طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار

طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار

طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار یکی از نمونه های پرطرفدار در زمینه طراحی اپلیکیشن درج آگهی و نیازمندی است. این اپلیکیشن واسطی بین خریدار و فروشنده است که یک یازحوزه های پرطرفدار است. زیرا درج آگهی در این اپلیکیشن و اپلکیشن مشابه آن به نام شیپور رایگان بوده است. ساخت اپلیکیشن آگهی و نیازمندی ها و طراحی سایت شبیه دیوار محبوبیت های بسیار زیادی پیدا کرده است. شما با ساخت این آپ بدون اینکه کالا یا خدماتی ارائه دهید صرفا از طریق بستری که فراهم میکنید به درآمد خوبی خواهید رسید.

از مزایای ساخت اپلیکیشن دیوار فروش بی واسطه کالا یا معرفی خدمات و نیازمندی ها است. درست است که دیوار یک واسط است ولی کارمزدی از طرف خریدار یا فروشنده دریافت نمیکند. افراد به راحتی میتوانند در این بستر به تبادل کالا یا خدمات بپردازند و نیازی به پرداخت هزینه اضافی ندارند. در این اپلیکیشن طیف انواع آگهی ها بسیار زیاد است. و مانند یک اپلیکیشن چند منظوره عمل میکند. زیرا شما هم میتوانید کالا خرید و فروش کنید. هم میتوانید هر نوع خدماتی که میخواهید را در این اپلیکیشن پیدا نمایید. اپلیکیشن درج آگهی دیوار و شیپور یک نوع طراحی اپلیکیشن خدماتی محسوب میشود.

اهمیت طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار

یکی از روش های آسان برای خرید وسایل کارکرده یا نو از طریق طراحی سایت یا اپلیکیشن است. شما نیز در منزل خود وسایلی دارید که مدت ها است از آن ها استفاده نمیکنید. میتوانید با درج محصولات خود در این اپلیکیشن این امکان را فراهم کنید تا با فروش آن به مبلغی را به دست آورید. در گذشته افراد برای اینکه محصول دست دومی را خریداری کنند به سمساری های نزدیک مراجعه میکردند. و یا اینکه بخواهند وسایل دست دوم خو را تعویض مرده یا به فروش برسانند نیز از این طریق عمل کرده اند.

در گذشته افراد برای درج آگهی در روزنامه های نیازمندی درخواست ثبت آگهی میدادند. اما امروزه با ظهور اپلیکیشن هایی مشابه دیوار این امکان از طریق جستجوی آنلاین آگهی فراهم شد. از مزایای آن رایگان بودن و در دسترس بودن آن است. شما میتوانید هر زمانی که خواستید اقدام به درج آگهی یا جستجوی آگهی کنید. زیرا این سایت یا اپلیکیشن به صورت شبانه روزی در حال بروز شدن است. بسیاری از افراد از طریق این سایت محصول خود را فروخته اند و یا اینکه شغل موردنظر خود را یافته اند.

شش گام طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار

 • نوشتن ایده اولیه و امکانات و قابلیت هایی که در اپ موردنظر نیاز دارید.
 • تبلیغ و بازاریابی اپلیکیشن
 • حفظ سرعت و امنیت اپلیکیشن به صورت رمز گذاری شده
 • بهینه سازی و بهبود اپلیکیشن طراحی شده
 • دریافت بازخوردهای کاربران

اهمیت طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار

خدمات ارائه دهنده شرکت

نکات طراحی اپلیکیشن آگهی

اهداف بستر بازار آنلاین

بازار آنلاین یک بازار بی واسطه است که بسیار راحت تر از بازار فیزکی میتوان در آن تبادل کالا با خدمات انجام داد. طراحی اپلیکیشن فروشگاهی منجر به تسهیل خرید و فروش با قیمت منصفانه شده اند. در بازاریابی مدرن باید بازار راحت و آسانی اینجاد نمایید تا خریدار کالایی که به آن فکر نکرده است را خریداری کند. زیرا تمام موارد قابلیت دید بوده و با یک کلی قابل خریدن است. شما باید بستری امن ایجاد نید تا افراد به شما اطمینان کرده و کالاها و خدمات خود را ارائه دهید. امکان پرداخت آسان و ایمن برای کالا ها بسیار مهم است.

راز موفقیت در ساخت اپلیکیشن دیوار

افراد زیادی هستند که خواستار ساخت اپلیکیشن مشابه دیوار هستند. اگر شما نیز در این دسته از افرد هستید باید خلاقیت لازم را داشته باشید. باید بهتر از سایرین در زمینه ساخت اپلیکیشن آگهی عمل کنید. راه اندازی اپلیکیشن شبیه دیوار بیش از اینکه به کدنویسی نیاز داشته باشد به استراتژی نیاز دارد. باید از افراد حرفه ای برای راه انداری این اپ مشاوره بگیرید. درست است که این اپلیکیشن ها بازار را در دست خود گرفته اند. اما به شما توصیه میکنیم که میتوانید بهشی از سهم بازار در زمینه آگهی و بازاریابی را نصیب خود کنید.

طراحی اپلیکیشن آگهی شبیه دیوار

طراحی اپلیکیشن آگهی شبیه دیوار

اپلیکیشن آگهی دیوار یی از اپلیکیشن های کاربردی  و محبوب در ایران شناخته شده است. این اپلیکیشن با ارائه خدمات بینظیری که میدهد توانسته اند نظر مردم را به خود جل نماید. اگر میخواهید سفارش طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار را ثبت کنید. بهتر است که در ابتدا نکات مهم آن را درنظر بگیرید. شما باید به دنال ویژگی ها و قابلیت های جدیدی باشید تا بتواند خلاقانه تر از اپلیگیشن دیوار عمل کنید. شما بای با توجه به استفاده از امکانات دیوار از روش های خلاقانه خد نیز برای تغییرات در این محصول استفاده کنید.

به دنبال ویژگی هایی باشید که مردم به سراغ شما بیایند. باید در زمینه طراحی اپلیکیشن نیازمندی و درج آگهی بتوانید نسبت به سایرین بهتر عمل کنید. تا مردم رغبت کنند که به جای استفاده از اپلیکیشن دیوار از اپلیکیشن شما استفاده کنند. بنابراین راهکارهایی جذب مشتری و درآمدزایی در این مورد بسیار مهم است. باید تمامی موارد را قبل از ساخت اپلیکیشن یا طراحی سایت درج آگهی درنظر بگیرید. مشاوران شرکت وب سازان مرصاد در این زمینه تبحر داشته و به شما کمک میکنند که کسب و کار خود را گسترش دهید. میتوانید برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 ساخت اپلیکیشن مشابه دیوار

استفاده از اپلیکیشن های درج آگهی مشابه دیوار و شیپور بسیار افزایش پیدا کرده است. طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار رهکاری برای افرادی است که میخواهند در این زمینه فعالیت حرفه ای داشته باشند. رضایت مشتریان در طراحی این نوع اپلیکیشن ها یک اصل مهم است. شما باید بتوانید رضایت و اعتماد مشتریان را جلب نمایید. افراد نباید تصور کنند که در یک اپلیکیشن کم اهمیت، آگهی خود را درج میکنند. افراد میتوانند عنوان مختلفی برای آگهی های خود بنویسند و عکس های دروغین نیز در این مورد در صفحه موردنظر قرار دهند. باید بتوانید این نوع درج آگهی ها را پیگیری نمایید.

یکی از راهکاری های مهم برای ساخت اپلیکیشن شبیه دیوار ایجاد اعتماد میان طرفین است. ممکن است که دو نفر از دو شهر با هم بر سر یک کالا به توافق برسند. پست دو طرفه ای میتوانید قرار دهید که به عنوان واسط محصولات را به منزل افراد برساند. و فرد باید آدرس خود را در پست تایید کرده باشد. باید به هر آگهی امتیازی داده شود تا افرادی که آگهی های متعدد گذاشته میشوند شناخته شوند. پشتیبانی در ساخت اپ های مانند دیوار و شیپور بسیار مهم است. این سایت ها علاوه بر درج آگهی و نیازمندی خواص تبلیغات و بازاریابی نیز دارند. که برای اطلاعات بیشتر میتوانید در مورد طراحی سایت تبلیغاتی نیز اطلاعات کسب نمایید.

 ساخت اپلیکیشن مشابه دیوار

خدمات ارائه دهنده شرکت

مزایای ساخت اپلیکیشن مشابه دیوار

قیمت های رقابیتی

در این اپلیکیشن به دلیل تعداد بالای آگهی ها، قیمت های رقابتی میان فروشندگان و خریداران وجود دارد.

قابلیت نردبان و فوری

شما میتوانید برای بیشتر دیده شدن آگهی های خود را به صورت فوری و ویژه نمایید.

 

تنوع محصولات

تنوع محصولات و خدمات باعث شده که این اپ بازدیدکنندگان زیادی را به خود جلب نماید.

سهولت استفاده

سادگی و سهولت این اپلیکیشن باعث شده است که افراد کم سواد نیز بتوانند از آن استفاده کنند.

 

خرید بی واسطه

در این اپلیکیشن افراد میتوانند بدون واسطه با هم به صورت مستقیم در ارتباط باشند.

آگهی رایگان

از مزایای طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار، رایگان بودن درج آگهی در آن است. که باعث درج آگهی به صورت لحظه ای شده است.

طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار 

ساخت اپلیکیشن شبیه دیوار و شیپور

ساخت اپلیکیشن شبیه دیوار و شیپور

طراحی اپلیکیشن شبیه دیوار با ساخت اپلیکیشن شیپور با هم تفاوت چندانی ندارد. مهم کاربرد و قابلیت های آن است که تا حد زیادی شبیه به هم هستند. این اپلیکیشن ها از نظر ظاهری باهم تفاوت هایی دارند که میتوانید نمونه های که موردپسند شما است را درخواست نمایید. این اپلیکیشن ها هر کدام مزایا و معایب مختص به خود را دارند. که کاربرد اصلی این اپلیکیشن ها خرید و فروش لوازم نو و دست دم است. شما میتوانید از ترکیب مزایا و قابلیت های مفید هر دو اپلیکیشن استفاده نمایید.

معایب طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار و شیپور

با وجود اینکه اپلیکیشن های واسط بسیار مفید و کاربردی هستند اما در این میان معایبی نیز دارند. یکی از ایرادات این اپلیکیشن ها عدم رویت و لمس محصولات است. شما زمانی که کالا را دریافت میکنید میتوانید آن را از نزدیک مشاهده کنید. بسیاری از آگهی های دروغین و تقلبی نیز در این اپلیکیشن ها دیده شده است. که بسیاری از افراد کلاه برداری کرده اند. پشیبانی این اپلیکیشن ها به دلیل تعداد بالای آگهی ضعیف است. این اپلیکیشن ها بسیاری از شهر ها و مناطق را پوشش نمیدهند. در اپلیکیشن شیپور دسته بندی گهی ها بسیار پیچیده است و همچنین سرعت لود آن ها بسیار پایین است و در این اپ با کندی به مراتب مواجه میشوید.

  خدمات ارائه دهنده شرکت

  ویژگی های ساخت اپلیکیشن دیوار

  درج آگهی رایگان 

  یکی از مزایای طراحی اپلیکیشن دیوار امکان درج آگهی به صورت رایگان است. از آنجایی که رایگان بودن هرچیزی باعث جذب بیشتر افراد میشود. دیوار نیز از این طریق توانسته بازدیدگننده زیادی را نصیب خود کند.

  تفکیک شهری

  یکی از مزایای طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار تفکیک آگهی ها بر اساس شهر و منطقه است. شما میتوانید از این طریق آگهی های نزدیک محلی که هستید را مشاهده نمایید.

  بارگزاری سریع 

  اپ دیوار با وجود اطلاعات زیادی که دارد بسیار سریع بارگزاری میشود. همانطور که میدانید این اپلیکیشن در کمترین زمان نتایج را به شما نشان میدهد با این که درج آگهی در آن به صورت ثانیه ای است.

  قابلیت چت 

  این قابلیت چت هم برای چت با پشتیبانی است. و هم از این طریق است که مشتریان و خریداران میتوانند از این طریق با هم در تماس باشند. البته تلفن هم کاربر نمایش داده میشود.

  ویژگی های ساخت اپلیکیشن دیوار

  طراحی کاربرپسند و زیبا 

  طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار باید مانند نمونه اصلی آن بسیار ساده و کامل باشد. همانطور که دیده اید در این سایت یا اپلیکیشن میتوانید با یک سرچ ساده به تمام مواردی که میخواهید دسترسی پیدا کنید.

  دسته بندی های مختلف

  دسته بندی های مختلف در طراحی اپلیکیشن شبیه دیوار بسیار مهم است. در این اپ با جود اینکه هر نوع آگهی یا نیازمندی وجود دارد. اما همگی در دسته بندی ها و گروه بندی های مناسب قرار گرفته اند.

  جستجوی حرفه ای

  جستجوگر حرفه ای این اپلیکیشن تمامی مواردی که نیاز دارید را به شما پاسخ میدهد. از آنجایی که سرعت بسیار مهم است. شما نیز باید بدانید که میتوانید از این طریق در کوتاهترین زمان نتایی که میخواهید را بیابید.

  پروموت آگهی 

  در این اپ علاوه بر اینکه آگهی و نیازمندی های رایگان وجود دارد. آگهی های های پولی و ویژه نیز وجود دارند. شما میتوانید با پرداخت هزینه بیشتر این کار را انجام دهید و آگهی خود را به نمایش افراد بیشتری برسانید.

   

  طراحی اپلیکیشن دیوار 

  بهترین اپلیکیشن های درج آگهی

  دیوار

  اپلیکیشن دیوار یکی از اپلیکیشن های درج آگهی و نیازمندی ها است. که فراتر از یک پلتفرم آگهی عمل مکنید. این اپ حکم یک اپلیکیشن چند منظوره را پیدا کرده است که میتوانید کالاها و خدمات خود را در آن با قیمت مناسبی بیابید. در این اپلیکیشن آگهی ها دائم بروزرسانی میشوند. از ویژگی های مهم این اپ طراحی کاربرپسند آن است. شما میتوانید کالاها را در دسته بندی های مهتلف قرار دهید.

  در اپ دیوار ثبت نام و درج آگهی بسیار آُان است. شما میتوانید تمام توضیحاتی که لازم هست را وارد صفحه آگهی خود کنید. فیلترهای حرفه ای در جستجوگر پیشرفته ای که وجود دارد نقطه قوت این اپلیکیشن است. که میتوانید هر نوع آگهی اعم از رایگان و فوری را بیابید یا درج نمایید.

  شیپور

  اپلیکیشن شیپور یکی از اپلکیشن های خرید  وفروش کالا است. این اپلیکیشن یمی از مراجع بزرگ در زمینه نیازمندی های آنلاین است. این اپ در 1100 شهر به ارائه خدمات پرداخته است. هر آگهی بر اساس شهر، نوع آگهی و غیره قابل دستیابی است.  برای سفارش طراحی اپلیکیشن مشابه شیپور میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا به شماکمک نمایند.

  طراحی سایت مشابه شیپور نیز مانند طراحی اپلیکیشن شیپور یکی از پلن های ما است که باید این دو را با هم داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه چگونگی طراحی و ساخت اپ و سایت درج آگهی و نیازمندی ها با ما تماس بگیرید.

  ساخت اپلیکیشن آگهی مشابه دیوار

  ساخت سایت و اپلیکیشن آگهی مشابه دیوار

  بهترین شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن وب سازان مرصاد (دئووب) توانسته است که طراحی اپلیکیشن دیوار را به صورت کاملا  اختصاصی برای شما پیاده سازی کند. اگر خواستار اپلیکیشن دیوار هستید باید سایت مشابه آن را داشته باشید. زیرا اپلیکیشن بدون سایت در عصر حال استاندارد نیست. شما از طریق سایت کسب و کار خود را معرفی میکنید.

  مقالات مرتبط را منتشر میکنید. و در بخش اپلیکیشن ، اپ مودرنظر را برای دانلود قرار میدهید. و با سئو سایت و بهینه سازی موتورهای جستجوگر در صفحه اول گوگل قرار میگیرید. و در این صورت افراد با یک سرچ وارد سایت شما میشوند و اپلیکیشن شما را دانلود میکنند. این شیوه بهترین روش تبلیغ و بازاریابی اینترنتی است. از آنجایی هزینه طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار کم نیست. ما میتوانیم هزینه طراحی سایت درج آگهی مشابه دیوار را تا حد امکان کاهش دهیم.

  بدین منظور طراحی سایت با وردپرس و ارزان را پیشنهاد میدهم. تا بتوانید خدمات خود را از این طریق معرفی نمایید. در غیر این صورت مدت بیشتری طول میشکد تا مردم اپلیکیشن شما را در استورها بیابند. ولی از طریق سایت میتوانید این اطلاع رسانی را داشته باشید. در ضمن شما در اپلیکیشن خود آگهی درج نمیکنید اما در سایت در بخش مقالات این کار را انجام خواهید داد.