طراحی اپلیکیشن در تهران

طراحی اپلیکیشن در تهران

طراحی اپلیکیشن در تهران

در اقصی نکات شهر تهران کسب و کار های کوچک و بزرگی قرار دارند. این کسب و کارها نیاز به دیدن شدن دارند. برا یدیده شدن یا میتوان شروع به تبلیغات های پر هزینه کرد. یا میتوان از روش های دیجیتال مارکتینگ استفاده کرد و در این میان به سودآوری زیادی رسید. یکی از روش های بازاریابی یک کسب و کار، مراجعه به شرکت طراحی اپلیکیشن در تهران و طراحی سایت است.

افراد عموما مدت زمان مشخصی را هر روز در اینترنت سپری میکنند. بنابراین شما میتوانید این افراد را جذب خود کنید. با طراحی اپلیکیشن در تهران از میتوان از این ویژگی افراد استفاده کرد. از آنجایی که رقابت میان کسب و کارها زیاد شده است اگر شما پیشرفتی نداشته باشید از رده خارج خواهید شد. بنابراین نه تنها برای پیشرفت، بلکه برای ماندن در عرصه رقابت باید اقدام به ساخت اپلیکیشن موبایل و سایت اختصاص خود کنید.

با استفاده از اپ شما میتوانید یک ارتباط دائمی با کاربران خود داشته باشید. و کسایی که سایت شما را مشاهده کردند در صورت تمایل اپلیکیشن شما را نصب میکنند. یا اینکه ممکن است در مارکت ها مثال اپل استور یا سیب چه اپلیکیشن شما را بیابند. بنابراین تمامی موارد برای شما منجر به افزایش مشتری و سود بیشتر خواهد شد. برندسازی در حاضر با تحمیل کردن ایده ها و خدمات به مشتری کارساز نیست. شما باید بتوانید با طراحی اپلیکیشن در تهران به صورت هوشمند افراد را به کسب و کار خود جذب کنید.

ساخت اپلیکیشن در تهران

کاربران امروز در وقت و زمان خود بیش از گذشته صرفه جویی میکنند. زیرا نیاز به این دارند که بتوانند کارهای مهمتری را در اولویت بالاتر انجام دهند. بنابراین بسیاری از کراهای روزانه و مهم خود را نیز توسط اپلیکیشن ها  انجام میدهند. انتقال پول توسط اپ های بانکی یکی از رایج ترین اقدامات رومزه افراد است. اما در گذشته به صورتی بود که شما باید حتما به بانک مراجعه میکردید. اجرای یک برنامه در گوشی همراه هوشمند سریع تر از اجرای آن توسط کامپیوتر است. و همچنین گوشی همراه در دسترس تر میباشد. با طراحی اپلیکیشن در تهران اشخاصی که نیاز به استفاده از برنامه در گوشی خود دارند را میتوانید جذب کنید.

شما در هر موقعیتی نمیتوانید از کامپیوتر شخصی خود استفاده کنید. اما گوشی تلفن همیشه همراه شما است و به آن نیاز دارید. بنباراین بهتر روش بازاریابی ساخت اپلیکیشن در تهران است. که به صورت نامحسوس برند ها خود را از طریق اپ در تلفن همره شما ذخیره کرده اند. طراحی اپ زمانی بسیار مورد توجه قرار گرفت که گوشی ها روز به روز در حال پیشرفته شدن بودند. الان اشخاص بسیاری از کارهای خود را میتوانند از طریق موبایل خود انجام دهند. اپ های مهمی برای ثال حسابداری،  مدیریت تیم و غره برای تلفن های همراه ساخته شدند که اشخاص در هر موقعیتی میتوانند استفاده کنند.

ساخت اپلیکیشن در تهران

طراحی اپلیکیشن در تهران

شرکت طراحی اپلیکیشن در تهران

شرکت طراحی اپلیکیشن در تهران

شرکت طراحی وب سایت و اپلیکیشن دئووب در زمینه های طراحی اپلیکیشن در تهران و سایر شهر ها و کشورها پروژه های متعددی را با موفقیت انجام داده است. کسب و کارهای زیادی هستند که برای گسترش کار خود به ما مراجعه میکنند. تقربا هر کسب و کاری نیاز اساسی به ساخت سایت و اپلیکیشن دارد. چون با گذر زمان همین گوشی های همراه منبعی میشوند که جای کامپیوتر های شخصی را خواهند گرفت.

از آنجایی که در شهر تهران کسب و کارها بیشتر از سایر شهر ها است. ما پکیج طراحی سایت در تهران را برای اشخاصی که میخواهند در عرصه دیجیتال مارکتینگ پا بگذارند توصیه میکنیم. باید دیگر تجارت های سنتی و گذشته را دور ریخته و شکل جدید به تجارت خود بدهید.

لازم به ذکر است شرکت دئووب در زمینه طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن در تهران و سایر شهر ها و کشورها فعالیت دارد. کسب و کارهای زیادی هستند که نیاز به طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن دارند. در شهر تهران با توجه به اینکه کسب و کارهای نوپا و سازمان یافته های مختلفی ایجاد شده اند همگی به طراحی اپ و سایت نیاز دارند. باید افراد تمام تلاش خود را به کار گیرند و تجارت سنتی خود را از بین برده و به سمت تجارت نو و آنلاین پیش ببرند. طراحی اپلیکیشن در تهران در وقاع به یکی از ابزارهای مهم برای رشد کسب و کارهای مختلف تبدیل شده است.

چرا طراحی اپلیکیشن در تهران

افزایش سودآوری

طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن هزینه بر است. اما برای شما بازگشت سرمایه دارد. زیرا شما هزینه ای را بابت تبلیغات به صورت هدفمند قرار میدهید که با گذشت زمان برای شما پدیدار خواهد شد. بنابراین نگران قیمت طراحی سایت و اپلیکیشن نباشید زیرا در آینده با جذب مشتریان بسیار زیاد متوجه خواهید شد که بهترین کار را انجام داده اید. رقیبان شما تازه به فکر راه اندازی اپ و سایت افتاده اند اما شما بسیار جلوتر هستید.

ارتباط با مشتریان

شما از طریق اپلیکیشن میتوانید ارتباط خوب و موثری با مشتریان و همکاران خود داشته باشید. باید در نظر داشته باشید که ارتباط با مشتریان نیاز باید به صورت هدفمند و مداوم باشد. با ارسال نوتیفیکیشن های مفید میتوانید این کار را انجام دهید. شما با ارسال پیام بر روی گوشی همراه کاربران آن ها را دعوت به استفاده از اپلیکیشن میکنید و برند شما را از یاد نخواهند برد. از طریق گوگل نیز مشتریان خود را با سئو اصولی سایت به سمت برند خد جذب کنید.

بازاریابی جهانی

شما میتوانید از طریق سایت و اپلیکیشن اقدام به بازاریابی و ویزیتوری به شیوه نوین کنید. به این صورت که اپلیکیشن شما به صورت اتوماتیک برای شما این کار را انجام خواهد داد. البته برای کار کردن در سطح بین المللی اپلیکیشن شما باید چند زبانه باشد. و از طرفی برای دیده شدن بهتر باید اقدام به طراحی سایت با اصول سئو سایت کنید. و سایت خود را برای موتورهای جستجوگر بهینه سازی نمایید.

حذف واسطه ها

ساخت اپلیکیشن در تهران برای شما واسطه ها را از بین خواهد برد. واسطه ها میتوانند شرکت ها یا افراد دلال باشند که مردم ناچاره هستند یک محصول را با قیمت بالاتر خریداری کنند. از این طریق واسطه ها برای شما حذف خواهد شد. و افراد با مراجعه به اپلیکیشینی مانند دیوار هم میتوانند نقش فروشنده و هم نقش خریدار داشته باشند و به صورت مستقیم معاملات را انجام دهند که بسیار کاربردی خواهد بود.

امکان برندسازی

طراحی اپلیکیشن در تهران برای شما برندسازی در پی خواهد داشت. شرکت ها و کسب و کارهایی که اقدام به طراحی اپلیکیشن و سایت میکنند خود را به گونه ای موثر معرفی میکنند که به سختی از یاد خواهند رفتند. برای شما پیش آمده است که اپلیکیشنی در گوشی همراه خود نصب کرده اید اما با گذشت زمان متوجه میشوید که تبدیل به یک برند شده است و بسیاری از افراد از آن استفاده میکنند.

سفارش ساخت و طراحی اپلیکیشن در تهران

سفارش ساخت و طراحی اپلیکیشن در تهران

در شهرهای پرجمعتی مانند تهران دیده شدن بسیار مهم است. اگر تبلیغات کنید نیز با صرف هزینه زیاد باز نمیتوانید تمامی شهرها را مورد پوشش قرار دهید. بهترین راه طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن حرفه ای است. تا بتوانید دیده شوید و از رقیبان خود جلوتر قرار گیرید. تمامی کسب و کارها نیاز به اپ دارند. اکثر مردم از اپلیکیشن ها برای نیازهای روزمره خود استفاده میکنند. و حتی بسیاری از معاملات خود را از این طریق تنها در گوشی همراه خود انجام میدهند.

بیشتر افراد در اینترنت سرچ میکنند تا بتوانند از خدمات مختلف در شهر خود استفاده کنند.  شرکت هایی که در تهران هستند نیاز اکید به طراحی سایت و اپلیکیشن در دارند. طراحی اپلیکیشن برای موضوعات مختلف انجام میگرید. طراحی اپلیکیشن در تهران بسیاری از فعالیت های شما را مکانیزه خواهد کرد. میتوانید سایت و اپلیکیشن خود را همگام سازید و بدین صورت افراد میتوانند تنها از یکی از ابزارها به دلخواه استفاده کنند. در حال حاضر دئووب جزو بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن در تهران محسوب میشود.

اگر نیاز به طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید و Ios دارید میتوانید با کارشناسان ما در ارتبا باشید. قیمت مناسب همراه با کیفیت مناسب یکی از ویژگی ها مهم شرکت ما است. تیم ما از تکنولوژی بروز در طراحی وساخت اپلیکیشن های خود استفاده میکند. سابقه 15 ساله ای که شرکت ما دارد موجب شده است تا رضای مشتریان بیشتری را به خود جلب کرده باشیم.

 

خدمات ارائه دهنده شرکت

انواع طراحی اپلیکیشن در تهران

 

اپلیکیشن موبایل امکاناتی را فراهم میکند تا بتوانید در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید. درست است که تمام قابلیت های ممکن در اپلیکیشن در سایت نیز قابل پیاده سازی است. اما به توجه به آمارظف مردم با اپلیکیشن راحت تر هستند. سهولت دسترسی اپلیکیشن ها بسیار راحت بوده و از نظر سرعت و امنیت نیز عملکرد بسیار خوبی دارند. طراحی اپلیکیشن در تهران در هر شهر و کشوری قابل انجام است و صرفا به این معنا نیست که ما خدمات خود را در این شهر ارائه میدهیم. طبق آمار نشان داده شده است که افراد بیش از سه ساعت در روز از تلفن همراه خود استفاده میکنند. بنابراین وجود اپلیکیشن شما در کوش یهمراه کاربارن یک رمز موفقیت برای شما خواهد بود. شما میتوانید مشتریان را وفادار نگه دارید تا همیشه از شما محصولات خود را خریداری کنند.

طراح اپلیکیشن خدماتی در تهران

تهران شهر پر جمعیتی است که در آن کسب و کارهای مختلف مشغول فعالیت هستند. شرکت های ارائه دهنده خدمات از این رو بسیار متنوع هستند. این خدمات میتوانید به صورت نظافتی یا فنی باشد. با طراحی اپلیکیشن خدماتی در تهران میتواند کسب و کار خود را به هزاران نفر معرفی نمایید. با برندسازی و طراحی اپلیکیشن میتوانید اعتبار کسب و کار خود را افزایش دهید.

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در تهران

فروشگاه های زیاد یدر سطح شهر تهران وحود دارد. تعداد این فروشگاه ها به حدی زاد است که قابل شمارش نیست. با طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در تهران میتوانید، محصولات خود را به افراد بیشتری در سطح شهر تهران و شهرهای دیگ ربه فروش برسانید.میتوانید با طراحی اپلیکشن مشاه دیجی کالا محصولات متنوع از فروشندگان مختلف را در سایت و اپلیکیشن خود قرار دهید. و تجازت خود را تبدلی به فروشگاه اینترنتی مارکت پلیکیشن کنید که امروزه بسیار افزایش داده است. فروشندگان میتوانند وارد شده و محصول خود را به فروش برسانند. و درصدی از فروش آن ها را دریافت نماید که باعث رسیدن به سود زیاد میشود.

طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا در تهران

یکی از اپلیکیشن های پرطرفدار در تهران، ساخت اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا در تهران است. با طراحی اپلکیشن مشابه اسنپ این فرصت برای شما فراهم میشود تا مشتریان خود را افزایش داده و به سود قابل توجه برسید. از آنجایی که کاربران عموما از اپلیکیشن استافده میکنند فرصت خوبی برای شما خواهد بود. شما میتوانید صاجب رستوران یا فست فود نباشید. اما با فراهم کردن این بستر، یک پایگاه داده از سفارش غذا در تهران و سایر شهرها ایجاد نمایید.

طراحی اپلیکیشن املاک در تهران

در تهران مناطق مسکونی و تجازی بسیار زیادی وجود دارد. و برای هر شرکت مشاور املاکی نیاز است که علاوه بر طراحی وب سایت املاک اقدام به ساخت اپلیکیشن املاک نیز کند. در شرکت دئووب نمونه های موفقی در این زمینه داریم که میتوانید مشاهده کنید. لازم به ذکر است که طراحی اپلیکیشن املاک در تهران همراه با نمونه های موفق در این زمینه برای شما طراحی خواهد شد که میتوانید با آن ها رقابت داشته باشید. شرکت دئووب یکی از بهترین شرکت های طراحی اپلیکیشن در تهران است. 

طراحی اپلیکیشن مدرسه

طراحی اپلیکیشن مدرسه

طراحی اپلیکیشن مدرسه

یکی از پایه های ارتباطی دانش آموزان با مدارس در این روزها تلفن همراه شده است. دانش آموزان با استفاده از تلفن های هوشمند یا با استفاده از لپ تاپ خود در کلاس های درسی شرکت میکنند. با شیوع بیماری کوید بسیاری از دانش آموزان دیگر به مدرسه نمیروند. بلکه با استفاده از کلاس های درسی آنلاین به تحصیل ادامه میدهند. از آنجایی که ممکن است استفاده از مرورگرها مشکلاتی داشته باشد. بساری از مدارس تصمیم به طراحی اپلیکیشن آموزش آنلاین و طراحی اپلیکیشن مدرسه شدند.

در واقع باید روشی باید تا والدین نیز بتوانند ا وضعیت درسی فزرند خود با خبر بشوند. در صورتیکه در حال حاضر والدین میتوانند در پیام رسان ها با معلم کودک خود در تماس باشند. شبکه های اجتماعی و پیام رسان هایی مانند تلگرام و واتس اپ برای پیگری وضعیت تحصیلی و تدریس مناسب نیستند. زیرا معلمان نمیتوانند از این طریق کودکان را کنترل نمایند. بلکه باید اپلیکیشنی باشد که والدین بتوانند وضعیت فرزند خود را جویا شوند. و همچنین معلمان نیز با این سیستم بهتر تدریس کنند.

بخش های مهم اپلیکیشن مدارس

 • قراردادن کلاس های آموزشی به صورت آنلاین همراه با بخش درج سوالات و نظرات و فایل های کلاس
 • گرفتن امتحانات به صورت آنلاین و درج کارنامه و نمرات دانش آموزان
 • اطلاع رسانی از وضعیت فرزندان به والدین در هر روز
 • ارائه نظرسنجی و نظرات در مورد امور مرتبط با مدرسه
 • درج فیلم ها وتصاویر و ویس از کلاس های آموزشی و امکان دانلود
 • قراردادن تکالیف دانش آموزان در اپ مدرسه
 • ارتباط والدین با مربیان و معلمان
 • درج سیستم حضور و غیاب دانش آموزان

ساخت اپلیکیشن مدرسه

برای دانش آموزان مهم است که بتوانند در یک نرم افزاری تکالیف خود را ثبت کنند. یا اینکه در کلاس های مجازی شرکت نمایند. باید معملان نیز با کمترین هزینه و در زمان کوتاه گزارشی از وضعیت تحصیلی هر فردی آماده نمایند. تا هم به والدین دانش آموزان نشان دهند. و هم اینکه به مسئولان مدرسه ارائه دهند. از آنجایی که کلاس ها حضوری نیستند کنترل کردن دانش آموزان بسیار سخت است. اما با ساخت اپلیکیشن مدرسه میتوان تمامی امور مربوط به مدرسه را انجام داد.

با استفاده از طراحی اپلیکیشن مدرسه مجازی اولیا مدرسه میتوانند وضعیت درسی، نمراتی، تربیتی، حضور و غیاب و دیگر موارد را چک کنند. شاید زمانی که خطایی از دانش آموزی سر میزد مدت زمانی میگذشت تا والدین متوجه شوند. اما با استفاده از این اپ ها والدین شاغل نیز به صورت آنلاین میتوانند وضعیت درسی فزرند خود را چک کنند. و همچنین میتوانند در نظرسنجی ها و جلسه های مربیان نیز شرکت نمایند. تمامی این موارد با استفاده از اپ درسه بدون حضور فیزیکی امکان پذیر است.

ویژگی های طراحی اپلیکیشن مدرسه

 •  اطلاع رسانی های آنلاین به دانش آموزان و والدین : این اطلاع رسانی ها میتواند در مورد امتحانات، نمرات، گزارش ها، اخبار مدرسه و دیگر موارد باشد که میتوانید به جای ارسال sms از آن استفاده کنید.
 • دسته بندی : میتوانید برای هر بخش دسته و گروه تعریف کنید. و کلاس های مختلف و درس های مختلف را از هم جدا کنید و به صورت جداکانه هر کدام را در سایت داشته باشید.
 • پروفایل : شما میتوانید سه پروفایل برای والدین، دانش آموزان و معلمان ایجاد کنید که هر کدام دسترسی ها و قابلیت های مخصوص به خود را دارند. این دسترسی ها باید از سوی اپ تعریف شوند.
 • محیط کاربری : محیط کاربری در طراحی اپلیکیشن مدرسه باید ساده و در عین حال زیبا باشد. زیرا زیبایی و گرافیک های داخل اپ برای کودکان بسیار مناسب خواهد و باعث جلب توجه بیشتر آن ها میشود.

ساخت اپلیکیشن مدرسه

طراحی اپلیکیشن مدرسه

طراحی اپلیکیشن مدارس هوشمند

طراحی اپلیکیشن مدارس هوشمند

دیگر مواردی که میتوانید در طراحی اپلیکیشن مدرسه اضافه کنید این است که والدین بتوانند از طریق اپ حساب تحصیلی فرزند خود را با دریافت صورت حساب ها و فاکتورهای آنلاین پرداخت نمایند. برای مثال میتواند در مورد شارژ کردن حساب فرزندان برای خرید از بوفه یا کتابخانه مدرسه یا شرکت در کلاس های فوق برنامه باشد. شما میتوانید از این طریق حساب کتاب هایی که با مدرسه دارید را به صورت آنلاین انجام دهید. با توجه به تمامی مواردی که در بالا گفته شد متوجه شدید که ساخت اپ و طراحی سایت آموزش مجازی برای مدارس لازم و ضروری است. و هرچه زمان بیشتری بگذرد متوجه نیاز شدید به آن خواهید شد.

شرکت دئووب از بروزرترین تکنولوژی ها و ابزارها استافده مکند تا یک اپلیکیشن مدرن و کاربردی را به شما تحویل دهد. همیشه ما رضایت کاربران را سرلوحه کار خود قرار داده ایم. تعرفه طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS یک امر مهم برای تصمیم شما خواهد بود. اما ما در پلن ساخت اپلیکیشن ارزان به شما کمترین قیمت را پیشنهاد میدهیم. زیرا کیفیت برای شما بسیار مهم است. باید طراحی اپ خود را به دست شرکت حرفه ای طراحی اپلیکیشن بسپارید.

البته لازم به ذکر که شما نیاز به طراحی سایت مدرسه نیز خواهید داشت. بنابراین توصیه ما این است که در ابتدا اقدام به طراحی سایت مدرسه کنید و در کنار آن طراحی اپ را انجام دهید. البته دقت کنید که سئو سایت برای دیده شدن شما از طریق گوگل مهم است.

نکات طراحی اپلیکیشن مدرسه

هر اپلیکیشینی مخاطبان مختص به خود را دارد مخاطبان شما نیز برای دریافت یک ارزش اپلیکیشن را نصب میکنند. باید کار با این اپلیکیشن برای دانش آموزان و والدین آسان باشد. و ایجاد کردن پیچیدگی در آن کیفیت اپ شما را کاهش خواهد داد.

لازم است بدانید اپلیکیشنی که میخواهید میتواند بر روی یک پلتفرم و یا چند پلتفرم باشد. اما ما اپلیکیشنی طراحی میکنیم که بتوانید برای همه پلتفرم ها استفاده نماییدو این اپ ویژگی های زیادی دارد و باعث میشود که بدون مشکلی دانش آموزان و والدین و مربیان بتوانند باهر تلفنی که دارند آن را بر روی گوشی خود نصب کنند.

اپلیکیشن ها نیاز به بروزرسانی دارند زیرا نسخه پلتفرم ها و سیستم عاملها نیز دائم در حال تغییر است. و باید اپلیکیشن شما پشتیبانی شود تا بتواند در صورت ایجاد تغییر یا به وجود آمودن باگی سریع تغییر نماید. که این محبوبیت بسیار مهم است.

یکی از ویژگی های مهم مخاطبان تحلیل رفتار آن ها برای بهبود اپلیکیشن است. شما باید شناخت خوبی از مخاطبان هدف خود داشته باشید. که همین باعث میشود که محصول شما روز به روز رشد بسیار خوبی داشته باشد. اگر اپلیکیشن شما برای مدرسه است باید مخاطبان خود را که اعضای مدارس هستند را بشناسید. 

  نکات طراحی اپلیکیشن مدرسه

  طراحی اپلیکیشن نوبت دهی

  طراحی اپلیکیشن نوبت دهی

  طراحی اپلیکیشن نوبت دهی

  طراحی اپلیکیشن نوبت دهی : یکی از مواردی که باید در سیستم ها تغییر کند وضعیت های نوبت دهی مراکز پزشکی و سایر مراکز است. بسیاری از مراکز از سیستم نوبت دهی سنتی استفاده میکنند و دچار مشکل بسیار زیادی نیز میباشند. حجم مراجعین و لیست های انتظار برای آن ها بسیار زیاد است. امروزه فضای مناسبی میتواند برای مراجعین وجود داشته باشد تا در یک پلتفرم وقت های خود را تنظیم کنند.

  نوبت دهی تلفنی اصلا مناسب نیست زیرا پیش آمده است که پزشکان یا کارشناس موردنظر حضور نداشته و تمامی برنامه های شما به هم میرزد. اما اگر نوبت دهی آنلاین وجود داشته باشد هر شخص میتواند برنامه های خود را تنظیم کند. در صورت کنسلی نیز پوش نوتیفیکیشن در همان لحظه به کاربران ارائه خواهد شد. در صورت کنسلی یک ویزیت باید منشی مرکز با شما تماس گرفته و اطلاع رسانی کند. اما از طریق اپ در هر لحظه میتواند اطلاع رسانی ها انجام شود. هرچه زودتر متوجه شوید بهتر میتوانید وقت خود را نیز تنظیم نمایید.

  بیماران میتوانند نام پزشک و زمان مراجعات خود را مشخص نمایند. و تی هزینه ویزیت ها را نیز به صورت آنلاین پرداخت کنند. ان سیستم نوبت دهی آنلاین برای پزشکان نیز بسیار مناسب خواهد بود زیرا بالافاصله میتوانند بیماران خود را ویزیت نمایند. و هر بیماری میتواند در وقت خود حاضر باشد. و دیگر نیازی نباشد که صف های طولانی پشت در مطب ها و مراکز درمانی وسایر مراکز وجود داشته باشد.

  طراحی اپلیکیشن نوبت دهی

  ساخت اپلیکیشن نوبت دهی پزشکی

  در اپلیکیشن نوبت دهی کاربران ثبت نام کرده و بدون مراجعه حضوری یا تلفنی میتوانند به صورت آنلاین قرارهای ملاقات را رزرو نمایند. این مورد در مراکز پزشکی بسیار دیده شده است. کاربران میتوانند نام پزشک را انتخاب کرده و در توقمی نشان داده شده یک زمان را مشخص نمایند. همچنین امکان مشاوره رایگان با پزشک نیز وجود خواهد داشت. هزینه ویزیت با پزشک نیز به صورت آنلاین پرداخت خواهد شد و کاربر در زمان مشخص شده در مطب حاضر خواهد بود. به همین دلیل توصیه میشود که برای مرکز درمانی خود طراحی سایت پزشکی را انجام دهید و سیستم نوبت دهی آنلاین را داخل آن قرار دهید که کاربردی تر خواهد بود.

  طراحی اپلیکیشن نوبت دهی پزشکی صرفا برای مراکز درمانی و پزشکی نیست. بسیاری از مراکز مانند سازمان های دولتی نیز به گونه ای هستند که شما باید وقت مراجعه را تنظیم کنید. شاید این موضوع در ایارن جا نیافتاده باشد اما شما میتوانید این اقدام را انجام دهید. بسیاری از افراد به این صورت هستند که میتوانند از طریق این اپ سند ها و فایل های خد برای بررسی و پیگیری ارسال کرده و در زمانی که میخواهند مراجعه نمایند. این اپ برای داروخانه ها بسیار مورد نیاز خواهد بود زیرا بسیاری از مراکز و داروخانه با طراحی سایت داروخانه نیاز به یک بخشی دارند که بتوانند مراجعه کنندگان را با نوبت مشخص  بپذیرند.

  ساخت اپلیکیشن نوبت دهی پزشکی

  خدمات ارائه دهنده شرکت

  ویژگی های اپلیکیشن نوبت دهی

  ارسال پیام یادآوری 

  میتوانید پیام هایی برای یادآوری بیماران و مراجعه کنندگان درنظر بگیرید. ممکن است که شما به صورت تلفینی وقتی را تنظیم کرده باشید اما فراموش کرده باشید که در آن زمان حضور پیدا کنید.

  پرداخت الکترونیکی

  درگاه پرداخت آنلاین برای پرداخت ویزیت و دیگر حق الزحمه ها نیز باید وجود داشته باشد. البته کاربران میتوانند هزینه را حضوری نیز بپردازند.

  رزرو آنلاین

  امکان رزرو نوبت به صورت آنلاین با مشخص کردن بر روی تقویم مجازی وجود خواهد داشت. که میتوانید زمان و روز را به دلخواه انتخاب کنید.

  بازدید آنلاین

  با استفاده از لپ تاپ و تلفن پزشکان میتوانند به صورت آنلاین بیماران را ویزیت کرده و به آن ها مشاوره پزشکی دهند. که در صورت نیاز به صورت حضوری مراجعه نمایند.

  سفارشی سازی

  بخشی برای ادمین وجود دارد که میتواند پزشکان را دسته بندی کرده و برای هر کدا زمان های حضور را قرار دهند. این باعث میوشد که بیماران فقط در زمان های حضور مراجعه نمایند.

  تغییر زمان ملاقات

  این امکان وجود دارد که پزشک موردنظر زمان ها را تغییر دهد که در این صورت به شما پیام داده میشود و در صورت تمایل میتوانید بپذرید. همچنین بیماران نیز میتوانند زمان ویزیت خود را به چند ساعت یا چند روز دیگر تغییر دهند.

  طراحی اپلیکیشن نوبت دهی آنلاین

  طراحی اپلیکیشن نوبت دهی آنلاین

  با ظهور دستگاه های هموشمند بسیاری از برنامه های کاربردی جای نرم افزارهای کامپیوتر ها را نیز گرفته اند. از آنجایی که بیشتر کاربارن وقت زیادی را در این اپ ها میگذارنند شما میتوانید از این فرصت استفاده کرده و بهترین اپلیکیشن را در اختیار آن ها قرار دهید. بستری باید ایجاد کنید تا کاربران بتوانند فعالیت های مهم و ضروری خود را در آن انجام دهند. علاوه ب اینکه مشکل کاربارن را حل میکنید باعث میشود که تمامی جزئیات مربوط به مراکز و سازمان ها نیز به صورت دسته بندی شده در این اپ ها وجود داشته باشد

  البته لازم به ذکر است که در کنار طراحی اپلیکیشن نوبت دهی باید اقدام به طراحی سایت نوبت دهی آنلاین نیز کنید. زیرا ممکن است که بسیاری از افراد از طریق موتور جستجوگر گوگل شما را بیابند. 

  مزایای طراحی اپلیکیشن نوبت دهی پزشکی

  رزرو نوبت در هر ساعت شبانه روز

  بیماران میتوانند زمان ملاقات خود را در هر زمان که نیاز است تعیین کنند. اما اگر مرکز موردنظر اپلیکیشن نداشته باشد شما مجبور خواهید بود تا مدت زمان زیادی را منتظر بمانید تا تلفنی تماس گرفته و وقت خود را رزرو نمایید. در طراحی سایت نوبت دهی آنلاین نیز این ویژگی وجود دارد.

  گزارشان مدیریت

  سیستم نوبت دهی آنلاین همه گزارشات مفید را میتواند به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه در اختیار مدیر اپلکیشن قرار دهید. این گزارشات به شما کمک میکند که بتواند به صورت اتوماتیک مخارج را نیز محسابه کنید. که برای شما مانند یک سیستم حسابداری کوچک نیز عمل خواهد کرد.

  مزایای طراحی اپلیکیشن نوبت دهی پزشکی

  آدرس مرکز پزشکی

  افراد میتوانند از طریق تلفن همراه خود موقعیت یابی کرده و مرکز پزشکی موردنظر را بیابند. این موقعیت یابی میتواند به اپلیکیشن های ناوبری مانند گوگل مپ نیز متصل شود.

  جلوگیری از ازدحام زیاد

  با توجه به شیوع بیماری کرونا افراد نباید تا حد امکان به مراکز پرتردد مراجعه نمایند. ازدحام بیش از حد در یک مرکز درمانی باعث شیوع بیماری کوید میشود. مطب ها، بیمارستان و تمامی مراکز بهتر است که اقدام به طراحی اپلیکیشن نوبت دهی کنند. تا از این طریق هم باعث سلامتی بیماران شوند و هم سلامتی خود را نیز حفظ کنند. ساخت اپلیکیشن موبایل برای نوبت دهی باعث میشود که بتوانید محیط مراکز را سالم تر نگه دارید.

  طراحی اپلیکیشن موزیک

  طراحی اپلیکیشن موزیک

  طراحی اپلیکیشن موزیک

  امروزه موسیقی بخش غیر قابل انکاری از زندگی ما شده است. طرفداران موزیک بسیار زیاد هستند. و هر شخص سبک مختص به خود را اعم از سنتی، پاپ و غیره را گوش میکند. طراحی اپلیکیشن موزیک توسط شرکت دئووب تولید و ساخته میشود. و شما میتوانید مطابق با نمونه های خارجی که دارید به رقابت بپردازید. تعرفه های ساخت اپلیکیشن موسیقی در شرکت ما بسیار مقرون به صرفه بوده و شما میتوانید در کنار اپ خود اقدام به طراحی سایت دانلود موزیک کنید.

  در مرحله اول باید با تیم دئووب مشورت کنید و مدلی که میخواهید را اعلام کنید. یک نمونه مشابه نیز میتوانید اعلام کنید یا اینکه میتوانید بر روی کاغذ موارد را یادداشت کنید. وایرفریم تایی شده و بر اساس هویت کسب و کارتان میتوانید طرح های گرافیکی که میخواهید را انتخاب کنید. البته بهتر است که طراحی ظاهر اپلیکیشن را به دئووب بسپارید. چون آن ها میدانند که چه چیزی میخواهند. طراحی اپلیکیشن موزیک برای شما که تنها یک فرد علاقه مند به موسیقی هستید نیز کاربردی خواهد بود. زیرا با پرداخت هزینه کم میتوانید درآمد بسیار خوبی را کسب نمایید.

  در مرحله دوم تیم طراحی دئووب شروع به طراحی گرافیکی و کدنویسی ظاهر و قالب اپلیکیشن میکنند. از نرم افزارهای گرافیکی کمک گرفته و بر اساس وایرفریمی که دارند ظاهر اپ را طراحی کنند. و در مرحله آخر نیز باید کدنویسی بخش هسته اپ شما آغاز شود که api های لازم نوشته شده و در اختیار برنامه نویس فرانت قرار گرفته میشود.

  طراحی اپلیکیشن دانلود آهنگ و موزیک

  پادکست ها و اخبار رادیدویی را میتوانید در داخل اپ موزیک خود اضافه کنید. زیرا این روزها طرفداران بسیار زیادی دارد. شما میتوانید پادکست های آموزشی مثل زبان را نیز قرار دهید. تا افراد اپلیکیشن شما را نصب کرده و به پادکست های زبان گوش کنند. اخبار رادیویی نیز طرفداران خود را دارید شما میتوانید تمامی این موارد را به صورت دسته بندی شده و بر اساس تاریخ انتشار قرار دهید. که هر کاربری میتواند یک پلی لیست از آن ها ایجاد کند.

  برای اینکه رابط کاربری آسان تر باشد بهتر است که UI/UX اپلیکیشن شما به گونه ای باشد که همه نوع افراد بتوانند از آن استفاده کنند. شما میتوانید کنسرت ها و آلبوم های جدید خوانندگان را نیز قرار دهید. در طراحی اپلیکیشن موزیک کاربردی است که مخاطب از اخبار ها در دنیای موسیقی باخبر باشد. به همین دلیل میتوانید بخشی را اختصاص داده و در مورد رویداد های مهم در دنیای مووسیقی مطالبی را منتشر نمایید.

  برای هر خواننده و آهنگی که قرار میدهید یک صفحه درنظر گرفته و در مورد آن آهنگ توضیحات لازم را ارائه دهید. میتوایند اشعار آن آهنگ را نیز به کاربر نمایش دهید. میتوانید این بخش را به صورت تخصصی به کاربران ارائه دهید. در هر صفحه خوننده باید آلبوم های منتشر شده قرار بگیرند. تا کاربران بتوانند با دست یابی به نام خوانند تمام موسیقی های آن را گوش کنند. میتوانید امکان پخش آفلاین را نیز قرار دهید. اما به این شرط که موسیقی شما در حالت آنلاین دانلود شده باشد.

   طراحی اپلیکیشن دانلود آهنگ و موزیک

   طراحی اپلیکیشن موزیک

   امکانات طراحی اپلیکیشن موزیک

   محبوب ترین آهنگ به تفکیک زمان

   بسیار یاز افرا دزمان کافی ندارند که تمامی موزیک ها را گوش داده و آن ها یی که مناسب است را داخل لی لیست خود کنند. به همین دلیل میتوانید محبوب ترین آهنگ ها را بر اساس ژانر و زمان تفیک کنید. برای مثال یک دسته میتواند موسیقی های پاپ دهه 90 باشد. این دسته بندی ها میتواند به صورت هوشمند یا توسط مدیر اپ انجام شود.

   نمایش تعداد پخش موزیک و علاقه مندی ها

   برای هر آهنگ میتوانید تعداد پخش شده ها را نشان دهند. و اینکه چندین کاربر آن را پسندیده اند. این باعث میشود که کاربران بهتر تصمیم بگیرند که آیا موسیقی موردنظر زیبا هست یا خیر. میتوانید در بخش جستجو و فیلترینگ بر اساس تعداد لایک ها نیز موسیقی ها را بیابید. میتوانید نظرات و دیدگاه های کاربران را نیز قرار دهید.

   پخش آنلاین موزیک

   بسیاری از کاربران در تلاش هستند که آهنگ را در ابتدا گوش کرده و سپس آن را دانلود را خریداری میاند. به همین دلیل میتوانید بخشی برای دمو یا پخش آنلاین آهنگ ها قرار دهید. زیرا صرفا کاربر میخواهد بخشی از آهنگ را گوش کند. کاربر با پرداخت هزیه اشتراک میتواند آهنگ ها را به صورت کامل گوش کرده و آن ها را دانلود نماید.

   البته لازم به ذکر است که میتوایند آهنگ ها را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دهید. و میتوانید برای درآمدزایی تبلیغات در اپ خود قرار دهید. که کاربران در صورت پرداخت حق عضویت دیگر تبلیغات را مشاهده نمیکنند. در طراحی اپلیکیشن موبایل موزیک باید افزاد را جذب نمایید. میتوانید در مراحل اولیه از ساخت اپلیکیشن موزیک، آهنگ ها را به صورت رایگان قرار دهید و با گذشت زمان از کاربران حق عضویت دریافت نمایید. میتوانید با طراحی وب اپلیکیشن آهنگ از گوگل نیز ورودی دریافت نمایید.

   امکانات طراحی اپلیکیشن موزیک

   دانلود موزیک

   اصلی ترین قسمتی که یک اپلیکیشن موزیک باید داشته باشد این است که امکان دانلود داشته باشد. در صورتی که اپ شما این امکان را نداشته باشد شانسی برای رقابت نخواهید داشت. البته برای این که کپی رایت نیز حفظ شود باید پس از دانلود امکان پخش آفلاین آن وجود داشته باشد. بسیاری از اپلیکیشن ها به این صورت هستند.

   دسته بندی آهنگ ها و خواننده ها

   بهتر است که تمامی آهنگ ها و خواننده ها را به ترتیب نوع سبک موسیقی که دارند دسته بندی نمایید. زیرا هر کاربری سبک موسیقی مختص به خود را گوش میدهد. میتانید فیلتری قرار دهید که بر اساس آن کاربارن بتوانند راحت تر جستجو کرده و آهنگ های مورپسند را پیدا کنند.

   جدیدترین آهنگ ها

   یتوانید در صفحه اصلی لیستی از جدیترین آهنگ ها ارائه دهید. زیرا کاربان به محض ورود به اپلیکیشن این صفحه را بررسی میکنند تا درصورت منتظر شدن آهنگ جدید آن را گوش کنند.

   پوش نوتیفیکیشن

   میتوانید اخبرا و اطلاعات مهم را به کاربران نمایش دهید. بر این اساس کاربران میتوانند به محض اینکه خواننده محبوبشان یک موسیقی را منتشر کرد آن را گوش کنند. این پوش نوتیفیکیشن ها میتواند در مورد قرعه کشی، تخفیف و دیگر موارد باشد تا کاربران مجاب شوند که از اپ شما استفاده کنند.

   اشتراک گذاری 

   امکان اشتراک گذاری آهنگ ها را در شبکه های اجتماعی نیز میسر نمایید. که همین باعث میشود کاربران بیشتری به سمت شما جذب شوند.

   طراحی اپلیکیشن در رشت

   طراحی اپلیکیشن در رشت

   طراحی اپلیکیشن در رشت

   کسب و کارهای متنوعی در شهر رشت و در استان گیلان وجود دارند. با طراحی اپلیکیشن در رشت میتواند علاوه بر دیده شدن در این شهر در شهرهای دیگر ایران نیز تبدلی به یک برند شوید. اگر مسیر شما درست باشد میتوانید بهتر از سایر رقبای خود دیده شده و مشتریان را جذب کنید. تمامی کسب و کارها به ساخت سایت و طراحی اپلیکیشن نیاز دارند. بنابراین شما نیز از این مورد مستثنا نخواهید بود. شاید در حال حاضر اشخاص کمتری معنی استفاده از اپلیکیشن های کاربردی را بدانند. ولی با گذشت زمان تمام کسب و کارهای سنتی از بین میروند. برای اینکه دنیا به سمت پیشرفته شدن حرکت میکند.

   امروزه حتی کودکان نیز برای جستجوی مطلبی به اینترنت مراجعه میکنند. و اپلیکیشن ها بهترین ابزار هستند که برندسازی نمایید. زیرا هم دسترس تر هستند هم کار با آن ها آسان تر است. عموما اپ ها تجربه کاربری و رابط کاربری ساده تر و بهتری نسبت به سایت ها دارند. رشت یکی از شهرهایی است که میتواند از این طریق کسب و کار خود را گسترش دهد. با طراحی اپلیکیشن در رشت، روند تجارتی خود را به سمت بهتر شدن تغییر خواهید داد.

   شرکت ما علاوه بر طراحی اپ در دیگر زمینه ها نظیر سئو وبسایت نیز خدمات خود را رائه میدهد که میتوانید در مورد هر کدام از آن ها اطلاعات کسب نمایید زیرا باید در گوگل دیده شوید. کافی است که همین حالا فرم مشاوره را ارسال کرده و با تیم مارکتینگ ما در ارتباط باشید تا جزئیات کار را به شما اعلام نمام.  

   شرکت طراحی اپلیکیشن در رشت

   شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن دئووب مفتخر است که با طراحی انواع اپلیکیشن در رشت بتواند نیاز شما را برطرف سازد. زیرا امروزه با این شرکت های طراحی سایت و اپ زیادتر از قبل شده اند. اما از این رو کیفیت کارها پایین آمده است. به شما توصیه میکنم که در ابتد به دنبال شرکت معتبر در زمینه سایت و اپلیکیشن باشید. تا در حیطه خدمات پس از فروش مشکلاتی پیدا نکنید. شرکت طراحی اپلیکیشن در رشت یا تهران تفاوتی ندارد آنچه که مهم است کیفت عمل و نتیجه است.

   یکی از فعالیت های مهم طراحی اپلیکیشن اندروید و ios در رشت است. همانطور که میداند میتوانید سایت و اپلیکیشن را با هم همگام سازی کنید. بنابراین نگران ان نخواهید بود که اپلکیشن شما سیستم مدیریتی جداگانه داشته باشد. اپلیکیشن به چند صورت میتواند طراحی شود که هزینه های متفاوتی را دارند.

   ارزان ترین حالت طراحی اپلیکیشن ها، طراحی وب اپلیکیشن است که بر اساس آن نسخه وب سایت شما تبدیل به یک اپ قابل نصب بر روی اندروید و IOs میشود که به ان PWA نیز گفته میشود. سایر اپلکییشن ها برای اندروید و IOs به صورت جداگانه محاسبه خواهد شد که بستگی به قابلیت هایی که میخواهید اپلیکیشن از ابتدا برای شما برنامه نویسی و طراحی خواهد شد.

   شرکت طراحی اپلیکیشن در رشت
   ساخت اپلیکیشن در رشت

   ساخت اپلیکیشن در رشت

   روش های قدیم روبه منسوخ شدن پیش میروند. شرکت ها همواره به دنبال ان هستند که سود بیشتری را کسب نمایند. بازار رقابتی در اینترنت بسیار سخت تر از بازار واقعی است. زیرا در بازار واقعی شما هم صنفی ها و هم کاران خود را در یک محدوده خاص مشاهده میکنید. و با همان ها نیز به رقابت میپردازید. اما در دنایای وب بازار اینترنتی رقبا بسیار تنگاتنگ است. شما میتوانید توجه ویژه ای به امکانات داشته باشید. میتوانید مثل گذشته به مشتریان خود پاسخ بدهید.

   باید بتوانید خدمات و امکانات خود را هر لحظه بهتر از قبل کنید. باید شبانه روزی بر روی کسب و کار خود فعالیت داشته باشید. به همین دلیل توصیه میکنیم که به طراحی سایت در رشت و طراحی اپلیکیشن در رشت فکر کنید. زرا حال زمانی تعلل نخواهد بود. در همین حل که شما مقاله ما را میخوانید رقیبان شما در حال بازاریابی و کسب  مشتریان بیشتر هستند. یکی از روش های کم هزینه همیشه طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن است. که میخواهید محصولات و خدمات خود را به صورت یکجا به مخاطبان خود ارائه دهید.

   طراحی اپلیکیشن در رشت

   انواع طراحی اپلیکیشن در رشت

   طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در رشت

   طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در رشت

   یکی از گونه های کاربردی اپلیکیشن ها، طراحی اپلیکیشن فروشگاهی است. این نوع طراحی در شهر رشت و در تمامی شهرهای ایران انجام میشود. لازم است بدانید که با استفاده از این اپ متیوانید کسب و کار خود را توسعه بدهید. در واقع این اپ باعث افزایش درآمد شما خواهد شد. کی از گزینه ها یبسیار کاربری برای گسترش کسب و کار شما طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در رشت است. که میتوانید با استفاده از آن کسب و کار سنت خود را نیز توسعه بدهید.

    

   طراحی اپلیکیشن املاک در رشت

   یکی از اپلیکیشن های کاربردی طراحی اپلیکیشن املاک در رشت است. همانطور که میدانید در این شهر بنگاه های املاک زیادی وجود دارند که در زمینه های خرید و فروش و اجاره ویلا فعالیت دارند. شما نیز باید بتوانید از این طریق به جایگاهی برسید تا زمینه های کاری خود را گسترش داده وبهتر عمل نمایید. مسافران زیادی هستند که سالانه با استان کیلان سفر میکنند. و همانطور که میدانید سایت ها واپلیکیشن ها زیادی هستند که در زمینه اجاره ویلا و اقامتگاه فعالیت دارند. شما میتوانید به صورت انحصاری با طراحی اپلیکیشن اختصاصی به همراه سایت حرفه ای نیاز مردم را برطرف سازید.

   طراحی اپلیکیشن املاک در رشت
   طراحی اپلیکیشن گردشگری در رشت

   طراحی اپلیکیشن گردشگری در رشت

   شهر رشت و استان گلان سالانه توریت های بسیار زیادی دارند میتوانید با طراحی اپلیکیشن گردشگری در رشت و در استان گیلان، محیطی فراهم کنید تا مسافران و توریست ها بتوانند د راین اپ اطلاعات بسیار خوبی را کسب کنند. شما میتوانید در مورد مکان ها گردشگری، تفریحی و سایر مکان های دیگر در این شهر و استان گیلان اطلاعات خوبی کسب نمایید. میتوانید خدمات بی نظیری اعم از مشخص کردن مکان رستوران ها، مراکز درمانی، مراکز اقامتی و غیره اطلاعات کسب نمایید.

   طراحی اپلیکیشن خدماتی در رشت

   بنگاه های خدماتی زیادی در شهر رشت و سایر شهر ها در استان گیلان وجود دارد. شما میتوانید با طراحی اپلیکیشن خدماتی در رشت این خدمات را هوشمند سازی کرده و به افاد بیشتری ارائه دهید. همانطو رکه میدانید یکی از راه های گسترش کسب و کار این است که در کنار سایت خود یک اپلیکیشن خدماتی در زمینه های مختلف داشته باشید. بهترین راه این است که خدمات باکیفیت و متنوع خود را از طرق اپ ارائه دهید. و نوتفیکیشن های مناسبی را اراسال نمایید تا کاربران از آن طریق وارد اپلیکیشن شما شوند.

    

    

   طراحی اپلیکیشن خدماتی در رشت

   طراحی اپلیکیشن کتاب

   طراحی اپلیکیشن کتاب

   طراحی اپلیکیشن کتاب

   طراحی اپلیکیشن کتاب خوان : با توجه به اینکه هزینه چاپ نشر و کتاب ها بسیار گران شده است. و هم چنین با توجه به حفظ محیط زیست اشاره شده است که درختان کمتری قطع شود. طراحی اپلیکیشن کتاب نیز جایگاه مهمی پیدا کرده است. شما در گذشته باید مسیر زیادی را طی میکردید تا بتوانید به مکانی برای خرید کتاب های مورد نایز خود برسید. از این میان کتاب هایی بود که با ساعت ها جستجو در کتاب فروشی ها نمیتوانسید آن ها را بیابید. و همچنین با توجه به اینکه حمل و نقل کتاب ها و نگهداری از آن سخت است. کتاب های ایبوک طرفداران بیشتری نسبت به کتاب های فیزیکی پیدا کردند.

   کتاب خواندن یکی کارهای لذت بخش است که افراد در زمان های فراغت خود آن را انجام میدهند. با طراحی اپلیکیشن کتاب میتوانید همیشگی به کتاب ها دسترسی داشته باشید. شما در زمان رفت و آمد به محل کار خود نیز میتوانید کتاب های مورد علاقه خود را بخوانید. اکثریت مردم دیگر هزینه های زیادی بابت کتاب ها نمیدهند و در عوض از اپلیکیشن های کتابخانه استفاده میکنند. با طراحی اپلیکیشن کتاب میتوانید امکانی را فراهم کنید تا افراد در یک بستر به تمامی کتاب های ممکن دسترسی داشته باشند و نقش یک کتابخانه آنلاین را داشته باشید.

   طراحی اپلیکیشن کتاب خوان

   شرکت طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن دئووب در خدمت است تا طراحی سایت کتابخانه آنلاین و طراحی اپلیکیشن مشابه فیدیبو و طاقچه را برای شما انجام دهد. اپلیکیشن کتاب خوانی شامل تنوع بسیار زیاد کناب اعم از متنی و صوتی است. شما میتوانید به دسته بندی های بیشتری از کتاب های چاپ شده داشته باشید.

   طراحی اپلیکیشن کتاب امکان جستجوی بسیار خوبی را دارد که به همه مخاطبان کمک بزرگی میکند. زیرایکی از دغدغه ها در کتابفروشی ها جستجو و انتخاب کتاب است. همچنین شما میتوانید بی نهایت کتاب را تنها در گوشی تلفن خود بدون اینکه هجمی اشغال کند داشته باشید. برای شما پیش آمه است که در انتخا و مطالعه یک کتاب مردد بوده اید. میتوانید با مراجعه به بخش نظرات و امتیازدهی ها کیفیت یک کتاب را از نظر افراد مختلف بسنجید.

   شما میتوانید با طراحی اپلیکیشن کتاب خوان، این امکان را فراهم کنید تا کاربران کتابخانه شخص خود را با قابلیت های مختلف ایجاد نمایند. شما میتوانید در نسخه الکترونیکی کتاب ها در نرم افزار تغییراتی اعم از نوشتن، هایلایت، اضافه کردن بخش خلاصه و غیره قرار دهید. برای اطلاع از قیمت ساخت اپلیکیشن کتاب میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

   طراحی اپلیکیشن کتابخوان

   خدمات ارائه دهنده شرکت

   معروف ترین اپلیکیشن های کتاب

   کتابراه

   یکی از اپلیکیش های برتر در زمینه کتاب های EBook اپ کتابره است. این اپلیکیشن نسبت به دو اپلیکیشن طاقچه و فیدیبو پشتیبانی به مراتب بهتری ارائه داده است. اما با این کتاب های کمتری دارد برای جذب مخاطبان بیشتر هفته ای یک کتاب رایگان در اختیار افراد قرار میدهد. و قابلیتهای خوبی دارد که افراد زیادی از آن استفاده میکنند.

    طراحی اپلیکیشن مشابه  فیدیبو

   نرم افزار فیدیبو یکی از نرم افزارهای محوب کتابخوانی است که با رعایت حق نشر، اجازه دانلود و مطالعه کتاب را نیز به کاربر میدهد.شما میتوانید بدون نیاز به اینترنت کتاب موردنظر خود را مطالعه نمایید. وود پادکست ها و کتابهای صوتی نیز بسیار مهم است که بسیاری از کاربران به دنبال آن هستند.

   شما میتوانید به هزاران کتاب به صورت راگیان دسترسی داشته باشید و در مودر هر کتاب نظرات و امتیاز خود را ثبت نمایید. قابلیت جستجو این اپلیکین بسیار حرفه ای است. جهت طراحی اپلیکیشن مشابه فیدیبو میتوانید با تیم مشاوران ما در تماس باشید. این اپلیکیشن یکی از بهترین فروشگاهی اینترنتی کتاب است.

   ساخت اپ  مشابه طاقچه

   طاقچه نیز یکی از اپلیکیشن های معرف در زمینه کتاب است که با ناشران زیادی همکاری دارد. شما میتوانید کتاب ها را به صورت قاونی خریداری کرده و دانلود نمایید. شما میتوانید در بخش عضویت طاقچه بی نهایت، به ازای پرداخت هزینه ای، به بی نهایت کتاب به صورت رایگان دسترسی داشته باشید. در این اپلکیشن این امکان به وجود آمده است که افراد در خارج از کشور نیز بتوانند خرید خود را انجام دهند.

   طراحی اپلیکیشن کتاب فروشی

   طراحی اپلیکیشن کتاب فروشی

   صاحبان کتابفروشی میتوانند اپلیکیشنی داشته باشند که کتاب های خود را به صورت اینترنتی به فروش برسانند. این کتاب ها میتواند به دو صورت فیزیکی و ابوک به فروش رسانده شود. طراحی اپلیکیشن کتاب فروشی برای شما که صاحب یک کتابفروشی هستید لازم است.

   شما میتوانید از این طریق کتاب های بیشتری را به فروش بگذارید. و نسبت به رقیبان خود در صنعت فروش کتاب، بهتر و هوشمندانه تر عمل کنید. شما میتوانید به مناست های مختلف کد تخفیف ارسال نمایید. تا افراد با این کدها که شده خواستار ورود به اپلیکیشن و مطالعه کتاب کنند. به توجه به اینکه استفاده مردم از تلفن همراه زیادی شده است. در کنار سایت ها افراد از اپلیکیشن ها نیز استفاده میکنند. بنابراین بهتر است که در میان اپلیکیشن هایی که دارند اپلیکیشن شما نیز برای خرید کتاب نیز داشته باشند.

   صاحبان کتابفروشی ها نیاز دارند که امکان خرید آنلاین برای کتاب های خود را نیز داشته باشند. زیرا افراد بیشتر خرید های خود را از فضای مجازی انجام میدهند. شما میتوانید با ساخت اینبرنامه کتاب های خود را پیشنهاد داده و به فروش برسانید. دسته بندی موضوعی و جستجوی سریع کتاب ها یکی از قابلیت های مهم است که در کتابفروشی ها وجود ندارد. شما میتوانید این امکان را فراهم کنید که افراد با پرداخت هزینه، PDF کتاب را دانلود نمایند. با ارئه کدهای تخفیف و اطلاع رسانی از طریق اپلیکیشن میتوانید موج زیاید از مخاطبان را به خود جلب نمایید.

   ساخت اپلیکیشن کتاب

   شرکت دئووب تجربه و دانشی که دارد مفتخر است که برای ساخت و طراحی اپلیکیشن مشابه طاقچه یا فیدیبو در خدمات شما باشد. با ساخت اپلیکیشن کتابخوان میتوانید پایگاه داده ای از هزاران کتاب در اختیار مدم قرار دهید. که در هز زمان و مکانی که میخواهند به آن ها دسترسی داشته باشند. افراد میتوانند مانند کتابخانه فیزیکی، یک کتابخانه مجازی برای خود ایجاد نمایند که قابلیت جستجو خواندن کتاب در آن به مراتب آسان تر است. شرکت دئووب طراحی اپلیکیشن کتاب ای برای شما انجام میدهد که قابلیت های مفید نرم افزارهای فیدیبو، طاقچه و کتاب راه را داشته باشد. البته بهتر است که از ایده های خلاقانه خود نیز برای ساخت این اپ استفاده نمایید.

   شما میتوانید علاوه بر اینکه با ناشران زیادی همکاری دارید با مدارس و دانشگاه ها هکاری داشته و بخواهید که امکان خرید کتاب های الکترونیکی از طریق اپلیکیشن شما را به دانشجویان و دانش آموزان خود پیشنهاد دهند. طراحی سایت کتاب فروشی نیز در کنار طراحی اپلیکیشن فروش کتاب مهم است. زیرا بسیاری از افراد باید با جستجو در گوگل شما را بیابند. شما از این طریق میتوانید مخاطبان خود را افزایش دهید.

   ساخت اپلیکیشن کتاب

   طراحی اپلیکیشن کتاب

   مزایای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید

   کتاب های صوتی

   شما میتوانید در هر زمان و مکانی که هستید با اتصال به اپلیکیشن کتاب، کتاب های صوتی خود را گوش کرده و لذت ببرید. کتاب های صوتی نیز از طرفداران زیادی برخوردار اس بنابراین با فراهم کردن این بخش قابلیت بسیار مثبت و کاربردی به اپ خود اضافه کرده اید.

   قیمت ارزان یا رایگان کتاب

   همانطور که میدانید قیت کتاب ها بسیار بالا رفته است. به همین دلیل بسیاری از افراد به متاب های الکرتونیکی روی آروده اند. قیمت این کتاب ها یا رایگان و یا اینکه بسیار ارزان است. و شما میتوانید تعداد زیادی کتاب دانلود کدره و مطالعه کنید.

   برخورداری از تخفیف

   تخفیف همیشه باعث افزایش رضایتمندی کاربران شده است. شما میتوانید با تخفیف بر روی کتاب های مختلف، افراد را دعوت به خواندن کتاب های پرطرفدار کنید. و با این روش به فرهنگ جامعه نیز کمک زیادی کرده اید. شما میتوانید تخفیفات را به صورت دوره ای یا مناسبتی قرار دهید تا افراد برای مشاهده تخفیف ها وارد اپلیکیشن شما شوند.

   مزایای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی کتاب

   مرجعی بی نهایت از کتاب

   هر کتابفروشی یا کتابخانه با توجه به فضایی که دارد تعداد مشخصی کتاب را نگهداری میکند. اما در اپلیکیشن کتاب شما محدودیت ندارید هر تعدادی که کتاب میخواهید را میتوانید در اپلیکیشن خود اضافه کنید. تنوع موضوعات کتاب در اپلیکیش های کتاب بیش از کتابفروشی هاست. شما میتوانید از هر رشته ای شامل روانشناسی، ریاضی، پزشکی، داستان و غیره کتاب در اپلیکیشن خود داشته باشید. که همین تنوع باعث جذب افراد بسیار زیادی خواهد شد. زیرا اگر افراد کتاب در حیطی موردنظر خود را پیدا کنند به سراغ دیگر کتاب ها نمیروند.

   همیشه در دسترس

   یکی از مزایای طراحی اپلیکیشن کتاب در دسترس بودن کتاب ها است. شما میتوانید در هز زمان و مکانی که میخواهید به کتاب های موردنظر خود دسترس داشته و شروع به مطالعه نمایید. افراد زیادی هستند که در سفر به سر میبرند این افراد تنها با یک تلفن همراه خود میتوانند کتاب های متنوع را مطالعه نمایند. لازم به ذکر است که باید امکان مطالعه آفلاین نیز برای افراد قرار دهید.

   امکان خرید کاربران خارج از کشور

   افرادی که در خراج از کشور هستند به کتاب های فارسی زبان دسترسی ندارند. شما میتوانید از این طریق امکانی را فراه کنید که افراد در سراسر دنیا به کتاب های مورد علاقه خود دسترسی داشته باشند.

   طراحی اپلیکیشن کتاب صوتی

   طراحی اپلیکیشن کتاب صوتی

   با طراحی و ساخت اپلیکیشن کتاب میتوانید امکان ساخت تابخانه همراه را برای افراد فراهم کنید. با توجه به موضوعات کتاب شما میتوانید مخاطبان مختلفی داشته باشید. بنابراین این افراد میتوانند از هر زمان و یا مکانی که هستند به اپ شما متصل شوند و اوغات خود را سپری کنند. شما یک راهکار کم هزینه و مقرونه به صرفه در اختیار کاربران قرار میدهید. که بدون اینکه فضایی برای کتاب ها داشته باشید میتوانید همیشگی آن را در گوشی همراه داشته و به هرجایی که میخواهید منتقل کنید. کتابخوانی آنلاین باعث حفظ محیط زیست میشود یرا درختان کمتری قطع میشوند.

   با طراحی اپلیکیشن کتابخوان میتوانید حس خوبی را به کاربارن منتقل کنید.و کاربران نیز در عوض هزینه آن را پرداخت میکنند و شما به درآمد میرسید. شما میتوانید هنگام رانندگی، کار و استراحت کتاب های صوتی خود را گوش کنید. که برای هر قشری مناسب و انگیزه بخش است.

   نکات در هنگام طراحی اپلیکیشن کتاب

   • میتوانید قبل از خرید کتاب، بخشی را به صورت راگیان در اختیار کاربران قرار دهید تا بتوانند بخشی از کتاب را خوانده و در صورت تمایل قدام به خرید کنند. شما نیز در کتابفروشی ها نیز به صفحات کتاب دسترسی داشته بعد آن راخریداری میکنید.
   • میتوانید در بخش خواندن کتاب، امکانات وقابلیت هایی نظیر تغییر فونت و پس زمینه، امکان هایلایت کردن و غیره قرار دهید که این امکانات بسیار ضروری هستند.
   • افراد میتوانند در هر بخشی که نیازدارند یادداشتی راقرار دهند و در آن خلاصه ای کتاب را بنویسند.
   • کاربر باید بتواند بعد از ورود در ادامه متن قبلی، کتاب موردنظر خود رامشاهده نماید.
   • نکته مهم این است که با ساخت اپلیکیشن کتاب درختان کمتری برای انتشار کتاب بریده میشوند.

   کتاب الکترونیک یا Ebook چیست

   کتاب الکترونیکی یا EBOOk کتابی است که به صورت غیر فیزیکی وجود دارد. و شما میتوانید آن را در وسایل الکترونیکی مانند تلفن های همراه ، تبلت، لپتاپ ذخیره کنید. شما فایل موردنظر کتابی که میخواهید را خریداری کرده و آن را به وسیله نرم افزارهایی مانند Adobe reade باز گشایی میکنید. این کتاب ها مانند نسخه فیزیکی شان است با این تفاوت که شما نمیتوانید کتاب را لمس کنید. و صرفا مطالب آن را خوانده و تصاویر آن را مشاهده میکنید.

   ممکن است شما جزو افرادی باشید که مطالب مهم در کتاب ها را هایلایت میکنید. این کار در کتاب های الکترونیکی امکان پذیر است فقط کافی است که نرم افزارهای مناسب برای کتاب خوانی استفاده کنید. اپلیکیشن های کتاب خوانی زیادی وجود دارند که تعدادی از آن ها نیز شامل ویدیو یا صدا نیز سهتند و به صورت چند منظوره عمل میکنند. فروش کتاب های الکترونیکی در حال حاضر یکی از فرصت های خوب برای کسب درآمد است. طراحی اپلیکیشن کتاب نیز ابزاری برای این کار است.

   روش های کسب درآمد از طراحی اپلیکیشن کتاب

   روش های مختلفی برای کسب درآمد از طراحی اپلیکیشن وجود دارد. یکی از روش ها ساخت اپلیکیشن کتاب است. شما با قرار دادن تعداد زیادی کتاب میتوانید از طریق پرداخت هزینه برای دانلود کتاب ها ، درآمد داشتهباشید. میتوانید بعضی از کتاب ها را به صورت رایگان قرار دهید و بعضی نیز به صورت پولی بگذارید. از طریق تبلیغات نیز میتوانید بهصورت نوتیفیکیشن یا درون برنامه ای درآمدی داشته باشید.

    

    

   کتاب الکترونیک یا Ebook چیست

   تماس با ما

   پشتیبانی واتس اپ

   برگشت به منوی تماس ها

   برگشت به منوی تماس ها

   ما را در اینستاگرام دنبال کنید

   برگشت به منوی تماس ها

   برگشت به منوی تماس ها

   برگشت به منوی تماس ها