طراحی اپلیکیشن پزشکی

طراحی اپلیکیشن پزشکی

طراحی اپلیکیشن پزشکی این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته است. همانطور که میدانید با توجه به شیوع بیماری کووید و محدود شدن بسیاری کارها، افراد میترسند که به بیمارستان و مطب مراجعه نمایند. بنابراین ترجیح میدهند که در ابتدا از طریق سایت ها و اپلیکیشن های پزشکی با پزشک مربوطه مشورت نمایند تا در صورت جدی بودن و ویزیت حضوری مراجعه نمایند.

دیگر زمان آن به سر رسیده است که افراد باید به صورت تلفنی وقت ویزیت خود را تعیین میکردند. افراد میتوانند با نصب اپلیکیشن در تلفن همراه خود از آخرین درمان ها و اطلاعات پزشکی و پیشگیری و درمان بیماری ها با خبر شوند. البته درست نیست که افراد خود اقدام به درمان کنند. بنابراین میتوانند علائم خود را به صورت آنلاین به پزشک اعلام کنند تا اقدامات لازم انجام شود.

ساخت اپلیکیشن پزشکی موجب شده است که تعامل میان بیماران و پزشکان بهتر شود. و به انجام روند و فرآیند های پزشکی بسیار کمک میکند. و موجب صرفه جویی در وثت بیمار و پزشک موردنظر نیز میشود. از ازدحام بیماران پشت در مطب ها و درمانگاه ها جلوگیری میکند. شاید در ایران جا نیفتاده باشد اما در کشور های پیشرفته از سیستم نظارت بر بیمار از راه دور استفاده میکنند.

بسیاری از پزشکان بیماران در کشورهای خارجی در شهر دیگری ساکن است اما از طریق همان اپ مشکل خود را حل میکنند. و تجمع بیماران و پذیرش آن ها در بیمارستان ها کمتر میشود. افرادی که نیاز به آزمایشات حضوری داشته باشند به بیمارستان مراجعه میکنند.

خدمات ارائه دهنده شرکت

مزایای طراحی اپلیکیشن پزشکی

راهنمای انتخاب پزشک

فضای مجازی بخشی از زندگی افراد جامعه را دربرگرفته است. افراد برای یافتن پزشک و درمان بیماری ها ابتدا به جستجو میپردازند. و ابزارهای لازم برای یافتن خدمات پزشکی نیز موجود است. جود پزشکان در فضای مجازی یک امر واجب است. زیرا باید از طریق این فضای که قشر زیادی از جامعه در آن فعالیت دارند مردم را راهنمایی کنند. طراحی اپلکیشن مشاوره پزشکی آنلاین یکی از مورادی است که افراد سوال های خود را از پزشک مرتبط میرسند.

همچنین یک دایرکتوری پزشکی محسوب میشود تا افراد بتوانند پزشک موردنظر خود را جتسجو کنند. همچنین مراکز درمانی شامل بیمارستان ها، مطب ها، درمانگاه ها وکلینیک ها را پیدا کنند. این امکانات تنها بخشی از مزایای طراحی اپلیکیشن خدمات پزشکی است. شما یک بستری فراهم میکنید تا پزشکان بتوانند بیماران خود را راهنمایی کنند و کمک بزرگی به خدمات پزشکی کرده اید.

راهنمای انتخاب پزشک
همراه همیشگی بیماران

همراه همیشگی بیماران

همانطور که میدانید افراد راحت تر هستند که از اپلیکیشن در تلفن همراه خود استفاده کنند. بدین منظور طراحی اپلیکیشن پزشکی برای پزشکان، مطب ها، بیمارستان ها، داروخانه ها، درمانگاه ها و غیره لازم است. این اپلیکیشن ها روند درمان و پیشگیری را بهتر خواهد کرد. با توجه به اینکه مردم از فضای مجازی زیاد استفاده میکنند شما میتوانید از این طریق با بیماران خود ارتباط برقرار نمایید. اطلاعات و مفالات پزشکی و درمانی را با این روش به سمع و نظر آن ها برسانید. نکته ای که بسیار مهم است این است که کاربران اپلیکیشن ها را در گوشی همراه خود نگه میدارند. و در مواقع ضروری به شما مراجعه خواهند کرد.

دیده شدن تخصص پزشکان

با طراحی اپلیکیشن پزشکی قابلیت دیده شدن و جستجو را برای کاربران خود فراهم میکنید. داشتن خلاقیت در این زمینه میتواند به گونه ای باشد که شما منحصر به فرد دیده شوید. اگر یک صاحب مراکز درمانی هستید میتوانید با طراحی این اپ تخصص پزشکان خود را معرفی نمایید. و یا اینکه میتوانید یک بستری فراهم کنید تا پزشکان ثبت نام کنند و تخصص خود به همراه آدرس مطب خود را در ا اعلام کنند. تا کاربران و بیماران بتوانند پزشکان را از روی تخصصی که دارند پیدا کنند. کاربران محصولی را قبول میکنند که کیفیت خوب داشته باشد بنابراین با داشتن یک ایده خوب در زمینه ارائه خدمات پزشکی میتوانید یک سیستم جامع اطلاعاتی از پزشکان داشته باشید که بسیار ارزشمند است.

دیده شدن تخصص پزشکان
ارائه خدمات رایگان یا با هزینه اندک به بیماران

ارائه خدمات رایگان یا با هزینه اندک به بیماران

افراد به مطب یا بیمارستانی مراجعه میکنند که در محل نزدیک آن ها واقع شده باشد. بنابراین شما میتوانید بیمارانی را ویزیت و درمان نمایید که در مناطق نزدیک به مطب یا مرکز درمانی باشند. ممکن است که افرادی باشند که نزدیک خود مرکز درمانی نداشته باشند و محبور هستند که فاصله زیادی را طی کنند. بنابراین شما میتوانید با طراحی اپلکیشن پزشکی به این افراد مشاوره آنلاین پزشکی دهید. و در صورت لزوم به شما برای ویزیت مراجعه نمایند. طراحی سایت پزشکی و اپ پزشکی مفهوم فاصله و درمان را از بین میبرد و ارائه خدمات را تسهیل میکند.

حس وفاداری بیماران

در فضای مجازی میتوانید با جستجو هر الاعاتی که میخواهید را بیابید. یکی از مزایای طراحی اپلیکیشن پزشکی این است که میتوانید حس ماکلین و وفاداری خود را به بیماران ثابت کنید. پیگیری ها از طریق اپ پزشکی میتواند موجب هدایت بهتر مشتریان شود. شما این قابلیت را دارید که برای هر مشتری که از شما درخواستی دارد به او یک وسیله پزشکی نظیر فشارنسج نیز ارائه دهید. منظور این است که باید تعامل خود را با بیماران و کاربران به خوبی حفظ نمایید.

حس وفاداری بیماران

امکانات طراحی اپلیکیشن پزشکی

پنل کاربران در اپ پزشکی

 • تعیین وقت و گرفتن نوبت در کلینیک و مطب و لغو نوبت
 • معرفی  پزشکان و تخصص های پزشکان
 • نمایش عکس پزشکان، کلینیک و مرکز درمانی
 • امکان مشاوره پزشکی به صورت آنلاین
 • نمایش لوکیشن پزشکان در مطب در نقشه گوگل به همراه شماره تماس و آدرس
 • فراهم نمودن مجله الکترونیکی پزشکی و ثبت نامحدود خبر

پنل مدیریتی در اپ پزشکی

 مدیریت دقیق کاربران و بیماران

 • منیج پزشکان بر اساس تخصص ها و مناطقی که حضور دارند
 • نوبت دهی پزشکی مانند طراحی سایت نوبت دهی پزشکی
 • ایجاد محتوای آموزشی پزشکی در مورد درمان ها و پیشگیری ها
 • ارسال پیام ها و نوتیفیکیشن ها در مورد وقت ملاقات ها، پیام های پزشکان و غیره
طراحی اپلیکیشن مشاوره پزشکی آنلاین

طراحی اپلیکیشن مشاوره پزشکی آنلاین

این روزها افراد مشغله های خود را دارند که تمایل دارند بسیاری از کارهای خود را به صورت آنلاین انجام دهند. مشاوره آنلاین پزشکی از جمله مواردی است که در شرایط حال حاضر بسیار مهم است. با ساخت اپلیکیشن پزشکی میتوانید امکانی را فراهم کنید تا بیماران به صورت غیر حضوری از خدمات پزشکان بهره مند شوند. شاید از نظر شما این کار بسیار سخت باشد که پزشکی به صورت آنلاین ویزیت نماید. اما با توجه به شرایط قرنطینه بهتر است که برای مواردی که مهم نیستند که مراکز شلوغ مانند مراکر درمانی بدون تعیین وقت و مشاوره مراجعه نکنیم.

از ویزگی های مهم این اپلیکیشن ها این است که میتوانید پرونده های پزشکی و بهداشتی بیماران را داشته باشید. کاربران و بیماران با ثبت نام میتوانند وارد شده و در قسمت تمیل پروفایل پرونده های پزشک خود را آپلود کنند. تا پزشکان بتوانند از این طریق راحت تر به بیمار پاسخگو باشند. طراحی اپلیکیشن پزشکی مدیریت زمان برای پزشکان و بیماران را آسان میکند. پزشکان میتوانند به صورت آنلاین بر بیمار نظارت داشته باشند. در صورتیکه شما از مطب به منزل مراجعه کنید نظارتی برای شما انجام نمیگیرد.

نسخه های الکترونیکی پزشکی وجود دارد که در کشورهای پیشرفته از آن استفاده میکنند. اپلیکیشن های پزشکی میتواند در ابعاد مختلف ساخته شود. طراحی اپلیکیشن داروخانه آنلاین میتواند یکی از اپ های مفید باشد تا کاربران بتوانند اطلاعات موردنظر خود را دریافت نمایند.

اپلیکیشن نوبت دهی پزشکی

اپلیکیشن ها قابلیت های نوبت دهی آنلاین را ایجاد کرده اند. طراحی اپلیکیشن نوبت دهی پزشکی یکی از اپ های پرطرفدار است. مطب ها و کلینک به این ویژگی بسیار نیاز دارند. چون دیگر گرفتن وقت به صورت تلفنی معنایی ندارد. و باید منتظر باشید که منشی تلفن را بردارد و یک وقت ویزیت برای شما تعیین کند. اما بیماران میتوانند با مراجعه به اپ و یا سایت نوبت خود را در زمانی که میخواهند مشخص کنند و بدون صرف وقت برای تلفن زدن به مطب موردنظر مراجعه نمایند.

قابلیت رزرو آنلاین در همه کسب و کارها یک اصل به شما می آید. و در حیطه پزشکی بهتر است که قابلیتی را اضافه کنید تا بیماران در شبانه روز بتوانند وقت خود را برای مراجعه تعیین کنند. و دیگر منشی لازم نیست که جوابگوی زنگ های متعدد از بیماران باشد. مزیت این این امکان برای بیماران بسیار زیاد است و از جمله اینکه نیازی نیست زمان طولانی را پشت تلفن و یا پشت اتاق پزشک منتظر بمانند.

طراحی اپلیکیشن نوبت دهی پزشکی

خدمات ارائه دهنده شرکت

انواع اپلیکیشن پزشکی

الو دکتر

ساخت اپلیکیشن مشابه الو دکتر یکی از سفارش هایی است که زیاد شنیده ایم. این اپلیکشن چند سالی است که به خوبی فعالیت خود را ادامه داده است. این اپ رسانه ای از اخبار و اطلاعات پزشکی است. که برای بیماران و پزشکان بسیار کاربردی است. در این بانک اطلاعاتی کاربران میتوانند اطلاعاتی درباره بیماری ها، علائم های بیماری ها، روش های پیشگیری و درمان کسب نمایند. میتوانید برا کسب اطلاعات بیشتر طراحی سایت خدمات پرستاری و درمانی را مشاهده نمایید.

پزشک بوک

پزشک بوک در زمینه مشاوره آنلاین پزشکی و نوبت دهی پزشکی فعالیت دارد. طراحی اپلیکیشن مشابه پزشک بوک از این جهت مهم است که بیماران میتوانند پزشکان با تخصص هایی که دارند را بیابند. و از پزشکان متخصص و فوق تخصص مشاوره پزشکی بگیرند. مشاوره نیز میتواند به صورت متنی و یا ویدیویی وجود داشته باشد. پزشکان میتوانند به صورت الکترونیکی برای بیماران پرونده تشکیل دهند.

زوپ

طراحی اپلکیشن مشابه زوپ یک یک سایت مشاوره پزشکی است بسیار کاربردی است. شما میتوانید پزشک موردنظر خود را جستجو کنید و با پرداخت مبلغی مشاوره آنلاین از پزشک دریافت کنید. که مشاوره نیز میتواند ه صورت پیام متنی یا صوتی یا حتی تصویری نیز باشد. که در صورت نیاز داشتن به ملاقات حضوری به مرکز درمانی مراجعه نمایید.

پذیرش 24

پذیرش 24 یک اپلیکیشن نوبت دهی پزشکی و مشاوره آنلاین پزشکی است. میتوانید پزشکان را جتسجو نمایید و با دیدن روزهای خالی نوبت خود را اینترنتی ثبت نمایید. طراحی اپلیکیشن مشابه پذیرش 24 را میتوانید از تیم ما درخواست نمایید.

پزشکت

اپ پزشکت یک اپلیکیشن جامع پزشکی است. که مشاوران و پزشکان میتوانند به بیماران کمک نمایند. مشاوره صوتی تصویری و متنی پزشکت بسیار مهم است. که مرجع جامعی برای مطالب پزشکی و سلامت و بهداشتی نیز است.

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی در کنار طراحی اپلیکیشن پزشکی لازم است. شما کمتر اپ پزشکی را دیده اید که سایت مختص به خود را ناشته باشد. سایت معرفی کننده خدمات شما است. شما باید در سایت مقالات و نوشته های مفید در مورد سلامت و بهداشت قرار دهید تا افراد شما را از طریق موتورهای جستجوگر بیابند. همانطور که میدانید اکثر مردم از طریق گوگل به پرسش های خود میرسند بنابراین اگر اپ پزشکی شما سایت نداشته باشد تنها افرادی که در اپ استور سرچ میکنند شما را پیدا خواهند کرد. اپلیکیشن و سایت هر دو به تنهایی میتوانند باعث برندسازی شما شوند. اما منظور ما این است که برای گرفتن نتیجه مضاعف بهتر است که در کنار ساخت اپلیکیشن پزشکی، اقدام به ساخت سایت پزشکی نیز کنید. شما میتوانید این دو را با هم سفارش دهید و از تخفیف آن نیز برخوردار شوید. زیرا پیاده سازی اپ و سایت در کنار هم از ابتدا بسیار راحت تر است.

طراحی اپلیکیشن پزشکی 

سئو  سایت پزشکی

همانطور که میدانید بهینه سازی و سئو سایت پزشکی یکی از موارد مهم در صنعت وب است. شما اگر دیده نشوید نمیتوانید خدمات خود را ارئه دهید. اگر برند شما دیده نشود نمیتوانید به سود بیشتری برسید. باید این را بدانید که افراد صرفا صفحه اول نتایج حاصل از جستجو را مشاهده میکنند. بنابراین شما علاوه بر دارا بودن سایت و راه اندازی سایت پزشکی خود باید اصول سئو سایت را نیز رعایت کنید تا در نتایج مرتبط دیده شوید. این شیوه برندسازی بسیار مشاهده میشود. شما برای مثال سایت فروشگاهی لباس را سرچ میکنید و اگر یک فروشگاه اینترنتی را چند بار ببینید در نتیجه این سایت برای شما برند خواهد شد. و به دیگران نیز معرفی خواهید کرد. بنابراین تصور نکنید که با دارا بودن یک سایت و یک اپلیکیشن به جز رعایت اصول دیجیتال مارکتینگ بتوانید با سایرین به رقابت بپردازید.

 

طراحی اپلیکیشن داروخانه

طراحی اپلیکیشن داروخانه آنلاین

در کنار طراحی سایت داروخانه با طراحی اپلیکیشن داروخانه آنلاین میتوانید خرید داروهای مختلف را آسان تر نمایید. هماطنور که میدانید سایت های داروخانه زیادی برای فروش دارو ساخته شده است. اما از این رو اپلیکیشن های مختلفی نیز هستند که برای فروش دارو به صورت آنلاین هستند. طراحی اپلیکیشن داروخانه یک نوع طراحی اپلیکیشن فروشگاهی دارو و لوازم بهداشتی محسوب میشود. شما میتوانید این قابلیت را برای اپ پزشکی خود داشته باشید و بخشی نیز برای فروشگاه آنلاین قرار دهید.

 

هزینه طراحی اپلیکیشن پزشکی

هزینه طراحی اپلیکیشن پزشکی از جمله مواردی است که از ما زیاد سوال میشود. برای برآورد ساخت اپلیکیشن در ابتدا باید نیازهای خود را اعلام کنید و یک نمونه مشابه با اپ پزشکی که میخواهید به ما ارسال نمایید. بنابراین در بخش مربوطه نمونه اپلکیشن را ارسال کنید تا با توجه به بودجه و نیازی که دارید برای شما مشخص شود. در بخش برآورد هزینه طراحی اپلیکیشن شما امکانات و قابلیت هایی که در زمینه اپ پزشکی میخواهید را به ما ارسال میکنید. کارشناسان ما نیز محسابه قیمت برای شما انجام میدهند و پیش فاکتور موردنظر را برای شما ارسال میکنند.

انواع طراحی اپلیکیشن پزشکی

طراحی اپلیکیشن دندان پزشکی، ارتودنسی، مطب و کلینیک، مشاوره آنلاین پزشکی، جستجوی پزشک ، آزمایشگاه، ارتوپدی، کلینیک زیبایی، تصویربرداری پزشکی و رادیولوژی، شرکت های تجهیزات پزشکی و غیره

میتوانید طراحی سایت دندانپزشکی و طراحی سایت لوازم پزشکی را مشاهده نمایید.

کاربرد طراحی اپلیکیشن پزشکی

 • رزرو آنلاین نوبت مانند طراحی سایت نوبت دهی پزشکی
 • مدیریت پرونده پزشکی بیماران
 • مدیریت اخبار پزشکی
 • قابلیت ثبت لوکیشن مطب پزشکان
 • ارسال پیام بین بیمار و پزشک

هزینه طراحی اپلیکیشن پزشکی