طراحی سایت بدون کدنویسی

طراحی سایت بدون کدنویسی

طراحی سایت بدون کدنویسی

یکی از عناوینی که در موتور جستجو در مورد وب سایت حجستجو میشود عبارات کلیدی طراحی سایت بدون کدنویسی است. عموما مردم به دنبال پیدا کردن ساده ترین روش برای به دست آوردن چیزی هستند. عباراتی مانند طراحی سایت ارزان، طارحی سایت رایگان و غیره را نیز زیاد در پیشنهادات گوگل دیده اید. متاسفانه افرادی که به دنبال جستجی این عبارات هستند نمیتوانند با سایرین به رقابت بپردازند. شما اگر طارحی سایت قسطی را جستجو کنید بنده شما را تشویق میکنم اما جستجوهایی هستند که اصلا منطقی نیستند. متاسفانه شرکت های طراحی سایت نیز از این کلمات کلیدی در مقالات خود استفاده میکنند تا بتوانند به بیشترین حدی بازدید را به دست بیاورند.

ما د راین مقاله به شما عرض میکنیم که بله طراحی سایت بدون کدنویسی وجود دارد. شما میتوانید از طراحی سایت با سایت سازهایی که به صورت آنلاین خدمات ارائه میدهند همکاری داشته باشید. اما لازم به ذکر است که بدانید طراحی سایت با وردپرس نیاز به مدنویسی نیز دارد. شما هرچقدر هم بخواهید از یک قالب آماده استفاده کنید باز هم باید به پایه های زبان های Html,css,java script و PHP آشنایی داشته باشند. در طراحی سایت بدون کدنویسی شما میتوانید از قالب های آماده استفاده کرده و بر روی وردپرس صب کرده و محتوای خود را در آن قرار دهید.

طراحی سایت بدون کدنویسی با وردپرس

با روی کار آمدن سایت سازها و سیستم های مدیریت محتوا، طراحی سایت بدون کدنویسی نیز ممکن شد. در واقع CMS هایی مانند وردپرس به این صورت هستند که بک اند و بخش مدیریت سایت از قبل کدنویسی شده است. شما تنها کاری که باید انجام دهید این است که از قالب وردپرسی آماده استفاده کرده و آن را نصب کنید. سایت شما آماده است تنها باید محتوای مناسب خود را تولید کنید.

همانطور که گفته شد بهترین روش برای راه اندازی سایت بدون کدنویسی استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس است. در واقع وردپرس یک سیستم اپ سورس است که اجازه میدهد ماژول های مختلف را بر روی آن سوار کنید تا نیازی به کدنویسی نباشد. نصب وردپرس با چند کلیک برای شما امکان پذیر خواهد بود. قالب های وردپرسی زیادی دارند که بسیاری از سایت های داخلی و خارجی آن ها را به فروش میرسانند.

در واقع قالب وب سایت بخش ظاهری سایت است که میتوانید آن را مشاهده کنید. و بخش مدیریت سایت نیز وردپرس است که میتوانید در آن قسمت بخش های مختلف سایت را مدیریت نمایید. یادگیری وردپرس بهترین راه برای ساخت سایت بدون کدنویسی است. شما کافی است که مطالب را به صورت دسته بندی شده قرار دهید. میتوایند از آموزش های رایگان و ویدیویی وردپرس استفاده نمایید.

طراحی سایت بدون کدنویسی با وردپرس
آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی

آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی

به صورت کلی میتوان خدمت شما عرض کردکه اگر میخواهید یک سایت بدون کدنویسی راه اندازی کنید میتوانید از قالب های آماده وردپرسی استفاده کنید. چرا که شما میتوانید آن را به راحتی توسعه ، تغییرو بهبود دهید. بسیاری از سایت های بزرگ با استفاده از وردپرس پیاده سازی شده اند. اما قالب این سایت های بزرگ عموما به صورت اختصاصی نوشته شده است. در واقع وردپرس یک سیستم محبوب است که بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است.

لازم به ذکر است که سیستم های مدیریت محتوای دیگر به اندازه وردپرس توسعه پذیر نیستند. همچنین مانند وردپرس دارای قالب های متنوع و افزونه های حرفه ای نیستند. برای وردپرس میلیون ها افزونه و پوسته رایگان وجوود دارد در حالی که برای دیگر سیستم های مدیریت محتوا باید هزینه بابت تغییرات پرداخت نمایید.

آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی با وردپرس

سیستم های مدیریت وردپرس رایگان و اپن سورس هستند. در حالی که سایر سیستم ها سایت ساز اپن سورس نیستد. سایت سازهایی که امروزه بسیار معروف شده اند را عرض میکنم. شعا این سایت سازهای ایرانی، طراحی سایت راگیان یا طارحی سایت بدون کدنویسی است. در واقع این سایت سازها مزایای زیادی دارند که مهمترین آن رایگان بودن آن ها است. شما باید ماهاینه هزینه بسیار ناچیزی را پرداخت کنید. اما مانند این است که شما سایت را اجاره کرده اید که هیچوقت بر روی آن تسلط نداشته و برای شما نخواهد بود.

لازم به ذکر است که هر نوع سایت یاعم از خبری، شرکتی، فروشگاهی و غیره را میتوان با وردپرس پیاده سازی کرد.تقریبا برای هر کاری یک افزونه میتواند مشکل شما را حل نماید. که این افزونه ها را نصب کرده و مطابق با نیاز خود سفارشی سازی میکنید. اما گاهی شما نیاز به طراحی افزونه اختصاصی دارید که شرکت های طراحی سایت برای شما انجام میدهند.

وردپرس بسیار انعطاف پذیر است شما به راحتی میتوانید هر قسمت آن را تغییر داده و از نظر عمکرد مشکلی در آن ایجاد نشود. اینقدر معطوف است که شما میتوانید هر پلاگینی را بر روی آن سوار کنید. وردپرس با زبان php ساخته شده که با سرورهای لینوکس نیز سازگاری دارد. منابع زیادی برای یادگیری و رفع مشکلات وردپرسی هستند.

طراحی سایت بدون کدنویسی 

ساخت سایت بدون کدنویسی

داشتن یک وب سایت در حال حاضر بسیار اهمیت دارد. اما لازم است بدانید که هر وب سایتی ضروری و واجب نیست. توجه کنید که ابتدا به اصول صحیح این کار را انجام دهید. بعد از گذشت چند ماه یا چند سال با مشکلات زیادی روبه رو خواهید شد. شما بعد از چند ماه با مشکلاتی مانند بهینه نبودن سایت، ارورهای مختلف مواجه میشوید. بنبابراین لازم است که همین اول کاری یک وب سایت با کیفیت راه اندازی کنید. دنبال طراحی سایت بدون کدنویسی نباشید اگر میخواهید از آن درآمدزایی کنید.

سایت های زاید به روی کار آمده اند که شما توان رقابت با آن ها را نخواهید داشت. اگر میخواهید وب سایتی را خود راه اندازی کنید سعی کنید که زبان های اولیه طراحی سایت بلد باشید. زیرا اگزر میخواهید از قالب آماده استفاده کنید باید آن را بهینه ساز نمایید تا قابل اجرا باشد. زیرا قالب های آماده بسیار سنگین بوده و دارای فایل های بسیار زیادی هستند که باعث کندی سایت شما شده است. بهینه سازی سایت نیاز به تجربه و دانش دارد. شما میتوانید از این طریق جبران کنید و سایت های زیادی را به روی کار بیاورید. لازم به ذکر است که هر سایت محدودیت های مختلفی دارد که باید بتوانید آن را مطابق با سلیقه خود تغییر دهید.

 

طراحی سایت صنعت نفت و گاز

طراحی سایت صنعت نفت و گاز

طراحی سایت صنعت نفت و گاز

شرکت ها و صنعت های مختلف برای اینکه بتوانند وارد تجارت آنلاین شوند نیاز به طراحی سایت معتبر دارند.بنابراین برای اینکه بازاریابی هوشمند و پیشرفته در سطح بین المللی داشته باشید باید بتوانید از طریق طراحی سایت صنعت نفت و گاز این کار را انجام دهید. زیرا فعالیت هایی که شرکت های صنعت نفت  گاز انجام میدهند مختص به یک بازار داخلی نیستند بلکه اصلی ترین فعالیت های آن ها مربوط به بازار خارجی است. طراحی سایت نفت و گاز در صنعت شما برای برندسازی در سطح بین المللی نقش کلیدی و اساسی دارد و یکی از زیر مجموعه های طراحی سایت صنعتی نیز میباشد.

روز به روز رقایت میان شرکت ها و صنایع مختلف نفتی، گازی و پترشیمی افزایش پیدا میکند. طراحی سایت صنعت نفت و گاز شامل بخش های مختلفی از فعالیت های شرکت نفتی شما خواهد بود. بخش های مختلف شما میتوانید شامل واحد های تولیدی پالایشگاه ها، تجهیزات صنعتی، فرش مشتقات نفتی، ماشین آلات صنعتی، موارد اولیه و غیره باشد که باری هر بخش به طور کامل توضیحات باید ارائه شود. لازم به ذکر است که این سایت هم رده با طراحی سایت پتروشیمی است که ما نیز برای اطلاعات بیشتر شما قرار داده ایم که میتوانید مطالعه نمایید.

ویژگی های طراحی سایت صنعت نفت و گاز

صفحه ای برای معرفی شرکت نفتی، اعضای شرکت و فعالیت های شما باید باشد که برای مشتریان شما بسیار مهم خواهد بود.

میتوانید در بخش محصولات، مشتقات نفتی و کالاهای نفتی و گازی و دیگر موارد صنعتی که به فروش میرساند را در این قیمت قرار دهد.

اگر شرکت های وابسته دارید بهتر است که تمامی واحد های تکمیلی خود را همراه با جزئیات و توضیحات نام ببرید.

اگر نیاز به بازدید یا تنظیم زمان مذاکره با شرکت شما است بهتر است که از طریق سایت امکان پذیر باشد که در طراحی سایت صنعت نفت و گاز به این بخش اهمیت داده خواهد شد/

در صفحه تماس و ارتباط با ما نیز شماره های تماس و آدرس های شرکت های صنعتی نفتی خود را بر روی گوگل مپ مشخص نمایید.

بخش خدمات بسیار مهم است که باید تمامی سرویس هایی که در زمینه صنعت نفت  گاز ارائه میدهید را به ترتیب همراه با توضیحات مفصل  تصاویر مرتبط ارائه دهید.

قسمت پروژه هایی که انجام شده یا در دست ساخت هستند نیز مهم است که میتواند برای جذب سرمایه مشتریان بین المللی موثر واقع شود که توصیه میکنیم در طراحی سایت صنعت نفت و گاز آن را قرار دهید.

 طراحی سایت نفت و گاز باید به صورت چند زبانه پیاده سازی شوند که برای اطلاعات بیشتر میتوانید طراحی سایت دو زبانه را مشاهده نمایید.

از آنجایی که امور شما به صورت بین المللی انجام میگیرد باید سرعت بارگذاری سایت شما بسیار بالا باشد.

تصاویر با کیفیت از صنعت نفت و گاز بسیار مهم است و ممکن است که حجم زیادی از سایت شما را دربر بگیرد. اما طراحی سایت صنعت نفت و گاز توسط متخصصان دئووب به گونه ای خواهد بود که بالا ترین سرعت بارگزاری را داشته باشید زیرا برای ما بهینه سازی سایت بسیار مهم است و در تمامی پروژه های خود آن را رعایت میکنیم.

ویژگی های طراحی سایت صنعت نفت و گاز
طراحی سایت نفت و گاز

طراحی سایت نفت و گاز

ساخت سایت صنعت نفت و گاز شامل صفحات دیگری میشود که بنابر صلاحدید خود میتوانید از ما بخواهید که آن ها را برای شما پیاده سازی نماییم. و خوب هرچه صفحات با کیفیت تری همراه با قابلیت های بیشتری به سایت خود اضافه کنید باعث حرفه ای تر شدن آن خواهد شد. گرافیک و ظاهر صفحات باید کاملا متناسب به نوع صنعت شنا باشید با بالاترین اعتبار را از طریق سایت خود رد سطح بین المللی به دست بیاورید.

نیاز به به بازاریابی و فروش محصولات در شرکت های بزرگ صنعتی یک اصل به حساب می آید. حوزه های کاری شرکت های صنعتی نفت و گاز نیز مختص به بازار خارجی است تا بتوانند شرکت های فعال در کشورهای مختلف را به سمت صنعت خود  جذب نمایند. بسیاری از شرکت ها هستند که هزینه بسیار گزافی بابت تبلیغات میپردازند. اما شرکت های دیگری نیز هستند که بازاریابی اصلی که امروزه به آن دیجیتال مارکتینگ گفته میشود را در پیش گرفته اند.

اولین قدم برای ورود به این حوزه طراحی سایت صنعت نفت و گاز است تا بتوانید پررنگ تر از قبل دیده شوید. روشن است که به دلیل فرامنطقه ای بودن طراحی سایت نفت و گاز باید پشتیبانی حرفه ای برا یآن انجام شود تا ملاحظات فنی و کاربری آن برای شما لحاظ شود. شرکت دئووب با توجه به کارشناسان حاذقی که دارد برای شما پشتیبانی فنی را تا یک سال اول به صورت رایگان قرار خواهد داد که با گذشت زمان در صورتی که از ما راضی باشید میتوانید آن را تمدید نمایید.

طراحی سایت صنعت نفت و گاز

نکات طراحی سایت نفت و گاز

لازم به ذکر است که قبل از سفارش طراحی سایت نفت و گاز حتما نیازها و انتظارات اولیه خود را بدانید. و لیستی تهیه کنید تا بتوانید با طراح سایت در این زمینه مشورت داشته باشید. ما چند مورد اعلام میکنیم تا بتوانید انتظارت و نیازهای خود را در زمینه ساخت سایت صنعتی نفت و گاز خود تکمیل نمایید.

اول اینکه باید بدانید که سایت شما صرفا میخواهد برای معرفی خدمات و ارائه نمونه های کارهای شما باشد.

دوم اینکه آیا میخواهید که بستری ایجاد نمایید تا مشتریان جدیدتر وارد شرکت خود کنید که در این صورت باید سئو سایت صنعت نفت و گازی خود را انجام دهید و یا اینکه میخواهید سایت را برای مشتریان فعلی خود ایجاد نمایید.

سوم باید بدانید که چه نوع محتوایی میخواهید داخل سایت خود قرار دهید و نیاز به چه منابع و صفحات و قابلیت هایی در سایت وجود خواهد داشت

چهارم در مورد سوالی که همیشه پرسیده میشود این است که آیا میخواهید برندینگ یا دیجیتال مارکتینگ کار کنید یا صرفا یک سایت برای معرفی شرکت خود میخواهید. زیرا همانطور که گفته شد برای دریافت مخاطبان هدف از طریق فضای وب و آنلاین باید افزایش سئو سایت صنعتی خود را به شرکت طراحی و بهینه سازی سایت دئووب اعلام نمایید.

پنجم اینه حتما برای مدل درآمدزایی و تبلیغاتیی خود با متخصصان ما صحبت نمایید تا نیازی به پرداخت هزینه های گزاف برای معرفی خود در سطح جهانی نداشته باشید.

 

 

نکات طراحی سایت نفت و گاز

طراحی سایت لوازم صوتی و تصویری

طراحی سایت لوازم صوتی و تصویری

طراحی سایت لوازم صوتی و تصویری

امروزه متد های بازاریابی و فروش از حال سنتی درآمده و بسیار تغییر کرده است. دیگر مانند گذشته نیست که تنها راه فروش شما اجازه یک مغازه جهت قراردادن محصولات خود باشید. از آنجایی که اینترنت و تلفن های هوشمند نیز کل زندگی افراد را تحت سلطه خود درآورده اند. شما میتوانید از این فرصت استفاده کرده و رقیبان خود را کنار بیندازید. بهترین راه برای شما اگر در زمینه لوازم صوتی فعالیت دارند طراحی سایت لوازم صوتی و تصویری است. افراد میتوانند از طیق گوگل سایت شما را پیدا کرده و خرید نمایند. شما نیز از طریق بازار مجازی محصولات خود را به فروش میرسانید که دردسر بسیار کمتری از خرید حضوری خواهد داشت.

لازم به ذکر است که فروش اینترنتی محصولات از شما وقت و انرژی بسیا رکمی را میگیرد. فروش حصوری پس از شیوع کوید بسیار کمتر شده است و افراد ترجیح میدهند که خرید های خود را در مورد هر محصول مهم و غیر مهم را اینترنتی خرید نمایند. این فروش اینترتی برای خریداران و هم فروشندگان بسیار فایده دارد. طراحی سایت لوازم صوتی و تصویری به گونه ای است که مغازه یا فروشگاه شما به صورت شبانه روزی در حال فعالیت است. و در این صورت نرخ سودآوری شما بسیار بالاتر از قبل خواهد بود. البته نکته ای که در این میان وجود دارد سئو سایت فروشگاهی لوازم صوتی و تصویری شما است که باید به صورت جداگانه به آن رسیدگی شود. زیرا یکی از راهکارها و روش های دیجیتال مارکتینگ و افزایش فروش است.

مزایای طراحی سایت فروش لوازم صوتی و تصویری

ساخت سایت مزایای زیادی دارد اما متاسفانه عده ای تنها به قیمت سایت توجه میکنند. شما برای ارتقا کیفیت هرچیزی باید هزینه و انرژی خرج نمایید. بنباراین اگر میخواهید ارتقا برند و اعتبار کسب و کار خود را افزایش دهید بهتر است که اقدام به طراحی سایت لوازم صوتی و تصویری کنید. دسترسی به مخاطبان به ورت مستقیم از طریق سایت امکان پذیر خواهد بود. در صوتی که در خرید های حضوری مخاطبان به راحتی در هر موقعیت جغرافیایی و زانی که هستند سفارشات خود را ثبت نمایند. و دیگر محدودیت های زمانی و مکانی از بین خواهد رفت. افراد میتوانند در شهرستان ها دور باشند ولی اجناس خود را از سایت شما سفارش بدهند.

هر فروشگاه و شرکتی نیاز دارد که خود را با تبلیغات به سایر افراد معرفی نماید. در صورتی که همه موارد تبلیغاتی بسیار گران قیمت هستند. اما اگر در صنعت دیجیتال مارکتینگ به درستی فعال باشید میتوانید با هزینه بسیار پایین تر نتیجه بسیار موثرتری را دریافت نمایید. اما ورود و رقابت در صنعت دیجیتال مارکتینگ نیاز به صرف انرژی و زمان زیاد دارد اما نتایج آن به صورت صعوی روز به روز بهتر خواهد شد. پشتیبانی آنلاین در 24 ساعته شبانه روزی به این معنی است که فروشگاه اینترنتی شما همیشه باز است و همین باعث بالا رفتن درصد فروش خواهد شد. با دارا بودن سایت نیازی به پذیرفتن مشتریان به صورت حضوری نخواهید داشت و تمامی موارد به صورت اتوماسیونی انجام خواهد شد.

مزایای طراحی سایت لوازم صوتی و تصویری

امکانات طراحی سایت لوازم صوتی و تصویری 

امکانات طراحی سایت لوازم صوتی و تصویری

صفحه درباره ما

این صفحه به این منظور است که بتوانید فروشگاه یا شرکت فروشگاهی لوازم صوتی و تصویری خود را به مخاطبان خود معرفی نمایید. شما میتوانید در بخش تصاویر، ویدیو های با کیفیتی را ارائه دهید. و سال تاسیس، مجوزها، گواهینامه ها، خدمات، محصول و دیگر موارد را ذکر کنید. در بخش تماس با ما شماره های تماس خود را نیز قرار دهید. نقشه گوگل و آدرس فروشگاه برای شما بسیار مهم هستند.

دسته بندی محصولات

از آنجایی که طراحی سایت فروشگاهی لوازم صوتی و تصویری یک نوع فروشگاه اینترنتی محسوب میشود. شما میتوانید مانند دیگر سایت های فروشگاهی محصولات خود را دسته بندی نمایید. این دسته نبدی ها میتواند بر اساس قیمت، برند، نوع لوازم، کسور سازنده و غیره باشد. با توجه به اینکه محصولات دسته بندی میشوند افراد میتوانند به راحتی در سایت شما محصول خود را جستجو نمایند. که در بخش جستجو میتوانید فیلتری قرار دهید که افراد با انتخاب ویژگی ها بتوانند به محصول موردنظر خود دست یابند.

استفاده از سیستم جست و جو باعث میشود که کاربران بتوانند مستقیم به محصول دست یایند. لازم به ذکر است که باید برای هر محصول یک صفحه جداگانه طراحی و ساخته شود. تولید محتوای اصولی برای شما بسیار اهمیت خواهد داشت. بنابراین سعی کنید که محتوای شما جذاب و همراه با توضیحات جامع و کامل باشد. در این صورت کاربران بیشتر مجاسبه میشوند که محصول شما را خریداری نمایند. همچنین میتوانید یک بخشی برای مقایسه محصولات نیز قرار دهند که افراد بتوانند ویژگی های دو الی 3 محصول را با هم مقایسه نمایند.

سیستم نظرسنجی و امتیازدهی

هر سایت فروشگاهی از جمله طراحی سایت لوازم صوتی و تصویری نیاز به سیستم نظرسنجی در بخش هر محصول دارد. هر خریداری که نظر خود را در مورد یک محصول در سایت قرار میدهد تاثیری بر روی تصمیم گیری مخاطبان میگذارد که باعث میشود درصد تعویص اجناس تا حد زیادی کاهش پیدا کند. همچنین هر خریدار میتواند به محصول امتیاز بدهد که همین نیز میتواند به عنوان فیلتر ویزگی ها نیز وجود داشته باشد.

فروش آنلاین محصولات

هر سیستم فروش آنلاینی قابلیت ها وامکانات پایه مانند ثبت سفارش، پنل کاربری، صدور فاکتور، درگاه پرداخت، پیگیری وضعیت سفارش و غیره باید باشد. در این صورت بتوانید محصولات خود را به صورت اینترنتی به فروش برسانید. طراحی سایت مشابه دیجی کالا از جمله مواردی است که ما برای هر سایت فروشگاهی پیشنهاد میدهیم.

پشتیبانی آنلاین

طراحی صفحه مشاوره و پشتیبانی آنلاین باعث جلب اعتماد کاربران میشود. میتوانید امکاناتی مانند سیستم چت آنلاین، ثبت درخواست مشتریان، ارسال تیکت و غیره نیز داشته باشید. برای مثال در طراحی سایت موبایل و لپ تاپ بخش پشتیبانی را برای آن قرار داده ایم تا کاربران بتوانند در مورد موارد فنی و تعمیرات نیز پشتیبانی شوند.

پیشنهادهای ویژه

در صفحه اصلی میتوایند مانند دیگر سایت های فروشگاهی با اسلاید شو هایی جذاب و حرفه ای برای قراردادن محصولات ویژه ، پرفروش، تخفیف دار و غیره قرار دهید. در این صورت کاربران میتوانند بسیار سریع تر محصولاتی که بیشتری فروش را داشته اند مشاهده نمایند. و این باعث بالا بردن نرخ خرید خواهد بود که در طراحی سایت لوازم صوتی و تصویری شما باید وجود داشته باشد.

 

طراحی سایت فروشگاه موبایل

طراحی سایت فروشگاه موبایل

طراحی سایت فروشگاه موبایل

یکی از جمله مشاغلی که خرید و فروش در آن زیاد است، فروشگاه موبایل فروشی است. از آنجایی که فروشگاه های موبایل و لوازم جانبی زیاد شده اند. شما میتوانید با طراحی سایت فروشگاه موبایل و لپ تاپ بسیاری از متقاضیان را به خود جذب نمایید. لازم به ذکر است که هر سایتی یک سری امکانات دارد که در ابتدای کار باید به آن موارد توجه کنید.

سایت فروشگاه اینترنتی موبایل و لوازم جانبی به صرت تخصصی به فروش موبایل و محصولات دیجیتالی میپردازد. برای شما نیز پیش آمده است که نیاز به خرید یک گوشی همراه پیدا کرده اید. و در ابتدا در اینترنت به دنبال مدل های آن گشته اید. زیرا از طریق اینترنت راحت تر میتوانید سایت های فروشگاهی موبایل را پیدا کرده و مدل های مختلفی گوشی های موبایل را با هم مقایسه نمایید. طراحی سایت فروش موبایل جزو یکی از سایت هایی است که هر فروشگاه موبایل فروشی میتوانید آن را راه اندازی نماید.

امروزه افراد با آگاهی کامل یک خرید را انجام میدهند. و اینترنت نیز تبدیل به فضایی شده است که میتوانید برای موارد مختلف از آن کمک بگیرید. بهترین فرصت برای شما این است که با یک هزینه جزئی سایت فروشگاهی یا خدماتی خود را داشته باشید. که از امکانات و مزایای آن بهره مند شوید.

طراحی سایت فروش موبایل

هر سایت فروشگاهی برای اینکه بتواند موفق باشد بایداعتماد مشتریان را جلب نماید. برای مثال شما باید در برای فروشگاه اینترنتی خود اینماد را دریافت نمایید. در غیر این صورت مشتریان کمتری از شما خرید آنلاین خواهند کرد. باید در مورد هر محصولی که در سایت قرار میدهید در صفحه جداگانه در مورد کانفیگ های موبایل ها بنویسید.

تصاویر متعددی در رنگ های مختلف نیز از هر گوشی موبایل قرار دهید. یکی از امکاناتی که کاربران زیاد استفاده میکنند بخش مقایسه محصولات با هم است. زیرا بسیاری از این کانفیگ ها ممکن است مناسب نبوده و در گوشی دیگری آن را بیابید. بنابراین مقایسه گر تخصصی موبایل به شما کمک زیادی خواهد کرد. بخش گالری تصاویر برای محصولات از زوایای مختلف و در کیفیت های متفاوت بسیار کاربردی خواهد بود.

طراحی سایت فروش موبایل و لپ تاپ

در هر زمینه شغلی که فعالیت دارند نیاز به سایت پیدا خواهید کرد بسیاری از فروشگاه های مختلف اقدام به طراحی سایت موبایل میکنند تا بتوانند از این جهت اقدامات لازم را انجام دهند. هزینه هایی که برای اجاره یک فروشگاه موبایل و لپ تاپ فروشی باید بپردازید بسیار زیاد است. اما شما میتوانید شعبه جدیدی را در بستر اینترنت افتتاح نمایید. و از این طرق مشتریانی که در فضای مجازی فعالیت دارند را به خود جذب نمایند.

شما در یک فروشگاه موبایل فروشی محدودیت های زیادی دارید. اما از طریق وب سایت میتواند این محدودیت ها وجود نداشته باشد. طراحی سایت فروشگاهی برای هر کسب و کاری که در زمینه خرید و فروش محصولی فعالیت دارد بسیار مناسب است. و از میان سایت هایی که طراحی کرده ایم سایتی وجود ندارد که نتوانسته باشد از طریق سایت خود به سودآوری نرسیده باشد.

فروشندگان محترم در هر منطقه ای که مغازه موبایل فروشی دارید میتوانید از طریق وب سایت مشتریان در هر نقطه ای از ایران را داشته باشید. در صورتی که از طریق وب سایت این موضوع امکان پذیر است. هر فردی از هر شهری ای که هست میتواند با یک جستجو مدل گوشی موردنظر خود را انتخاب کرده و سفارش دهد. با پرداخت آنلاین میتواند آن را درب منزل تحویل بگیرد.

طراحی سایت فروش موبایل و لپ تاپ

طراحی سایت فروشگاه موبایل

امکانات طراحی سایت فروشگاه موبایل

معرفی فروشگاه

در یک صفحه درباره ما اهداف، گواهینامه ها ، مجوزها، تجربیات، اطلاعات کلی فروشگاه، شماره تماس و آدرس خود را قرار دهید. تا در این صورت افراد بتوانند اعتماد بیشتری به شما کنند. میتوانید آدرس فروشگاه را بر روی نقشه گوگل قرار دهید تا افراد از این طریق شما را پیدا کنند. برای اینکه تعامل بهتری داشته باشید میتوانید در طراحی سایت فروش موبایل و لوازم جانبی آن از سیستم چت آنلاین استفاده نمایید.

دسته بندی محصولات

محصولات را در دسته بندی های مختلف قرار دهید. ویژگی های هر دسته میتواند شامل نوع برند، میزان هزینه، میزان رم، صفحه نمایش، دوربین و غیره باشد. در کنار این ویژگی ها میتوانید فیلترهایی نظیر پر فروش ترین، ارزان ترین، پربازدید ترین و غیره قرار دهید. و تعدادی از این گوشی های موبایل را به صورت دسته بندی شده در اسلایدر صفحه اول نمایش دهید. کاربران میتوان بر اساس نام یا نوع برند مدل گوشی را جستجو نمایند یا از آیتم های فیلتر استفاده کنند.

معرفی محصولات

در مورد هر گوشی موبایلی که در سایت ثبت مینمایید اطلاعاتی دقیقی را ارائه دهید. تا کاربران بتوانند با مشاهده مشخصات فنی ، تصاویر و ویدیوهای با کیفیت آن در مورد خرید تصمیم گیری نمایند. برای مثال در طراحی سایت لوازم صوتی و تصویری ما ویدیوهایی از لوازم در اختیار کاربران قرار میدهیم تا بتوانند به صورت آنلاین مشاهده کرده و تصمیم گیری نمایند.

مقایسه محصولات

هر سیستم فروشگاهی نیاز به یک مقایسه گر محصولات دارد. که شما میتوانید دو یا سه محصول را از نظر فنی با هم مقایسه نمایید. میتوانید برای مایسه نیز امتیازدهی هایی که به هر محصول شده است را مقایسه کنید. لازم به ذکر است نظرات خریداران محصولات نیز بسیار مهم است و میتواند بر روی تصمیم گیری مشتریان فروشگاه اینترنتی تاثیرگذار باشد.

فروش آنلاین

در طراحی سایت فروشگاهی موبایل، کاربران با ثبت نام میتوانند سفارشات خود را در سبد خرید خود ثبت نمایند. و پرداخت هزینه را به صورت حضوری یا درگاه های بانکی پرداخت نمایند. صدور فاکتور برای هر خرید به صورت اتوماتیک و دیجیتالی بوده که میتواند زمان ارسال و روش دریافت محصول را مشخص نمایید.

پیشنهادات ویژه

یکی از مزیت های طراحی سایت فروشگاه موبایل این است که شما میتواند در مناسبت های مختلف در سایت خود تخفیف قرار دهید. تخفیف ها میتواند به صورت گروهی یا به صورت تکی باشد. سپس محصولات ششگفت انگیز، تخفیف خورده و پربازدید را در صفحه اول سایت خود قرار دهید.

بررسی تخصصی

بسیاری از تلفن های هوشمند و گجت ها نیاز به بررسی تخصصی نیز دارند. شما میتوانید بخشی برای این منظور قرار دهید. در این بخش میتوانید مقالات تخصصی در مورد هر گوشی یا ویدیوهایی در مورد مقایسه فنی گوشی های مختلف قرار دهید. این بخش بازدیدکننده زیادی خواهد داشت و به سئو سایت فروشگاهی موبایل شما نیز کمک زیادی خواهد کرد.

طراحی سایت شرکت نظافتی

طراحی سایت شرکت نظافتی

طراحی سایت شرکت نظافتی

امروزه همانطور که میدانید با توجه به گسترش تکنولوژی دیگر هه موارد به صورت اینترنتی انجام میشود. شما میتوانید بدون تلاف وقت و هزینه درخواست خود را در اینترنت جستجو کنید. سایت های زیادی هستند که در زمینه خدماتی و فروش محصولات به صورت آنلاین فعایت دارند. طراحی سایت شرکت نظافتی نیز از این قضیه مستثنا نخواهد بود. شما میتوانید به راحتی خواسته های خود را در اینترنت جستجو نمایید. تا بتوانید در کمترین زمان ممکن به مواردی که میخواهید دست یابید.

بسیاری از سازمان ها، شرکت ها، آپارتمان ها و منازل نیاز به نظافتچی دارند. شما میتوانید با طراحی سایت شرکت خدماتی نظافتی این حجم نیاز از بازار را برطرف سازید. زیرا اگر بخواهید در روزنامه ها و به روش های سنتی این جستجو را انجام دهید به نتیجه درستی نخواهید رسید. اما اینترنت یک منبع اطلاعاتی است و شما هرچیزی که بخواهید را میتوانید پیدا کنید.

شرکت های خدماتی نظافتی به این نتیجه رسده اند دیگر شیوه های سنتی مانند پخش تراکت، بنر، تبلیغات اس ام اسی و دیگر موارد پاسخگو نخواهد بود. بلکه آن ها به یک روش بسیار بهتری نیاز دارند تا بتوانند نحوه خدمات دهی خود را بهینه سازند. بهترین روش هم طراحی وب سایت شرکتی است. زیرا شما به راحتی میتوانید خدمات خود را به ترتیب همراه با جزئیات قرار بدهید. افراد نیز میتوانند مواردی که نیاز دارند را از شما درخواست نمایند. و مزیت آن این خواهد بود که همه چیز بسیار واضح و مشخص است.

 

طراحی سایت شرکت خدمات نظافتی

شما میتوانید تمامی خدمات و سرویس هایی که ارائه میدهید را به تریتب دسته بندی کرده و در وب سایت قرار دهید. در صورتی که به شیوه سنتی باید خدمات خود را در یک تراکت قرار دهید. اما شیوه میتوانید بهترین تبلیغات با کمترین هزینه را برای شرکت خود انجا دهید. مشتریان نیز بیشتر ترجیح میدهند که از خدمات آنلاین استفاده نمایند. خدمات میتواند به صورت نظافت منزل، خدمات پرستاری، نگهداری از سالمند و غیره باشد. مانند در بخش طراحی سایت خدمات پرستاری در منزل مفصل به این موضوع پرداخته ایم.

با طراحی سایت خدمات نظافتی میتوانید مشتریان خود را افزایش داده و درآمد خود را بالا ببرید. بسیاری از نظافتچیان و نیروهای کاری میتوانند از طریق سایت شما کار پیدا کرده و درآمدی داشته باشند. و دیگر نیازی نیست که حتما نیروهای شما نزدیک به شرکت باشند. شما میتوانند در شهرستان ها نیز همکاری داشته و نیروهای نظافتی ارسال نمایید. ممکن است که تلفن های یک شرکت نظافتی برای ارائه درخواست بالا باشد. اما شما میتوانید از طریق سایت همه چیز را هوشمند کرده و یگر زمان زیادی برای پاسخگویی مشتریان ارائه ندهید.

طراحی سایت  خدمات نظافتی

مشتریان شما این اختیار را میتوانند داشته باشند تا متخصصان و نیروهای کاری را انتخاب نمایند. میتوان دایرکتوری از نیروهای کاری و نظافتچیان ایجاد کرد که در صورت تمایل خود انتخاب نمایند. در واقع مشتریان میتوانند طبق زمانی که مشخص کرده اند یک سفارش فوری دریافت نمایند. برای مثال طراحی سایت قالیشویی یک نوع طراحی سایت خدمات نظافتی محسوب میشود که بسیار هم این روزها مورد توجه قرار گرفته.

شما میتوانید یک سیستم همکاری راه بیندازید و به شرکت های نظافتی دیگر ظنیر قالیشویی ها، خدمات پرستاری و نظافتی، تعمیراتی و غیره نیز اجازه دهید که بتوانند در سایت شما خدمات خود را اطلاع رسانی نمایند. برای مثال در طراحی سایت تاسیساتی ما نیز این سیستم را میتوانیم قرار دهیم. چون این روش یکی از شیوه های فروش و خدمات رسانی بهینه تر است.

لازم به ذکر است که ظاهر سایت در طراحی سایت نظافتی مهم است. باید شما رابط کاربری و تجربه کاربری زیبا و بسیار مفید داشته باشید و از طرفی دسترسی به منوها و امکانات سایت باید بسیار آسان باشد تا هر کسی بتواند با سایت شما کار کند.

طراحی سایت شرکت خدمات نظافتی
طراحی سایت خدمات نظافتی

امکانات طراحی سایت نظافتی

  • معرفی شرکت و کارمندان برای اعتماد سازی بهتر مشتریان
  • بخشی برای دسته بندی سرویس ها و خدمات شرکت به این منظور که مشتریان به راحتی بتوانند آن ها را بیابند و سفارش دهند.
  • ببخش جستجوگر حرفه ای که باعث میشود به راحتی بتوانید خدماتی که میخواهید را سرچ نمایید. که این جستجو گر باید همراه با فیلتر ویژگی ها نظیر نوع سرویس نظافتی، هزینه، نوع نظافتچی و غیره باشند.
  • در بخش خدمات باید در مورد هر یک از سرویس های نظافتی که ارائه میدهید اطلاعات جامعی را ارائه دهید.
  • انواع خدمات نظافتی میتواند شامل نظافت منزل، استخر، باغبانی، کف سابی، نماشویی، سفره داری، مهمانداری، نظافت شرکت و غیره باشد.
  • رزرو نظافتچی بخشی است که شما وارد شده و نوع سرویس نظافتی خود را انتخاب میکنید.
  • میتوانید بخشی نیز برای استخدام نیروهای آماده به کار داشته باشید. زیرا با طراحی سایت نظافتی مطمئن باشید که تعداد مشتریان شما افزایش پیدا خواهد کرد.
  • در بش تعرفه ها شما میتوانید پکیج های نظافتی قرار دهید که میتواند بر اساس نوع سرویس و مدت زمان آن باشد که یک شرکت یا فرد با شما قرارداد میبندد و نیروی کار در زمان های مشخص در مدت زمان محدودی برای ارائه خدمات نظافتی وارد میشود.
  • نظرات ، پیشنهادات، نظرسنجی، امتیازدهی باید در هر نوع سایت خدماتی و فروشگاهی وجود داشته باشد.
  • بخش ضمانت نامه و قوانین باید در مورد کاری که ارائه میدهید وجود داشته باشد.

طراحی سایت شرکت نظافتی

سئو سایت شرکت خدمات نظافتی

لازم به ذکر است شما به این منظور سایت راه اندازی میکنید تا بتوانید به درآمدزایی برسید. درآمدزایی از طریق سایت باید از این طریق باشد که ورودی کننده زیادی داشته باشید. برای افزایش بازدیدکننده سایت باید سایت شما در نتایج اولیه گوگل دیده شود. در غیر این صورت کسی بر روی لینک سایت شما کلیک نخواهد کرد. برای قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل باید اصول سئو سایت بر روی سایت شما انجام شود.

سئو و بهینه سازی سایت باعث میشود که سایت شما از نظر موتورهای جستجوگر شناخته شود. در واقع افراد در گوگل عبارات کلیدی نظیر شرکت نظافتی، رزرو نظافتچی آنلاین و غیره را جستجو میکنند. شما باید بتوانید در میان سایت های دیگری که در این زمینه کار میکنند دیده شوید. بنباراین باید قوانین و استاندارد گوگل در مورد سایت شما رعایت شود. که قرارداد سئو سایت به صورت جداگانه خواهد بود. یکی از مهمترین موارد این است که محتوای سایت خود را حداقل هفته ای یکبار بروزرسانی نمایید.

طراحی سایت پت شاپ

طراحی سایت پت شاپ

طراحی سایت پت شاپ

امروزه اکثر مردم علاقه دارند که برای رفع تنهایی خود از حیوانات در منزل خود نگهداری کنند. آن ها باید به تهیه و لواز مناسب برای حیوانات نیز توجه داشته باشند. برای شما بسیا رمهم است که از طریق طراحی سایت پت شاپ بتوانید محصولات خود را به فروش برسانید. در شرایط امروزی با توجه به پیشرفت تکنولوژی اشخاص کمتری هستند که برای خرید به خارج از منزل خود بروند. در واقع افراد ترجیح میدهند که به صورت اینترنتی محصولات را خریداری نمایند. از این رو با طراحی سایت پت شاپ میتوانید نیاز افرادی که حیوان خانگی دارند را برطرف نمایید.

کسب و کارهای اینترنتی بسیار قدرتمند هستند که شما بسیار زود به اهدافی که نیاز دارید برسید. بنابراین اگر صاجب پت شاپ هستید بهتر است که همین حالا کسب و کار خود را اینترنتی نمایید. در واع حیونات خانگی مانند انسان ها نیاز به مراقبت دارند. اما بسیاری از ما وقت کافی نداریم که با بازار رفته و لوازم مورد نیاز پت خود را خریدای نماییم. از این رو فروشگاه های اینترنتی پت شاپ به روی کار آمده اند تا بتوانند مشکلات خود را حل نمایند.

برای تاسیس مغازه پت شاپ خود باید مجوزهای لازم را داشته باشید که این مجوزها ممکن است کمی طول بکشد. البته ضروری نیست اما ماربارن هنگام خرید از سایت شما به این موارد بسیار اهمیت میدهند. در واقع مشتریانی که تازه وارد سایت شما شده اند اعتماد نمیکنند که از سایت شما خرید خود را انجام دهند.اما اگر دارای نمادهای اعتماد نظیر اینماد باشید باعث میشود که به شما زود اعتماد کرده و خرید خود را قطعی نمایند.

نکات طراحی سایت پت شاپ

پت شاپ ها معمولا تمام وسایل و لازم موردنیاز حیونات را عرضه میکنند. که میتوان به غذای حیوانات، وسایل بازی،نگهداری، مراقبتی، ویتامین، ظرف غذا، باکس، محل نگهداری حیوانات و غیره اشاره کرد. راه های زیادی برای این است که بتوانید به سود بیشتری دست پیدا کنید. بهترین راه برای تامین اجناس پت شاپ خرید از عمده فروشی ها است. میتوانید به مرکزهایی که محصولات مخصوص حیونات را به صورت کلی به فروش میرسانند مراجعه کنید.

میتوانید عکس و مشخصات محصولات را به صورت دقیق در سایت خود قرار دهید. و بعد از اینکه شخصی سفارش داد میتوانید آن را تهیه کرده و ارسال نمایید. یا اینکه میتوانید از نوع سیستم طراحی سایت همکاری در فروش استفاده کنید. اگر در ابتدای راه هستید میتوانید برای شروع فعالیت محصول را بعد از اینکه سفارش دریافت کردید خرید کرده و به مشتریان تحویل دهید تا اینکه بتوانید درآمد خود را افزایش دهید. بعد از گذشت یک مدتی میتوانید محصولات را به صورت عمده خریداری کرده و در سایت برای فروش قرار دهید. برای اینکه اطلاع داشته باشید که کدام روش بهتر است باید به بودجه ابتدایی خود توجه کیند.

امروزه خرید و فروش لوازم، غذا و تجهیزات حیوانات خانگی چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین افزایش پیدا کرده است. استقبال روز افزون از سوی مشتریان باعث شده است که با روی کار آمدن سایت های پت شا، در رمان، هزینه ها و دیگر موارد صرفه جویی شود. دسترسی آسان و همیشگی باعث ایجاد آرامش بیشتر میشود. صاحبان پت شاپ میتوانند محصولات خود را به صورت انبوه عرضه کنند. و یا اینکه از طریق فروش میزان آن ها را افزایش دهند.

نکات طراحی سایت پت شاپ
طراحی سایت فروشگاه حیوانات

طراحی سایت فروشگاه حیوانات

از آنجایی که سیستم شما یک سایت فروشگاهی است باید از هاست خوب و قوی استفاده شود. همچنین باید نام دامنه ای مرتبط با نوع کار خود انتخاب کنید. 

نکته دیگری که بسیار مهم است در مورد سئو سایت پت شاپ شما است. لازم به ذکر است که برای قرار گرفتن در رتبه های اولیه گوگل باید حتما سئو سایت فروشگاهی شما انجام شود. زیرا فروشگاه ها یاینرتتی زیادی در این زمینه هستند و برای رقابت و جذب مشتریان به سمت خود باید در رتبه های اولیه باشید تا از این رو مردم بر روی لینک سایت شما کلیک نمایند.

طراحی سایت ارزان پت شاپ را میتوانید در ابتدای کار انتخاب کنید زیرا ممکن است که در ابتدای کار سرمایه کافی را نداشته باشید. و به مرور میتوانید سایت خود را ارتقا دهید. طراحی سایت حیوانات بهتر است که در ابتدا ارزان قیمت بوده بعد میتوانید آن را ارتقا دهید.

طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری باید جذاب و آسان باشد. باید از المان های گرافیکی و تصاویری مرتبط با حیونات خانگی قرار دهید.

طراحی سایت پت شاپ

امکانات طراحی سایت پت شاپ

معرفی محصولات

شما میتوانید محصولات حیونات خانگی خود را در دسته بندی های مختلف به افراد عرضه نمایید. این دسته بندی ها میتواند شامل مکمل های تقویتی، تجهیزات، خوراکی، لوازم بازی، لوازم نگهداری و  غیره باشد. شما میتوانید یک دسته بندی جداگانه برای انواع حیوانات ایجاد نمایید. به صورت خاص میتوان برای هر یک از محصولات، ویژگی ها، خواص و اینکع در کدام دسته هستند صفحه ای درنظر گرفته شود.

فروش محصولات

با ایجاد درگاه پرداخت آنلاین میتوانید محصولات خود را به میزان زیادی به فروش برسانید. البته همانطور که گفته شد باید نمادهای الکترونیکی مانند اینماد را حتما دریافت نمایید. به این صورت است که افراد وارد فروشگاه شده، محصولاتی که نیاز دارند را انتخاب کرده و وارد سبد خرید خود میکنند. سپس پیش فاکتوری صاد رمیشود تا افراد بتوانند زمان تحویل کالا و نحوه ارسال آن را مشخص نمایند. سپس افراد یکی از روش های پرداخت را انتخاب کرده و هزینه را پرداخت میکنند. برای جلب اعتماد مشتریان میتوانید پیامک یا ایمیل ارسال نمایید.

پیشنهادات ویژه

در این بخش میتوانید پروموشن و تخفیف قرار دهید. فعالیت در این بخش به بازاریابی و افزایش میزان فروش کمک بسیار زیادی خواهد کرد. میتوانید به مناسبت های مختلف تخفیف های ویژه درنظر بگیرید که با این روش افراد را مجاب کنید که از شما خرید خود را انجام دهند.

مقالات

تولید محتوا در زمینه نحوه نگه داری و رسیدگی به حیوانات، نحوه تغذیه و غیره از جمله مواردی است که شخصی که حیوان خانگی دارد باید بر آن ها آگاه باشد. ارائه اخبار و مقالات در زمینه مرتبط با کسب و کارتان باعث افزایش مخاطب و ترافیک خواهد شد.

درباره پت شاپ

کافی است در این بخش پت شاپ خود را به صورت کامل معرفی نمایید. میتوانید درباره سال تاسیس، اهداف، ارزش ها، خدمات و سایر مواردی که در مورد فروشگاه خود نیزا دارید را توضیح دهید. این صفحه باعث میشود که افراد بیشتر به شما اعتماد کرده و مصحولات خود را از پت شاپ شما تهیه نمایند. اطلاعات تماس از جمله شماره تلفن، آدرس، لینک شبکه های اجتماعی و غیره را قرار دهید تا افراد بتوانند ارتباط بهتری با شما داشته باشند.

 

 

 

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها