قیمت سئو

شما با دانستن قیمت یک محصول یا خدماتی میتوانید در مورد تهیه یا عدم تهیه آن فکر کنید. قیمت سئو و برآورد هزینه ها همیشه یکی از عامل های مهم برای تصمیم گیری بوده است. سئو سایت و طراحی سایت نیز از این قضیه مسثنی نخواهد بود. تعرفه سئو و بهینه سازی سایت با توجه به ساعات کارکرد در نظر گرفته خواهد شد. که سایت به سایت و تجارت با تجارت فرق خواهد کرد. برای اینکه کمک کنیم که بتر تصمیم بگیرید عواملی که بر روی هزینه های سئو موثر بوده اند را برایتان توضیح خواهیم داد.

شرکت طراحی و سئو سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) همیشه در تلاش این است که علت ها را برای شما توضیح دهد. اینکه هر پروژه چه مقدار زمان میبرد، چه نوع ماژول هایی و چگونه نوشته خواهند شد و اینکه قیمت ها بر چه اساسی تنظیم میشوند. خود را موظف دانسته ایم تا تمام موارد را برای مشتریان و مخاطبانمان شفاف سازی نماییم. در ادامه سعی میکنیم که برآورد هزینه سئو و قیمت بهینه سازی سایت را توضیح دهیم. اگر جایی برای شما مبهم بود میتوانید با مشاوران ما به صورت آنلاین مشورت کنید.

برآورد هزینه سئو سایت

شرکت طراحی سایت معتبر بعد از پیاده سازی طراحی سایت به اکثر مشتریان خود توصیه میکند که اقدام به انجام سئو و بهینه سازی سایت خود نیز کنند. بسیاری این کار را زمان بر و هزینه بر میدانند. عده ای نیز با تحقیق متوجه سود آوری و مزیت های سئو سایت میشوند. و از پیشنهاد ما حمایت میکنند. این که قیمت سئو و قیمت بهینه سازی سایت چقدر است ؟ تماما سوالاتی است که از ما پرسیده میشود. به همین دلیل در این قیمت قصد داریم که تا جای ممکن شما را راهنمایی کنیم.

اول این که عرض کنیم سئو سایت کالایی نیست که میخرید. و میتوانید با توجه به نمونه های مشابه کالا قیمت آن را بسنجید. سئو و بهینه سازی سایت ترکیبی از دانش، تخصص و تجربه است. که باید به شیوه ای هنرمندانه عمل کرد و سایت شما را در کمترین زمان به رتبه های خوبی رساند.

عمده ترین عامل تاثیرگذار بر روی قیمت سئو سایت و قیمت بهینه سازی حجم کاری است که باید برای کسب و کار شما انجام شود. عوامل مختلف بر قیمت سئو تاثیر میگذارند که ما در قرارداد سئو به جزئیات نیازهای شما میپردازیم. ما بر اساس نیاز مشتریان چند قرارداد تنظی میکنیم که طرف مورنظر بتواند بهترین انتخاب را داشته باشد.

برآورد هزینه سئو سایت

محاسبه قیمت سئو سایت

نحوه محاسبه قیمت سئو به این صورت است. که کلیدهای پایه، کلید واژه های متوسط، کلید واژه های سخت و خیلی سخت هر کدام تفکیک میشوند. پایه کلید واژه های بسیار آسانی هستند که قیمت سئو بر روی این عبارات کلیدی پایین تر است. چون ساده هستند و زود نیز به نتیجه میرسید.

کلید واژه های متوسط نسبت به عبارات پایه ای خلاصه تر هستند. هرچه عبارات کلیدی کوتاه تر باشد به درجه سختی کلید واژه اضافه خواهد کرد.  برای مثال طراحی سایت فروشگاهی کیف و لباس زنانه یک کلید واژه پایه و در ادامه طراحی سایت فروشگاهی کیف و لباس یک کلید واژه سخت و طراحی سایت فروشگاهی یک کلید واژه سخت و در ادامه کلید واژه طراحی سایت یک کلید واژه بسیار سخت است. زیرا طیف گسترده تری از سایت ها را دربر میگیرد. و هرچه کلید واژه کلی تر شود سخت تر و هرچه تمرکز آن بر روی موضوعی بیشتر باشد و جزئیات اعلام شود راحت تر خواهد بود.

شایان ذکر است که مدت زمان قرارداد سئو سایت و بهینه سازی سایت حداقل 6 ماه میباشد.

هزینه بک لینک و رپورتاژ آگهی بر عهده شما عزیزان است.

فرم تخمین هزینه سئو


تاثیر کسب و کار و رقبا بر قیمت سئو سایت

تاثیر کسب و کار و رقبا بر قیمت سئو سایت

یکی از عوامل مهم تاثیرگذار بر قیمت سئو و قیمت بهینه سازی سایت حوزه فعالیت شما است. این که کسب و کار شما در چه وضعیتی قرار داد. و اینکه رقیبان شما چه جایگاهی دارند. بر روی هزینه سئو شما بسیار تاثیرگذار است. کسب و کارهایی که رقیبان بیشتری داشته باشند. به منظور این است که میزان جستجوی مشتریان در مورد آنان نیز بیشتر است. تجارت هایی که میزان جستجو در گوگل مرتبط با آن ها کمتر است و رقابتشان پایین باشد. زودتر و راحت تر سئو میشوند و در رتبه بالایی قرار میگیرند.

برای مثال در حوزه طراحی سایت، عبارات کلیدی طراحی سایت فروشگاهی بسیار ترند است. و بسیاری از شرکت های طراحی سایت برای قرار گرفتن در رتبه های اول سرچ مرتبط با این کلمه کلیدی، بسیار تلاش میکنند. اما عباراتی مانند طراحی سایت گل فروشی با وردپرس کمتر سرچ میشود. و رقابت در این عبارت کلیدی کمتر است. و در کمترین زمان با تولید محتوای مناسب میتوان مرتبط با این واژه در صفحه اول گوگل قرار گرفت.

اگر یک سایت فروشگاهی دارید طبیعتا افراد زیادی با عبارت کلیدی خرید گوشی به سایت شما می آیند. زیرا این کلمه به تنهایی حدود 3000 بار در ماه جستجو میشود. و تصور کنید که هر سایت فروشگاه اینترنتی در تلاش است در جایگاه بالایی تری قرار بگیرد. تا این مشتریان بالقوه که عبارت خرید گوشی را سرچ میکنند به سایت خود دعوت کند. سئو سایت فروشگاهی را جدی بگیرید.

انواع برآورد قیمت سئو سایت

خدمات سئو سایت متفاوت هستند. مشاوران ما با بررسی کب و کار شما و دیگر عوامل به شما خدمات مختلف سئو را پیشنهاد میدهند. که با توجه به بودجه خود میتوانید انتخاب نمایید. چون برای ما مهم این است که با کمترین بودجه بهترین نتیجه را بگیرید. و رضایت شما مهمترین اصل برای شرکت ما است.

به سبت نوع سئو سایت که ادامه به آن پرداخته میشود. قیمت سئو و قیمت بهینه سازی سایت نیز تغییر میکند. ما در پکیج های خود سئو ماهانه، سئو ساعتی، سئو پروژه ای و سئو کلید واژه را داریم. که بسیاری از شرکت ها و سایت ها بر اساس همین سئو کلید واژه کار میکنند. که نتیجه بخش بوده است. اما عده ای با توجه به تخصصی که دارند مشاور سئو نیاز دارند. که چم خم سئو سایت را به صورت ساعتی خدمتشان توضیح دهد.

انواع برآورد قیمت سئو سایت
قیمت سئو ساعتی

قیمت سئو ساعتی

قیمت سئو ساعتی بر اساس ساعاتی که سئو کار در اختیار شما قرار میگذارد مشخص میشود. این نوع قرارداد ها برای صاحبان کسب و کارهایی است که به مباحث فنی سئو سایت آشنایی دارند. و با چند ساعت مشاوره با متخصص سئو سایت میتوانند نیاز خود را برطرف کنند.

مزیت سئو ساعتی این است. که با بودجه کم خود میتوانید برای پیشبرد سئو سایت خود قدمی بردارید. اما خوب در سئو ساعتی نتیجه کار قطعی نخواهد بود. چون صاحب سایت از دانش لازم سئو سایت برخوردار نیست.

قیمت سئو ماهانه

هدف سئو ماهانه تمرکز بر روی کلمه کلیدی خاصی نمیکند. و صرفا هدف آن بهبود وضعیت سایت است. که از همه لحاظ سئو کار تلاش میکند که نوع طراحی و ساختار سایت شما را بهبود دهد. تا از نظر ساختاری بهینه سازی شود. که قیمت سئو به صورت ماهانه پرداخت میشود. و متخصص سئو هر ماه گزارش کاری از موارد انجام شده را به صاحب سایت ارسال میکند.

مزیت سئو ماهانه این است که سایت شما در سلامت و بهبود کامل خواهد بود. زیرا سایت نیز باید مانند وسیله و سیستم ها مرتا ارزیابی شود. و در صورت وجود باگ، کندی، قطعی و دیگر موارد بهینه سازی شود. هر چه کیفیت سایت شما بالاترباشد. از نظر قوانین سئو گوگل نیز در رتبه های بالاتری قرار میگیرید. و هزینه ای که پرداخت میکنید در طولانی مدت برای شما ماندگار است.

قیمت سئو ماهانه
قیمت سئو پروژه ای

قیمت سئو پروژه ای

قیمت سئو پروژه ای بعد از برگزاری جلسات با کارفرما و بررسی سایت و کسب و کار شما تعیین میشود. بر روی یک سری اهداف قرار داد سئو بسته میشود. که این اهداف میتواند برای بهبود رتبه سایت، افزایش فروش، بالا رفتن نرخ بازدید، بالا رفتن نرخ کلیک و غیره باشد. که شرکت سئو بر اساس این اهداف قیمت سئو و قیمت بهینه سازی سایت را محاسبه میکند.

مزیت سئو پروژه ای این است که نتایج و گزارش ها نسبت به هدف مشخص شده تنظیم و ارسال میشود. که با همین گزارش ها میتوانیم اعلام داریم که چه اقداماتی بر روی سایت شما صورت گرفته.

قیمت سئو کلمه کلیدی

قیمت سئو کلمه کلیدی بر اساس کلمات، درجه سختی کلمات تعیین میشود. در جلسه بین کارفرما و ما تعدادی کلمات و عبارات کلیدی مشخص میشود. هدف اصلی این است که سایت شما نسبت به کلمات کلیدی مشخص شده بهبود رتبه داشته باشد. هرچه بیشتر کار شود. گوگل نیز هنگام جستجوی کاربر بر اساس آن کلمه کلیدی سایت شما را در نتایج اولیه نشان میدهد.

مزیت سئو کلمه کلیدی نتیجه مشخص آن است. که قابلیت اندازه گیری دارد. در ابتدای پروژه رتبه سایت را در آن کلمه کلیدی مشخص میکنیم. و در پایان کار نیز رتبه آن صفحه از سایت با کلمه کلیدی مشخص خواهیم کرد.  سئو کلمه کلیدی البته چیزی نیست که با رسیدن به نتیجه رها کنید. زیرا همواره سایت ها در کلمه های کلیدی مرتبط با کسب و کار خود در حال تلاش هستند و همین امر منجر به ناپداری جایگاه شما خواهد شد.

قیمت سئو کلمه کلیدی

قیمت سئو

تاثیر نوع cms بر قیمت سئو سایت

نوع CMS بر روی قیمت سئو و قیمت بهینه سازی سایت تاثیرگذار است. انواع CMS های مختلفی وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند. و بسته به نوع کسب و کار شما CMS برای  شما در نظر گرفته میشود. اگر سایت شما حرفه ای باشد. و نیاز به طراحی سایت اختصاصی داشته باشید. از CMS های آماده استفاده نخواهد شد. و از ابتدا سایت برای شما با زبان های برنامه نویسی متناسب کدنویسی خواهد شد. و شما در انتها صاحب CMS اختصاصی خود خواهید بود.

طراحی CMS اختصاصی بر اساس نیازها و امکاناتی که میخواهید خواهد بود. سایت فروشگاهی، سایت صرافی ارز دیجیتال و یا پرتال سازمانی و دیگر سایت های نظیر نیاز به طراحی اختصاصی دارند. اما برای بسیاری از پلن طراحی سایت با وردپرس استفاده میکنیم. که نوع cms وردپرس خواهد بود که سرعت بالا و هزینه کمتری دارد. و کار با آن برای شما راحت تر خواهد بود. البته قالب وردپرس از ابتدا برای شما در صورت درخواست کدنویسی خواهد شد. و سئو سایت وردپرس راحت تر است.

تاثیر آسانی در قیمت سئو سایت

سیستم های مدریت محتواهای آماده نظیر وردپرس ابزارهای خوبی برای سئو سایت و بهینه سایت ارائه میدهند. به همین دلیل از محبوبیت زیادی در میان مردم و سئو کاران برخوردارند. قیمت سئو و قیمت بهینه سازی در طراحی سایت با وردپرس آسان ترو سریع تر است. اما برای هزینه سئو سایت اختصاصی به دلیل اینکه به صورت اختصاصی و منحصر به فرد ساخته شده است. نیاز به زمان بیشتری برای سئو سایت خواهد داشت. زیرا سیستم مدیریت محتوای اختصاصی ویژگی های خاص خود را دارد.

سئو سایت اختصاصی از آنجایی که از سیستم مدیریت محتوای خاص خود برخوردار است. ابزارهایی مثال وردپرس را ندارد و سخت تر از وردپرس است. وردپرس ابزارها و ماژول هایی برای سئو سایت دارند که به سئو کار بسیار کمک خواهد کرد.

تاثیر آسانی در قیمت سئو سایت
تاثیر سرعت در قیمت سئو سایت

تاثیر سرعت در قیمت سئو سایت

سیستم های مدیریت محتوایی نظیر وردپرس اعتبار بسیار زیادی در گوگل دارند. به دلیل اینکه افراد زیادی در دنیا با این پلتفرم کار میکنند و نتایج بسیار خوبی نیز به دست آورده اند. و همین موضوع باعث شده که موتور جستجوگر گوگل سایت وردپرسی را زودتر شناسایی کند. در واقع سیستم مدیریت محتوای وردپرس درس خود را پیش گوگل پس داده است. اما اگر یک سیستم مدیریت اختصاصی داشته باشید سئو سایت شما زمان بر خواهد بود. سیستم وردپرس افزونه هایی دارد که برای سئو سایت مفید هستند.

قیمت سئو سایت

 تاثیر وضعیت فعلی سایت بر قیمت سئو سایت

این که سایت در چه وضعیتی قرار دارد بر روی قیمت سئو و قیمت بهینه سازی سایت تاثیر زیادی میگذارد. شرکت سئو سایت ما وضعیت کدها، نوع تولید محتوای سایت، وضعیت لینک سازی داخلی و خارجی سایت را بررسی میکند. و همچنین به رتبه فعلی شما در گوگل نیز بستگی دارد. اگر سایتی از نظر طراحی سایت بهینه بود باشد. و اقداماتی بر روی سئو و بهینه سازی سایت خود انجام داده باشد. به طبع هزینه سئو سایت و قیمت بهینه سازی آن نسبت به سایتی که خلاف این بوده است کم تر است.

در ادامه در مورد مواردی که وضعیت فعلی سایت شما را مشخص میکنند بحث خواهیم کرد. و در مورد انواع خدمات سئو سایت خارجی و داخلی که برای سایت صورت میگیرد توضیحاتی خواهیم داد. اگر طراحی سایت خدماتی را به شرکت ما محول کرده اید. پیشنهاد ما به شما این است که مانند یک سایت فروشگاهی اقدام به بهینه سازی سایت خود کنید. و در ادامه انواع سئو را بهتر بشناسید تا بتوانید در مورد سئو سایت حرفه ای خود بهتر تصیم گیری کنید.

قیمت سئو تکنیکال

قیمت سئو تکنیکال

سئو تکنیکال را سئو سبز نیز میگویند. که از دلایل اهمیت آن میتوان به افزایش سرعت سایت، افزایش امنیت سایت، بهبود کدنویسی و غیره اشاره کرد. سئو تکنیکال همانظور که از نام آن مشخص است به مورادی فنی سایت میردازد که میتوان به بهینه سازی تصاویر سایت، کدهای سایت، ساختار لینک های شکسته، امنیت وب سایت، ساختار بهینه برای ربات های گوگل و غیره اشاره کرد. موارد فنی مربوط به سایت شما باید بهبود پیدا کند. و اگر سئو تکنیکال را جدی نگیرید. دچار مشکلات جبران ناپذیری در آینده خواهید شد.

قیمت سئو تکنیکال به گونه ای نیست که بتوان آن را اندازه گیری کرد. و به مقدار زمنی که برای آن پرداخته میشود میتوان توجه کرد. اما گر حدودی حساب کنیم تقریبا 25 درصد از کل قیمت سئو را شامل خواهد شد.

قیمت سئو داخلی

سئو سایت داخلی همانطور که از نام آن مشخص است. مربوط به اقداماتی است که باید داخل سایت انجام شود. تولید محتوای بهینه در سایت، لینک سازی داخلی و غیره از مواردی است که باید اهمیت بسیار بالایی دارد. قیمت سئو داخلی تقریبا نیمی از قیمت سئو و بهینه سازی سایت را تشکیل میدهد. که تاثیر بسیار مثبتی در روند سئو سایت شما خواهد داشت. نوع تولید محتوای بهینه تاثیر زیادی بر روی سئو سایت شما خواهد داشت. یکی از موارد مهم در سئو داخلی که باید توجه شود ارتباط میان صفحات مختلف است که در بخش لینک سازی داخلی به صورت کامل در مورد آن صحبت کرده ایم که میتوانید از دستورالعمل های سئو لینک های داخلی استفاده نمایید.

قیمت سئو داخلی
قیمت سئو خارجی

قیمت سئو خارجی

سئو سایت خارجی همانطور که نامش مشخص است مربوط به اقدام سئو سایت است که در خارج از سایت انجام میشود. برای قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل باید سئو خارجی سایت را نیز جدی بگیرید. یک سایت هرچه قدر هم از نظر داخلی و ساختاری بهینه و درست باشد. باز هم برای اینکه در جایگاه های بالا دیده شود نیاز به معرفی خود دارد. گوگل باید ارتباطی میان شما و دیگر سایت ها پیدا کند.

 طریق بک لینک گیری از سایت های معتبر، وبلاگ نویسی و غیره از مواردی است که باعث اعتماد هرچه بیشتر گوگل به شما خواهد بود. قیمت سئو خارجی 25 درصد از کل پروژه است. البته شایان ذکر است که همه این اعداد نسبی است. و سایت به سایت متفاوت خواهد بود. زیرا در قرار داد پروژه شما برآورد قیمت سئو و قیمت بهینه سازی سایت با جرئیات نوشته میشود. و این درصد موثر بودن نوع سئو در آن جا تغییر میکند.

قیمت سئو تضمینی سایت

یکی از عامل های تاثیرگذار بر هزینه سئو نوع خدمات سئو شرکت است. برای مثال برای برخی از کسب و کار ها وسایت ها قرارداد سئو تضمینی انعقاد میشود. در آن مشخص میشود که در مدت زمان مشخص با کلید واژه های مشخص سایت شما در صفحه اول گوگل قرار میگیرد. که مدت این قرار داد بین 6 تا 9 ماه است. که اگر ثمر بخش نباشد هزینه سئو سایت به شما بازگردانده خواهد شد. سئو تضمینی و بهینه سازی تضمینی ممکن است اسمی وسوسه انگیز برای شما داشته باشد.

اما هدف ما نتیجه بخش بودن پروژه شما است. اگر غیر این باشد از همان ابتدا اعلام میداریم که سئو تضمینی در حال حاضر برای شما مناسب نیست و باید برای سایت شما سئو اصولی انجام شود. تا با قرار گرفتن در جایگاه مشخص سپس قرارداد سئو تضمینی و بهینه سازی تضمینی اتعقاد شود. از شرکت هایی که از همان ابتدا تضمین جایگاه و رتبه شما را میگنند دوری کنید. زیرا تحلیل و آنالیز این مسئله زمان بر است. و نمیتوان به یک بررسی حزئی به این نتیجه یا ایده رسید.

قیمت سئو تضمینی
قیمت پشتیبانی سئو سایت

قیمت پشتیبانی سئو سایت

بعد از اینکه پکیج های سئو سایت را انتاب کردید. و در زمان مشخصی به نتیجه دلخواه خود درگوگل رسیده اید. نوبت به پشتیبانی سئو سایت شما میرسد. همانطور که میدانید جایگاه ها در نتایج گوگل ناپایدار هستند. ممکن است حال روی یک کلمه کلیدی جستجو نمایید. و نام یک سایت تبلیغاتی را در رتبه سوم ببینید. و فردای آن روز که سرچ کنید نام آن سایت را در رتبه هفتم خواهید دید. این نشان دهنده انعطاف پذیری ربات های گوگل است. که مدام در حال بررسی سایت ها هستند.

اگر سایتی بیشتر از شما کار کند. که میتواند لینک سازی، تولید محتوا، بازاریابی اینترنتی و غیره باشد. منجر به این میشود که رتبه آن بالاتر از شما قرار گیرد. و اگر فرآیند سئو و بهینه سازی سایت خود را برای مدتی قطع کنید. رتبه شما روز به روز پایین تر خواهد رفت و افت موقعیت پیدا میکنید. که با این روند متضرر هزینه های بیشتری خواهید شد. قیمت سئو  برای پشتیبانی به میزان وظابق و وقتی گذاشته میشود بستگی دارد.

انتخاب بهترین شرکت سئو

اگر شما در اینترنت برآورد هزینه سئو سایت یا لیست قیمت سئو را جستجو کنید با انبوهی از شرکت های طراحی سایت و سایت هایی که خدمات سئو انجام میدهند مواجه میشوید و این برای افراد عادی باعث ایجاد سردرگمی میشود زیرا شما نمیدانید که چه شرکتی را انتخاب نمایید. 

بعضی از سایت ها هزینه های بسیار کم و بعضی از سایت ها تعرفه سئو سایت را بسیار بالا اعلام میکنند. از نظر ما همه این موارد تخمینی است و تا سایت شما مشاهده و تحلیل نشود نمیتوان قیمت دقیق اعلام کرد. از نظر ما سایتی وجود ندارد که به صفحه اول گوگل نرسد. مگر اینکه زمان بسیار بیشتری را باید سپری کند که در ابتدای کار به مشتریان اعلام میکنیم. برای مثال مشتریانی داشتیم که چون وضعیت سایت آن ها از لحاظ فنی و محتوایی مناسب نبود اعلام کردیم که باید حداقل یک سال منتظر بمانند. تعدادی از آن ها پذیرفتند و تعدادی نیز به سراغ شرکت هایی که کلاه سیاه انجام میدهند رفتند تا بتوانند زودتر به نتیجه برسند. اما امان از اینکه صرفا چند ماه میتوانند دوام بیاورند. 

انتخاب بهترین شرکت سئو
لیست قیمت سئو

لیست قیمت سئو

قبل از بررسی ساختا های مختلف قیمت گذاری باید به این توجه کنیم که وقتی صحبت از هزینه سئو میشود منظور چه چیزی است. زیرا بسیاری از افرادی که درخواست سفارش سئو و بهینه سازی سایت میدهند این نوع محاسبان هزینه ها و نوع خدماتی که ارائه میشوند را به خوبی اطلاع ندارند. در واقع هزینه ای که بابت سئو سایت میکنید برای این است که بتوانید در نتایج اولیه گوگل به رتبه بالایی برسید. بهود جایگاه شما به نوع خدمات و نوع پکیج سئویی که انتخاب میکنید بررسی خواهد داشت.

البته لازم به ذکر است که کارشناسان ما تمامی موارد را چه به صورت شفاهی و چه به صورت سند وار به شما توضیح خواهند داد. برای مثال اینکه شما نیز به چه پکیج سئو سایتی دارد و چقدر زمان بر خواهد بود. ممکن است که یک سایتی ظرف 3 ماه در صفحه اول گوگل قرار بگیرد. و یک سایتی بعد از یک چندین ماه نتواند در صفحات اولیه گوگل قرار بگیرد. ما همیشه هدف را بر این میگذاریم که سایت شما را به صفحه اول گوگل برسانیم. و در آنجا قرارداد ما با شما به اتمام خواهد رسید و صرفا میتوانید در صورت تکمیل قرارداد پشتیبانی سئو را داشته باشید که متخصصان وضعیت سایت شما را مانیتورینگ نمایند.

نوع هزینه سئو سایت

هزینه سئو ساعتی

این سئو مختص افرادی است که میخواهند شرکت به عنوان مشاوره سئو با آن ها به صورت ساعتی همکاری کند.

هزینه نگهداری ماهیانه

هزینه سئو ماهیانه با این صورت است که متخصصان سئو به شما اعلام میکنند که به صورت تخمینی سایت شما باید حداقل 4 ماه زیر نظر تیم سئو باشد تا بتوانید به رتبه تخمینی N برسید. که شما باید یک قیمت ثابتی که در قرارداد مشخص میشود را ماهیانه پرداخت نمایید.

هزینه سئو پروژه ای

گاهی اوقات شرکت با تصمیم مشتری یک قرارداد پروژه ای میبند که برای پروژه های بزرگ است که میخواهند تا اتمام پروژه در رتبه مشخصی در گوگل قرار بگیرند که برآورد هزینه ها در قرارداد اعلام میشود.

تعرفه انواع سئو

هزینه سئو فنی (Technical SEO)

سئو فنی همانطور که از نامش مشخص است بر روی ساختار داخلی سایت، کدنویسی سایت، بهبود سرعت سایت و دیگر موارد صورت میگیرد.

هزینه سئو داخلی (On Page SEO)

سئو داخلی در مورد ساختار هر صفحه از نظر طراحی، محتوایی و ارتباط میان صفحات سایت است.

هزینه تولید محتوای سئو شده (Content SEO)

محتوای سئو با توجه به نامش در مورد تولید محتوای باکیفیت، بهینه شده و سئو شده مطابق با کلمات کلیدی تعیین شده است که یکی از فاکتورهای کهم گوگل است.

هزینه سئو خارجی

سئو خارجی در مورد هر اقدامی در خارج از سایت شما است که میتوانید به موارد بازاریابی، تبلیغاتی، رپورتاژ آگهی، فعالیت در شبکه ها یاجتماعی، گرفتن بک لینک از سایت ها و غیره اشاره کرد.

سئو محلی

سئو محلی نوعی از سئو است که برای مشاغل محلی بسیار مناسب است. از هدف شما این است که مشتریان نزدیک به خود را برای بازدید جذب کنید میتوانید استفاده کنید که ثبت در گوگل مپ یکی از اقدامات است.

سئو موبایل

سئو موبایل به صورت اختصاصی بوده و صرفا برای تلفن های همراه است. زیرا اکثر افراد با تلفن های همراه خود در گوگل جستجو انجام میدهند. الگوریتم mobile-first Index یکی از الگوریتم های مهم گوگل است که باعث میشود وضعیت سایت در موبایل بسیار بهتر باشد.

سئو تجارت الکترونیکی (eCommerce SEO)

این نوع بهینه سازی برای سئو سایت فروشگاهی است که بسیار پیچیده تر از سئو سایت هایی مانند شرکتی است. یکی از موارد مهم در آن سئو دسته بندی محصولات است که باید به درستی انجام شود. سایت شما باید با هر محصولی که کاربران جستجو میکنند در گوگل دیده شوند.

انواع پکیج های سئو سایت

با انتخاب هر یک از پکیج های زیرا تمامی موارد مربوط به سئو سایت که اعلام شد بسته به نوع پکیج تماما انجام خواهد شد و گزارش آن ها هفتگی یا ماهیانه ارسال میشود.

 • پکیج سئو ارزان یا برنزی
 • پکیج سئو میان رده یا نقره ای
 • پکیج سئو حرفه ای یا طلایی

 

پکیج طلایی سئو سایت

پکیج طلایی

10 میلیون تومان … ماهانه

 • تمامی موارد پکیج نقره ای
 • تعداد 60 کلیدواژه هدف + 15 کلمه متوسط +5 کلمه سخت + 1 کلمه خیلی سخت
 • افزایش تعداد کلیک تا 200 کلیک روزانه
 • تدوین گوگل ادز
 • مشاوره راه اندازی فروش آنلاین
 • مشاوره دیجیتال مارکتینگ در اینستاگرام
 • مشاوره تخصصی مدیریت محتوا

…….

پکیج نقره ای بهینه سازی سایت 

پکیج نقره ای

7 میلیون تومان … ماهانه

 • تمامی موارد پکیج برنزی
 • تعداد 40 کلیدواژه هدف + 13 کلمه متوسط + 3 کلمه سخت
 • افزایش تعداد کلیک تا 100 کلیک روزانه
 • تدوین و نگارش رپورتاژ
 • افزایش DA وب سایت شما
 • رفع خطاهای وب سایت
 • تولید استراکچر دیتا گوگل

…….

پکیج برنزی سئو سایت

پکیج برنزی

5 میلیون تومان … ماهانه

 • تمامی موارد سئو سایت
 • تعداد 30 کلیدواژه هدف + 10 کلمه متوسط
 • کسب رتبه برتر
 • افزایش تعداد کلیک تا 50 کلیک روزانه
 • بهینه سازی لینک های داخلی و خارجی
 • گواهینامه ssl رایگان
 • مشاوره در زمینه تولید محتوای هدفمند
 • بررسی محتوای باگذاری شده تا پایان قرارداد

…….

لیست تعرفه سئو 

با توجه به آنکه با انواع سئو آشنا شدید میتوانید لیست هزینه انواع سئو را نیز در فرم بالا محاسبه کنید. درنظر داشته باشید که قیمت سئو بر اساس سه اصل محاسبه میشود :

 • نوع هزینه سئو سایت (قیمت ساعتی،هزینه پروژه ای و هزینه نگهداری ماهیانه سایت)
 • اصول و قواعد سئو ( سئو فنی، سئو داخلی، محتوای سئو، سئو محلی، سئو خارجی، سئو موبایل، سئو تجارت اکترونیکی )
 • انتخاب پکیج تعرفه سئو که توسط خود به صورت ماهیانه انتخا میکنید (برنزی، نقره ای و طلایی)

با توجه به درنظر گرفتن این اصول لیست قیمت سئو و بهینه سازی سایت برای شما مشخص خواهد شد. کافی است که همین حالا با تیم پشتیبانی ما در تماس باشید تا به شما کمک نمایند.

لیست تعرفه سئو
سفارش سئو سایت

سفارش سئو

چنانچه دارای سایت هستید. و نیاز دارید تا در نتایج اولیه گوگل باشید فرم سفارش سئو سایت را برای پشتیبانی ما ارسال کنید تا اولین فرصت با شما تماس بگیریم. اگر نیاز به طراحی سایت نیز دارید اعلام فرمایید تا طراحی سایت بر اساس اصول سئو و بهینه سازی برای شما انجام شود. شایان ذکر است که تمامی طراحی سایت ها با توجه به قرارداد برای شما تماما اعمال خواهد شد.

قیمت سئو

همین حالا شروع کنید

شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد ( دئووب ) آماده خدمات رسانی

به شما عزیزان میباشد

شبکه های اجتماعی شرکت وب سازان مرصاد ( دئووب )

Subscribe to the dewoweb article and Newsletter