شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد
راه های افزایش بازدید از سایت

راه های افزایش بازدید از سایت

بهترین راه های افزایش بازدید از سایت چییست ؟ یکی ار راه های بازدید از سایت بهبود تجربه کاربری و محتوا سایت است. اما از آنجایی که در این مورد زیرا صحبت شده است تبدیل به یک شعار میان محتوا نیسان شده است. اگر فردی واقعا بخواهد بداند که چطور باید به صورت اورگانیک ترافیک سایت را افزایش دهد باید مقالات متعددی را بخواند تا به یک نتیجه کلی برسد. اما ما قصد داریم تا در این مقاله به نکات مهمی که باعث افزایش بازدید سایت به صورت اورگانیک میشود را خدمت شما بیان نماییم.

صاحبان سایت ها از آمار بازدید بسیار کمی که دارند همیشه شکایت میکنند. همیشه این سوال را دارند که چگونه آمار بازدید از ساتی خود را افزایش دهند. بله آمار بازدید سیات به روش های گران قیمت مانند تبلیغات بالا میرود اما ما قصد داریم که ره های کم هزینه و رایگان را خدمت شما عرض کنیم. ممکن است که این نکات را شنیده باشید اما تا زمانیکه از آن استفاده نکنید نمیتوانید از تاثیرات آن باخبر شوید.

فهرست مطالب

افزایش آمار بازدید سایت با محتوای هدفمند

بازاریابی محتوا به مراحل ایجاد، انتشار و توزیع محتوا گفته میشود. با اجرای این این نکات میتوانید محتوای موثرتری را تولید نماییم که بدون خرج هزینه اضافی آمار بازدید از سایت خود را افزایش دهید.

ساخت محتوای آموزشی رایگان

باید در ابتدا بدانید که کاربر به دبنال چه چیزی است. برای این منظور میتوانید ازجستجوگر گوگل نیز کمک بگیرید.بایدبخشی را برای ارائه آموزش های رایگان ایجاد نمایید. این موارد باعث میشود که آمار بازدید از سایت شما بالا رود. شما میتوانید محتوای آموزشی را در قالب کتاب، پست، وبلاگ، کتاب الکترونیکی، ویدیو، اینفوگرافی و پادکست در اختیار کاربارن قرار دهید.

تولید محتوا بر اساس آمار بازدید رقبا

یکی از موضوعات موثر برای تولید محتو این است که موضوعات پربازدید را بیابید و موضوعاتی در آن مورد بنویسید. برای مثال سئو سایت و بهینه سازی سایت بسیار سرچ میشود به همین دلیل شمانیز باید مقالاتی در این زمینه ارائه دهدی. موضوع شما هرچه باشد مهم محتوای باکیفیت است. اگر شما موضوعات مشابه با سرین مینویسد باید باعث شود که مقاله شما نسبت به سایرین بهتر باش تا گوگل شما را در رتبه های اولیه قرار دهد.

ضبط پادکست و نشر

انتشار پادکست در سایت ها یک موضوع جدید است. تا قبل برای مطالب آموزشی و ارائه تبلیغات از خدمات ویدیو از صفحه سایت قرار میداند اما حال به این صورت است که پادکست موردنظر ضبظمیشود و صفحه ای که مطالب قرار داده شده قرار میگیرد. شما میتوانید پادکست ها را د رگوگل پادکست نیز آپلود کرده و لینک به سایت خود بدهید.

تولید و نشر ویدیو

همانطور که میدانید یوتیوب یکی از موتورجستجوی قوی در زمینه ویدیو است که آمار بازدید کننده زایدی بعد از گوگل دارد. کافیاست که شماچند ویدیو آمزشی منتشر نمایید. یکی از سایت هایی که برای قرار دادن ویدیو های آموزشی مناسب است آپارات میباشد. که میتوانید ویدیو را علاوه بر روی سایت بر ر وی آپارات و ودیو نیز قرار دهید.

نوشتن پست مهمان

پست مهمان پستی است که در سایت دیگران منتشر میکنید که بسیاری از انجمن ها و وبلاگ ها دارای پست مهمان هستند. ممکن است که برای شما شوخی باشد که چرا باید برای سایت دیگری یک پست منتشر نمایید. اما لازم است بدانید که نوشتن در سایت مانند ویرگول که روزانه افراد زیادی در آن مقاله منتشر میکند باعث میشود که کاربر را به سایت خود لینک دهید.

ایجاد صفحات مرجع برای بک لینک

گرفتن بک لینک از سایت های معتبر تاثیر زیادی بر روی اعتبار سایت شما دارد. باید در سایت خود صفحاتی ایجاد کنید که دارای محتوای بسیار قوی وخب باشید. این صفحات باید به قدری خوب باشند که سایر سایت ها به این صفحه از سایت شما به عنوان یک مرجع لینک خارجی بدهند.

راه های افزایش ترافیک سایت

افزایش بازدید سایت با رعایت نکات سئو داخلی

به کمک سئو سایت میتوانید بدون هزینه اضافی رتبه سایت خود رادر نتایج گوگب بالاتر ببرید. در بخش سئو سایت داخلی به این موضوع پرداخته شده است.

1)استفاده از کلمات کلیدی طولانی

بیشترین آما رورودی مربوط به کلمات کلیدی ولانی یا Long Tail Keywordاست.در صفحات سایت خود بهتر است که از کلمات با جزئیات بیشتر وطولانی تر استفاده کنید. رای مثال به جای کار بر رویس ئو کلید واژه طراحی سایت میوانید بر روی کلیدواژه طراحی سایت حرفه ای با قیمت ارزان کار کنید که نتایج خوبی دارید. زیرا تحقیقات نشان داده است که افراد هنگام جستجو در گوگل از کلمات کلیدی طولانی استفاده میکنند.

2) بهبود سئو تکنیکال

سئو تکلنیکال یا فنی بر روی ساختار و هسته سایت تاکید دارد که باید کدنویسی بهینه داشته باشند. اگر سایت شما از نظر سرعت و موارد فنی آماده نباشد نمیتوانیددر رتبه های اولیه قارر بگیرید. اگر سایت شما دچار مشکلانی فنی و باگ باشد نمیتوانید به نتایج خوبی در موتور جستجوگر برسید.

3) لینک سازی داخلی

لینک سازی داخلی از جمله مواردی است که باعث گردش بهتر کاربارن و بات های گوگل در ساتی شما میشود. همانطور که میدانید گوگل بر اساس نرخ های زیادی منند نرخ ماندگاری و نرخ پرش متوجه میشود که مطالب شما چقدر برای کاربران مفید بوده است.

استفاده از داده های ساختاریافته

بارها گفته ایم که برای افزایش نرخ کلیک از داده های ساختار یافته استفاده کنید. داده های ساختار یافته کدهایی هستند که به موتورهای جستجوگری نظیر گوگل کمک میکنند تا بتواند موضوع اصلی مقاله سایت شما را بهتر درک کند. برای مثال برای شما پیش آمده است که جستجویی انجام داده اید و در پایین لینک سایت پرسش های متداول قرار گرفته اند. که همین باعث میشود که بیشتر مواقع افراد بر روی آن کلیک نمایند.ین ها روش هایی است که میتوانید نرخ کلیک بر روی لینک سایت خود را افزایش بدهید.

ادامه دارد …..

تیم تحریریه وب سازان مرصاد
تیم تحریریه وب سازان مرصاد

تیم تحریریه وب سازان مرصاد متشکل از محتوا نویسان است که به کوشش آن ها مقالاتی برای افزایش دانش شما در زمینه طراحی سایت ، سئو و دیجیتال مارکتینگ تولید میشود.

پست های مرتبط را مطالعه کنید ...