شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد
تولید محتوای سایت فروشگاهی

تولید محتوای سایت فروشگاهی

تولید محتوای سایت فروشگاهی را جدی بگیرید. بسیاری از افراد بعد از طراحی سایت فروشگاهی تصور میکنند که باید بازدیدکننده داشته باشند. اما متاسفانه باید بهبود جایگاه سایت فروشگاهی خود تلاش کنید. از اصول دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید. که یکی از روش هایی که سخت ترین و بهترین راه است. سئو و بهینه سازی سایت فروشگاه اینترنتی شما میباشد. شما پس از وارد کردن تمام محصولات خود میتوانید به بازاریابی برای فروشگاه اینترنتی خود فکر کنید.

باید بازاریابی اینترنتی سایت فروشگاهی به صورت اصولی خود به کار ببرید. تولید محتوای سایت فروشگاهی یکی از لازمه های کسب و کار شما است. تصور نکنید که صرفا با قرار دادن محصولات در سایت فروشگاهی و طراحی زیبا میتوانید فروش خود را بالا ببرید. متاسفانه بهترین و شیک ترین فروشگاه اگر در انتهای یک خیابان بن بست باشد طول میکشد که بتواند محصولات خود را بفروش برساند. با تولید محتوا در سایت و استفاده از کلمات کلیدی مناسب میتوانید با کمک اصول سئو در صفحه اول گوگل قرار بگیرید.

با صرف نظر از اینکه در طراحی فروشگاه اینترنتی شما چه محصولاتی دارد. باید سبک تولید محتوای سایت فروشگاهی خود را بهبود دهید. محتوای یونیک و مطابق با قواعد سئو تضمین کننده رشد کسب و کار شما خواهد بود.

فهرست مطالب

تولید محتوا برای فروشگاه اینترنتی

راه اندازی سایت و قرار دادن محصولات در آن پله اول برای فعالیت در دنیای اینترنت است. موتورهای جستجوگر نظیر گوگل دائم محتوای سایت فروشگاهی شما را رصد میکند. و اگر فعالیت بسزایی داشته باشید. رتبه شما را بهبود میدهد. و شما را در صفحه اول گوگل قرار میدهد. اما همه این موارد به ساختار سایت و نوع محتوای ما بستگی دارد. تولید محتوای خلاقانه باعث جذب مشتری میشود. اگر صاحب یک فروشگاه اینترنتی هستید و مشتریان کمی دارید. تولید محتوا برای سایت فروشگاهی را بسیار جدی بگیرید.

مهم نیست که سایت شما خدماتی یا فروشگاهی یا هر نوع سایت دیگری باشد. آنچه که مهم است مطرح شدن شما در بازار اینترنت است. ممکن است به حدی قوی رفتار کنید که در بازارهای جهانی نیز جایگاهی داشته و اقدام به طراحی سایت چند زبانه کنید. اما شایان ذکر است که کم هزینه ترین روش بازاریابی محتوای مناسب در سایت و در سایر رسانه های اجتماعی است.

خدمات تولید محتوای سایت فروشگاهی

برای تولید محتوای سایت فروشگاهی از سرویس شرکت خدمات سایت استفاده کنید. که یک تیم متخصص با توجه به نوع محصول و نوع مشتریان شما اقدام به تولید محتوای خلاقانه کند. فعالیت در دنیای مجاری نیاز به تخصص در زمینه دیجیتال مارکتینگ را دارد. از ویژگی های استفاده از خدمات تولید محتوای سایت فروشگاهی از شرکت خدمات سایت محتوای بروز و بی نقص است.

اگر اصول تولید محتوای سایت فروشگاهی شما به درستی انجام شود. هزینه کمتری را برای تبلیغات اینترنتی میپردازید. زیرا با تولید محتوای اصولی از نظر سئو سایت، سایت شما در جایگاه خوبی قرار خواهد گرفت. و بخشی از بودجه خود برای میتوانید صرف برندسازی اینترنتی کنید. زیرا موتورهای جستجوگر مخاطبان را به سایت شما هدایت خواهد کرد.

برای پیروزی در رقابت تجارت آنلاین باید به بررسی رقبای خود بپردازید. تیم تولید محتوا میتواند به صورت هدفمند این کار را انجام دهد. اگر خدمات تولید محتوای سایت فروشگاهی را به شرکت طراحی سایت معتبر و مناسب بسپارید میتوانید وقت خود را صرف اهداف دیگری کنید.

روش های تولید محتوای سایت فروشگاهی

تدوین استراتژی محتوا و تولید محتوای سایت فروشگاهی میتواند انواع مختلفی داشته باشد. تولید محتوای تصویری، صوتی، متنی، ویدیویی و غیره از ماهیت های تولید محتوا در سایت فروشگاهی است. باید از این ماهیت ها هر یک در جای مشخص خود به کار ببرید. از نوشتن متن های طولانی بپرهزید. و به جای آن از پاراگراف های کوتاه استفاده نمایید. و در میان متن از تصاویر و المان های گرافیکی جذاب نیز استفاده کنید.

تکنیک تولید محتوای سایت فروشگاهی، رعایت قوانین کپی رایت، نوشتن متون یونیک و جذاب و در کنار این موارد استفاده به جا از المان های گرافیکی است. افراد زیادی در حوزه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خود موفق هستند. پس سعی کنید که از راه کارهای آن استفاده کنید و ایده های خود را به کار ببرید.

نوع محصولات و نوع مشتریان شما بر روی تولید محتوای سایت فروشگاهی شما اثرگذار خواهد بود. اگر افراد سرمایه دار مشتری شما هستند باید کیفیت محصولات و تولید محتوای خود را بالا ببرید. اگر قشر عام جامعه مشتریان شما هستند. باید طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری را اصولی رعایت کنید.

اصول تولید محتوای سایت فروشگاهی

تولید محتوای جزئیات محصولات فروشگاهی

در قسمت جزئیات باید محصول را به گونه ای ساده و در عین حال با نوشتن مشخصات کامل معرفی کنید. که تمام کاربران چه عام چه متخصص متوجه کارای محصول شما شوند. در قسمت جزئیات چند تصویر مشابه از محصول را بگذارید. اگر شما قصد فروش یک محصول دیجیتالی را دارید. باید به تفصیل در مورد ویژگی های فنی آن بنویسید. هرچه اطلاعات شما کامل تر باشد به مشتریان شما در انتخاب محصول کمک بیشتری خواهد کرد.

قرار دادن دکمه تاثیرگذار CTA

دکمه کال تو اکشن یا CTA برای دعوت کاربر از انجام اکشنی است. عباراتی مانند سفارش کالا، دموی محصول مشاهده جزئیات، مشاهده تصاویر و غیره میتواند بسیار تاثیرگذار باشند. شما باید به گونه ای از این دکمه ها با عناوین جذاب استفاده کنید. تا کاربر را ترغیب به کلیک کردن کنید. تاثیر رنگ دکمه و عنوان آن بسیار مهم است. شما در ابتدا نام محصول به همراه چند خط ویژگی آن را نمایش دهید. سپس برای خواندن مطالب بیشتر در مورد محصول یا سفارش آن اقدام به کلیک بر روی دکمه ها کند.

تولید ویدیو برای محصول

شما میتوانید با خدمات تولید محتوای ویدیویی به فروش محصول موردنظر کمک زیادی کنید. این ویدیو میتواند تیزر تبلیغاتی محصول یا ویدیوی آموزشی استفاده از محصول باشد. این ویدیو ها را علاوه بر سایت در شبکه های اجتماعی نیز به اشتراک بگذارید. استفاده از ویدیو برای تولید محتوا برای محصول سایت فروشگاهی یکی از ایده های ناب بازاریابی اینترنتی است. با ساخت ویدیو جذاب به تولید محتوای سایت فروشگاه اینترنتی کمک بسزایی میکنید. و نرخ ماندگاری کاربر در سایت را بالا میبرید.

نقد و بررسی محصولات

محتوایی به مقایسه چندین برند از محصولات بپردازد به سئو سایت فروشگاهی شما کمک میکند. با انتشار مقاله های مختلف در مورد محصولات به لینک سازی داخلی سایت خود کمک کنید. و صفحات محصولات را از نظر بالا ببرید. تولید محتوای سایت فروشگاهی هرچه قدر بیشتر باشد به نفع سایت شما خواهد بود. میتوانید مطالبی بنویسید که در آن پاسخ سوال های مشتریان خود را بدهید.

تولید محتوای جذاب

یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای علاوه بر محصولات با کیفیت و پشتیبانی خوب، نیاز به محتوای جذاب نیز دارد. محتوای خوب و خلاقانه ذهن کاربر را درگیر خواهد کرد. سعی کنید که بروز باشید و مطالب مفیدی را در سای خود روزانه قرار دهید. که این پویایی سایت شما را میرساند. نوشتن توضیحات و مطالب در مورد محصولات باعث رفع ابهام خریداران میشود. بسیاری از افراد اگر قصد خرید نداشته باشند. اما میخواهند با خواندن مطالب شما اطلاعات مفیدی در مورد کالاها کسب نمایند.

بازاریابی با تولید محتوای فروشگاهی

تفاوت فروشگاه اینترنتی با فروشگاه سنتی در نحوه بازاریابی و فروش محصولات است. یک سایت فروشگاه اینترنتی با تولید محتوای جذاب نیازی به بازاریاب نخواهد داشت. میتواند از روش های دیجیتال مارکتینگ که یکی از شاخه های آن سئو سایت است استفاده کند. تولید محتوا در سایت باید به گونه ای باشد که مخاطب تصور به خرید و استفاده از محصول را کند. بخش نقدر و بررسی کالا و ارسال نظرات کاربران به سئو سایت شما کمک میکند همچنین موجب برطرف شدن ابهام کاربران سایت میشود.

تنوع در دسته بندی محصولات

اگر صاحب یک سایت فروشگاهی با محصولات متنوع هستید. نحوه دسته بندی و گروه بندی محصولات را به صورت اصولی انجام دهید. دسته بندی در سایت فروشگاه اینترنتی میتواند بر حسب نام محصولات، قیمت، رنگ، مشخصات فنی، نوع محصول و غیره باشد. این کار کمک میکند که کاربر از امکانات و ویژگی های سایت شما به خوبی استفاده نماید.

صفحه اول سایت فروشگاهی

صفحه اول سایت فروشگاهی شما نمایانگر قدرت سایت شما است. تا میتوانید برای طراحی این صفحه از سایت وقت زیادی بگذارید. از رنگ بندی های بسیار زیبا، عناصر بصری و مطالب جذاب استفاده کنید. بنرها، پیشنهادات ویژه، پرفروش ها و غیره در صفحه اصلی سایت قرار میگیرد. بنابراین برای تولید محتوای سایت این قسمت را جدی بگیرید.

نتیجه 

هدف اصلی تولید محتوای سایت فروشگاهی جذب مشتری بیشتر است. به همین دلیل است که برای روی محتوا نویسی تاکید میشود. جذب مشتری با هر شیوه ای کاری غلط است. باید به گونه مطلب نویسی کنید که مشتری راغب به خرید از سایت فروشگاه آنلاین شما شود.

سعی کنید از جملات کوتاه، ساده و مفید در محتوا نویسی خود استفاده کنید. یکی از نکات تولید محتوا سایت فروشگاهی این است که محتوای شما صرفا فقط جنبه تبلیغاتی نداشته باشد. رعایت صداقت در تولید محتوا مهم است. سعی نکنید که با نوشته های طولانی مشتری را قانع به خرید کردن کنید. نوشتن جملات و پیام های کلیدی تاثیرگذارتر است یک نوشته طولانی است.

تولید محتوای سایت فروشگاهی نباید به گونه ای باشد که سبب خستگی کاربر شود. اگر میخواهید که در مورد یک محصول یا یک خدمت توضیحاتی ارائه دهید. باید به محصول را از دید افراد مختلف بنگرید. برخی از افراد تنها به رنگ و ظاهر محصول اهمیت میدهند. و برخی دیگر نیز به کارایی و کیفیت محصول اهمیت میدهند. که باید تمام موارد فنی محصول به صورت کامل در توضیحات محصول نوشته شود. محتوای سایت فروشگاهی باید به روز شود. این به روزرسانی میتواند مربوط به قیمت، موجودی، توضیحات و غیره باشد.

به اشتراک گذاری پست ها

ادامه دارد …..

تیم تحریریه وب سازان مرصاد
تیم تحریریه وب سازان مرصاد

تیم تحریریه وب سازان مرصاد متشکل از محتوا نویسان است که به کوشش آن ها مقالاتی برای افزایش دانش شما در زمینه طراحی سایت ، سئو و دیجیتال مارکتینگ تولید میشود.

پست های مرتبط را مطالعه کنید ...