طراحی سایت نوبت دهی

طراحی سایت نوبت دهی

با توجه به آن که بسیاری از مراکز به صورت سیستمی شدند طراحی سایت نوبت دهی برای بیمارستان ها، مطلب پزشکان، مراکز درمانی و غیره کاربرد فراوانی دارد. همچنین بعضی ار ادارات دولتی به دلیل حجم مراجعه کنندگان زیاد از سیستم نوبت دهی آنلاین استفاده میکنند. قبل از هرچیزی حائز اهمیت است که طراحی وب سایت در حال حاضر برای بسیاری از موارد کاربرد دارد. و صرفا مختص شرکت ها و فروشگاه های اینترنتی نیست. شما برای مراجعه به مطب دکتر یا هر نوع مرکزی ابتدا با منشی مربوط به آن تماس میگرفتید.

با طراحی سایت نوبت دهی آنلاین میتوانید به صورت 24 ساعته خدمات ارائه دهید. امکان رزرو وقت برای بیماران و مردم به صورت آنلاین مزایای زیادی دارد. اول اینکه مراجعات متعدد به شما بسیار کاهش پیدا میکند. تنها افرادی در مرکز درمانی یا سازمان اداری شما حضور پیدا میکنند. که در ابتدا در سایت نوبت دهی، وقت خود را ثبت کرده باشند. در زمان و هزینه ها بسیار صرفه جویی خواهد شد. از ترافیک و آلودگی هوا کاسته خواهد شد.

در طراحی سایت نوبت دهی پزشکی باید اطلاعاتی از سوابق بیماران نیز ثبت شوند. تا بدین صورت سرعت و نظم بیشتری در کارهای خود پیدا کنید. در طراحی سایت نوبت دهی پزشکی آنلاین باید درگاهی وجود داشته باشد که بیماران ویزیت خود را مستقیم پرداخت کنند.

طراحی سایت نوبت دهی آنلاین

از مزایای طراحی سایت نوبت دهی آنلاین قابلیت مشاهده سوابق بیمار است. در مراکز درمانی و بیمارستان ها که مراجعات زیاد است. در همان سایت نوبت دهی، پرونده ها تماما به همراه جزئیات ثبت خواهد شد. و با این روش بسیاری از پرونده ها فیزیکی از بین خواهند رفت. در مراکز درمانی پزشک مربوطه میتواند از طریق طراحی پرتال نوبت دهی آنلاین سوابق بیمار را مشاهده کند.

با طراحی سایت نوبت دهی آنلاین روند تشکیل سازی پرونده ها همگی به صورت الکترونیکی میشوند. و با این روش درصد خطا پایین می آید. در مراکز درمانی و بیمارستان ها، با طراحی سایت پزشکی در کنار سایت نوبت دهی آنلاین میتوانید تمام کارها را سرعت ببخشید. کارهای اداری با این شیوه راحت و منظم پیش میروند. و دیگر نیازی نیست که مراجعه کنندگان برای پیگیری کارها به اداره مربوطه سر بزنند. میتوانند با ورود به پرتال نوبت دهی مراحل پیگیری پرونده خود را مشاهده نمایند.

در طراحی سایت حرفه ای نوبت دهی، بخش پنل ثبت نام و ورودی مهم است. متقاضی یا بیمار باید تمام اطلاعات خود را وارد کند. و سپس ثبت رزرو نماید. سپس در حساب کاربری خود باید پرونده و مدارک مورد نیاز را آپلود کند.  اگر سازمان یا مرکز درمانی شما دارای چندین شعبه است. باید تمام مکان ها به همراه آدرس را در سایت معرفی کنید. همچنین هر متقاضی یا بیمار باید با انتخاب مکان یا شعبه بتواند لیست پزشکان را ببیند. یا برای پیگیری پرونده ای در سایت اداری میتوانند شعبات نزدیک را انتخاب نمایند.

استفاده از سیستم نوبت دهی آنلاین در سایت وکلا

یکی از استفاده های سایت های نوبت دهی برای موسسات حقوقی و دفاتر وکالت است. وکیل مورد نظر میتواند با قرار دادن این سیستم بهتر موکلان را مدیریت کند. استفاده از این سیستم در طراحی سایت وکالت برای وکیلان و حقوق دانان بسیار توصیه میشود. در این صورت دیگر نگران برنامه ریزی برای حضور در دفتر حقوقی خود نخواهید بود. 

طراحی سایت نوبت دهی آنلاین
مشاوره طراحی سایت وکالت

مشاوره با شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد

کارفرمایان عزیز چنانچه شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد را برای پروژه طراحی سایت خود انتخاب نموده اید، در درجه اول باعث افتخار ماست که توانسته باشیم شما را در این مورد همراهی کرده باشیم . در درجه دوم می توانید از طریقفرم زیر درخواست خود را ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند .

تماس مستقیم با وب سازان مرصاد

طراحی سایت نوبت دهی پزشکی

طراحی سایت نوبت دهی پزشکی

امروزه فضای دیجیتال در همه کسب و کارها جایی برای خود پیدا کرده است.  حضور در این فضا میزان بازدهی را تا حد زیادی افزایش خواهد داد. صرفه جویی در زمان و هزینه یکی از مزایای ورود به فضای دیجیتال است. محدودیت های زمانی و مکانی از بین میروند. برای مثال در سایت نوبت دهی آنلاین، مراجعه کنندگان از هر شهر یا منطقه ای که هستند. میتوانند با ورود به پرتال نوبت دهی، وقت ویزیت بگیرند. امروزه بسیاری از پزشکان حتی در سایت پزشکی خود از امکانات سایت نوبت دهی آنلاین استفاده میکنند.

یکی از مزایای طراحی سایت نوبت دهی پزشکی این است. که اطلاعات بسیار خوبی در اختیار پزشک مربوطه قرار گرفته میشود. یک پزشک بدون داشتن منشی نیز میتواند این نوبت دهی ها را مدیریت کند.  سایت نوبت دهی پزشکی یک منشی تمام وقت در اختیار شما قرار میدهد. این منشی که همان سایت شما امکان این را فراهم میکند تا افراد در هر ساعت شبانه روز برای بیماران نوبت ثبت کنند. بیمار نیز دیگر نیاز نیست که پشت خط تلفن بماند. یا اینکه منتظر باشد تا منشی پاسخ آن ها را بدهد.

با طراحی سایت نوبت دهی پزشکی در بیمارستان دیگر بیماران را از دست نمیدهید. و کاری مهم برای رفاه حال بیماران خود کرده اید. در طراحی سایت پزشکی این امکان ایجاد میشود که بیمار بدون مراجعه به مطب وقت ویزیت خود را تنظیم کند.

با دیدن این ویدئو با فرآیند طراحی سایت شرکتی آشنا خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی وب سایت شرکتی به شما پیشنهاد میدهیم که این ویدئو را تا انتها مشاهده کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.

طراحی سایت نوبت دهی آنلاین ارزان

یکی از المان های سایت نوبت دهی آنلاین، جذب بیمار است. این سایت کمک بزرگی به بیماران و مزاجعه کنندگان کرده است. تا که اگر موفق به ثبت نوبت دهی تلفنی نمیشوند. از این پس در سامانه نوبت دهی بتوانند وقت خود را رزرو کنند. بسیاری از مراجعه کنندگان و بیماران به بیمارستان ها و مراکز درمانی از شهرستان می آیند. که برای رفاه حال این بیماران و افراد لازم است که این کار را انجام دهید. طراحی سایت پزشکی به همراه نوبت دهی آنلاین یک امتیاز ویژه محسوب میشود.

منشیان همانطور که میدانید سر وقت خود جواب درستی به بیماران نمیدهند. بسیاری از موارد بیماران پشت خط میمانند اما متاسفانه کسی پاسخ آن ها را نمیدهد. بسیاری از بیماران به مطب قبلی خود میرووند در صورتیکه شماره آن تغییر کرده است. ممکن است که بیمار در ساعاتی از شب بتواند نوبت خود را ثبت کند. که با طراحی سایت نوبت دهی آنلاین این کار امکان پذیر خواهد بود. و مطب شلوغ همراه با شیوع بیماری و ویروس های مختلف خواهد بود. که با اینکار به سلامت خود و بیماران کمک شایانی کرده اید.

با طراحی سایت نوبت دهی ارزان میتوانید با بودجه کم نیز سامانه نوبت دهی آنلاین خود را داشته باشید. و از مزایای آن بهره مند شوید. لازم به ذکر است که در طراحی سایت ارزان از قالب آماده استفاده میشود. تا هزینه ها تا حد امکان کاهش پیدا کند.

طراحی سایت نوبت دهی ارزان

طراحی وب سایت آشپزی 

طراحی سایت نوبت دهی با وردپرس

طراحی سایت نوبت دهی آنلاین با وردپرس

طراحی سایت نوبت دهی آنلاین با وردپرس یکی از پلن های طراحی سایت دئووب است. شما با این کار از اتلاف وقت مراجعه کنندگان و بیماران خود جلوگیری میکنید. بدین ترتیب میتوانید بیماران یا متقاضیان را بهتر از قبل سامان دهی کنید. بدین ترتیب بهتر میتوانید با بیماران خود تعامل داشته باشید. با توجه به شرایط قرنطینه این شیوه تنها راه شما برای مدیریت مراجعه کنندگان است. با شرایط کرونا همه کارها به سمت آنلاین شدن پیش میروند.

طراحی سایت نوبت دهی آنلاین را میتوانیم در پلتفرم وردپرس برای شما پیاده سازی کنیم. قالب سایت وردپرسی به صورت اختصاصی برای شما از صفر کدنویسی میشود. به این ترتیب بهتر میتوانید سلایق خود را در آن به کار ببرید. بنابراین برای اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاوران ما تماس حصل فرمایید. تا بتوانند شما را راهنمایی کنند.

فرقی نمیکند که شرکت دولتی یا خصوصی هستید. یا اینکه در بیمارستان کار میکنید. یا خود دارای مطلب هستید. سایت نوبت دهی آنلاین برای مشاغل مهم یک نقطه عطف است. مزایای طراحی سایت با وردپرس هزینه کمتر آن نسبت به طراحی سایت اختصاصی است. همچنین وردپرس در بازه کوتاهتری نسبت به طراحی اختصاصی پیاده سازی میشود.

سئو سایت نوبت دهی آنلاین

در طراحی سایت نوبت دهی آنلاین میتوانید امکان مشاوره آنلاین بیماران را فراهم کنید. بدین ترتیب منشی یا پزشک مربوطه میتواند با نصب نرم افزار در تلفن همراه خود پاسخ بیماران خود را بدهد. باید مقالات پزشکی و اخبار پزشکی مطابق با آخرین متدهای درمانی و پزشکی در سایت خود قرار دهید. زیرا سایت شما یک سایت پزشکی محسوب میشود.

همانطور که میدانید هر سایتی بدون قرار گرفتن در صفحه اول گوگل ارزشی نخواهد داشت. بحث موضوع بهینه سازی و سئو سایت زیاد شده است. اما آیا همه این شرکت ها یا افراد متخصص این کار هستند. باید ببینید که آیا این افراد از سئو کلاه سفید استفاده میکنند. یا اینکه صرفا برای اینکه زود نتیجه بگیرید از سئو کلاه سیاه برای شما استفاده میکنند. سایت نوبت دهی در ارگان های اداری و غیر اداری لازم است که راه اندازی شود. و برای دیده شدن در موتور جستجوگرها باید سئو و بهینه سازی شوند.

سئو سایت نوبت دهی
امکانات طراحی سایت نوبت دهی

امکانات طراحی سایت نوبت دهی

مهمترین بخش در سایت نوبت دهی، انتخاب تاریخ رزرو است. این تقویم به صورت آنلاین وجود داره. که با انتخاب فیلترهای مربوطه یک تاریخ و زمان را ثبت میکنید. ا در آن روز به پزشک مربوطه مراجعه نمایید. پزشکان مربوط پنل خود را دارند که روزهای کاری خود را در تقویم وارد میکنند. بر این اساس هم بیمار از حسب کاربری خود یکی از ساعت ها برای مراجعه را انتخاب مینماید.

  • ماژولی برای نمایش وضعیت نوبت متقاضیان در صف باید نوشته شود. که به صورت لحظه ای وضعیت صف نشان داده میشود. در بخش جستجوگر نیز باید نام بیمارستان، نام پزشک، روز کاری، ساعت و غیره مشخص شود. این بخش برای مراکز درمانی و بیمارستان ها بسیار لازم است.

 

  • در بخش پرداخت الکترونیک کاربر با انتخاب زمان هزینه مربوطه را با درگاه های بانکی پرداخت خواهد کرد. و سپس کد رهگیری مربوطه را دریافت میکند. که از این پس بتواند با آن کد پیگیری های خود را انجام دهد. در این میان بخشی نیز باید برای پیگیری سفارشات وجود داشته باشد. تا بیماران و مراجعه کنندگان بتوانند شکایت و انتقاد خود را ثبت نمایند. و از این طریق بتوانند به اطلاع مدیریت سازمان یا رئیس بیمارستان برسانند.

 

  • به منظور یادآوری زمان حضور بیمار باید پیامک و ایمیلی برای آنان ارسال شود. یا از این طریق برای لغو رزرو ها اطلاع رسانی کنید. در بخش تحلیل ها و آمار نمودارهایی از بازدیدها و وضعیت مراجعه کنندگان وبیماران قرار دهید.

طراحی اپلیکیشن نوبت دهی

یکی از خدمات ما در کنار ساخت سایت نوبت دهی آنلاین، طراحی اپلیکیشن نوبت دهی است. شما میتوانید از این طریق به شیوه بهتری به کاربران خود خدمات رسانی کنید. لازم به ذکر است که ساخت اپلیکیشن نوبت دهی برای ارائه خدمات بهتر به بیماران یا مراجعه کنندگان شما است. در طراحی سایت داروخانه آنلاین نیز برای بسیاری از مشتراین خود بخشی برای نوبت دهی قرار میدهیم تا تعامل بهتر با کاربران خود داشته باشند. 

یک سایت دولتی نیز برای نوبت دهی به مراجعه کنندگان خود به این سیستم نیاز دارید. این باعث میشود که هم تعداد مراجعه کنندگان زیاد نباشد. و هم اینکه هرکس به نوبت آمده و کارهای خود را انجام دهد. هر شخصی باید این را درنظر بگیرد که سایت های نوبت دهی همگی بر این اصل هستند که وضعیت مراجعه کنندگان بهبود پیدا کند. با توجه به شیوع بیماری کووید هر مرکز درمانی، دولتی، خصوصی و غیره به این سیستم نیاز دارد زیرا اگر نداشته باشد در شیوع بیماری مقصر خواهد بود.

طراحی اپلیکیشن نوبت دهی

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها