میتوانید برندینگ ایجاد کنید و نام فروشگاه خود را به گوش بسیاری از مردم برسانید. هرچه محصولات شما تنوع بیشتری داشته باشد باعث یشود که افراد مختلفی به سمت شما سرازیر شوند. باید خدماتی را نیز در زمینه فروش کالا نیز ارائه دهید که بسیار مهم هستید. باید کالاهای را به صورت سالم و در زمان معین تحیول دهید. باید در صورت خرابی کالا ضمانت برگشت کالا نیز بدهید. در این صورت میتوانید رضایت مشتریان را جلب نمایید و به خوب ینیز شناخته شوید.

هزینه ساخت اپلیکیشن دیجی کالا یکی از سوالات متداولی است که از ما پرسیده میشود. عده ای بودجه محدودی دارند اما انتشار دارند که یک سایت و اپلیکیشن عینا مانند دیجی کالا داشته باشند. در اینجا اعلام میکنیم که هزینه طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن دیجی کالا ارزان نیست. ما با توجه به امکانات و بودجه ای که دارید ساخت اپلیکیشن مشابه دیجی کالا را برای شما انجام میدهیم. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید. میتوانید فرم مربوطه را ارسال فرمایید تا به صورت دقیق هزینه طراحی و راه اندازی اپ دیجی کالا برای شما برآورد شود.

  هزینه ساخت اپلیکیشن دیجی کالا
  چرا طراحی اپلیکیشن دیجیکالا مهم است ؟

  چرا طراحی اپلیکیشن دیجیکالا مهم است ؟

  اگر شما کسب و کار سنتی دارید بدانید که در آینده این نه چندان دور با شکست مواجه میشوید. شاید خود الان با توجه به شرایط پیش آمده قرنطینه این حس را پیدا کرده باشید. در عصری زندگی میکنیم که همه چیز در حال هوشمند شدن هستنید و از حالت فیزیکی استخراج شده اند. از این میان خرید آنلاین نیز یکی از وارد لذت بهش برای مردم است. اگر کسب و کارتان را آنلاین نکنید در این صورت رقیبان شما جایگاه بهتری نسبت به شما قرار خواهند گرفت. و به جایی میرسدکه دیگر نمیتوانید از آن ها سبقت بگیرید.

  برای شما پیش آمده است که به دنبال محصولی هستید و هرچه را که سرج میکنید با سایت دیجی کالا رو به رو یمشوید. سایت دیجی کالا جزو برترین مارکت پلیس ها در ایران است در چند سال اخیر پیشرفت های بسیار زیادی کرده است. و توانسته است که رقیبان خود را کنار بزند. دیجی کالا حال به عنوان یک مرجع برای قیمت گیری و مشاهده کالهای جدی نیز شده است. دیجی کالا با این که سایت پربازدیدی داشته اما با طراحی اپلیکیشن بازدید خود را بیشتر کرد و فروش را افزایش داد.