شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد
بهینه سازی سایت برای جستجوی صوتی

چگونگی بهینه سازی سایت برای جستجوی صوتی

چند دهه پیش ایده صحبت کزدن با دستیارهای رباتی تخیلی به نظر میرسید. اما حال شما میتوانید حتی مشاوره با این ربات ها داشته باشید تا بتوانید بهترین پاسخ را دریافت کنید. از گوشی های هوشمند گرفته تا بلندگوها و تلویزیون های هوشمند همه همراه با دستیار مجازی هستند. به جای اینکه زمان برای تایپ کردن بگذارید به راحتی میتوانید با صحبت کردن منظور خود را برسانید.
فهرست مطالب

نکته ای که اینجا مطرح میشود این است که یک جستجوی صوتی معمولی با جستجوی متنی یکسان نیست. هنگامی که با دستگاه های خود صحبت میکنید سوالات را به گونه متفاوت دریافت میکنیم. کارشناسان و بازاریابان سئو باید برای بتوانید این گروه از کاربران را با وقف دادن محتوای سایت خود جذب کنند.

که ممکن است کافی نباشد زیرا سئو کردن سایت برای جستجو صوتی چندان کار آسانی نخواهد بود. دستگاه هایی که امکان جستجوی صوتی را میدهند معمولایک الی سه نتیجه برتر را برای یک کوئری میتوانند لیست کنند. برای رسیدن به آن نقطه باید به محتوای درجه یک و یک سئو صوتی درجه یک نیاز دارید که در این راهنما خدمت شما نشان خواهیم داد.

بهینه سازی جستجوی صوتی چیست ؟

بهینه سازی جستجوی صوتی مجموعه ای از تکنیک های سئو است که باعث میشود محتوای شما در نتایج جستجو ظاهر شود. هدف از بهینه سازی جستجوی صوتی این است که به سوالات متداول شما دسترسی داشته باشد. در این صورت فناوری های جستجوی صوتی و دستیاران مجازی صفحه شما را در نتایج جستجو به کاربران ارائه میدهند.

در یک جستجوی صوتی استاندارد کاربر جستجو را با عباراتی مانند “هی سیری” میپرسد. سپس یک سوال یا عبارت مانند اینکه چه روش های برای سئو سایت وجود دارد که سوال تخصصی است تا اینکه سوپرمارکت های اطراف من را نشان بده پاسخ میدهد.

دتسگاه با گفتار و نمایش نتایج برتر از موتور جستجو گوگل نمایش میدهد. هدف بهینه سازی جستجوی صوتی این است که بتواند تیر را به هدف بزند. شبیه عکس گرفتن یک نقطه از مجموعه ای جستجوی مرتبط است.

به اشتراک گذاری پست ها

 

ادامه دارد …..

تیم تحریریه وب سازان مرصاد
تیم تحریریه وب سازان مرصاد

تیم تحریریه وب سازان مرصاد متشکل از محتوا نویسان است که به کوشش آن ها مقالاتی برای افزایش دانش شما در زمینه طراحی سایت ، سئو و دیجیتال مارکتینگ تولید میشود.

پست های مرتبط را مطالعه کنید ...