پست مهمان

پست مهمان چیست

پست مهمان

یکی از روش هایی که برای دریافت بک لینک مناسب است استفاده از پست مهمان است. در این بخش قصد دارم بدانیم که پست مهمان چیست و چه تاثیر بر روی سئو سایت دارد. guest post در واقع پستی که به جای انتشار در سایت خود در سایت های دیگر منتشر میکنید. برای مثال شما مقاله ای دارید و در بخش انجمن دئووب منتشر میکنید. در این صورت پست شما یک اعتبار به وب سایت شما میدهد که باعث بهینه سازی سئو خارجی سایت شما میشود. زیرا یک لینک از خارج از سایت به شما داده شده است.

مهمترین تاثیری که نوشته مهمان دارد دریافت بک لینک از سایت شما است. میتوانید مقاله ای بنویسید و در انتهای آن به سایت خود لینک بدهید. ممکن است که این لینک دهی تاثیر زیادی نداشته باشد اما اگر تعداد زیادی از این نوع لینک دهی ها انجام دهید تاثیر فوق العاده ای برای سایت شما خواهد شد.

در لینک سازی خارجی گفته میشود که دریافت بک لینک یکی از موارد موثری است که باعث بهبود جایگاه سایت شما میشود و به سایت شما اعتبار میدهد. گوگل علاوه بر اینکه لینک های داخلی سایت شما را چک میکند به بک لینک هایی که به سایت شما می آید را بررسی میکند. هرچه سایت یکه به شما لینک داده معتبر تر و مرتبط تر باش سایت شما باشد رتبه شما را افزایش خواهد د اد.

بخش معرفی در پست مهمان

در انتهای پست مهمان بخشی برای معرفی نویسنده است که فرد میتواند لینک سایت خود را در آن قرار دهد. بهتر است که اطلاعات این بخش کامل و جامع باشد. بهتر است که انکرتکست لینک شما به درستی انخاب شود در یر این صورت استفاده بیش از اندازه از یک انکرتکست باعث جریمه شدن سایت توسط الگوریتم پنگوئن میشود. نوشتن guest post از سال 2013 مورد توجه گوگل قرار گرفت. که گوگل با برسی اعلام کرد که کیفیت لینک های آمده از پست وبلاگ ها باعث میشود بر روی سئو سایت شما نقش موثری داشته باشد. اما اگر در انتشار پست مهمان زیاده روی کنید باعث میشود که نتیجه معکوس از آن دریافت کنید. یکی از سایت های فارسی زبان که میتوان در آن نوشته قرار داد سایت ویرگول است.

پست مهمان 

 هدف از انتشار پست مهمان

باید هدف خودرا از انتشار پست مهمان در سایت های دیگر مشخص کنید. این اهداف میتواند پیدا کردن مخاطب چدید باشد که از این طریق وارد سایت شما شوند. و یا اینکه میخواهید از این طریق اقدام به برندسازی کنید تا محبوبیت بیشتری کسب نمایید. و یا اینکه میخواهید با سایر وبلاگ نویسان و افراد در حوزه کاری خود ارتباط همکاری داشته باشید.  اما هدف اصلی بهبود رتبه گوگل میتواند باشد زیرا شما اقدام به دریافت بگ لینک از سایت های دیگر میکنید. که باعث میشود سایت شما را بروز نگه داشته و به آن اعتبار بدهد.

در واقع guest post مانند خیابان دوطرفه است. همانطور که بر رو سایت شما اثر مثبت خواهد داشت. برای سایت میزبان نیز اثربخش خواهد بود. فقط نکته مهم این است که باید اصول سئو سایت را در پست های مهمان رعایت کنید تا در گوگل دیده شوید.

 جذب مخاطبان برای پست مهمان

ارگ مطالب خود را در سایت های پربازدید قرار دهید کاربران جدیدتری شما را خواهند دید. اما با روش های زیر میتوانید مخاطبان را جذب نمایید. بهتر است که مطالب خود را در شبکه های اجتماعی معرفی نمایید. این مطالب را در شبکه های مختلف به اشتراک بگذارید تا افراد بیشتری پست شما را ببینند. لینک مطلبی که گذاشته اید را میتوانید در انجمن ها و وبلاگ های مرتبط با کسب و کار خود قرار دهید. بعضی از سایت ها برای پست مهمان مبلغی دریافت میکنند که به آن رپورتاژ آگهی گفته میشود.

 هدف از انتشار پست مهمان

مقاله لینک سازی داخلی را مشاهده نمایید.

موارد مهم در انتشار پست مهمان

موارد مهم در انتشار پست مهمان

 

گرفتن بک لینک از سایت های دیگر رایگان نیست. اما پست مهمان فرصت مناسبی برای شما خواهد بود که خود یک متن باکفیتی بنویسید و به سایت خود لینک دهید. بدون اینکه بخواهید هزینه ای را بابت آن پرداخت نمایید. قبل از اینکه پستی در سایتی منتشر کنید دقت کنید که سایت مربوطه مرتبط با کسب و کار شما بوده و اعتبار بالایی داشته باشد. در زیر نکاتی را آورده ایم که بهتر است در هنگام انتشار guest post در سایت های دیگر دقت کنید.

  • موضوع سایت

نوشتن مقاله و انتشار آن در سایت های دیگر همیشه نتیجه بخش نخواهد بود. زیرا اگر سایت یکه در آن پست مهمان منتشر میکنید موضوعی مشابه سایت شما نداشته باشد تاثیر معکوس نیز ممکن است داشته باشد.

  • اعتبار سایت هدف را درنظر بگیرید

اعتبار سایت یکه در آن نوشته مهمان منتشر میکنید بسیار مهم است. این سایت باید اعتبار بالایی داشته باشد. میتوایند از ابزار MOZ که برای اعتبارسنجی دامنه ها استفاده کنید.

  • سایت های پربازدید

از سایت هایی برای انتشار مقاله استفاده کنید که بازدید خوبی دارند. این مسئله هم باعث میشود که اعتبار لینک بالا رود و هم باعث میشود که کاربران بیشتری لینک سایت شما را ببینند و وارد سایت شما شوند.

  • انتشار مقاله جامع

تصور نکنید که مقاله ای در سایت دیگر منتشر میشود اهمیتی ندارد همانطور که در سایت خود برای انتشار مقالات وقت میگذارید برای پست مهمان نیز وقت بگذارید و یک مقاله باکیفیت ارائه دهید. زیرا قرار اسست که به سایت خود لینک دهید. هرچه کیفیت نوشته شما بالاتر باشد بر روی اعتبار لینک نیز تاثیر میگذارد.

  • انکرتکست

انکرتکست عنوانی است که برای لینک درنظر گرفته میشود و درون تگ لینک قرار دارد. انکرتکست برای گوگل بسیار مهم است که یکی از موارد مهم در سئو سایت داخلی است. در ضمن سعی کند که تنوع انکرتسکت های شما هوشمندانه باشد زیرا اگر از یک نوع عنوان و انکرتکست برای یک لینک زیاد استفاده کنید باعث بروز مشکلات میشود.

  • در تعداد بک لینک زیاده روی نکنید

اگر سایت شما به شما اجازه دریافت لینک را داد سعی نکنید که بیش از اندازه از آن بک لینک بگیرید. بهتر است که از سایت های مختلف برای صفحات مختلف بک لینک بگیرید.

  • اسپم

مراقب باشید که در هر سایتی اقدام به انتشار guest post نکنید. زیرا این سایت ها از نظر گوگل جریمه شده اند. و همین باعث میشود که اعتبار منفی سایت میزبان به سایت شما وارد شود.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

طریقه درآمدزایی از سایت و اینترنت دو موضوعی هستند که بسیاری از نظرات را به خود جلب کرده است. به همین دلیل بسیاری از افراد به راه اندازی کسب و کار اینترنتی روی می آورند. در این مقاله قصد داریم که به شما اعلام کنیم کسب و کار اینترنتی چیست و چگونه میتوانید یکی از آن را راه اندازی کنید. به شما علام میکنیم که انواع مدل های کسب درآمد از اینترنت چیست و مزایا و معایب آن چیست.

باید در ابتدا توانایی های خود را مشخص کنید. باید بدانید که در چه زمینه ای علاقه یا مهارت لام را دارید. ممکن است که شما مهارت خاصی نداشته باشید اما نویسنده خوبی باشدی بنابراین میتوانید با نویسندگی در اینترنت توانایی های خود را نشان دهید.

کسب و کار اینترنتی چیست ؟

 هر فعالیتی که در بستر اینترنت منجر به درآمدزایی شما شود کسب و کار اینترنتی گفته میشود. اما چیزی که مهم ایست این است که این کسب و کار هرچند هم کوچک یا بزرگ برای شما است و باید پایداری درآمد آن را حفظ نمایید.

بسیاری از افراد هستند که در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام یک صفحه مربوط به کسب و کار خود را راه اندازی کرده اند. اما آیا این افراد جرو دسته کسب و کار های مجازی دسته بندی میشوند ؟ خیر زیرا بستری که کسب و کارش ما بر روی آن سوار شده است برای شما نیست. صرفا شا یک پیج از میان میلیون ها پیج ساخته اید.که فرقی با یکدیگر ندارند.

دوم اینکه درآمد از اینستاگرام پایدار نخواهد ود زیرا این شبکه اجتماعی مشخص نیست که آیا فردا نیز وجود دارد یا خیر. هرچه محبوبیت شبکه های اجتماعی کمتر شود بدانید که بر روی کسب و کار شما بسیار تاثیرگذار خواهد بود. بنابراین شما درآمد پایداری برای خود نخواهید داشت.

کسب و کار اینترنتی چیست ؟

انواع مدل های راه اندازی کسب و کار  اینترنتی

کسب و کار فروش اینترنتی کالا

کسب و کار فروش اینترنتی کالا

در این مدل از کسب و کار میتوانید کالاهای خود را به صورت مستقیم، غیر مستقیم، مجازی و فیزیکی به فروش برسانید. در طراحی سایت همکاری در فروش نیز ارائه کرده ایم که شما میتوانید به نمونه دیجی کلا نگاه کنید که یک طراحی سایت مارکت پلیس است و محصولات دیگر فروشندگان و همکاران خود را نیز ارائه میدهد.

کسب و کار ارائه خدمات آنلاین

میتوانید به جای اینکه محصل فیزیکی یا غر فیزیکی را به فروش برسانید. خدمات متعددی به صورت آنلاین ارائه کنید. در این نوع دل به این صورت است که شما صرفا خدمات خود را ارائه میدهید و یا اینکه به عنوان واسط عمل کرده و خدمات سایرین را ارئه میدهید. برای مثال میتوان به اپلیکیشن آچاره اشاره کرد که در حوزه های مختلف فنی و شستشویی از متخصصان دیگر استافده میکنید. سایت آچاره با طراحی اپلیکیشن آچاره توانسته است توجه زیادی را به خود جلب کند.

به مثال دیگه ای که میتوان توجه کرد این است که یک شرکت هاستینگ و دامنه در واقع یک واسطی هستند برای فارسی زبانان که خدمات را از شرکت های دیگر دریافت کنند. در واقع این شرکت ها زیر ساختی برای ارائه خدمات هاستینگ ندارند بلکه فقط سفارش گرنده بوده و سود خود را از میان میان برمیدانرد.

کسب و کار ارائه خدمات آنلاین
کسب و کار ارائه فروش محتوا

کسب و کار ارائه فروش محتوا

تولید محتوا برای درآمدزایی به دو صورت انجام میشود. اول اینکه شما یک سایت مانند خبری، اطلاع رسانی یا آموزش های رایگان راه اندازی میکنید. در این سایت به صورت مکرر محتواهای باکیفیت و بروز قرار میدهید. شما برای ارائه اطلاعات و آموزش های مختلف هزینه ای از کاربر دریافت نمیکنید. اما اگر بر روی سئو سایت خود کار کنید و به تولید محتوای سئو شده و باکیفیت بپردازید باعث میشود که سایت شما در رتبه خوبی در گوگل قرار گرفته و بازدیدکنندگان سایت شما افزایش پیدا کند. شما از طریق ترافیکی ورودی میتوانید درآمد کسب کنید. میتوانید تبلیغات های مختلف را در سایت خود قرار دهید و به ازای آن ها هزینه ای را دریافت کنید.

روش دوم به این صورت است که شما یک محتوا آموزشی و منحصر به فرد تولید کرده و آن را به فروش میرسانید. سایت های زیادی در این زمینه هستند که میتوان به سایت مشابه فرادرس اشاره نمود. البته توصیه ما این است که در سایت خود در کنار محتوای غیر رایگان، محتوای رایگان نیز ارائه دهید. که این باعث میشود که کاربران بیشتری به سمت شما جذب شوند.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی 

مزایای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

2) عدم محدودیت جغرافیایی

در اکثر کسب و کارها تنها میتوان به یک بخش سرویس دهی کنید. زیرا افرادی که در یک محله هستند برای برطرف کردن نیازهای خود به فروشگاه ها و خدمات رسانی های نزدیک مراجعه میکنند. شما اگر یک کسب و کار در اینترنت داشته باشید میتوانید به شهر ها و حتی کشورهای دیگر نیز سرویس های خود را ارائه دهید. شما دیگر هیچگونه محدودیت موقعیتی نداشته و میتوانید همجا در دسترس باشید.

4) هزینه های پایین بازاریابی و تبلیغات

هزینه های بازاریابی به صورت فیزیکی بسیار هزینه بر است و ممکن است که بازخوردی که میخواهید را نگیرید. اما در کسب و کارهای اینترنتی شما میتوانید یک تبلیغ با هزینه پایین انجام دهید و نتیجه بهتری دریافت کنید.

6) دسترسی سریع به آمارها

در کسب و کارهای اینترنتی به اینکه پرسنل های مختلفی را برای هر بخشی استخدام کنید. شما صرفا میتوانید تمام موارد را با وب اپلیکیشن انجام دهید. سایتی که در آن امکان گزارش گیری، تحلیل و اراه گزارش و دیگر موارد که برای خرید و فروش در بازار است وجود داشته باشد.

7) مدیریت همزمان کسب و کارها

کسب و کارهای فیزیکی زمان و انرژی زیادی از شما میگیرید در صورتیکه کسب و کارهای اینترنتی به گونه ای هستند که اگر هوشمندانه آن را طراحی کنید نیازی نیست که زان زیادی را صرف اقدامات وقت گیر کنید.

1) راه اندازی با سرمایه اولیه کم

هزینه راه اندازی کسب و کار اینترنتی ناچیز است. در صورتیکه در دنیای واقعی شما باید هزینه ها گزاف را بابت آن ها پرداخت نمایید. شما برای راه اندازی یک تجارت نیاز به یک دفتر، پرسنل، پرداخت هزینه های دفتر و تجهیزات را دارید. در صورتی که برای راه اندازی کسب و کار در اینترنت صرفا نیاز به هزینه برای راه اندازی وب سایت یا یک بستر در اینترنت دارید.

3) کسب درآمد به صورت 24 ساعته

در اینترنت محدودیت زمانی وجود ندارد شما میتوانید در هر زمان سفارش های خود را دریافت کنید. بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی به صورت دقیقه ای در حال درآمدزایی هستند. در صورتیکه در دنیای واقعی شما در راس ساعت های مشخصی مشتری خواهید داشت.

5) بازاریابی به صورت هدفمند

در بستر اینترت شما میتوانید به صورت هوشمند مشتریان هدف را جذب کنید. و نیازی نیست که تبلیغات شما در سراسر اینترنت وجود داشته باشد. سئو سایت یکی از موارد مهم است که همیشه به ضرورت آن پرداخته میشود. صرفا افرادی باید وارد سایت شما شوند که نیاز به محصول یا خدمات شما داشته باشند. نه اینکه اشتباهی وارد ساتی خود کنید و آن ها نیز سایت شما را ترک کنند. برای مثال اگر یک شرکت گردشگری هستید افراد باید با کلید واژه رزرو تور یا بلیط و غیره که به شما مرتبط میشوند سایت شما را مشاهده کنند.

طراحی لوگو

طراحی لوگو

طراحی لوگو

طراحی لوگو را باید به طراح حرفه ای بسپارید. زیرا چیزی که با شما تا انتهای تجارت شما است همین لوگوی شما خواهد بود. همه موارد را یک تصویر کوچک به شما نشان خواهد. برای مثال اگر یک لوگوی شرکتی را به شما نشان دهند. باید تشخبص دهید که نوع فعالیت شرکت در چه زمینه ای است. طراحی لوگو حرفه ای ، طراحی است که شخص با دیدن آن به نام برند شما و نوع کسب و کار شما پی خواهد برد. 

لوگو هر طراحی سایت شرکتی یا هر سایت نمایانگر شخصیت کسب و کار شما است. و همچنین اینکه کسب و کار شما در چه زمینه ای میباشد. این که چه کسی هستید. و هدف شما از حضور در تجارت چیست.حتما تا به الان به شرکت های مختلفی مراجعه کرده اید که لوگوی مناسب کسب و کار اینترنتی شما را طراحی کنند. لوگو ترکیبی از کاراکترها و وکتورهای گرافیکی است. برای مشخص کردن نام تجاری یک برند استفاده میشود. شاید تا به امروز نیز یک لوگوی خوب نیاز اساسی شرکت شما بوده است.

انواع لوگو میتوان به لوگو تایپ، لوگو تصویری، لوگو تلفیقی، لوگو اسم اشاره کرد. در لوگو تصویری یک نماد بصری از تجارت شما نمایان میشود. در لوگو تلفیقی از تلفیق تصویرگری و تایپوگرافی ساخته میشود. لوگو تایپ نیز به صورت تایپوگرافی حروف ها را به زیبایی کنار هم قرار میدهد.

هزینه طراحی لوگو

شما باید سادگی را در طراحی لوگو خود رعایت کنید. و به این توجه کنید که آیا لوگوی شما در ذهن ها و خاطره ها باقی میماندو از نکات دیگر طراحی آرم و برند همیشگی بودن آن است. آیا این لوگو در 10 سال آینده یا حتی در 50 سال آینده کاربردی و خوب خواهد بود. از ایده های گمراه کننده در طراحی لوگو خود استفاده نکنید. زیرا باید ایجاد شکل های عجیب و غریب و غیر کاربردی خواهد شد. از فونت ها واستایل های زیبا برای قسمت نوشته خود استفاده کنید.

قیمت طراحی لوگو یک فرآیند چالش برانگیز است که نیاز به بررسی های زیادی خواهد داشت. شما باید تحقیقات خود را در مودر شرکت مربوطه کامل کنید تا بتوانید سروی خوبی به آن ها ارائه بدهید. لوگویی طراحی کنید که شرکت موردنظر آن را دوست بدارد و با آن ارتباط برقرار کند. لوگو را در سایزها یمختلف طراحی کنید تا از آن در جاهای مختلف بتوان استفاده کرد و کیفیت آن تغییری نکند.

نشان تجاری یا همان برند شما باید به ساده ترین حالت ممکن طراحی شود. و نمایانگر هویت، خدمت، شغل و ارزش های تجارت شما باشد. پست هر لوگویی مفهومی انتزاعی وجود دارد. هرچه لوگوی شما در عین سادگی خلاقانه تر باشد و جزئیات کار شما در در خود پنهان کند ارزش بیشتری خواهد داشت.

نکات طراحی لوگو
مزایای طراحی لوگو

مزایای طراحی لوگو 

طراحی لوگو حرفه ای کمک میکند که مشتریان و شرکت های همکار شما را بهتر بشناسند. مهمترین اصل در طراحی آرم و برند حفظ سادگی آن است. اگر به شرکت های معروف نظیر اپل، کوکا کولا، فیسبوک، اینستاگرام و غیره توجه کنید به سادگی در طراحی آرم و برند آنان پی خواهی برد. برای طراحی لوگو نیازی به طراحی پیچیده ندارید. یا اینکه حتما شعار سایت خود را در لوگو درج کنید. چیزی که مهم است شکل ظاهری لوگو است که متناسب با نام برند شما باشد. و همچنین رنگ بندی آن متناسب با رنگ بندی اصلی شرکت یا سایت شما باشد.

برای مثال سایت اپل نیز در طراحی سایت خود از رنگ اصلی نقره همیشه به عنوان رنگ اصلی استفاده میکند. همچنین در بسته بندی و ارسال محصولات خود نیز از رنگ های نقره ای و سفید به عنوان رنگ های مین خود به کار میبرد. که این مورد نیز در دکوراسیون شرکت های اپل نیز به چشم میخورد. بنابراین به رنگ بندی و ساختار گرافیکی لوگو برند خود توجه زیادی کنید. زیرا بعدا همین لوگو نمایانگر برند شما خواهد بود. و مردم آن را هرجایی ببینند یاید شرکت و برند شما خواهند افتاد.

طراحی لوگو

مراحل طراحی لوگو حرفه ای

تحقیق در زمینه کسب و کار

قبل از اینکه طراح لوگو قلم در دست بگیرد و به ترسیم شکل لوگو شما بپردازد. باید در زمینه کسب و کار شما تحقیق نماید. اگر طراح لوگو تجربه یا زمینه ای در مورد کسب وکار شما نداشته باشد. پس باید به تحقیقات در آن مورد بپردازد. باید مشخص کنید که چه چیزی نیاز دارید. ظاهر و حس یک لوگو طراحی سایت آژانس مسافرتی باید با لوگوی یک طراحی سایت بازرگانی متفاوت باشد. طراح لوگو باید به جستجو در مورد لوگوهایی که در آن زمینه ترسیم شده است بپردازد. طراح لوگو باید به اینکه لوگوی آن یونیک و تکراری نباشد دقت کند. لوگوی شما نه باید با دیگر لوگوی رقیبان شما بسیار متفاوت باشد. که معنای کسب و کار شما را از یاد ببرد. و مخاطبان شما را از مسیر اصلی منحرف کند. نه خیلی نزدیک به طراحی رقیبان شما باشد.

شناخت از کسب و کار

شناخت دقیق از کسب و کار و فعالیت برند بسیار مهم است. بعد از آن باید شناخت کاملی از صاحب کسب و کار داشته باشید. باید بدانید که صاحب کسب و کار چه میخواهد و چه فعالیتی را انجام میدهد. همچنین باید مشتریان هدف را به خوبی شناسایی کرد.  باید شما سه سوال را پاسخ دهید. این که صاحب برند چه کسانی هستند. چه کاری میخواهند انجام دهند. و به چه کسانی میخواهند سرویس دهند. بعد از تحقیق و پرس و جو صاحب کسب و کار باید به طور کاملا ارزش های خود را بازگو کند. به این تریب هدف مشخص خواهد شد. و ایده ای به دست خواهد آمد که شرکت هایی هنوپا هستند آگاهی دقیقی از خود به دست آورند. بسیاری از شرکت ها اطلاعات کافی از خود و تفاوت های خود با سایر شرکت ها ندارند. و صرفا یک کلیتی از کسب و کار خود را میدانند.

مراحل طراحی لوگو   

طرح اولیه

طراح لوگو شرکت دئووب دو یا سه طرح را برای شما طراحی خواهدکرد. که از بین این موارد کیتوانید کی را انتخاب کنید. یا خود ایده ای که از لوگو خود دارید را بیان کنید. تا طراحی لوگو مطابق با ایده و نظر شما صورت گیرد. بعد از طراحی بخش هایی از آن میتواند توسط شما مورد بازبینی قرار گیرد. بازبینی و طرح ایده ها ونظرات مختلف از سمت اگر بیشتر از حجم اصلی کار باشد. منجر به این خواهد شد که هزینه بیشتری را بپردازید.

 تجدید نظر

در این مرحله گاهی اوقات یک تغییر جزئی میتواند صورت گیرد. و بعضی از مواقع هم تغییرات بیشتری باید اعمال شود. این تجدیدنظر ها سلایق و ایده های صاحب کسب و کار را خاطر نشان خواهد کرد. گاهی اوقات یک صاحب کسب و کار از ما بازطراحی لوگو از ابتدا را خواهد داشت. که در این صورت شما را با مشکل مواجه خواهد کرد. زیرا یک طراح لوگو تجربه بیشتری از شما در زمینه طراحی لوگو دارد. البته در مراحل تدید نظر به شما کمک خواهیم کرد تا از مسیر اصلی دور نشوید.

آماده کردن طرح لوگو نهایی

بعد از طراحی پایانی لوگو، تمام فرمت ها و فایل های موردنظر به مشتری ارسال خواهد شد. باید اصل این فایل ها را نگه دارید. تا در مواقع ضروری بتوانید از آن ها برای طراحی بخش های مختلف شرکت یا سایت خود استفاده نمایید. طراحی لوگو برای سایت با طراحی واترمارک روی منو یا بر روی تیشرت ممکن است با هم تفاوت داشته باشند. البته بعضی از شرکت ها این گونه طراحی را دوست دارند. که تمام فایل ها به تفکیک باید در اختیار مشتری قرار بگیرد.

 

طراحی لوگو حرفه ای

طراحی لوگو حرفه ای مانند طراحی سایت حرفه ای نیاز به یک متخصص حرفه ای دارد. شرکت طراحی سایت معتبر را انتخاب کنید که خدمات طراحی واترمارک نیز برای شما انجام دهند. شما باید نسبت به بازار هدف خود اقدام به طراحی لوگوی اختصاصی خود کنید. اگر لوگوی شما به صورت حرفه ای طراحی نشده باشد. شرکت شما را با مشکل مواجه خواهد کرد. اگر نوع طراحی شما اشتباه باشد ممکن است که مشتریان اشتباهی نیز به سمت خود هدایت کنید و برای شما هزینه بر باشد.

طاحی لوگو شما باید متناسب با اهداف سازمانی و کسب و کار شما باشد. با طراحی لوگو حرفه ای میتوانید خلاقیت خود را به رخ رقیبان خود بکشید. شاید به نظر شما طراحی واترمارک چیزی ساده باشد. اما چیزی که مهم است آن است که ساخت لوگو حرفه ای خاطره خوبی از برند شما در ذهن مخاطب جای می اندازد. که همین روش باعث میشود که شما را از یاد نبرد. و هر کجا که برند شما را ببیند یاد شرکت شما بیفتد. و برای بهره گیری از خدمات به سایت شما مراجعه کند.

طراحی لوگو حرفه ای
طراحی لوگو هدفمند

طراحی لوگو هدفمند

قبل از شروع به طراحی و ساخت سایت یا لوگو ابتدا با مشتریان خود در ارتباط باشید. نیازهای جامعه و بازار را بسنجید. و لیستی از اهداف خود تهیه کنید. این اهداف میتواند تمام مواردی باشد که باید برای رسیدن به آن مقاصد تلاش خود را چندبرابر کنید. این مقاصد میتواند برای ظاهر لوگو شما نیز تاثیر بگذارد اگر به این روش عمل کنید لوگوی شما عملکرد بالایی در کسب و کار شما خواهد داشت. و صاحب تجارت نیز تصاویر جدید و خلاقانه ای از خود داشته باشد. که این احتمال موفقیت شما به میزان زیادی افزایش میدهد.

طراحی لوگو زیبا صرفا اصل مسئله نیست. لوگو باید برای دست یابی به اهداف برتر طراحی شود. لوگو باید به گونه ای باشد که شما را برای رسیدن اهدافتان کمک کند. طراحی آرم و برند تجاری بخشی از فرآیند برندینگ شرکت ها و مجموعه ها میباشد. بیش از 75 درصد از تبلیغات اینترنتی شما با لوگوی شما صورت میگیرد. برای اینکه تبلیغاتی موثرتر و بهتر داشته باشید نیازمند طراحی لوگو حرفه ای هستید. شاید شرکت و اشخاص معدودی آن چیزی که میخواهید را به شما میدهند. لوگو در واقع یکی از فرآیند های برندسازی اینترنتی شما است. که شرکت طراح لوگو باید خدمات برندینگ اینترنتی را نیز ارائه دهد.

طراحی واترمارک حرفه ای در سایت حرفه ای در کنار سئو سایت و بهینه سازی سایت باعث میشود. که بتوانید در گوگل به چشم همگان بیایید.

بازاریابی فروشگاه اینترنتی

بازاریابی فروشگاه اینترنتی

بازاریابی فروشگاه اینترنتی

بازاریابی فروشگاه اینترنتی : طراحی سایت فروشگاهی این روزها یک دغدغه برای بسیاری از کسب و کارها شده است. فروشگاه های اینترنتی بسیاری در حال راه اندازی هستند که هدف آنان جذب مشتری بیشتر است. بازاریابی اینترنتی یکی از امکاناتی است که به سایت فروشگاه اینترنتی شما کمک بسزایی میکند. تا بتوانید به چیزی که بسیاری از فروشگاه ها به دنبال آن هستند دست پیدا کنید. پیدا کردن راه درست بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ از خود عمل آن مهم تر است. نباید با تبلیغات بی جا خرید را به مشتریان تحمیل کنید.

دیحیتال مارکتینگ کمک میکند که بتوانید بازدید از سایت فروشگاهی خود را بالا ببرید. و بسیاری از این بازدید ها نیز منجر به فروش اجناس شما شود. دیگر افراد مثل سابق برای خرید به بازار نمیروند. بلکه با وب گردی محصول موردنظر خود را خریداری میکنند. با طراحی کمیپن تبلیغاتی مناسب میتوانید فروشندگان بالقوه را به صورت غیر مستقیم به خریدار تبدیل کنید. بازاریابی فروشگاه اینترنتی با روش های بازاریابی اینترنتی مناسب هزینه کمتری برای شما به همراه خواهد داشت.

خدمات پشتیبانی سایت

بهینه سازی تصاویر فروشگاه اینترنتی

تصاویری که از محصولات و کالاهای خود در طراحی وب سایت فروشگاهی خود درج میکنید بهینه باشند. یعنی کیفیت بسیار بالایی در عین حال نیز حجم پایینی داشته باشند. نام درستی برای تصاویر محصولات خود مشخص کنید و در ادامه نام Alt  تصویر را مانند نام اصلی تصویر تغییر دهید. این موارد به گوگل کمک میکند که محصولات شما را بشناسد. و هنگام جستجوی کاربر درباره محصولی تصاویر محصول از سایت فروشگاه اینترنتی شما را نشان دهد. و کاربر را به آن صفحه از محصول شما هدایت کند.

اندازه تصویر شما باید بهینه سازی شود. و در کسری از ثانیه تصویر شما بارگذاری شود. برای چک کردن بهینه بودن تصاویر از سایت GTmetrix میتوانید استفاده کنید. کلمات کلیدی که در نام تصاویر استفاده میکنید دقیقا محصول را توصیف کنند. یکی از تکنیک های سئو سایت و بهینه سازی تصاویر سایت است. که در سایت فروشگاهی این موضوع از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.  تمام این موارد به صورت غیر مستقیم بر روی بازاریابی فروشگاه اینترنتی شما تاثیرگذار خواهد بود.

 

خدمات ارائه دهنده شرکت

روش های بازاریابی فروشگاه اینترنتی

بازاریابی ویدیویی

با تولید محتوا در سایت به صورت جذاب و کاربرپسند، رضایت کاربر را کسب نمایید. بدین منظور میتوانید ویدیویی از محصولات خود در سایت فروشگاهی خود قرار دهید. و بدین منظور باعث جلب نظر بازدیدکنندگان خود شوید. که این کار باعث بهبود سئو سایت شما نیز میشود. چیزی که اهمیت دارد ساخت ویدیو تبلیغاتی خلاقانه و کوتاه است. که بتوانید تمام منظور خود را در آن چند ثانیه القا کنید.

بازاریابی ویدیویی
معرفی برند

معرفی برند در شبکه های اجتماعی

با تولید محتوا در شبکه های اجتماعی برند خود را تبلیغ کنید. و به معرفی خدمات و محصولات خود به شیوه نوین بپردازید. زیرا بسیاری از قشر جامعه در شبکه های اجتماعی حضور فعالی دارند. بنابراین شما میتوایند از این فرصت استفاده نمایید و بازاریابی فروشگاه اینترنتی خود را در شبکه های اجتماعی شروع کنید. پست ها و مطالب ساده و در عین حال جذاب در مورد برند خود بگذارید. بسیاری از تخفیف ها و اطلاع رسانی ها را از طریق همین شبکه های اجتماعی به گوش مخاطبان خود برسانید.

تولید محتوا

با تولید محتوا در سایت رتبه سایت فروشگاهی خود را بهبود دهید. بدین منظور از شیوه محتوا نویسی بهینه و مناسب برای سئو سایت استفاده کنید. اگر محتوای شما بهینه و متناسب با کسب و کار شما منجر به این میشود که در نتایج جستوگر ها نمایش داده شود. و همین منجر به مشاهده کاربران از سایت شما با استفاده از موتورهای جستجوگر میشود. تولید محتوا در سایت را جدی بگیرید و روزانه حداقل یک الی دو مقاله را در سایت خود به انتشار برسانید. تولید محتوا در شبکه های اجتماعی نیز کمک کننده است.

تولید محتوا
سئو سایت و بهینه سازی سایت

سئو سایت و بهینه سازی سایت

یکی از روش های بازاریابی فروشگاه اینترنتی سئو سایت و بهینه سازی سایت است. به همین منظور سعی کنید که از تکنیک های سئو گوگل استفاده کنید. ولی بهتر است برای این کار به شرکت طراحی سایت معتبر یا شرکت سئو سایت مراجعه کنید. تا بتوانند با استفاده از قواعد و قوانین سئو رتبه سایت شما را تا میزان زیادی بهبود دهند. این کار نیاز به صبر و پشتکار فراوان دارد. با آوردن سایت به صفحه اول گوگل میتوانید به دید مخاطبان خود بیایید. که این یک تکنیک بازاریابی اینترنتی است.

ایمیل مارکتینگ

پس از ثبت نام مشتریان در سایت فروشگاه اینترنتی شما ایمیل آن ها در پایگاه داده شما ذخیره میشود. سعی کنید که به مناسبت های مختلف کدهای تخفیف یا پیشنهادات ویژه را به ایمیل آنان ارسال کنید تا نرخ بازگشت مشتری به سایت خود را افزایش دهید. این یکی از روش های بازاریابی فروشگاه اینترنتی است. زیرا شما باید هوای مشتریانی که یکبار خرید کرده اند را داشته باشید.
همچنین با سیستم ریکامندر محصولات مشابه با چیزی که قبلا جستجو کرده اند را به آنان نمایش دهید. با طراحی صفحه لندینگ پیج مناسب ایمیل مارکتینگ خود را بهبود دهیدو تا کاربر با کلیک بتواند به صفحه مورد نظر شما منتقل شود.

ایمیل مارکتینگ
بسته بندی محصول

بسته بندی محصول

نوع بسته بندی و ارسال محصولات به مشتریان بسیار مهم است. و شما باید این اصل را در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خود رعایت کنید. سعی کنید از بسته بندی های زیبا همراه با هدایای تبلیغاتی استفاده کنید. تا یاد و خاطره شما در ذهن مشتریان بماند و شما را به دیگران نیز معرفی کنند. نوع ارسال محصولات را تا حد امکان رایگان در نظر بگیرید تا مشتریان اشتیاق بیشتری برای خرید از شما داشته باشند. در بسته بندی از برند تجاری سایت فروشگاهی خود استفاده کنید اگر که حتی یک مارکت پلس هستید.

بازاریابی اینترنتی

از روش های بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ برای بازاریابی فروشگاه اینترنتی خود استفاده کنید. بدین منظور به طراحی کمپین تبلیغاتی فکر کنید. از تبلیغات گوگل ادوردز برای سایت فروشگاهی خود استفاده کنید. رپورتاژ آگهی بدهید و میتوانید که تبلیغ رسانه ای انجام دهید. تبلیغات بنری در سایت ها و بنر فیزیکی در خیابان نیز ایده خوبی است. اما همه این موارد به نوع کسب و کار شما، بودجه و نوع مشتریان شما بستگی دارد.

بازاریابی اینترنتی
ارسال رایگان

ارسال رایگان

ارسال رایگان محصول منجر به فروش بیشتر شما میشود و یکی از موارد مهم بازاریابی فروشگاه اینترنتی نیز میباشد. تقریبا 80 درصد از خرید ها بر پایه ارسال رایگان کالا صورت میگیرد. بسیاری از افرادی که سبد خرید را رها کرده اند برای هزینه حمل بار بوده است. از آنجایی که حمل و نقل بار برای مشتریان مهم است از ارسال رایگان در فروشگاه اینترنتی استفاده شود. برای مثال میتوانید برای ارسال رایگان محدوده زمانی تعیین کنید تا در زمان های مشخصی پیک فروش شما بالا رود.
برای فروش بیشتر میتوانید برای ارسال رایگان محصولات ارزش گذاری کنید. برای مثال اگر خرید شما به مبلغ مشخصی برسد ارسال به صورت رایگان انجام میشود.

تبدیل مشتریان به بازاریابان اینترنتی

یکی از تکنیک های بازاریابی فروشگاه اینترنتی این است که از محتوای کاربران در شبکه های اجتماعی حمایت کنید. کمپین هشتگ گذاری در شبکه های اجتماعی باعث میشود. که کاربران از هشتک های شما استفاده کنند. برای مثال مسابقه ای راه بیندازید. و از کاربران خود بخواهید که از محتوای شما حمایت کنند و به نشر و اشترک آن بپردازند. تا در نهایت با یک قرعه کشی به بهترین کاربر جایزه ای تقدیم کنید. کپشن نویسی و هشتگ گذاری مناسب برای جذب کاربران بسیار مهم است.

تبدیل مشتری به بازاریابان اینترنتی
فروش متقابل

فروش متقابل

یکی از تکنیک های بازاریابی فروشگاه اینترنتی فروش متقابل است. بدین صورت شما محصولات را به شیوه Cross-sell به فروش میرسانید. این تکنیک نوعی هنر است که باید از آن در سایت فروشگاهی خود بهره ببرید. شما باید رفتارشناسی کنید و مطابق با آن محصولات مرتبط و مشابه را به کاربر نمایش دهید. برای مثال شما یه یک سایتی میروید و به دنبال یک گوشی تلفن همراه هستید. آن سایت گوشی های موردنظر شما را باید به شیوه رفتارشناسی شما نشان دهد.
آمازون اعلام کرده است که درصدی از محصولات خود را به شیوه فروش متقابل فروخته است. برای مثال کاربر وارد سایت شما میشود. شما نیز ملزومات و باندل های متناسب با خرید کاربر را نمایش میدهید.

تکنیک های بازاریابی فروشگاه اینترنتی

بازاریابی ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ در فروشگاه یکی از تکنیک های بازاریابی فروشگاه اینترنتی است که زیاد استفاده میشود. زیرا باعث بازگشت کاربران قدیمی شما میشود. طراحی سایت تخفیف گروهی در میان مردم از محبوبیت زیادی برخوردارند. زیرا بسیاری از محصولات و خدمات را با قیمت بسیار پایینی عرضه میکنند. که این مورد علاوه بر سایت فروشگاه اینترنتی در طراحی سایت خدماتی نیز ضروری است. شما میتوانید با این سایت ها همکاری داشته و محصولات خود را تخفیف دار در این سایت ها قرار دهید.

در سایت فروشگاه اینترنتی خود نظرات کاربران خود را نمایش دهید. و همچنین از سیستم نظرسنجی و امتیازدهی برای محصولات سایت فروشگاهی خود سعی کنید که استفاده کنید. این آمار و ارقام باعث خرید مشتریان شما خواهد شد. به همین دلیل اثبات اجتماعی یک شیوه روانشناسی برای جلب اعتماد کاربران برای خرید کالا است. این نظرات باعث القای حس اعتماد به سایت فروشگاهی شما میشود.

یکی از تکنیک های بازاریابی فروشگاه اینترنتی استفاده از اینفلوئنسرها است. که بتوانید محصول خود را از زبان آنان تبلیغ کنید. البته از نظر بنده همین کاربران عادی سایت میتواند ایفلوئنسرهای قوی ای برای شما باشند. به شرط آن که سایت شما ارزش این اقدام را داشته باشد. و از محصولات سایت خدماتی یا سایت فروشگاهی شما راضی باشند.

تکنیک های بازاریابی فروشگاه اینترنتی

کسب درآمد از سایت

کسب درآمد از سایت

کسب درآمد از سایت

برای کسب درآمد از سایت باید از روش های بازاریابی اینترنتی استفاده کنید. مکن است که شما خواهان طراحی سایت هستید. اما نمیدانید که چگونه از طریق سایت خود درآمد کسب کنید. زیرا اگر درآمد نباشد نمیتوانید به نگهداری سایت خود فکر کنید. شاید نیز خود دارای یک سایت تفریحی یا یک سایت شخصی هستید. و به فکر کسب درآمد از سایت خود افتاده اید. روش های زیادی برای کسب درآمد از سایت وجود دارد. مهم آن است که شما بتوانید بهترین روش را انتخاب کنید تا مشتریان خود را راضی نگه دارید.

استراتژی های بازاریابی اینترنتی زیادی وجود دارد که موجب رونق کسب و کار اینترنتی شما میشود. تولید محتوا درسایت باید جذاب و درگیرکننده مخاطبان شما باشد. این محتواها میتواند متنی یا بصری باشد. باید از صداقت در مطالب خود استفاده کنید و به دغدغه مشتریان خود بپردازید. هرچه اعتماد کاربران به سایت شما بیشتر شود بهتر میتوانید از طریق سایت به تبلیغ بپردازید. بنابراین با توجه به بودجه و نیاز خود کمپین تبلیغاتی برای سایت خود راه بیندازید و نرخ کلیک سایت خود را بالا ببرید.

چگونگی کسب درآمد از سایت

سایت شما ویترین محصولات و خدمات شما است. که به صورت شبانه روزی فعال است. اگر محصولی برای فروش ندارید. نگران کسب درآمد از سایت خود نباشید. زیرا با کمی تلاش و پشتکار و رساندن سایت خود به جایگاه خوب میتوانید درآمد خوبی کسب نمایید. صاحبان سایت های پربازدید میتوانند تبلیغات آنلاین در سایت خود داشته باشند. و به شیوه ای به یک نوع بازاریابی اینترنتی نیز برای سایر شرکت ها انجام دهند.

 پلتفرم های تبلیغات آنلاین شرکت دیجیتال مارکتینگ معتبر بستری مناسب برای شما فراهم میکند. تا بتوانید از طریق تبلیغات کلیکی در سایت خود به درآمد خوبی برسید. برای کسب درآمد به شیوه تبلیغاتی باید کیفیت محتوا و سایت خود را بالا ببرید. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی یا طراحی سایت خدمات آنلاین یکی از روش های خوب کسب درآمد از سایت است. این خدمات میتواند مربوط به خدمات عمومی یا خدمات تخصصی باشد.

به دنبال روش هایی برای درآمدزایی سریع نباشید چون کیفیت کسب و کار خود را از دست میدهید. شما باید از ایده ها و روش هایی استفاده کنید که بتوانید بازدید از سایت خود را بالا ببرید.

چگونگی کسب درآمد از سایت

کسب درآمد از سایت 

راه های کسب درآمد از سایت

راه های کسب درآمد از سایت

وظیفه یک شرکت طراحی وب سایت، ساخت و راه اندازی مطابق با سفارش طراحی سایت است. همانند یک سایت املاک یا سایت ساختمانی که خانه را میسازند و خرید و فروش میکنند. شرکت طراحی سایت نیز با راه اندازی سایت حرفه ای میتوانند سفارش طراحی سایت دریافت کند. یا میتوانید قالب آماده سایت را به فروش برساند. و بسیاری از خدمات دیگر در زمینه طراحی سایت و برنامه نویسی به مخاطبان خود ارائه دهد. شما میتواند سایت هایی آماده کنید و سایت آماده یا سایت پرتالی خود را مستقیم بفروشید.

یک شرکت طراحی سایت معتبر میتواند به شما برای کسب درآمد از سایت کمک زیادی کند. شرکت دئووب علاوه بر طراحی و برنامه نویسی سایت، به شما در زمینه روش های اصولی دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال مشاوره خواهد داد. یکی از اصول بازاریابی اینترنتی و کسب درآمد از سایت سئو و بهینه سازی سایت است. که کمک کند که سایت شما به قرار گرفتن در رتبه های بالا ترافیک بسیار زیادی به خود ببیند. که تکنیک های سئو سایت و بهینه سازی سایت با متخصصان ما صورت میگیرد.

تبلیغات به ازای هر کلیک

سئو و بهینه سازی سایت یکی از تکنیک های بازاریابی اینترنتی است. با بهبود جایگاه خود در گوگل میتوانید به ترافیک سایت خود بیفزایید. و با کسب جایگاه بالا میتوانید از طریق تبلیغات کلیکی PPC کسب درآمد کنید. که یکی از استراتژی های محبوب میان سایت های با بازدیدکنندگان زیاد است. به ازای هر کلیکی که بر روی آگهی های تبلیغاتی در سایت شما انجام میشود مبلغی به سایت شما پرداخت میشود. برای یافتن کلمات کلیدی مناسب از SEMrush یا SpyFu میتوانید بهره ببرید.

کسب درآمد از سایت با تبلیغات کلیکی
کسب درآمد از سایت با تبلیغات همسان

تبلیغات همسان یا Native

تبلیغات همسان یک پلتفرم تبلیغاتی است که تبلیغ دهندگان با موضوعات مرتبط با سایت شما را به شما ارتباط میشدهد. تا اینکه خارج از فضای سایت خود به تبلیغات نپردازید. تبلیغات همسان نوعی از بازاریابی اینترنتی است. که ظاهر تبلیغات و آگهی ها مطابق با ساختار سایت نمایش داده میشود. که این یکپارچگی باعث میشود که کاربر از دیدن تبلیغات آزرده خاطر نشود.

تبلیغات ویدیویی

تبلیغات ویدیویی نوعی جذاب از تبلیغات است که بازدیدکنندگان را در سایت شما نگه میدارد. شما میتوانید کلیپ و تیزهای تبلیغاتی را در سایت خود قرار دهید. برای مثال اگر یک سایت فیلم و موزیک هستید. میتوانید در ابتدای فیلم های آنلاین خود قرار دهید. یا در سایت آموزشی میتوانید تبلیغات ویدیویی را در فیلم های آموزشی آنلاین بگنجانید. برای مثال سایت مشابه آپارات از طریق تعداد بازدید ویدیو که یک تیزر تبلیغاتی در آن قرار گرفته است به کسب درآمد از سایت خود میپردازد.
تبلیغ دهندکان به ازای هر بازدید از ویدیو به شما مبلغی پرداخت میکنند که بر اساس پارامترهای CPCV و یا CPM میتواند این هزینه تبلیغاتی محاسبه شود.

کسب درآمد از سایت با تبلیغات ویدیویی
فروش فضای تبلیغاتی

فروش فضای تبلیغاتی

شما میتواند بخشی از فضای سایت خود را به آگهی های تبلیغاتی سایر سایت ها یا برند ها اختصاص دهید. شما قسمتی از فضای سایت خود را که سایت شما میتواند. در هر دسته ای از سایت فروشگاهی، سایت خدماتی، سایت تبلیغاتی و غیره باشد را اختصاص دهید. شما بخشی از فضای سایت شخصی خود را به مدت معینی اجاره میدهید تا در آن قیمت آگهی تبلیغاتی قرار گیرد. فروش فضای تبلیغاتی به صورت بنری یکی از راه های کسب درآمد از سایت است. 

بازاریابی پورسانتی

بازاریابی پورسانتی یا Affiliate Marketing یکی از راه های کسب درآمد از سایت است. شما به عنوان ناشر تبلیغات و آگهی در سود تبلیغ دهنده سهیم میشوید. به ازای فروش محصول یا خدماتی که از طریق سایت شما تبلیغ شده است. پورسانتی دریافت میکنید. ناشران آگهی از هر خرید مشتری کارمزدی دریافت خواهند کرد. یا اشتراک سود میتواند به ازای کلیک کاربران بر روی تبلیغات باشد. این روش یک نوع بازاریابی اینترنتی وابسته است. شرکت دئووب طراحی سیستم همکاری در فروش انجام میدهد که میتواند برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 

بازاریابی پورسانتی
درآمدزایی با دونیت

درآمدزایی با دونیت

بسیاری از صاحبان سایت ها برای مثال سایت شخصی یا سایت علمی یا هر نوع سایت ها از این قبیل به جای تبلیغات درخواست کمک مالی میکنند. اگر دقت کرده باشید بعضی از سایت ها مانند سایت آموزشی یا سایت تفریحی به صورت رایگان به تولید محتوا میپردازند. طرفداران این سایت ها حتما در صورت رضایت و به پاس وفاداری کمک مالی خواهند کرد. سایت مورد نظر یک درگاه پرداخت اینترنتی برای دریافت کمک های مالی طرفداران قرار میدهد. با طراحی سایت دانلود میتوانید کسب درآمد از سایت خود داشته باشید.

کسب درآمد از فروش محصولات یا خدمات

بسیاری از سایت ها که محصول، خدمات یا فایل های دیگران را در سایت خود قرار میدهند. به این فکر میفتند که به جای تبلیغات سایت یا اشخاص دیگر محصولات شخصی خود را تبلیغ کند. که با فروش محصولات و خدمات خود میتواند کسب درآمد از سایت خود داشته باشد. برای مثال اگر یک سایت گردشگری هستید تورهای خود را راه بیندازید. یا اگر یک سایت لباس یا پوشاک هستید، برند و مزون لباس خود را راه اندازی کنید. که طراحی سایت با وردپرس یا طراحی سایت اختصاصی به شما کمک میکند.

کسب درآمد از فروش محصولات یا خدمات
کسب درآمد از رپورتاژ آگهی

کسب درآمد از رپورتاژ آگهی

بسیاری از سایت ها علاوه بر اینکه به تولید محتوا اختصاصی در سایت خود میپردازند. مقاله یا محتوایی در مورد معرفی یک محصول یا خدمت از کسب و کار دیگر نیز در سایت خود منتشر میکنند. رپورتاژ آگهی یکی از روش های کسب درآمد از سایت است. اما باید بدانید که سایت شما باید معتبر و پربازدید باشد تا سایت های دیگر از شما درخواست تبلیغات داشته باشند. رپورتاژ شکلی از تبلیغات همسان که در بالا ذکر شد است. که باید محتوای آگهی با محتوای کلی سایت شما در یک راستا باشد.

کسب درآمد از فروش سایت

بسیاری از ناشران یک سایت را راه اندازی میکنند. و پس از جذب مخاطب و ترافیک خوب آن را به فروش میرسانند. و قیمت طراحی سایت را بر اساس میزان ترافیک سایت، محتوای سایت و غیره تعیین میکنند. همانطور که مردم خانه ای را از ابتدا میسازند و پس از طراحی و دکوراسیون آن را به فروش میرسانند. فروش وب سایت نیز به همین شیوه میباشد. زمان در این نوع کسب و کارها مهم است. زیرا شما باید سریعا با بازاریابی اینترنتی و سئو سایت ، وب سایت موردنظر را به حد قابل قبول برای فروش برسانید.

کسب درآمد از فروش سایت
کسب درآمد از سایت فروش اشتراک

کسب درآمد از سایت فروش اشتراک

یکی از راه هایی که یک سایت نیاز به تبلیغات برای کسب درآمد از سایت خود نداشته باشد. این است که از طریق حق عضویت و اشتراک کاربران کسب درآمد از سایت خود داشته باشد. تا کاربران برای دسترسی به تمام امکانات و محتواهای نیاز به پرداخت هزینه داشته باشند. اگر محتوای سایت شما ارزشمند باشد قطعا مخاطبان شما برای استفاده از خدمات شما حق عضویت خود را پرداخت میکنند.
حق اشتراک ها میتواند به صورت ماهانه یا سالیانه باشد. فروش اشتراک به سایت هایی نظیر سایت دانلود، سایت فیلم و موزیک، سایت مجله اینترنتی، سایت تفریحی، سایت کاریابی، سایت آموزشی و غیره توصیه میشود. در کنار فروش اشتراک سایت پلن های رایگان نیز قرار دهید. تا کاربران در ابتدا با بخشی از سایت شما آشنا شوند سپس درخواست عضویت بدهند.

کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد از اینترنت نیاز به تخصص دارد یا اینکه سرمایه داشته باشید. بسیاری از افراد جامعه تصور میکنند که کسب درآمد از اینترنت کاری بی ارزش است. درست که افرادی عام و غیر متخصص نیز این پیشه را پیش گرفتنند. ولی روشهای تخصصی برای کسب درآمد از اینترنت به صورت حرفه ای وجود دارد. افرادی در این راه موفق میشوند که زرنگ باشند. برای موفق شدن در این مسیر باید مدام با دنیای دیجیتال و دنیای وب در تعامل باشید. دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی آنلاین امروزه یک شغل حساب میشود.

بسیاری از افراد ترجیح میدهند که به صورت فریلنسری کار کنند. و حضور به موقع در سرکار یا رفت و آمد میان منزل تا محل کار به صورت روزانه را کاری بیهوده میدانند. شاید این کار برای مدتی از زندگی شما باعث کسب تجربه شود. اما باید توصیه کنیم که ادامه این روند برای شما مضر خواهد بود. هرچه تخصص و دانش خود را افزایش بدهید از این سیکل کاری بیرون می آید. و به جایی میرسید که مدیر خود شده اند. اما باید چندین برابر یک کارمند یک شرکت کار کنید تا درآمد چندین برابری داشته باشید.

چگونگی کسب درآمد از اینترنت

اگر به دنبال کسب درآمد از اینترنت هستید نیازی به دستگاه یا وسیله خاصی ندارید. بلکه با یک لپ تاپ یا تلفن هوشمند میتوانید کار خود را انجام دهید. این روزها تمام افراد جامعه داشن اولیه استفاده از تلفن همراه و اینترنت را دارند. و کی از کارهایی که روزانه ممکن است انجام دهند وب گردی و حضور در رسانه های اجتماعی است.

فضای اینترنت یک فضای بازی هستید که میتوانید در هر حوزه علاقه مندی خود فعالیت داشته باشید. ارتباط از طریق اینترنت بسیار ساده شده است. و مطالب خوب و آموزشی زیادی در این مورد وجود دارد. فردی در حوزه راه اندازی سایت فروشگاهی مشغول به کار میشود. و فردی با طراحی سایت فروش فایل به فعالیت میپردازد.

کسب درآمد از اینترنت نیاز به سرمایه گذاری اولیه ندارد. شما میتوانید از روش هایی استفاده کنید که با تخصص خود بتوانید کسب درآمد از اینترنت کنید. برای مثال طراحی سایت با وردپرس برای مصارف مختلف توصیه میشود. یا میتوانید در شبکه های اجتماعی به فعالیت بپردازید. و از طریق تبلیغات در شبکه های اجتماعی درآمد کسب کنید.

چگونگی کسب درآمد از اینترنت
روش های کسب درآمد از اینترنت

روش های کسب درآمد از اینترنت

برای کسب درآمد از اینترنت باید انگیزه و پشتکار لازم را داشته باشید. چون رقابت در این حوزه بسیار تنگاتنگ است. و باید صبر و حوصله کافی برای گرفتن نتیجه مطلوب را داشته باشید. به اصطلاح در ابتدا و شاید چندین ماه اول که از راه اندازی کسب و کار اینترنتی شما میگذرد خاک خوری دارید. کسب درآمد از اینترنت یعنی کسب دانش مدرن و روز و به کار بردن آن در فضای اینترنت. سوالی مطرح میشود که چرا افراد علاقه به کسب درآمد از اینترنت دارند ؟ پاسخ آن وسیع بودن فضای کاری است.

شما نیازی به تجهیزات گران قیمت برای کسب درآمد از اینترنت ندارید. با یک گوشی هوشمند و یا لپ تاپ میتوانید کار خود را انجام دهید. در منزل میتوانید وقت خود را به حوزه فعالیت در اینترنت و بازاریابی اینترنتی اختصاص دهید. از آنجایی که تجهیزات یا تخصص بسیار بالایی نمیخواهد افراد زیادی جذب بازاریابی اینترنتی شده اند. سعی کنید که به گونه ای باشید تا گوگل شما را از طریق موتور جستجوگر خود به بقیه پیشنهاد دهد.

 

کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد از اینترنت با طراحی فروشگاه آنلاین

یکی از روش های کسب درآمد از اینترنت طراحی سایت فروشگاه آنلاین است. فروشگاه اینترنتی شما میتواند شامل محصولات فیزیکی یا مجازی باشد. فروشگاه اینترنتی شما میتواند در زمینه های مختلفی از انواع فروشگاه ها اعم از سایت پوشاک، سایت فروش فایل و غیره باشد. برای این منظور میتوانید به شرکت طراحی سایت معتبر مراجعه کنید. تا بتوانید سفارش طراحی سایت فروشگاهی خود را نیز به ثبت برسانید. یا با طراحی سایت با وردپرس میتواند در سریع ترین زمان ممکن فروشگاه خود را راه اندازی کنید.

قبل از راه اندازی فروشگاه آنلاین خود به تحلیل کسب و کارهای رقیب و مشتریان خود بپردازید. و برای کسب درآمد از اینترنت باید پلن هایی برای فروشگاه اینترنتی خود داشته باشید. میتوانید با خرید قالب آماده سایت خود را در کمترین زمان پیاده سازی کنید. و به فکر محصول و خدماتی که میخواهید در سایت خود داشته باشید فکر کنید. در ضمن شایان ذکر است که سئو سایت فروشگاه اینترنتی را جدی بگیرید. زیرا فروشگاه های اینترنتی زیادی بر روی کار هستند و رقابت بسیار سخت است.

کسب درآمد از اینترنت با طراحی فروشگاه اینترنتی
کسب درآمد از اینترنت با فریلنسری

کسب درآمد از اینترنت با فریلنسری

فعالیت به عنوان فریلنسری میتواند یکی از روش های کسب درآمد از اینترنت باشد. فریلنسر کسی است که به صورت پروژه ای و از راه دور کار میکند. و گاهی این پروژه ها را خود میابد. و گاهی نیز به وسیله واسط هایی بر روی پروژه ای کار میکنند. بسیاری از برنامه نویسان و طراحان سایت نیز به صورت فریلنسری کار میکنند. طراحی سایت فریلنسری مشابه پونیشا و پارسکدرز برای شما انجام میشود که میتوانید با کارشناسان ما ارتباط داشته باشید.

کسب درآمد در اینترنت با فریلنسری یا این است که شما در سایتی خود را به عنوان فریلنسر معرفی کنید. که بتوانید پروژه های مختلفی دریافت کنید. به عنوان مثال سایت پونیشا که میشناسید. یا میتوانید با طراحی سایت شخصی یا تولید محتوا در سایت و شبکه های اجتماعی نظیر لینکدین پروژه های خوبی دریافت کنید. و تمام کارها را به صورت اینترنتی با کارفرمای خود پیش ببرید.

افراد فریلنسر میتوانند متخصص در زمینه های مختلفی باشند. برای مثال مترجمی کتاب، طراحی سایت، کارهای گرافیکی، سئو سایت، طراحی لوگو و طراحی بنر، تولید محتوا در سایت یا تولید محتوا در شبکه های اجتماعی، آموزش آنلاین و غیره.

کسب درآمد از اینترنت با اینستاگرام

اینستاگرام توسط شرکت فیسبوک خریداری شد. و بسیاری از کاربران فیسبوک به سمت اینستاگرام حجوم آوردند. بسیاری از پلن های تبلیغاتی و بازاریابی فیسبوک به اینتساگرام انتقال یافت. و اینستاگرام با گذشت زمان با افزودن امکانات بسیار ویژه جایگاه خاص خود را در میان شبکه های اجتماعی پیدا کرده است. کسب درآمد از اینستاگرام با روش جذب فالورهای بیشتر است. هرچه فالورهای شما بیشتر باشد. نرخ تعامل شما با حجم زیادی از کاربران بالا رفته و موجب میشد که صفحه شما برای تبلیغات محیط مناسبی باشد.

یکی از روش های کسب درآمد از اینترنت به روش کسب درآمد از اینستاگرام است. اینستاگرام ابزرهای خوبی برای جذب فالور و تبلیغات درون برنامه ای دارد. که به شما امکان میدهد که کسب و کار شما هرچه باشد در این شبکه اجتماعی گسترش دهید. اگر سایت فروشگاهی اینترنتی دارید میتوانید محصولات خود را در اینستاگرام برای فروش بگذارید. یا اگر سایت شرکتی یا دیگر کسب و کارها را دارید در پیج خود به معرفی خدمات خود بپردازید.

بسیار از افراد با تولید محتوا در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام به شیوه ارگانیک فالورهای خود را افزایش میدهند. برای مثال عده ای علاوه بر سایت آموزشی خود مطالب مهم خود را در صفحه خود نیز قرار میدهند.

کسب درآمد از اینترنت با اینستاگرام
کسب درآمد از اینترنت با تلگرام

کسب درآمد از اینترنت با تلگرام

تلگرام یکی از شبکه های اجتماعی پرکاربرد میان ایرانیان است. که میتوانید با نصب آن بر روی تلفن همراه خود کانال اختصاصی کسب و کار خود را راه اندازی کنید. کانال های بسیاری زیادی در تلگرام راه اندازی میشوند. که هر یک موضوع خاصی را دنبال میکنند. اگر صاحب یک سایت فروشگاه اینترنتی هستید میتوانید محصولات خود را نیز در کانال تلگرامی خود قرار دهید. اگر صاحب یک پورتال سازمانی یا سایت سازمانی هستید. میتواند بسیاری از اخبار درون سازمانی خود را در تلگرام قرار دهید.

برای مثال اگر صاحب یک سایت دانشگاه یا سایت مدرسه هستید. میتواند آخرین اخبارها و مقالات دانش جویی خود را در آن قرار دهید.شیوه کسب درآمد از تلگرام تبلیغات در کانال است. که هرچه فالوورهای شما بیشتر باشد میتوانید آگهی های تبلیغاتی مفیدی در سایت خود ثبت کنید. بسیاری از سایت ها نظیر سایت تبلیغاتی و سایت تخفیف پست های خود را در کانال اختصاصی خود منتشر میکنند. تا کاربران تلگرامی آنان از اخبار و محصولات جدید باخبر شوند.

کسب درآمد از اینترنت با ارائه خدمات آنلاین

یکی از روش های کسب درآمد از اینترنت انجام امور خدماتی آنلاین است. اگر صاحب یک پایگاه داده از مقاله، آموزش، فیلم، موزیک و غیره هستید اقدام به طراحی سایت فیلم یا طراحی سایت آموزشی یا طراحی سایت دانلود کنید. که بسیار میتواند به شما کمک کند. جمع آوری داده و اطلاعات در هر زمینه ای ارشمند است و افراد برای داشتن آن هزینه میپردازند.

یا میتوانید به ارائه خدمات مشاوره ای، خدمات آموزشی به صورت اینترنتی بپردازید. یا اقدام به طراحی سایت، اپلیکیشن نویسی، طراحی ربات تلگرام کنید و از این طریق کسب درآمد از اینترنت داشته باشید. که بازار این نوع برنامه نویسی ها امروز بسیار داغ است. با طراحی اپلیکیشن میتوانید در سایت های نظیر اپ استور و کافه بازار قرار دهید. و به ازای هر دانلود درآمد داشته باشید.

کسب درآمد از اینترنت با خدمات آنلاین
کسب درآمد از اینترنت با مشارکت در فروش

کسب درآمد از اینترنت با مشارکت در فروش

بازاریابی اینترنتی یکی از روش های مشارکت در فروش سایت هایی شبیه دیجیکالا است. شما باید با داشتن مهارت دیجیتال مارکتینگ اقدام به افزایش مشتری برای این سایت ها کنید. این کار تخصص در زمینه بازاریابی اینترنتی را نیاز دارد. اما در مقابل برای این کار نیاز به سرمایه ندارید. بنابراین اگر در این زمینه تبحر کنید اقدام به فروش محصولات شرکت ها با روش های بازاریابی اینترنتی کنید. و به صورت درصدی در فروش محصولات سایت فروشگاهی سهیم باشید. طراحی سایت همکاری در فروش  که توسط دئووب راه اندازی میشود برای این هدف است.

میتوانید به تبلیغات در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک و غیره بپردازید. و از این به گسترش کسب و کار خود یا کسب و کار همکار خود کمک کنید. این روش نیاز به ایده های ناب و ویژه ای دارد که در کمترین زمان به شیوه ارگانیک مشتریان بالقوه را برای خرید به سایت دعوت کنید. بازاریابان اینترنتی ان روزها بسیار زیاد شده اند. زیرا یکی از کارهایی است که در منزل نیز میتوانید آن را انجام دهید.

تماس با ما

پشتیبانی واتس اپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها